PES CLUB MANAGER - Cep telefonu ve Tabletler için Menajerlik Oyunu

Sürüm: 1.0.3 Boyut: 716 MB Dil: Türkçe İşletim: Android 4.2+, iOS 8.0+ Üretici: KONAMI Lisans: Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(4.23/8)
İndirme Sayısı: 13252
Eklenme Tarihi: 10-06-2015
Güncelleme Tarihi:
Sürüm: 1.0.3
Boyut: 716 MB
Dil: Türkçe
İşletim: Android 4.2+, iOS 8.0+
Üretici: KONAMI
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Pes Club Manager Cep Telefonundan oynanabilen ücretsiz menejerlik oyunudur.

  • Genel Download Sayısı: 4833 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2015-06-10 22:46:17 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 10 2020 Şubat Ayı Download: 11 2020 Mart Ayı Download: 5 2020 Nisan Ayı Download: 4 2020 Mayıs Ayı Download: 17 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 12 2020 Eylül Ayı Download: 5 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Pes Club Manager iOS ve Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynanabilen Cep Menajerlik oyunudur.

PES CLUB MANAGER size kendini çok sevdirecek çünkü Pro Evolution Soccer oyununun menajerlik oyunudur. Oyun Türkçe dil seçeneğine sahiptir.

Artık tablet ve telefonunuzdan keyif ile oynayabileceğiniz hemde dünya çapında bir firmanın menejerlik oyunu kesinlikle tutkunları düşünmeden hemen indirsin.

ÜRETİCİ AÇIKLAMASI
Dünya çapında bir popülerliğe sahip Pro Evolution Soccer markasının teni futbol oyunu PES CLUB MANAGER'da hayallerinizin takımını kurun! 5.000'in üzerinde lisanslı oyuncu ve muhteşem 3 boyutlu maçlar sizi bekliyor! Oyuncularınızı seçip antrenman yaptırın, kendi kulüp evinizi inşa edip takımınıza taktik talimatları vererek dünyadaki en iyi kulüp menajeri olun!

3 boyutlu maçlar Pro Evolution Soccer Konsol Oyunu Motoruyla Çalıştırılmaktadır
PES CLUB MANAGER, büyük bir üne sahip konsol video oyunu Pro Evolution Soccer 2015'in optimize edilmiş oyun motorunu kullanmaktadır. Gerçekçi 3 boyutlu maçlar ve gerçek zamanlı istatistikler, takımınızı zirveye taşımaya yardımcı olacak!

Derinlemesine Gerçek Zamanlı Maç Simülasyonu
Gerçek zamanlı olarak stratejinizi değiştirin ya da takımınızı kontrol edin. Fakat şampiyonluğa ulaşacak kadar iyi misiniz? Gerçekçi maç simülasyonu ve maç sırasında verilen gerçek zamanlı stratejik talimarlar, gerçek futbol hayranları için biçilmiş kaftan!

Dünya Genelinde 5.000'in Üzerinde Lisanslı Gerçek Oyuncu
PES CLUB MANAGER, Avrupa ve Güney Amerika'dan gerçek liglerin ve kulüplerin resmi lisanslarını elinde bulundurmaktadır. 5.000'in üzerinde gerçek oyuncu, takımınıza katılmayı bekliyor! Bayern Munich, Juventus ve Paris Saint-Germain gibi Avrupa devlerine karşı yeteneklerinizi test edin.

Kendi Hızınızda İlerleyin
Sezonun tüm kontrolü sizin elinizde. İstediğiniz kadar maçı istediğiniz zaman, kendi hızınızda oynayın!

* PES CLUB MANAGER ücretsiz oynanan bir uygulamadır. Hiçbir satın alım gerekmemektedir. Oyun içi PES Coin satın alımı oyunda ilerlemeyi hızlandırabilir ancak TÜM oyuncular bütün oyunu ücretsiz olarak oynayabilir. PES Coin satın alımları kullanıcının kulübünü daha hızlı güçlendirmesine yardımcı olabilir. Uygulama içi satın alımlar, oyuncunun cihazından "uygulama içi satın alımlar sınırlandırılarak" devre dışı bırakılabilir.

Program Videosu

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

PES CLUB MANAGER