CodeLobster PHP Edition - Gelişmiş Web Sayfası Editörü

Sürüm: 5.3 Boyut: 27.2 MB Dil: Türkçe İşletim: Windows Üretici: CodeLobster Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(4.6/5)
İndirme Sayısı: 13272
Eklenme Tarihi: 25-12-2014
Güncelleme Tarihi: 04.01.2015
Sürüm: 5.3
Boyut: 27.2 MB
Dil: Türkçe
İşletim: Windows
Üretici: CodeLobster
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

PHP, HTML, CSS, JavaScript gibi sayfalar oluşturabileceğiniz ayrıca Gelişmiş ücretli sürümü de bulunan web sayfası oluşturma programıdır.

  • Genel Download Sayısı: 232 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-12-25 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 1 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 1 2020 Nisan Ayı Download: 1 2020 Mayıs Ayı Download: 2 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 1 2020 Eylül Ayı Download: 0 2020 Ekim Ayı Download: 1 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

CodeLobster PHP Edition Zahmetsiz bir şekilde web sayfaları oluşturmanız için tasarlanmış uzman web site editörüdür, PHP, HTML, CSS ve dahili PHP hata ayıklayıcı özelliği aryıca Javascript kodu editörü içerisinde mevcuttur.

CodeLobster PHP Edition Türkçe arayüz dil desteği ile gelmektedir, Kurulum esnasında dil seçiminden Turkish seçeneğini seçmeyi unutmayınız.

Bir web sitesi oluşturmak için gereken bütün unsurları içerisinde barındıran bu uygulama, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Otomatik tamamlama modu
Uygulama otomatik tamamlama özellikleri ile birlikte geliyor bu özellik, özellikle acemi kullanıcıların çok işine yarayacaktır, PHP Edition kod tamamlama özelliğini geniş bir yelpazede sizlere sunar.

Yukarıda da sözlendiğimiz gibi arayüzü Sezgisel ve kullanımı son derece basittir; kolayca yeni bir PHP, CSS, HTML, SQL, XML veya YAML dosyası oluşturun ve çalışmaya başlayınız.

Animasyonlu uygulumlar için Ajax etkileşimleri yanınızda uygulama uygulama, Drupal CMS, Joomla, JQuery kütüphane, CodeIgniter çerçeve ve WordPress blog platformu desteği ile birlikte geliyor.

NOT: İlk kullanımından sonra Try deneme özelliği pasif olur BURADAN üye olun kullanıcı adı ve şifreniz mailine geliyor buradaki bilgileri Register alanına girerek kayıt işlemini bitiriniz.

Sonuç Olarak: Programın çok daha fazla özelliğine sahip Tam sürümü de mevcuttur, Yazılacak daha birçok özelliği mevcut olan CodeLobster PHP Edition ile zahmetsizce gelişmiş web siteleri oluşturabilirsiniz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

CodeLobster PHP Edition