SpotAuditor - şifre Kurtarma Programı

Sürüm: 4.8.0.0 Boyut: 2.4 MB Dil: Ingilizce İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8 Üretici: Nsasoft LLC Lisans: Deneme Sürümü Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13199
Eklenme Tarihi: 17-12-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 4.8.0.0
Boyut: 2.4 MB
Dil: Ingilizce
İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8
Üretici: Nsasoft LLC
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

şifre Kurtarma Programı

  • Genel Download Sayısı: 138 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2013-12-17 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 3 2020 Şubat Ayı Download: 1 2020 Mart Ayı Download: 1 2020 Nisan Ayı Download: 1 2020 Mayıs Ayı Download: 1 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 3 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

SpotAuditor Program Açıklaması
SpotAuditor Hepsi Bir Arada (All-in-one) şifre Kurtarma Yazılımıdır.

SpotAuditor 40 ve üzeri popüler program ve araçları için unutulmuş veya kaybolmuş şifreleri kurtarmak için geliştirilmiş bir araçtır.

SpotAuditor Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera ve Microsoft Outlook dahil olmak üzere çeşitli platformlarda kaydedilmiş şifreleri kurtaran zengin içerikli bir uygulamadır Yönetici haklarına sahip olmak koşulu ile program ile yerel bilgisayarda veya uzaktan arama yapmak mümkün.

SpotAuditor Popüler sosyal ağ ve web sitelerinde kayıp ya da unutulmuş şifreleri bulmak ve kurtarmak içinde çözümler sunan kaliteli bir yazılımdır, Facebook, Twitter, Google Plus +, LinkedIn, MySpace, LiveJournal, Pinterest, Badoo, MyLife, Friendster, Bebo, Zorpia, Netlog, Hi5, PerfSpot, Orkut, AOL, Yahoo ve daha fazlası ..

Sahip olduğunuz maillerin şifresini kayıp ettiniz yada unuttunuz SpotAuditor bunları bulma konusunda size yardımcı olacaktır, Microsoft Office Outlook, Microsoft Outlook Express, Gmail, Hotmail, Yahoo! Mail, Zoho Mail, iCloud Mail, AIM Mail, Mail.com, FastMail, Shortmail, BigString.com tabanlı ücretsiz e-posta sağlayıcılarının şifrelerini kurtarmak için bir programdır.

Aynı zamanda program FTP şifrelerini bulup kurtarabilir FTP Password Recovery özelliği mevcuttur, SmartFTP, Far, IpSwitch Messenger, IpSwitch IM server, IpSwitch Messenger, IMail server, WS_FTP, CuteFTP, File Zilla, FlashFXP, SecureFX, WebDrive, FTP Voyager, CoreFTP, CoffeeCup Direct FTP, AutoFTP, FTP Control, FTP Navigator, FFFTP, DeluxeFtp, 32bit FTP passwords, Microsoft Expression Web FTP gibi programların şifrelerini kurtatrır.

şifre Kurtarma Yazılımı Internet Explorer Password Recovery Özelliği de sunar, Internet Explorer 7.0 , 8.0,9.0 ve IE 10,0 şifrelerini kurtarmak için yazılım çözümü sunar.

SpotAuditor şifre Kurtarma Yazılımı
SpotAuditor şifre Kurtarma Yazılımı ( ***** ) yıldız karakterler arkasında gizli, kayıp ya da unutulmuş şifreleri kurtarır.

ÖNEMLi:
Burada şifrelerin kurtarılması için daha önce mevcut şifrenin 1 kez de olsa bilgisayarınıza girilmiş olması gerekiyor ve cacheden silinmemiş olması gerekmektedir.
Deneme Sürümü Sınırlandırması:
şifreler kayıtsız sürümünde gösterilmiyor
The Asterisk Password seçeneği kullanılmıyor
Nag ekranı

Yeni Sürüm Yenilikleri:
Paltalk Password Recovery eklendi
MS Expression Web Password Recovery eklendi


SpotAuditor Tanıtım Videosu

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

SpotAuditor