Dino Hunter: Deadly Shores - Dinazor Avlama Oyunu

Sürüm: 1.3.4 Boyut: 48 MB Dil: Türkce İşletim: Android 2.3 ve üzeri Üretici: Glu Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13460
Eklenme Tarihi: 03-08-2014
Güncelleme Tarihi: 2015-12-02
Sürüm: 1.3.4
Boyut: 48 MB
Dil: Türkce
İşletim: Android 2.3 ve üzeri
Üretici: Glu
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Dinazor Avlama Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 177 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2014-08-03 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 1 2020 Mart Ayı Download: 3 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 1 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 4 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Dino Hunter: Deadly Shores Android tablet ve telefonlarda oynayabileceğiniz cep dinazor avlama oyundur.

Oyun Türkçe dil desteğine sahiptir, Oyunda hoşça zaman geçirirsiniz çeşitli silahlarla donatılmıştır ve uygulama oyun için satın alma teklifleri sunmaktadır.

iyi bir dinazor avcısı olmaya hazır mısın? Dino Hunter: Deadly Shores oyununda başarılarınızla kazandığınız altınlarla daha gelişmiş silahlar alabilir kendinizi geliştirebilirsiniz.

Çeşitli yerdeki dinozorları çeşitli silahlarla avlama imkanınız olacak, Havada uçan, karada kaçan dinozorlar karşınıza çıkacak hep daha iyi silaha sahip olarak onları kaçırmadan avlayınız.

Üretici Açıklaması

DiNOZORLARI AVLA
Gizli, el değmemiş bir dinozor adasına seyahat et ve tarihin en yırtıcı hayvanlarını öldür. Uysal stegosaurustan korkutucu trekse kadar dinozor çağının uzun zamandır neslinin tükenmiş olduğu sanılan yırtıcılarıyla yüzleş.

EGZOTiK DiNOZOR BÖLGELERiNi ZiYARET ET
Gemi enkazı kıyısı, balta girmemiş ormanlar ve dinozor mezarlığı gibi yemyeşil ve tehlikeli ortamlarda dinozorları öldür!

GÜÇLÜ SiLAHLARI KUşAN
Roketatar ve ninja yıldızı yayı gibi yıkıcı silahlarla ateş gücünü artır. Bu dinozorları öldürmek için güçlü bir cephaneye ve uzman bir keskin nişancı stratejisine ihtiyacın olacak!

BENZERSiZ BiR NişANCI SERiSiNDE USTALAş
Tüfek, çifte ve saldırı tüfeği kazanmak için çeşitli nişancı serilerinde ilerle. Hedeflerini öldür ve görevlerini tamamlayarak büyük ödüller kazan!

MUHTEşEM GRAFiKLERi KEşFET
Dinamik gölgeler, yüksek çözünürlüklü dokular ve gerçekçi dinozor modelleri bir araya gelerek bu oyunu mobil cihazındaki en iyi dinozor vurma oyunlarından biri haline getiriyor!

Dino Hunter: Deadly Shores, ücretsiz oynanan bir nişancı oyunudur ancak bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemesi yapılabilir.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Dino Hunter: Deadly Shores