Türkçe BearShare - Müzik ve Video indirme Programı

Sürüm: 12.0.0.134165 Boyut: 1.7 MB Dil: Türkce İşletim: Windows - Tümü Üretici: bearshare Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(3/3)
İndirme Sayısı: 13797
Eklenme Tarihi: 25-01-2008
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 12.0.0.134165
Boyut: 1.7 MB
Dil: Türkce
İşletim: Windows - Tümü
Üretici: bearshare
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Müzik ve Video indirme Programı

  • Genel Download Sayısı: 751 Geçen Hafta: 2 Yayınlanma Tarihi: 2008-01-25 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2016 Ocak Ayı Download: 20 2016 Şubat Ayı Download: 21 2016 Mart Ayı Download: 19 2016 Nisan Ayı Download: 26 2016 Mayıs Ayı Download: 3 2016 Haziran Ayı Download: 0
  • 2016 Temmuz Ayı Download: 0 2016 Ağustos Ayı Download: 0 2016 Eylül Ayı Download: 0 2016 Ekim Ayı Download: 0 2016 Kasım Ayı Download: 0 2016 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

BearShare Program Açıklaması
BearShare, Gnutella ağı üzerinden MP3, MPEG, AVI, ASF, MOV ve diğer türdeki dosyaların kullanıcılar arasında paylaşımına olanak sağlayan bir programdır. BearShare`yi bilgisayarınıza kurduktan sonra diğer BearShare kullanıcılarıyla dosya paylaşabilirsiniz. istediğiniz dosyayı aratıp karşınıza gelen dosyalardan dilediğinizi indirebilirsiniz.

Program kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan, dosya paylaşımında zorlanmayacaksınız. Basit aramanın dışında bünyesinde gelişmiş arama özelliği de barındıran BearShare ile arkadaşınızla dosya paylaşımı yaparken aynı zamanda sohbet edebileceksiniz. Bunun yanı sıra bant genişliğini kontrol edebilecek, istediğiniz dosyayı Media Player ile önizleme yapabileceksiniz.

Programı indirip kurduktan sonra diğer üyeler ile dosya paylaşımı yapabilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik tamamen ücretsizdir. Kullanıcı adı, şifre ve e-posta adresinizi gibi zorunlu bilgiler dışında, isteğe bağlı kişisel bilgilerinizi de üyelik kaydında belirtebilirsiniz.

Uyarı: Kurulum dosyası reklam yazılımı ile birlikte gelmektedir. Kurulum aşamasında "Özel kurulum" seçeneğini seçip kutulardaki işaretleri kaldırıp devam ederseniz reklam yazılımları yüklenmeden kurulum tamamlanacaktır.

Yazılımın Genel Özellikleri
100% temiz kurulum
Tamamen yeni arayüz
Daima en hızlı indirme
Anlık "arama önerisi" teknolojisi
Kötü içerikli dosyalara karşı ebeveyn kontrolü ve dosyalara erişimin engellenmesi
Otomatik virüs koruması
Tam fonksiyonlu medya oynatıcısı ile gösterişli düzenleme özelliği

BearShare ile,
Müzik ve video paylaşabilir, keşfetebilir ve indirebilirsiniz.
Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müzik kütüphanelerini görüntüleyebilirsiniz.
Yeni dostluklar kurabilir ve eski arkadaşlarınızla iletişime geçebilirsiniz.
Arkadaşlarınız ve favori sanatçılarınız hakkında yorum yapabilirsiniz.
Diğer kullanıcılarla beraber müzik dinlerken mesaj yollayabilir ve anlık mesajlaşabilirsiniz.

Desteklenen Dosya Türleri
Windows medya dosyaları : asf, asx, avi
Windows medya ses dosyaları : wmv, wax, wm, wma, wmd, wmx, wmz, wvx
Film dosyaları : mpeg, mpg, mpa, mpe, m1v, mp2, mp2v
MP3 ses dosyaları : mp3

Not : BearShare 12 sürümüyle noktadan noktaya (programı kullanan diğer kişilerden) bağlantı yaparak indirilen içerikleri yasal içerik kapsamında değerlendiriyor, bunun yanında ücretli üyelik ile parçaları telif hakkını da alarak daha yüksek hızla indirmeyi vaadediyor. Müzik ve video dosyaları 15 dakikadan küçük parçalar halinde sunulmuş. Program casus veya reklam yazılımlar içermemektedir.

UYARI : Bu program ile yasadışı olmayan HER TÜRLÜ dosyayı sorunsuzca indirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki paylaşım programları ile alınacak yasadışı içeriklerden doğan sorumluluk, virüslü bir dosya indirimi sonunda karşılaşabileceğiniz hasar veya istenmeyen bir içerikle karşılaşılması sonucu doğabilecek her türlü sorun kesinlikle son kullanıcıya aittir. Bizler, indir.com olarak paylaşım programlarını sadece yasal dosyalar ile çalışılması koşulu ile üreticinin kendi yasal sitesinin linkleri ile yayınlıyoruz. Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahısların sorumlu olduklarını unutmayınız.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
...

Melih Program Hakkında Yorumum

Güzel Bir Müzik Indirme Programı 27-11-2014
...

Melih Program Hakkında Yorumum

Güzel Bir Müzik Indirme Programı 27-11-2014
...

Melih Program Hakkında Yorumum

Güzel Bir Müzik Indirme Programı 27-11-2014

Geri Bildirim Gönder

Türkçe BearShare