IOS Yasak Sitelere Girme Programı - iPhone avast! SecureLine VPN

Sürüm: 2.0.1012 Boyut: 7.4 MB Dil: Ingilizce İşletim: iOS 5.0 ve Üstü Üretici: AVAST Software Lisans: Deneme Sürümü - 7 Gün Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13787
Eklenme Tarihi: 02-04-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 2.0.1012
Boyut: 7.4 MB
Dil: Ingilizce
İşletim: iOS 5.0 ve Üstü
Üretici: AVAST Software
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

iPhone avast! SecureLine VPN

  • Genel Download Sayısı: 619 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-04-02 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 3 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 4 2020 Nisan Ayı Download: 5 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 2 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

iPhone avast! SecureLine VPN VPN Uygulama Açıklaması
iOS avast! SecureLine VPN iPhone cep telefonları ve tabletler için VPN uygulamasıdır, bu uygulama ile yasaklanmış sitelere cep telefonunuzdan giriş yapabileceksiniz, uygulamayı 7 Gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz.

Android Cep Yasaklı Sitelere Giriş Programı için BURAYI tıklayınız

avast! SecureLine VPN Dünyanın en güvenilir anti-virüs yapımcısı Avast tarafından üretildi. Artık Cep Telefonunuzdan sanal ağınızla yasaklanan Twitter, Youtube gibi bütün yasaklı sitelere giriş yapabileceksiniz.

7 gün ücretsiz deneyin.

★ Online verilerinizi ve şifrelerinizi hırsızlardan koruyun.
★ Mobile bağlantınızı ve iletişimlerinizi kamuya açık WiFi bağlantılarında koruyun.

ÖZELLiKLER/AVANTAJLAR
■ Güvenli olmayan kamuya açık WiFi noktalarında bağlantınızı koruyun.
şifreleme tünelimiz saldırganların verilerinizi kamuya açık WiFi alanlarında çalmasını engeller. WiFi ağınızı ve gizliliğinizi koruyun.

■ Özel, anonim olarak gezinme
internette anonim ve özel olarak gezinin. internet bağlantınız başka bir alandan kullanılıyor gibi gözüküyor. Coğrafi engellemelere takılan içeriklere ulaşabilmeniz için erişiminizi anonimleştirin.

■ Konumunuzu seçin
Yolculuk esnasında başka konumlardan erişim yapmanız gerektiğinde, bazı sileler coğrafi engellemelere takılabilir. Endişelenmeyin, bunları açabilirsiniz. Birçok ülkede yer alan sunucularımızı (ABD vs.), bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan daha fazla web içeriğine erişmek için kullanabilirsiniz. IP adresiniz gerçek olandan farklı gözükecektir.

■ VPN aç/kapa aracı
Arayüzdeki, açma kapama düğmesini tek bir tıkla açıp kapama yapabilmeniz için kullanabilirsiniz. Hızlı hotspot güvenliği için oldukça iyidir.

VPN NASIL ÇALIşIR?
avast! SecureLine, VPN olup, IPsec teknolojisi ile, sizi kamuya açık Wi-Fi bağlantılarında korur. Bir kez güvenlik sağlandığında, casusların verilerinize erişmesi imkansız hale gelir.

FiYATLANDIRMA
7 günlük deneme versiyonunu deneyin.
Deneme süresinden sonraki premium ücretlendirme: $2.59/aylık, veya $19.99/yıllık.

Maalesef, verilerinizin güvenliği için hızlı sunuculara yüksek yatırım yaptığımızdan dolayı, VPN uygulamamızı sonsuza kadar ücretsiz sunamıyoruz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

IOS Yasak Sitelere Girme Programı