PES CLUB MANAGER - Andorid ve iPhone için Menejerlik Oyunu

Sürüm: 1.4.0 Boyut: 1.36 GB Dil: Türkçe İşletim: Android 4.2 ve üzeri - iOS 8.0 ve üzeri Üretici: konami Lisans: Ücretsiz Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(5/2)
İndirme Sayısı: 14406
Eklenme Tarihi: 17-11-2016
Güncelleme Tarihi: 2016-11-20
Sürüm: 1.4.0
Boyut: 1.36 GB
Dil: Türkçe
İşletim: Android 4.2 ve üzeri - iOS 8.0 ve üzeri
Üretici: konami
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Pro Evolution Soccer cep telefonu ve tabletler için geliştirmiş olduğu menajerlik oyunu.

  • Genel Download Sayısı: 4851 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2016-11-17 16:29:18 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 0 2020 Şubat Ayı Download: 0 2020 Mart Ayı Download: 0 2020 Nisan Ayı Download: 0 2020 Mayıs Ayı Download: 0 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 0 2020 Eylül Ayı Download: 0 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Dünya çapında bir popülerliğe sahip Pro Evolution Soccer markasının yeni futbol oyunu PES CLUB MANAGER'da hayallerinizin takımını kurun! 5.000'in üzerinde lisanslı oyuncu ve muhteşem 3 boyutlu maçlar sizi bekliyor! Oyuncularınızı seçip antrenman yaptırın, kendi kulüp evinizi inşa edip takımınıza taktik talimatları vererek dünyadaki en iyi kulüp menajeri olun!

・ 3 boyutlu maçlar Pro Evolution Soccer Konsol Oyunu Motoruyla Çalıştırılmaktadır PES CLUB MANAGER, büyük bir üne sahip konsol video oyunu Pro Evolution Soccer 2015'in optimize edilmiş oyun motorunu kullanmaktadır. Gerçekçi 3 boyutlu maçlar ve gerçek zamanlı istatistikler, takımınızı zirveye taşımaya yardımcı olacak!

・ Derinlemesine Gerçek Zamanlı Maç Simülasyonu
Gerçek zamanlı olarak stratejinizi değiştirin ya da takımınızı kontrol edin. Fakat şampiyonluğa ulaşacak kadar iyi misiniz? Gerçekçi maç simülasyonu ve maç sırasında verilen gerçek zamanlı stratejik talimarlar, gerçek futbol hayranları için biçilmiş kaftan!

・ Dünya Genelinde 5.000'in Üzerinde Lisanslı Gerçek Oyuncu PES CLUB MANAGER, Avrupa ve Güney Amerika'dan gerçek liglerin ve kulüplerin resmi lisanslarını elinde bulundurmaktadır. 5.000'in üzerinde gerçek oyuncu, takımınıza katılmayı bekliyor! Bayern Munich, Juventus ve Paris Saint-Germain gibi Avrupa devlerine karşı yeteneklerinizi test edin.

・ Kendi Hızınızda İlerleyin
Sezonun tüm kontrolü sizin elinizde. İstediğiniz kadar maçı istediğiniz zaman, kendi hızınızda oynayın!

* PES CLUB MANAGER ücretsiz oynanan bir uygulamadır. Hiçbir satın alım gerekmemektedir. Oyun içi PES Coin satın alımı oyunda ilerlemeyi hızlandırabilir ancak TÜM oyuncular bütün oyunu ücretsiz olarak oynayabilir. PES Coin satın alımları kullanıcının kulübünü daha hızlı güçlendirmesine yardımcı olabilir. Uygulama içi satın alımlar, oyuncunun cihazından "uygulama içi satın alımlar sınırlandırılarak" devre dışı bırakılabilir.

Not:
Tavsiye edilmeyen cihazların kullanımıyla alakalı destek sağlayamayız ve herhangi bir tazminat veremeyiz.

Bu sadece çevrimiçi oynanan bir oyundur. Kullanıcıların oynayabilmek için internete (3G,4G veya Wi-Fi) bağlı olmaları gerekmektedir. İnternet bağlantı ücretleri, kullanıcıların ağ ortamlarına bağlı olarak ayrı şekilde ücretlendirilebilir.

Uygulamanın Kullanım Şartlarının, Sanal Para Birimi Kullanım Şartlarının ve Gizlilik Politikasının kabul edilmesi gerekmektedir.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

PES CLUB MANAGER