USB Dosya şifreleyici - USB Safeguard Free

Sürüm: 7.2 Boyut: 322 KB Dil: Ingilizce İşletim: Windows XP/VIsta/7/8 Üretici: USB Safeguard Soft Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13225
Eklenme Tarihi: 01-07-2012
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 7.2
Boyut: 322 KB
Dil: Ingilizce
İşletim: Windows XP/VIsta/7/8
Üretici: USB Safeguard Soft
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

USB Safeguard Free

  • Genel Download Sayısı: 67 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2012-07-01 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 3 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 2 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 1 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

USB Safeguard Program Tanıtımı
USB belleğinizdeki kişisel verilerinizi pratik şekilde şifreleyerek güvenliğini sağlayan USB Safeguard, küçük ve taşınabilir olmasının yanında ücretsiz.

USB Safeguard Free yazılımını belleğinize kopyalayıp çalıştırdıktan sonra kendinize bir şifre belirliyorsunuz. Daha sonra şifreleyeceğiniz dosyalara erişim ancak bu şifreyle olabiliyor. Dosyaları şifreli şekilde saklayan yazılım, belgeleri meraklı gözlerden her anlamda uzak tutuyor. şifreli dosyayı açmak istediğinizde parolanızı girmeniz yeterli oluyor. USB Safeguard şifrenizi hatırlamanız için şifre oluşturma işlemi sırasında isterseniz parolanızı metin belgesine kayıtlayarak istediğiniz bir dosyada saklıyor. Çünkü belirlediğiniz şifreyi unutmamanız gerekli. Aksi takdirde belgelerinize ulaşamayabilirsiniz.

USB Safeguard verileri şifreleyip saklamanın dışında Internet Explorer tarayıcısında "güvenli modda" gezinmenizi de sağlıyor. Girilen sayfalar, kullanıcı adları ve şifreler gibi detaylar özellikle internet kafe gibi halka açık bilgisayarların tarayıcıları tarafından kayıtlanabilir. Özellikle şifreli işlemler için önemli olan güvenli mod özelliğiyle internette girdiğiniz site ve şifreler kayıtlanmaz. Yani iz bırakmadan dilediğiniz siteye girebilir ve kullanıcı ad ve parolanızı koruma altına alabilirsiniz.

USB Safeguard`ı çalıştırdıktan sonra programın arayüzünden Internet Explorer simgesine tıklayarak güvenli modda internette rahatlıkla gezebilirsiniz. Girdiğiniz siteler, cookie`ler, kullanıcı adı ve şifreler USB belleğinizde "Safe Browsing" klasöründe saklanabildiği gibi yapacağınız seçime göre anında geri getirilemeyecek biçimde silinebilir. Küçük ve ücretsiz USB Safeguard Free yanınızda taşıyabileceğiniz ve kişisel verilerinizi kolayca koruyabileceğiniz pratik bir araç.

Önemli! Program sadece USB belleklerde çalışmaktadır. Bir masaüstü yazılımı olarak çalışmaz. FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerini destekler.

Önemli Not: Ücretsiz sürüm sadece 2 GB`a kadar olan USB Diskleri destekler 2 GB üzeri olanları desteklemez.

Ücretli sürümü €19 EUR`dur ve 16 Terabyte`a kadar destekler. 2 Gb üzeri için satın almanız gerekmektedir

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

USB Dosya şifreleyici