Ashampoo Anti-Virus 2014 - Türkçe Güvenilir Anti-Virüs Programı

Sürüm: 1.0.0 Boyut: 192 MB Dil: Türkçe İşletim: Windows Tümü Üretici: Ashampoo GmbH & Co. KG Lisans: Süre Kısıtlamalı - 10 Gün Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13191
Eklenme Tarihi: 20-10-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0.0
Boyut: 192 MB
Dil: Türkçe
İşletim: Windows Tümü
Üretici: Ashampoo GmbH & Co. KG
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Türkçe Güvenilir Anti-Virüs Programı

 • Genel Download Sayısı: 116 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2013-10-20 Ekleyen Editör: Yönetici
 • 2020 Ocak Ayı Download: 4 2020 Şubat Ayı Download: 4 2020 Mart Ayı Download: 3 2020 Nisan Ayı Download: 3 2020 Mayıs Ayı Download: 2 2020 Haziran Ayı Download: 0
 • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 2 2020 Eylül Ayı Download: 3 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Ashampoo Anti-Virus 2014 Program Açıklaması
Ashampoo Anti-Virus 2014 ile verilerinizi korurken hızınızı ve güvenliğinizi kaybetmeyin, Ashampoo AntiVirus, gerçek zamanlı koruma özelliği ve sık güncellenen virüs veritabanı ile sizleri ve bilgisayarınızı bilinen veya bilinmeyen tüm ortak internet tehditlerinden koruyan güçlü bir antivirüs yazılımıdır. işini oldukça mütevazi ve mükemmel bir şekilde yerine getiren program, herhangi bir şekilde özgürlüklerinizin önüne geçmez.

Güçlü otomatik gerçek zamanlı koruma ve sık güncellemeler ile Ashampoo Anti-Virus 2014 bilinen ve bilinmeyen internet güvenlik tehditlerine karşı güvenilir bir koruma sağlıyor ve bunu yaparken kullanım özgürlüğünüzü kısıtlamadan gizli bir şekilde gerçekleştiriyor.

Tek yapmanız gereken şey programı kurmak ve sonra kaldığınız yerden tüm işlerinize devam etmektir. Arka planda sessiz sedasız bir şekilde çalışacak olan Ashampoo AntiVirus, herhangi bir şekilde bilgisayarınızın performansını düşürmeyecektir ama sizlere maksimum güvenlik sunacaktır. Bazı zamanlar arkada bir antivirüs yazılımının bile çalıştığını unutabilirsiniz.

Tam otomatik güncelleme sistemi sayesinde, günlük olarak en son tehlikelere karşı yeni güncellemeleri alacak olan Ashampoo AntiVirus, bu sayede sizi ve bilgisayarınızı yeni ortaya çıkan tüm tehditlere karşı koruyacaktır.

Ashampoo Anti-Virus 2014 virüs, truva atı, casus yazılım ve diğer güvenlik tehditleri saldırılarını önlemek için güçlü bir gerçek zamanlı koruma sunuyor. Ancak Ashampoo Anti-Virus 2014 güvenlik için hız feda etmez. Diğer çözümler bilgisayarınızı yavaşlatacaktır, ancak Ashampoo Anti-Virus 2014 hafif kalır ve çok az sistem kaynağını harcar.

Çok yönlü teknolojisine rağmen, Ashampoo Anti-Virus 2014 inanılmaz bir şekilde kullanımı kolaydır. Minimum kullanıcı etkileşimi ihtiyacı için özel olarak tasarlanmıştır. Ashampoo Anti-Virus 2014 programını mümkün olduğunca az kullanıcı müdahalesi ile tehlikeli durumları kendi halleden yüksek-vasıflı bodyguard olarak düşünün.

Günlük imza güncellemeleri ile Ashampoo Anti-Virus 2014 programınız eski ve yeni tüm tehditleri belirlemek ve onları etkisiz hale getirmek için her zaman hazırdır. En iyi özelliği, güncellemeler tamamen otomatik bir şekilde gerçekleşir.

Güvenlik Bileşenleri

 • Real-time protection: Her zaman gerçekleşen saldırıları etkisiz hale getirir
 • Behavior Blocker: Uygulama davranışlarını izler ve henüz tanımlanmayan sıfır gün (zero-day) tehditlerini önler
 • On-Access Guard: Dosya işlemleri sırasındaki saldırı girişimlerini önler.
 • Multi-Engine Scaner: Maksimum doğruluk için iki tarama motoru içerir
 • Customizable whitelist: Dosyaları tarama dışında bırakmak için
 • Web protection: Zararlı web sitelerine erişimi engeller
 • Game mode: Kesintisiz oyun deneyimi için tüm güvenlik sorunları kontrol edilir ve gerekli ayarlar yapılır
 • Self-protection: Önemli program parçaları, güvenlik önlemlerinin devre dışı bırakılmasını önlemek için şifrelenir.
 • File Wiper: Dosya ve klasörlerinizi dosya kurtarma araçlarıyla geri kurtarılamayacak şekilde kalıcı olarak silerek gizliliğinizi koruyun. Ayrıca silinen dosyaların kurtarılmasını önlemek için boş sabit disk alanının üzerine yazmak mümkündür.
 • Internet Cleaner: internet gezinme izlerinizi temizleyin ve geçici internet dosyalarını silin, tarayıcınızın ön bellek dosyalarını temizleyin ve tarayıcı geçmişinizi silin.
 • Hostfile Checker: istenmeyen DNS yönlendirmeleri için Windows host dosyasını tarar
 • ADS Scaner: Görünmez veri akışları ve onları silmek için NTFS sürücüleri tarayın
 • StartUp Tuner: Bilgisayarınızın açılış süresini kısaltın ve otomatik başlama girdilerini devre dışı bırakın.
 • LPS Viewer: Winsock-Layers ve ağ hareketinizi yönetin
 • Kısıtlama ve lisans:10 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 95.99 TL`dir.

  Antivirüs programı kullanmak istiyor ama bilgisayarınızı yavaşlattığı için kullanmaktan çekiniyor musunuz? Sistem performansınızdan ve güvenliğinizden vazgeçmeden kullanabileceğiniz bir antivirüs yazılımına ihtiyaç duyuyorsanız Ashampoo AntiVirus 2014`ü mutlaka denemenizi öneririm.

  Program Resimleri

  Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

  Program Hakkında Yapılan Yorumlar
  Şu Anda Yorum Eklenmemiş
  Şu Anda Yorum Eklenmemiş
  Şu Anda Yorum Eklenmemiş

  Geri Bildirim Gönder

  Ashampoo Anti-Virus 2014