Real Boxing - Android Cep Boks Oyunu

Sürüm: 1.0 Boyut: 242 MB Dil: Ingilizce İşletim: Android 2.3 ve üzeri Üretici: Vivid Games S.A. Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(5/2)
İndirme Sayısı: 13195
Eklenme Tarihi: 09-11-2014
Güncelleme Tarihi: 03.01.2015
Sürüm: 1.0
Boyut: 242 MB
Dil: Ingilizce
İşletim: Android 2.3 ve üzeri
Üretici: Vivid Games S.A.
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Android Cep Boks Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 323 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-11-09 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 1 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 1 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 2 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Real Boxing Vivid Games S.A firması tarafından üretilmiş en iyi boks oyunlarından birisidir, tamamen gerçekçi bir oyun android tabanlı telefon ve tabletlerde oynayabilirsiniz.

Real Boxing ağızları açık bırakan grafiklere sahip bir oyundur rapibin yumruk darbesinden sonra terini dahi görebilirsiniz, Oyunda kariyer modunda ödül ve bol oyuncu bulunmaktadır, Google Play`daki en iyi ÜCRETSiZ dövüş oyunu diyebiliriz.

Oyunun ismi anlaşılacağı üzere gerçek boks ama bu isme yakışan kalitede bir oyun, Real Boxing konsol kalitesinde bir boks deneyimi sunuyor

iNANILMAZ GRAFiKLER VE SESLER
Unreal motoru kullanan grafikler, gerçek yakalanmış hareket animasyonları ve ses tasarımıyla kendinizi boks dünyasının adrenaline bırakın.

NAKAVT OYUNU
Çeşitli öldürücü yumruk ve kombinasyonlarla dövüşün. Oyunu değiştiren güçlendiricilerle şansınızı artırın. Yenilikçi ve hassas kontroller sayesinde her yumruğu, kroşeyi ve aparkatı hissedin.

GERÇEK ÇOK OYUNCU MODU
Meydan okuyan olun ve yüzlerce saatlik oyun süresinin keyfini özelliklerle dolu Real Boxing çok oyunculu modunda yaşayın.

HAFTALIK TURNUVALAR
Orijinal ve zorlu kuralları olan oyun içi ve gerçek ödüller kazanabileceğiniz Haftalık Turnuvalarda adrenalin patlamasını hissedin.

KAPSAMLI KARiYER
Dünya şampiyonu olmak için kariyer modunda kendilerine has dövüş stili olan 30`dan fazla boksörle dövüşün.

GERÇEK BOKSÖRÜNÜZ
Kendi boksörünüzü yaratın ve açılabilen saç stilleri, dövmeler ve eşyalarla özelleştirin. Mini oyunlarla antrenman yapın ve tepeye giden yolda dövüşürken kondisyonunuzu koruyun.

ETKiLEYiCi SOSYAL ÖZELLiKLER
Dostça rekabeti Sosyal Panel ile farklı bir seviyeye taşıyın ve skorları karşılaştırın ve arkadaşlarınıza rakip olmak için meydan okuyun ya da Günlük Çevirmede her gün harika ödüller kazanın.

DAHA FAZLA ÜCRETSiZ iÇERiK
Yeni özellikler ve meydan okuyanlar ile daha fazlasını getiren ücretsiz düzenli içerik güncellemelerinin keyfini sürün - ücretsiz!

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Real Boxing