Spider-Man Unlimited - Android Örümcek Adam Oyunu

Sürüm: 1.0.0i Boyut: 21.05 MB Dil: Türkce İşletim: Android 4.0 ve üzeri Üretici: Gameloft Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(4.5/2)
İndirme Sayısı: 13380
Eklenme Tarihi: 17-09-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0.0i
Boyut: 21.05 MB
Dil: Türkce
İşletim: Android 4.0 ve üzeri
Üretici: Gameloft
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Android Örümcek Adam Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 184 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-09-17 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 0 2020 Şubat Ayı Download: 1 2020 Mart Ayı Download: 1 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 3 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 0 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Spider-Man Unlimited Gameloft Firmasından merakla beklediğimiz örümcek adam oyunu nihayet yayımlandı bizler sizin için bu oyunu araştırdık inceledik hatta oynadık..

Android Örümcek Adam Oyunu Türkçe bir oyun, Marvel firması ile Gameloft Firmasının ortaklaşa çalışmasından meydana gelen bir oyundur, Marvel karakterleri oyuna hayat verirken eşsiz ses efektleri oynama içgüdünüzü artıracak.

Oyun yüklendikten sonra, önce eğitici modda oyun oynuyorsunuz oyunu iyice öğrendikten sonra artık yardımsız oyun oynamaya hazır olun, Oyun hikaye modunda geçiyor New York sokaklarının çeşitli sorunları çözmek için sizin yardımınıza ihtiyaçları var.

Spider-Man Unlimited Oyununda dikkatimizi çeken en önemli ayrıntı bu oyununda koşu oyunlarından olmasına rağmen oyunun bir hikayesinin (konusunun) olması..

Üretici Açıklaması
El emeği, Marvel çizgi romanlarından fırlamış hissi yaratan aksiyon dolu, atari tarzı bir macera oyununa ağ at!

Örümcek alemindeki tüm kahramanları bu müthiş tehlikeye karşı birleştir! Kendilerinin bitmeyen versiyonlarını New York`ta toplamak için boyutsal bir geçit açan yeni Belalı Altılı ile savaşacak Örümcek Adam ordusu işe al! Belalı Altılı, her birini yok ederek boyuttan boyuta geçiyor. şimdi de bizimki direniyor!

GREEN GOBLIN (1. SAYI) VE VULTURE (2. SAYI) BURADA! 3. sayı yakında...

iLK ÜCRETSiZ ÖRÜMCEK ADAM OYUNU!
• ilk atari tarzı ağ koşucusu inanılmaz Örümcek Adam ile heyecanı yakala! New York`ta 5`ten fazla ortamda sallan, koş ve savaş!
• Eşsiz savaş ve koşular içeren oyun akışıyla sonsuz bir koşu oyununun ötesine geç! Boyutsal süper kötülerle savaş, sallan, duvara tırman ve hava dalışı yap!
• Öykü modunda, her sayıda 5 patronla savaş ve 25 görev oyna! Muhteşem ödüller, yeni günlük ve haftalık etkinlikleriyle etkinlik modunda bitmez aksiyonu yaşa! Ya da sınırsız modda lider panosunda tırman!

iLK HiKAYELi KOşU OYUNU!
• Devam eden olaylara dayalı süregelen bir macera oyunu: Belalı Altılı, önüne çıkan her şeyi yok ederek boyuttan boyuta geçiyor ve sırada dünyamız var! Ama bu inanılmaz Örümcek Adam ordusu Belalı Altılı`ya gününü gösterecek!
• Örümcek Adamlarla, her birinin farklı varyasyonları bulunan (Nick Fury, Mary Jane ve Kara Kedi gibi) kahramanları ve kötü adamları içeren ikonik karakterleriyle 50 yıldır büyüyen devasa Marvel Evreni`nde eğlenceye dal!
• Çizgi romana sadık kalmak için bu atari tarzı koşu oyunu uyarlaması deneyimli bir Örümcek Adam yazarıyla yazıldı!

BiR OYUNDAKi EN ÇOK ÖRÜMCEK ADAM!
• Marvel`in muhteşem çizgi romanlarından fırlayan, Karanlık Örümcek Adam, Demir Örümcek, Kozmik Örümcek Adam, Kızıl Örümcek ve inanılmaz Poşet Adam da dahil tükenmeyen Örümcek Adam kartlarını çağır, topla ve oyna!
• Muhteşem bir Örümcek koşusunu garantilemek için kartları topla, kaynaştır, seviyelerini yükselt. Her biri, New York civarındaki örümcek operasyonu görevlerinde savaşa yardımcı, kendine özgü süper güçlere sahip.
• TUTARLI OLARAK ÇIKAN YENi ÖRÜMCEK ADAM KARAKTERLERi!

GÖRSEL BiR şÖLEN
• Marvel çizgi romanlarından esinlenen hücre gölgelendirme tarzı bir çizim.
• Koşu oyununda her aksiyonu gerçek kılan süper sağlam grafik animasyon.

Atari tarzı oyunları, aksiyonu, macerayı, hızlı çatışmayı, sonsuz koşuyu, kötülerle savaşı, süper kahraman oyunlarını ve Marvel çizgi romanlarını sevenler için.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Spider-Man Unlimited