Taptiles - Windows 8 Zeka Oyunu

Sürüm: 1.0 Boyut: 91,9 MB Dil: Türkce İşletim: Windows 8/8.1 Üretici: Microsoft Studios Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13305
Eklenme Tarihi: 17-03-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0
Boyut: 91,9 MB
Dil: Türkce
İşletim: Windows 8/8.1
Üretici: Microsoft Studios
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Windows 8 Zeka Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 223 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2014-03-17 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 1 2020 Mayıs Ayı Download: 3 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 4 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 1 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Taptiles Oyun Açıklaması
Taptiles Windows8 ve üstü sürümler için ücretsiz bir bulmaca oyunudur ve oyunun Türkçe dil desteği mevcuttur.

Taptiles oyununda aynı şekildeki kutuları eşleştiriyoruz.

Üretici Açıklaması
Eşsiz bir farka sahip olan bu heyecan verici eşleştirme oyununda bulmacaları çözmek için taşları eşleştirin! Taşlar, küp şeklini alarak 3B bulmacalar meydana getirir. Eş bulmak zorlaştıysa diğer taraftaki taşlara erişmek için bulmacayı döndürün! Taptiles® diğerlerinden tamamen farklı bir oyun deneyimi sunmak için üç mod ve sayısız bulmaca içermektedir!

Hızlı Mod
Ek süre kazanmak için Hızlı Mod`da taşları çabucak temizleyin. Süre bitmeden kaç tane bulmaca çözebilirsin? Oyunun gidişatını değiştirecek etkileri olan Vahşi Taş, Cevher Taşı ve Zaman Taşı gibi özel bonus taşlardan kazanmak için hızlıca eşleştirin. Hızlı Mod`un kısa ve basit bulmacaları, heyecan verici hızlı bir oyun için idealdir.

Orijin Modu
Eşsiz bir bulmaca oyunu deneyimi için Orijin Modu oynayın. Orijin Modu içerisinde daha geniş ve zor bulmacalar ile daha uzun bir süre sınırlaması vardır. Zeka oyunlarını çözün ve bulmacayı süre bitmeden tamamlayın.

Rahatlama Modu
Bu rahatlatıcı oyun modunda bulmacaları süre kısıtlaması olmadan tamamlayın.

Gündelik Görevler
Oyuncular her gün yeni görevler alırlar. Rozetler kazanmak için bir ay içerisinde yeterince Gündelik Görev tamamlayın ve arkadaşlarınızla rekabet edin.

Xbox Entegrasyonu
Başarılar kazanmak, arkadaşlarınızla rekabet etmek, puanlarınızı puan tablolarına göndermek ve kişisel oyun istatistiklerinizi takip etmek için Xbox hesabınızla oturum açın.

Güzel Grafikler ve Ses
Taptiles oynayın ve kendinizi sadece sizin çözebileceğiniz küp şeklinde taşlar ile bulmacalarla dolu gizemli bir diyara taşıyın. Harika grafikler ve efektlerle hayat bulan huzurlu bahçeler ile parlak renkli topraklarda rahatlayın.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Taptiles