Highway Racer - Android Araba Yarışı Oyunu

Sürüm: 1.1 Boyut: 52 MB Dil: Ingilizce İşletim: Android 4.0 ve üzeri Üretici: IsAndroid Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 12972
Eklenme Tarihi: 04-06-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.1
Boyut: 52 MB
Dil: Ingilizce
İşletim: Android 4.0 ve üzeri
Üretici: IsAndroid
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Android Araba Yarışı Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 140 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-06-04 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 0 2020 Şubat Ayı Download: 0 2020 Mart Ayı Download: 0 2020 Nisan Ayı Download: 0 2020 Mayıs Ayı Download: 0 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 0 2020 Eylül Ayı Download: 0 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Android Highway Racer Oyun Açıklaması
Highway Racer Küçük boyutuna rağmen oldukça başarılı bir cep araba yarış oyunudur, şuan itibariyle Android Markette ençok indirilenler arasına girmeyi başarmıştır.

Oyunun Bazı Özelliklerinden Kısa Kısa Bahsetmek istiyorum; Oyunda birbirinden şık spor arabalar içerisinden seçim yapabilirsiniz, 3 Boyutlu grafiklere sahip bir oyundur, Araç efektleri ve araç kotnrolü oldukça başarılıdır, Trafikte makas atarak araç sürebilirsiniz, aracınızı kazandığınız puanlarla modifiye edeip daha güçlü bir araç yapabilirsiniz, otoban seçimi yapabilirsiniz özelliklerinden kısca bahsettiğimiz bu oyunu bekleme yapmadan indirmenizi tavsiye ederiz.

Üretici Açıklaması:
Trafikte slalom yaparak makas atmak çok heyacanlı ve bir o kadar da tehlikelidir. Peki bu tehlike olmadan aynı adrenalini yaşamaya ne dersiniz? Highway Racer (HWR) size bu heyecanı yaşatma konusunda çok iddialı bir oyun olarak üretildi.

Oyuna başlarken birbirinden hızlı spor arabalardan kendinize en uygun olanı seçebilir, arabaların renklerini, jantlarını değiştirebilir, manevra, fren ve hızlanma kabiliyetlerini arttırabilirsiniz

Zorlu otoban boyunca ne kadar süre kaza yapmadan gider ve ne kadar yüksek puan ve para kazanırsanız bunlarla yeni arabalara sahip olabilir onları modifiye edebilirsiniz.

Oyun Özellikleri:
• [Yeni] Polislerden kaçış modu eklenmiştir. Hız limitini aştığınızda polisler peşinize düşer ve önünüzü kesmeye çalışır.
• şehirdışı ve şehiriçinde farklı otobanlar seçebilirsiniz
• Sadece gidiş, gidiş geliş, ters yön gibi farklı oyun modlarında oynayabilirsiniz
• Oyun gerçekliği diğer yarış oyunlarından çok farklıdır. Yol sağ sola dönebilir, keskin yokuşlar, inişler köprüler bulunmaktadır.
• Google Play Service sayesinde diğer HWR yarışçılarının derecelerini görebilir, onlarla yarışabilirsiniz.
• 10 adet araba seçeneği ve bu arabalara ait farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Kendi arabanızı kendiniz modifiye edebilirsiniz.
• Haraket sensörü, dokunarak yönlendirme, otomatik hızlanma gibi farklı oyun seçenekleri bulunmaktadır.

Taktikler:
• [Yeni] Polisler peşinizdeyken dikiz aynasından onların geldiği yöne doğru hareket ederseniz polis arabalarına çarparak +1000 puan kazanabilirsiniz.
• Oyun içerisinde diğer araçları ne kadar yakından geçerseniz o kadar çok extra puan alırsınız.
• Oyunumuzda hızlı olmak çok önemlidir. Ne kadar fazla süre hızlı giderseniz puanınız daha çok artar. Ama sakın unutmayın bazen fren yapmak sizi kazalardan kurtaracak ve oyuna devam edebilmenizi sağlayacaktır.
• Ne kadar fazla süre karşı şeritte ters yönden giderseniz yine fazla puan alırsınız.
Tamamen 3D grafikler ve oynayış şekli ile gerçek bir heyecan fırtınası sizleri bekliyor.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Highway Racer