SQL Otomatik Yedekleme Programı - Veritabanı Yedekleme Programı

Sürüm: 1.0 Boyut: 1.20 MB Dil: Türkce İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici: armaticarisistem Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13388
Eklenme Tarihi: 23-10-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0
Boyut: 1.20 MB
Dil: Türkce
İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Üretici: armaticarisistem
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Veritabanı Yedekleme Programı

  • Genel Download Sayısı: 370 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2013-10-23 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 1 2020 Mart Ayı Download: 3 2020 Nisan Ayı Download: 3 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 2 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 1 2020 Kasım Ayı Download: 2 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Yedek Plus Otomatik SQL Yedekleme Programı Açıklaması
Bir den çok veri tabanını otomatik yedekleme için ayarlayabilirsiniz.

Her veritabanı için ayrı ayrı görev oluşturabilir ve bu görevleri otomatik yedekleme olarak kaydedebilirsiniz. isteğe göre günlük yada haftalık otomatik yedek görevi oluşturulabilir.

Yedek Plus programı başta satış ve danışmanlık hizmetlerini yürüttüğümüz Logo programları ve diğer SQL Server veritabanı mimarisi kullanan yerli ve yabancı ticari programların (Netsis, Eta, Mikro, Link v.b.) veritabanlarını yedekleme amacıyla geliştirilmiştir.

Yazılım, sisteminizde yüklü Sql server isimlerini arar bulur, size hangi veritabanını yedeklemek istediğinizi seçmeniz kalır. Bir den çok veri tabanını otomatik yedekleme için ayarlayabilirsiniz. Her veritabanı için ayrı ayrı görev oluşturabilir ve bu görevleri otomatik yedekleme olarak kaydedebilirsiniz. isteğe göre günlük yada haftalık otomatik yedek görevi oluşturulabilir. Kaydedilen görevler daha sonra istenilen bir zamanda tekrar çağrılarak manuel olarak anlık yedekleme de yapılabilir.

Yedekleme yapıldıktan sonra veriler zip formatında sıkıştırılarak yerden tasarruf edilir. 1 Gb data yedek alınıp sıktırıldıktan sonra 100 mb. gibi rakamlara inmekte ve %90 gibi yüksek bir oranda harddisk alanından tasarruf edilmektedir.

Her yedekleme dosyası veritabanı adının sonuna tarih ve saat eklenerek birbirinden farklı isimlerde kaydedilir. Böyle elinizde değişik zaman dilimlerine ait farklı yedek dosyaları olmuş olur.

Email ayarlarını yaparsanız, yazılım yedek alındıktan sonra ilgili kişiye bilgi maili gönderir. Böylece uzaktayken bile yedeklerinizin düzenli olarak alınıp alınmadığını takip edebilirsiniz.

Yedek Plus Otomatik SQL Yedekleme yazılımı ticari kaygı gözetmeksizin, her kesin kullanımına açık ücretsiz bir yazılımdır. Dağıtımı serbesttir. Sistem yöneticileri ve sistem uzmanlarında mutlaka olması gereken faydalı bir yazılımdır.

Yazılım 2013 yılında Selçuk Nuray tarafından geliştirilmiştir. Farklı sistemlerde ve server `larda test edilmiştir. Yazılımla ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi mail olarak gönderebilirsiniz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

SQL Otomatik Yedekleme Programı