Google Chrome - Türkçe Google Chrome

Sürüm: 30.0.1599.101m Boyut: 800 KB Dil: Türkçe İşletim: Windows Tümü Üretici: Google Inc. Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13076
Eklenme Tarihi: 10-12-2009
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 30.0.1599.101m
Boyut: 800 KB
Dil: Türkçe
İşletim: Windows Tümü
Üretici: Google Inc.
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Türkçe Google Chrome

  • Genel Download Sayısı: 968 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2009-12-10 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 0 2020 Şubat Ayı Download: 0 2020 Mart Ayı Download: 0 2020 Nisan Ayı Download: 0 2020 Mayıs Ayı Download: 0 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 0 2020 Eylül Ayı Download: 0 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Google Chrome Program Açıklaması
Dünya üzerinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen internet tarayıcılarının başında yer alan Google Chrome, kullanıcılara sunmuş olduğu daha hızlı ve gelişmiş web deneyimi sayesinde rakiplerinden sıyrılmaktadır.

Bir diğer yandan sade ve şık tasarımıyla da kullanıcıların beğenisini toplamayı başaran Chrome, sürekli olarak geliştirilmektedir ve bu geliştirmeler sonucunda hızı, sadeliği, kolay kullanımı ve güveni kullanıcılarına sunmaktadır.

2008 yılından beri sürekli olarak kendini geliştiren ve üzerine yeni özellikler ekleyerek kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran Google`ın tarayıcısı stabil bir kullanım arayan tüm kullanıcıların tercihi olmayı başarmıştır.

Bir diğer yandan oldukça kolay bir kurulum işlemine sahip olan Google Chrome`u indirdikten sonra bilgisayarınıza kurmak için yapmanız gereken tek şey birkaç kez devam butonuna basmaktan ibarettir.

Oldukça temiz ve göze hoş gelen kullanıcı arayüzü üzerinde kullanıcıların web sayfalarını gezerken kullanmak isteyecekleri tüm işlevler farklı butonlar aracılığıyla tarayıcının kullanıcı arayüzü üzerine minimalistik bir şekilde yerleştirilmiştir.

Ayrıca isteyen kullanıcılar için tamamen özelleştirilebilir tema desteğine de sahip olan Google Chrome`u isterseniz kendi hazırlayacağınız temalarla veya başka kullanıcılar tarafından hazırlanmış olan tema paketleriyle de kullanabilirsiniz.

Tarayıcınızı özelleştirmenin bir diğer yolu da Google Chrome mağazası üzerinde yer alan ve her gün sayısı artmakta olan eklentilerden istediklerinizi tarayıcınız üzerine kurarak, web deneyiminizi istediğiniz yönde geliştirmektir. Oyun, eğitim, yaşam tarzı, seo ve daha birçok farklı işlev için binlerce eklenti Google Chrome Web Mağazası üzerinde kullanıcıları beklemektedir.

Google Chrome`un güzel özelliklerinden bir tanesi de kullanıcıların kişisel verilerinin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilen gizlilik modu olarak dikkat çekmektedir. Bu mod sayesinde kullanıcılar internet üzerindeki günlük aktivitelerini her zamanki gibi yerine getirebilirler ama tarayıcılarını kapattıkları anda tüm geçmiş bilgileri ve çerezler otomatik olarak silinmektedir.

Akıllarda sade tasarımı ve internet sayfaları üzerinde dolaşırken sergilemiş olduğu yüksek performansıyla yer eden internet tarayıcılarının başında gelen Google Chrome, bana göre yüksek performans ve sadelik isteyen tüm internet kullanıcılarının tercih etmesi gereken ilk seçenek.

Google Chrome`un Öne Çıkan Özellikleri:
Hız
Sadelik
Güvenlik
Gizlilik
Özelleştirme
Oturum açma
Hızlı başlangıç
Uygulama kısayolları
Dinamik sekmeler
Çökme kontrolü
Anında yer imleri
Ayarları dışa ve içe aktarma
Daha hızlı ve kolay indirmeler

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Google Chrome