Android FIFA 14 - Cep Fifa 2014 Oyunu

Sürüm: 1.3.6 Boyut: 1.36 GB Dil: Türkce İşletim: Android 2.3.3 ve üzeri Üretici: EA Mobile Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(5/1)
İndirme Sayısı: 13217
Eklenme Tarihi: 20-06-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.3.6
Boyut: 1.36 GB
Dil: Türkce
İşletim: Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici: EA Mobile
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Cep Fifa 2014 Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 456 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-06-20 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 0 2020 Şubat Ayı Download: 1 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 1 2020 Mayıs Ayı Download: 0 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 1 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Android EA SPORTS™ FIFA 14 Oyun Açıklaması
Cep FIFA 14 Android telefon ve tabletlerde gerçek futbol keyfini eksiksiz yaşamanız için kesinlikle oynamanız gereken bir oyun. Cep FIFA 14 Tamamen Türkçe`dir

şimdi resmi lisanslı 2014 FIFA World Cup Brazil™ milli takımları, kitleri ve Adidas Brazuca topuyla birlikte! Android akıllı telefon ve tabletlerdeki en gerçekçi futbol oyununa hoş geldin. Yeni dokunma kontrolleriyle her pasın, şutun ve top çalmanın heyecanını yaşa. Bunların da üstüne, EA SPORTS™ Futbol Kulübü Maç Günü ile gerçek dünyadan futbol resitallerinin her anını tat.

FIFA 14 ile futbol dünyasına dal! Bu uygulamada uygulama içi satın alım yapılabilir. Uygulama içi alışveriş, aygıt ayarlarından kapatılabilir.

Bu oyunda üstün grafikler ve çok sayıda gerçek futbol ligi, takımı ve oyuncusu bulunuyor. Lütfen cihazında en az 1,35 GB boş alan olduğundan emin ol.

**TUTKUYU HiSSET
33 Lig, 600`den fazla lisanslı takım ve 16.000`den fazla oyuncu içerir. English Premier League, La Liga, Alman Bundesliga ve çok daha fazlası burada. 34 eşsiz stadyumda zafere yürü. Ayrıca mobil sürümlerde ilk kez spiker yorumlarını ingilizce, Fransızca, Almanca, italyanca ve ispanyolca dinle!Spiker konuşmalarını indirmek için ÖZELLEşTiR menüsüne girip SES`e tıklayarak seçenekleri görüntüle.

MAÇ GÜNÜ ÇILGINLIğI EA SPORTS™
Futbol Kulübü Maç Günü, sevdiğin kulübü yakından takip etmeni sağlıyor. En iyi liglerin gerçek fikstürlerine göre oyna. Her sakatlık, ceza ve takım formundaki değişim oyuna yansıtılarak her noktada seni futbolun içinde tutuyor!

ULTIMATE TEAM`iNi KUR
Kazan ve takas et veya hayallerindeki takımı oluşturmak için FIFA oyuncularını al ve sat. Oyun tarzını, dizilişini, kitlerini ve daha fazlasını seç. Turnuvalara katılarak jeton kazan, sonra da onlarla takımını geliştirecek yeni oyuncular ve öğeler satın al. Ücretsiz oyna ya da paket satın al. Seçenekler sonsuz!

SEZGiSEL YENi DOKUNMA KONTROLLERi
Saha içinde oyuncuları hareket ettirmek için işaret et, pas için dokun, şut için kaydır! FIFA 14’ün yeni Dokunmatik Akıcı Kontrolleri, dünyanın en popüler sporunu oynama heyecanını gerçekten de parmaklarının ucuna getiriyor.

FIFA MÜZiKLERiYLE COş
Empire of the Sun`dan Vampire Weekend`e en bomba müzisyenlerin şarkılarından oluşan süper oyun müzikleri içerir. Bu kadar güzel şarkılar zaten ancak FIFA`dan beklenirdi!

FIFA FANATiKLERi!

Yetmedi mi? Menajer, Turnuva ve Santra gibi klasik oyun modlarını oyun içinde satın alabilirsin. Sevdiğin oyun. Oynamaya can attığın oyun.

FIFA 14 BiZiZ!
FIFA 14, ingilizce, Fransızca, italyanca, Almanca, ispanyolca, Japonca, Çince, Korece, Flemenkçe, Rusça, Türkçe ve Brezilya Portekizcesi dillerinde oynanabilir Dünyanın yeşil sahaları seni bekliyor!

Yenilikler
2014 FIFA WORLD CUP BRAZIL™ BAşLIYOR! Resmi lisanslı milli takımlar ve kitleriyle sahaya çık. Adidas Brazuca topumuz bile var. Yepyeni Haftanın Maçları`nda mücadele et ve takımınla tüm dünyanın gözleri önünde gurur duy.FIFA 14 oynadığın için teşekkürler.Futbol dünyasına dal!

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Android FIFA 14