IPhone Angry Birds Go! - iOS Telefon ve Tabletler için Angry Birds Go! Oyunu

Sürüm: 1.0.3 Boyut: 97.7 MB Dil: Ingilizce İşletim: iOS 6.0 ve Üstü Üretici: Rovio Mobile Ltd. Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13151
Eklenme Tarihi: 03-01-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0.3
Boyut: 97.7 MB
Dil: Ingilizce
İşletim: iOS 6.0 ve Üstü
Üretici: Rovio Mobile Ltd.
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

iOS Telefon ve Tabletler için Angry Birds Go! Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 257 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-01-03 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 1 2020 Şubat Ayı Download: 1 2020 Mart Ayı Download: 1 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 0 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 1 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 1 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

iOS Angry Birds Go! Oyun Açıklaması
Kızgın kuş oyununun son sürümü iPhone Angry Birds Go! oyun ücretsizdir iPhone tablet ve Telefonlarda oynayabilirsiniz.

Angry Birds Go! Android Sürümünü BURADAN indirebilirsiniz


Üretici Açıklaması

Piggy Island›daki yokuş aşağı yarışa hoş geldiniz! O vurdumduymaz kuşları ve domuzları yolunuz üzerinde yıldırım hızıyla fırlattığınızda, sayısız dönüş yaptıklarında, taklalar attıklarında ve tüm bunlar bitirme çizgisine doğru heyecan verici bir yarışa dönüştüğünde hissedeceğiniz adrenalini düşünün! Ancak dikkatli olun! Tehlikeli yollara dikkat edin, sinsi rakipleriniz pistte sizi takip edecek ve yarışın liderini arkada bırakmak için özel güçlerini kullanacaklardır. Artı yolculuğunuzu bir üst seviyeye çıkartarak sabun kutusu arabasından süper arabaya geçebilirsiniz! Tamam...Hazır…Angry Birds Go!

iLK 3D ANGRY BIRDS DÜNYASI! Kuşları ve domuzları her açıdan görün ve Piggy Island›ın bu zengin ve renkli 3D dünyasının canlandığına tanık olun!

KUşLAR VEYA DOMUZLAR OLARAK YARIşIN! Direksiyona geçin ve Red, Chuck, Terence, Stella, King Pig, Moustache Pig ve birçok diğer favoriniz olarak yarışın!

PiSTLERiN EFENDiSi OLUN! Çok sayıda yarış pisti, akrobasi yolları, hava pistleri ve pist dışı yarışlar – bunları her biri önünüze büyük ve beklenmedik zorluklar çıkartacak!

MUHTEşEM ÖZEL GÜÇLER! Rakiplerinizi yoldan atın ve her bir karaktere özel benzersiz güçler sayesinde kazanan konumunu ele geçirin!

ÇOK SAYIDA OYUN MODU! Becerilerinizi çok eğlenceli ve şaşırtıcı oyun modlarıyla deneyin: Race, Time Boom, Fruit Splat, Champion Chase ve Mega Match!

YOLCULUğUNUZU BiR ÜST SEViYEYE ÇIKARTIN! Ev yapımı bir sabun kutusu arabadan süper bir uçan arabaya geçin, tonlarca kart ve bir üst seviyeye geçmenin muhteşem yolları – kazanmak ve satın alınmak üzere sizi bekliyor!

ÇOK DAHA FAZLASI SiZi BEKLiYOR! Yarış daha yeni başladı – karşınıza daha birçok eğlenceli şey çıkacak!

TELEPODS! Oynamanın çığır açan yepyeni bir yolu! Angry Birds Go›nuzu yerleştirerek en sevdiğiniz karakterleri yarışa ışınlayın! TELEPODS* figürleri cihazınızın kamerasında!

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

IPhone Angry Birds Go!