SRWare Iron - WEb Browser Tarayıcıdır

Sürüm: 25.0.1400.0 Boyut: 26.9 Mb Dil: Türkçe İşletim: Windows XP/Vista/7 Üretici: SRWare Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0.5/1)
İndirme Sayısı: 13333
Eklenme Tarihi: 10-03-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 25.0.1400.0
Boyut: 26.9 Mb
Dil: Türkçe
İşletim: Windows XP/Vista/7
Üretici: SRWare
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

WEb Browser Tarayıcıdır

  • Genel Download Sayısı: 552 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2013-03-10 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 1 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 3 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 2 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 2 2020 Kasım Ayı Download: 2 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

SRWare Iron Program Tanıtımı
Chromium alternatifi diyebileceğimiz SRWare Iron, web tarayıcınızın yaptığı tüm işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Chromium altyapısını kullanan ilk örneklerden olan SRWare Iron, altyapısının getirdiği tüm güçlü özelliklere sahip aynı zamanda da farklılıkları ile ayrılan bir web tarayıcı. 2008 yılından beri kullanılmaktadır.

SRWare Iron, Chromium tabanlı ücretsiz bir internet tarayıcıdır. Yine Chromium tabanlı olan Google Chrome tarayıcısına oldukça benzer yapıda tasarlanmıştır. Oldukça sade bir arayüze sahip olan yazılımın en işlevsel özelliklerinden birisi sekmeli tarama özelliğidir. Yazılım sekmeli tarama özelliği kullanılmakta iken 12 ayrı sekmenin ön-izlemesini de size sunabilmektedir.

SRWare Iron tamamen Türkçe dil desteğine sahip olarak sunulmaktadır. Bu nedenle kullanımı da ziyaretçilerimiz açısından son derece kolay olacaktır. Yazılımı Google Chrome tarayıcısından ayıran en önemli yanı güvenlik konusunda bir derece daha önde olmasıdır. Bilindiği üzere Google Chrome kullanıcılarının tarayıcıyı kullanırken girmiş oldukları bazı bilgilere Google`a gönderilmektedir. Bu durumda veri güvenliği açısından eleştirilmektedir.

SRWare Iron yazılımı özellikle veri güvenliği konusunda olumlu yorumlar almaktadır. Tarayıcınızı kullanırken girdiğiniz siteler, arama kutucuklarına yazdığınız sözcükler ve diğer tüm kişisel verileriniz saklı tutulmaktadır. Daha doğrusu bunların bir kaydı tutulmamaktadır. Ücretsiz, Türkçe ve veri güvenliği konusunda son derece güvenli olan bu yazılımı alternatif tarayıcınız olarak kullanabilirsiniz.

Google Chrome'da aktif olan ama SRWare'de aktif olmayan özellikler:
RLZ kayıt aracı aktif değildir. Gün içerisinde yapılan işlemleri ve sorguları Google'a bildirmez.
Eşssiz ID ("clientID") sistemi ile çalışmaz. Bu sayede bilgisayarınızda kurduğunuz Chrome için bir numara almamış olursunuz.
Google için özelleştirilmiş 404 sayfaları ve diğer hata sayfaları yer almaz.
Google Updater ile otomatik güncelleme yapmaz.
Hata ayıklama modu ve bu bilgilerin merkeze iletilmesi işlemlerini gerçekleştirmez.


Google Chrome'dan ayrılan özellikleri:
Ad-Block servisinin kendi içinde yüklü olarak gelmesi. Chrome'da bu servis yüklü olarak gelmemektedir.
UA.ini dosyasını düzenleyerek UserAgent bilgilerinin değiştirilmesi. Chrome'da bu işlem için komut satırının kullanılması gerekmektedir.
Açtığınız sekmelerde 12 adet önizlemeye kadar destek sunar. Chrome'da bu sayı 8 ile sınırlıdır.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

SRWare Iron