K7 Ultimate Security - Gelişmiş Virüs ve Bilgisayar Koruma Programı

Sürüm: 14.2.0242 Boyut: 147 MB Dil: Ingilizce İşletim: Windows XP/Vista/7/8 Üretici: K7 Computing Private Limited Lisans: Deneme Sürümü - 30 Gün Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13338
Eklenme Tarihi: 29-08-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 14.2.0242
Boyut: 147 MB
Dil: Ingilizce
İşletim: Windows XP/Vista/7/8
Üretici: K7 Computing Private Limited
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Gelişmiş Virüs ve Bilgisayar Koruma Programı

  • Genel Download Sayısı: 188 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-08-29 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 1 2020 Şubat Ayı Download: 4 2020 Mart Ayı Download: 5 2020 Nisan Ayı Download: 6 2020 Mayıs Ayı Download: 7 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 4 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 3 2020 Kasım Ayı Download: 2 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

K7 Ultimate Security Gelişmiş Anti-Virüs paketi, malware tarayıcı ve kaldırma araçları gibi birçok güvenlik desteği sunan kullanımı kolay güvenlik yazılımıdır.

K7UltimateSecurity Bilgisayarınıza üst derece koruma sunar, Virüs, internet güvenliği, bilgi güvenliği, malware tehditleri gibi zararlılara karşı etkin koruma sağlar.

Bu güvenkik yazılımı kurulumu bittikten hemen sonra bilgisayarınızı korumaya başlar, Online koruma, sürekli güncellenen veritabanı, e-posta koruması, anlık koruma gibi birçok güvenkik hizmetini size sunar.

Program kuruldukran sonra birkaç dakika içerisinde kötü niyetli bileşenleri analiz etmeye başlar herhangi bir sorunda hemen size bilgi verir.

K7 Ultimate Security 4 Seçit tarama seçeneğine sahiptir, Hızlı, Özel, Tam Tarama ve Rootkit tarama özelliklerine sahiptir, Hılzı tarama ile sisteme bulaşmış olabilecek zararlıları tarayarak temizleyebilirsiniz. Özel Tarama ile istediğiniz bir klasör yada sürücüyü tarayabilirsiniz, Tam Tarama ile bilgisayarınızı komple derinlemesine tarayabilirsiniz son olarak Rootkit taraması ile bilgisayarınızın açılış dosyalarına bulaşmış istenmeyen virüs ve casus yazılımları temizleyebilirsiniz..

Programın rootkit tarama özelliği mevcuttur, buda bir virüs açılış dosyalarına bulaşmışsa program bunu da temizleme yeteneğine sahiptir.

K7UltimateSecurity Antivirüs modülüne ek olarak Güvenlik duvarı koruması da sağlar, kullanıcılara internete bağlanmaları için kural ve izinler oluşturabilirsiniz ayrıca anti-spam ve e-posta koruması da sağlar.

K7UltimateSecurity Programının gelişmiş bir özelliği de web sitelerinin bilgilerinin çalınmasını engelleyebilmesidir.

Uygulamanın Ebeveyn Kontrolü mevcuttur çocukların faaliyetlerini izleyebilir ve onları zararlı sitelerden koruyabilirsiniz, el ile site filtreleme özelliği sayesinde istediğiniz bir sitenin erişimini engelleyebilirsiniz.

Programın Özellikleri daha bitmedi; K7 Ultimate Security ile yedekleme işlemi de yapabilirsiniz, Kullanıcıların klasörlerini CD, DVD, Blu-ray disk, USB sürücü, yerel, harici veya ağ sürücülerine yedekleme işlemi yapabilirsiniz.

Sonuç: Malware, Virüsler, Spyware ve Rootkit zararlılarına karşı etkin bir korumaya ihtiyacınız varsa bu programı indirip kullanmanızı öneririz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

K7 Ultimate Security