Autopano Giga - Panoramik Resim Hazırlama Programı

Sürüm: 3.6.2 Boyut: 45 MB Dil: Türkce İşletim: Windows XP/Vista/7/8 Üretici: Kolor Lisans: Deneme Sürümü Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(4/1)
İndirme Sayısı: 13406
Eklenme Tarihi: 27-07-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 3.6.2
Boyut: 45 MB
Dil: Türkce
İşletim: Windows XP/Vista/7/8
Üretici: Kolor
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Panoramik Resim Hazırlama Programı

  • Genel Download Sayısı: 212 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2014-07-27 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 5 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 3 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Autopano Giga Panoramik fotoğraflar hazırlamanız için üretilmiş profesyonel bir uygulamadır. Sezgisel arayüzü kullanımı kolaylaştırıyor hatta deneyimsiz kullanıcıların da kullanması bu programı son derece kolaydır.

Hareketli nesneleri otomatik düzenleme fonksiyonu bulunan program bulanık çekim de dahil resimler oluşan hataları da düzenliyor, resimler arasında benzerlikleri tespit eden bu program geniş seçenek yelpazesi ile sizlere geliyor.

Autopano Giga Programının Türkçe Dil Desteği Mevcuttur.

Panorama yapmak için birden fazla resim seçmeniz gerekir bunu klavyenizin CTRL tuşuna basarak birden çok resim seçimi yapabilirsiniz.

Renk Düzenleme:
Sizi şaşırtacak derecede profesyonel görünümlü fotoğraflar elde edeceğiniz bu program ile gama, pozlama ve resim renk tonlarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz, program neredeyse otomatik olarak renk ve pozlama işlemlerini düzenleyebilir.

Autopano Giga Programının gelişmiş bir özelliği ise her iki pikselin renk üzerinde analizi yapabiliyor olmasıdır, bu sayede bazı resimlerdeki bulanıklığı ve beyaz körlüğü ortadan kaldırabilir.

Uygulama içerisinde bulunan Panorama Editör ile en küçük ayrıntıları görüntüleyebilir ve ayarlarını yapabilirsiniz. Izgara desteği sunan bu fonksiyon piksel yada derecelik gibi düzenlemelere olanak sağlar

Otomatik Horizon işlevi ile anında daha çekici ve görsel efektler üretebilir, eğik yada bükülmüş olan panoramik fotoğrafları çözebilirsiniz.

Autopano Giga 64 Bitlik Sürümünü BURADAN indirebilirsiniz.

Bu program ile resimlere daha sanatsal değerler katabilirsiniz.

Deneme Sürümünde Sınırlamalar:
Önizleme ve Çalışılan panorama üzerine filigran ekler.
Proje dosyalarını kayıt etmez
PanoTools ile resim ihracı sınırlıdır

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Autopano Giga