Benim Konuşan Angela - My Talking Angela

Sürüm: 1.0.4 Boyut: 57 MB Dil: Türkçe İşletim: Android ve iOS Üretici: Outfit7 Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(4.4/6)
İndirme Sayısı: 13544
Eklenme Tarihi: 18-12-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0.4
Boyut: 57 MB
Dil: Türkçe
İşletim: Android ve iOS
Üretici: Outfit7
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Çocukların ve Yetişkinlerin hoşça cakit geçeriebilecekleri konuşan kedi uygulamasıdır.

  • Genel Download Sayısı: 1238 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-12-18 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 5 2020 Nisan Ayı Download: 5 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 10 2020 Eylül Ayı Download: 4 2020 Ekim Ayı Download: 1 2020 Kasım Ayı Download: 2 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Benim Konuşan Angela Android yada iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz konuşan kedi oyunudur, Oyun Türkçe dil seçeneğine sahiptir.

Orjinal adıyla My Talking Angela daha önce oynayanlar bilirler sadece Angele ile bir takım aktiviteler yapılabiliyordu fakat yeni sürümünde artık sevimli kedimiz Angelayı küçükten alıp besleyip büyütüyoruz çeşitli oyunlar oynatarak onun gelişmesini sağlıyoruz.

Oyun Uygulama içi satın alma teklifi sunuyor ve ayrıca içeriğinde reklamlar barındırıyor.

Üretici Açıklaması
Benim Konuşan Angela'mın göz alıcı dünyasına hoş geldin! Angela'yı kendi sanal evcil hayvanın olarak sahiplen ve ona masalsı bir yaşam sun! Bir kedi yavrusundan bir kediye dönüşürken o tamamıyla senindir.

Angela'yı son modaya uygun olarak giydir, onu en zarif giysilerle donat ve onun saçına en hayranlık uyandıran saç modellerini yaptır. Evini güzelleştir ve onu lezzetli ziyafetlerle besle. Sadece izle – o senin en iyi arkadaşın olacak! Onunla birlikte oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınla alıp vermek üzere havalı çıkartmalar toplayabilir ve bir dolu eğlence yaşayabilirsin. Angela'yı kendi süperstarın yap!

* ANGELA'NI YETİŞTİR: Angela'yı şirin bir kedi yavrusuyken sahiplen ve onun büyüyerek tarz sahibi bir şehirli kediciğe dönüşmesine yardımcı ol. Diş fırçalamaktan kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin!
* YARATICILIĞINI KONUŞTUR: Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela'yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Onun evini ve gardırobunu bir sürü farklı biçimde yükselt ve kişiselleştir. Onun tam istediğin gibi görünmesini sağla!
* GİYİNİP KUŞANMACILIK OYNA: Bırak çarpıcı stil anlayışın parıldasın ve Angela'yı en son modaya uygun olarak giydir ve onu en zarif aksesuarlarla donat.
* OYUNLAR OYNA: Müthiş yeni mini oyunları keşfet ve oyna!
* ÇIKARTMALAR TOPLA: Her biri Angela'nın yepyeni görselleriyle süslü yüzlerce sanal çıkartma bul ve topla ve bunları kendi süper özel albümüne yerleştir. Hatta albümünü tamamlamak için diğer oyuncularla çıkartma alışverişi yapabilirsin.
* ÖZEL GİYSİLER AL: Özel çıkartmaları toplayarak ve özel yeni kıyafetlerin kilidini kaldırarak Angela'nın müthiş kıyafetler içinde ışıl ışıl ışıldamasını sağla.
* ANGELA'YLA OYNA: Angela'nın gerçek hayattakine benzer duyguları vardır, o yüzden ona nazik davran! Onunla ekrandan yakından ilgilen ve nasıl tepki verdiğini izle. Onunla konuşup, ona şarkı söylediğinde o her şeyi tekrar edecektir!

Bu uygulama şunları içerir: * Outfit7'nin ürünlerinin tanıtımı ve içeriğe bağlı reklam
* Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
* Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
* Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı
* YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7'nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi
* Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
* Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
* Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler

Program Resimleri

Program Videosu

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Benim Konuşan Angela