SimCity BuildIt - Mobil Şehir Kurma Oyunu

Sürüm: 1.2.23.20736 Boyut: 221 MB Dil: Türkçe İşletim: Android 2.3.3 + ve iOS 7.0 + Üretici: ELECTRONIC ARTS Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(4.35/7)
İndirme Sayısı: 13082
Eklenme Tarihi: 13-01-2015
Güncelleme Tarihi:
Sürüm: 1.2.23.20736
Boyut: 221 MB
Dil: Türkçe
İşletim: Android 2.3.3 + ve iOS 7.0 +
Üretici: ELECTRONIC ARTS
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

SimCity BuildIt Android ve iOS (iPhone, iPad) telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz çok gelişmiş bir mobil şehir kurma oyunudur, Türkçe dil seçeneğine sahiptir.

  • Genel Download Sayısı: 1003 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2015-01-13 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 4 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 4 2020 Mayıs Ayı Download: 5 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 1 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

SimCity BuildIt Mükemmel kelimesini hak eden oyunlardan bir tanesi, Strateji tabanlı mobil şehir kurma oyunudur. Oyun tamamen Türkçedir ve ücretsizdir.

Oyunu sizin için oynadık Android ve iOS (iPhone, iPad) tabanlı telefon ve tabletlerde çalışıyor indirme linkleri indirme sayfasında mevcuttur.

Daha önce bilgisayarda olan bu oyun artık mobil platformda Bugüne kadar oynadığım en iyi şehir simülasyonu oyunu olduğunu söylesem kesinlikle abartı olmaz. Oyunda gerçekçi 3D Grafikler sayısız bina seçenekleri ile çok çok farklı bir oyun..

Bu simülasyon oyunu kesinlikle vakit geçirmek için oynanacak bir oyun değil çünkü bu oyunu vakit ayırmalı ve planlar yapmalısınız aksi takdirde oyunda ilerlemeniz imkansız..

Üretici Açıklaması

HOŞ GELDİNİZ, BAŞKAN! Sizi aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. İlk işiniz - vatandaşların taşınmak için can attığı size ait, muhteşem ve benzersiz bir şehir kurun. Ama unutmayın, şehriniz büyüdükçe vatandaşlarınızın ihtiyaçları artar. Bu, mobil için yeniden tasarlanmış yepyeni bir SimCity oyunu!

ŞEHRİNİZİ İNŞA EDİN
Sayısız bina ve canlı 3D grafiklerle bu oyun mobil dünyasındaki en gerçekçi şehir kurma oyunudur. Vergilerin akması ve şehrinizin büyümesi için binaları stratejik olarak yerleştirin. Şehrinizi mobil olarak hem çevrimiçi hem çevrimdışında yönetirken tutun, yakınlaştırın ve 360 derece döndürün.

GÜCÜNÜZÜ ESNEK KULLANIN
Kaynak yaratın ve onları arkadaşlarınızla ve diğer şehirlerle takas edin. Big Ben ve Zafer Takı gibi özel binaların kilitlerini açın veya doğal (ve o kadar da doğal olmayan) felaketler yaratın!

VATANDAŞLARINIZI MUTLU EDİN
Trafik, yangın ve kirlilik gibi gerçek şehir sorunlarını çözün. Vatandaşlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için elektrik ve eğlence gibi hizmetleri dengeleyin. Şehrinizi uzmanlaştırmak ve toplumunuzu şekillendirmek için eğlenceli görevleri tamamlayın.

Şehrinizin gece gündüz canlanmasını izleyin!

Program Resimleri

Program Videosu

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

SimCity BuildIt