Yüzüklerin Efendisi - Android Yüzüklerin Efendisi Oyunu

Sürüm: 1.0.0 Boyut: 116 MB Dil: Türkce İşletim: Android 2.3.3 ve üzeri Üretici: Kabam Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13138
Eklenme Tarihi: 20-10-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0.0
Boyut: 116 MB
Dil: Türkce
İşletim: Android 2.3.3 ve üzeri
Üretici: Kabam
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Android Yüzüklerin Efendisi Oyunu

  • Genel Download Sayısı: 98 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2014-10-20 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 6 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 0 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 0 2020 Eylül Ayı Download: 0 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Android Yüzüklerin Efendisi Oyunu Android tablet ve telefonlarda oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan biri KABAM firması tarafından üretilen bir oyun kaliteli grafiklere sahiptir daha önce KABAM firmasının Hızlı ve Öfkeli Oyununu sizlere sunmuştuk.

Yüzüklerin Efendisi Oyunu gerçek 3D grafiklere sahiptir, oyun Tamamen Türkçedir, oyun yüklendikten sonra kısa bir tanıtımdan sonra açılmaktadır.

Üretici Açıklaması
Orta Dünya`nın kurtuluşu bakiyeye bağlı. Gandalf`ın rehberliğinde bir Cüce, Elf, insan veya Hobbit olarak oynayıp Tek Yüzük`ü arayın ve bu yepyeni Rol Yapma ve Karakter Toplama oyununda kötü güçleri yok edin.

Yüzüklerin Efendisi™ Üçlemesinin resmi adı
Yüzüklerin Efendisi dünyasında görev alın ve ARAGORN, BOROMIR, LEGOLAS, FRODO ve diğerleri arasından en sevdiğiniz kahramanları ekibinize katarak kardeşliğinizi stratejik biçimde oluşturun. Her bir kahraman kendine has becerilere sahip olup her kardeşlik kombinasyonu, güçlü yetenekler sergiler. Sauron`un kötü güçleriyle ekip bazlı savaşlarda çarpışın ve düello arenalarında kardeşlikler başlatıp, dünyadaki diğer kardeşliklerle karşı karşıya gelin. Neyi bekliyorsunuz? Orta Dünya, kahramanını bekliyor!

ÖZELLiKLER
YÜZÜKLERiN EFENDiSi DÜNYASINDAN EFSANEVÎ KAHRAMANLARI TOPLAYIN
• Kötüleri yenmek için ekibinize Yüzüklerin Efendisi Dünyasından özel yeteneklere sahip 100`den fazla karakteri katın.
• Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden en beğendiğiniz kahramanları geliştirip iyileştirerek Orta Dünyanın en güçlü kardeşliğini oluşturun.

YÜZÜKLERiN EFENDiSi ÜÇLEMESiNiN DÜNYASINI KEşFEDiN
• Daha sonra piyasaya çıkacak olan genişletilmiş paketlerde Eriador`un ve Rohan, Gondor ve Mordor gibi diğer bölgelerin 3 boyutlu dünyasını keşfedin.
• Farklı kahramanlardan oluşan üç taneye kadar ekip oluşturarak düşman kuvvetlere karşı epik şavaşlar açın


HD KALiTE
• Çoğu Android tablette 1080p yüksek çözünürlüklü oyun deneyimi.

Not: Oyun için ağ bağlantısı gereklidir

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Yüzüklerin Efendisi