Cep Resim Editörü - Android Mobile Photo Studio Programı

Sürüm: 1.0 Boyut: 15.6 MB Dil: Ingilizce İşletim: Android Cihaza Göre Değişir Üretici: PicsArt Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13082
Eklenme Tarihi: 03-03-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0
Boyut: 15.6 MB
Dil: Ingilizce
İşletim: Android Cihaza Göre Değişir
Üretici: PicsArt
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Android Mobile Photo Studio Programı

  • Genel Download Sayısı: 83 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2013-03-03 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 3 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 0 2020 Mayıs Ayı Download: 2 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 3 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 3 2020 Kasım Ayı Download: 2 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Android PicsArt - Photo Studio Program Tanıtımı
PicsArt ücretsiz ve tam özellikli bir cep fotoğraf editörü ve sanat topluluğudur.

Birçok ücretli uygulamalardab daha fazla özellik barındırır, PicsArt suit masaüstü fotoğraf ve görüntüleri düzenleme işlemini yapabilir, inanılmaz sezgisel ve kolay kullanımlı, kullanıcı arayüzüne sahiptir.

ÖNEMLiSi, PicsArt görüntülerinizi asla satmaz.

PicsArt ücretsiz, tam özellikli araçlar içerir:
* Kamera - Bir resim çekmek ve standart kamera artırarak çeşitli efektler uygulamanızı sağlar.

* Resim Editörleri - fotoğraf manipülasyon, maskeler, kolajlar, çerçeveler, sınırlar, çıkartmalar, metin efektleri, resim grafikleri, çağrılar, kırpma, döndürme, renk ayarı ve daha Fazlası!

* Sihirli Efektler - Böyle bir stenciler, Cartoonizer, sketcher, Orton, Lomo, vintage, çapraz işleme, HDR, Fattal, kalem, Holgaart, suluboya, konturları, komik, neon, guaş, eski kağıt, pastel, kırmızı gibi müthiş sanatsal fotoğraf efektleri göz sökücü, popart 2, akıllı bulanıklık, yüz düzeltme, renk sıçrama, kağıt ve daha fazlası!

* Maç - dahil birçok çizim etkileri: beraberlik, etiket modu faslı, sanatsal fırçaların ve metin stilleri! Facebook`ta arkadaşlarınızın fotoğrafları üzerinde çizin ve Dünya ile sanat paylaşın! Gelişmiş işlevsellik katmanları ve yeteneği gizlemek sırasını yeniden düzenleyebilir veya katmanları birleştirme içerir.

* Paylaşım - Eğer görüntüleri (ve PicsArt size gerekmez) paylaşmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde tüm büyük sosyal ağlar ile paylaşmak ve SMS ve e-posta ile fotoğraf gönderebilirsiniz.

* Canlı Wallpaper - inanılmaz komik renkli çizgiler zevkli dakikalar.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Cep Resim Editörü