Movavi Video Editor - Türkçe Video Düzenleme Programı

Sürüm: 9.6.0 Boyut: 117 MB Dil: Türkce İşletim: Windows XP/Vista/7/8 Üretici: Movavi LTD Lisans: Deneme Sürümü Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 14098
Eklenme Tarihi: 22-05-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 9.6.0
Boyut: 117 MB
Dil: Türkce
İşletim: Windows XP/Vista/7/8
Üretici: Movavi LTD
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Türkçe Video Düzenleme Programı

  • Genel Download Sayısı: 420 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-05-22 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 3 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 5 2020 Nisan Ayı Download: 3 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 3 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Movavi Video Editor Program Açıklaması
Movavi Video Editor kullanıcı dostu film düzenleme programıdır ve tamamen TÜRKÇE`dir.

Movavi Video Editor çok gelişmiş özelliklere sahip Film Düzenleme uygulamasıdır, Program ile Kısaca: Filmleri bölün, kırpın ve birleştirin. Müzik ve başlık ekleyin, Video kalitesini arttırın. Çeşitli özel efektler ekleyin, 5 dakika içerisinde slayt gösterileri oluşturun, 2D ve 3D videoları içe aktarıp herhangi bir biçimde kaydedin: SD, HD, DVD, Video kameralardan, televizyon tarayıcılarından ve VHS`den video yakalayın. Sesleri kaydedin, Kendi filmlerinizi hazırlayın. 1, 2, 3: Hazır!
Kendi filmlerinizi hazırlayın. 1, 2, 3: Hazır!
Video düzenlemenin çok karmaşık olduğunu düşünüyorsanız yeni ultra sezgisel arayüzüyle Windows için Movavi Video Editor’ı denemelisiniz. Daha önce hiç video düzenlememiş olsanız bile demo, kendi sesinizden yorumunuzu içeren video eğitimi, aileniz için video mesajı veya arkadaşlarınız için eğlenceli bir animasyon oluşturabileceğinizi garanti ediyoruz! Video parçalarını ekleyin, üzerine müzik ve şık başlıklar ekleyin, birden fazla klibi animasyonlu geçişle birleştirin ve herhangi bir biçimde kaydedin. Videolarınızı uzman olmasanız bile bir uzman gibi düzenleyebileceksiniz!

Video kalitesini arttırın. Çeşitli özel efektler ekleyin
Movavi`nin kullanışlı filtreleri ve özel efektleri, sizi bağımsız yönetmen seviyesinden usta yönetmen seviyesine yükseltecek. Video kliplerinizin kalitesini arttırın veya tanıdık bir görüntüye yeni bir bakış açısı ekleyin. Benzersiz bir renk, ışık ve kontrast kombinasyonu elde etmek için otomatik iyileştirici filtreler uygulayın veya videolarınızın parametrelerini manuel olarak ayarlayın. işlenmemiş kaydınızdan sanat videosu oluşturmak için Hızlı Döndür, şeritler, Kenarları Bul ve diğerleri gibi yeni özel efektleri kullanın. Maksimum dört klibi tek bir ekranda bir araya getirmek için Ekranı Böl efektini ve kamera yakınlaştır/uzaklaştır işlevinin benzerini yaratmak için Yakınlaştır efektini deneyin.
Filmleri bölün, kırpın ve birleştirin. Müzik ve başlık ekleyin
Yeni dahili bölme programı, filmlerinizi birden fazla görünüme bölmenize ve bu parçaları istediğiniz sırada oynatılacak şekilde zaman çizelgesinden değiştirmenize olanak tanır. Gereksiz öğeleri kesip çıkarın. Saklamak istediğiniz sahneleri işaretlemek için Seç düğmesine veya istemediğiniz bölümleri silmek için de karşısındaki düğmeye basılı tutun. Üstelik tüm bunları gerçek zamanlı oynatma sırasında yapabilirsiniz. Parçaları zaman çizelgesinde arka arkaya birleştirin veya pek çok yaratıcı gölgelikten birini ekleyerek iki görünüm arasında net geçişler hazırlayın. Çoklu parça ekleyin ve ek ilgi alanları için yeni animasyonlu başlıklar ekleyin.5 dakika içerisinde slayt gösterileri oluşturun
Etkileyici slayt gösterileri oluşturmak için zaman çizelgesinden görsel taslağa geçiş yapın. Panoya birden fazla görüntü ekleyin. Bu görüntüler, çerçeveler arasında geçişlerle otomatik olarak slayt gösterilerine dönüştürülecektir. Slayt gösterilerinizi video dosyaları olarak kaydedip arkadaşlarınızı sevindirmek için çevrimiçi olarak paylaşın. Müzik ve başlık ekleyin ve hatta tatil için veya sadece eğlence için kutlama videolarından oluşan bir slayt gösterisi hazırlayın.

2D ve 3D videoları içe aktarıp herhangi bir biçimde kaydedin: SD, HD, DVD
Video dosyalarını, müzikleri ve resimleri işleyin. Movavi Video Editor; AVI, MP4, MKV, FLV, QuickTime (MOV), MP3 ve hatta DVD disklerinden oluşturulmuş videoları (VOB dosyaları) gibi en popüler video ve ses biçimlerini destekler. Ayrıca, Windows video düzenleme yazılımımız sayesinde DV/HDV kamera kayıtlarınızı sabit sürücünüze aktarabilir ve bu kayıtları herhangi bir biçime dönüştürebilirsiniz. Projeniz hazır olduğunda projenizi mobil aygıtınız için, DVD`ye ya da YouTube`a, Facebook`a veya Vimeo`ya yüklemek üzere pek çok desteklenen biçimde video dosyası olarak kullanmak istediğiniz şekilde uygun biçimde kaydedin.
Video kameralardan, televizyon tarayıcılarından ve VHS`den video yakalayın. Sesleri kaydedin
DVD kameralardan ve televizyon tarayıcılarından video yakalayın. Video kameralardan kişisel bilgisayarınıza MPEG-2 TS ve AVCHD videosu kaydedin. Canlı video kaydedin. Video seyahat günlüğünüze veya unutulmaz bir aile etkinliğinize özel bir hava katın. VHS kasetleri dijital ortama aktarın. Kendi görüntünüzü web kamerasında çekip özel bir video dersi hazırlayın. 3D video çekmeye ve düzenlemeye ilgi duyanlar için harika haberlerimiz var: Movavi, 3D video bile oluşturabilir. Film müziklerinizi mikrofon, elektrogitar vb. gibi ses kartı girişi kullanarak kendi yaptığınız ses kayıtlarıyla zenginleştirin. Ayrıca, sesleri doğrudan filminize de kaydedebilirsiniz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Movavi Video Editor