Dora CRM Emlak Programı - Emlakçılar için bilgisayar programıdır

Sürüm: v8.3.0.0 Boyut: 20.8 Mb Dil: Türkçe İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici: Dora CRM Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(4.5/1)
İndirme Sayısı: 13206
Eklenme Tarihi: 04-12-2012
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: v8.3.0.0
Boyut: 20.8 Mb
Dil: Türkçe
İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Üretici: Dora CRM
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Emlakçılar için bilgisayar programıdır

  • Genel Download Sayısı: 167 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2012-12-04 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 2 2020 Şubat Ayı Download: 5 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 7 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 5 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Dora CRM Emlak Programı Tanıtımı
Emlak sektörü için üretilen program, emlak ofislerine, toplu konut projeleri yöneten ofislere ve gayrimenkul danışmanlarına kolaylıklar sağlamaktadır. Hizmet verilen bölgenin müşteriye daha iyi tanıtılması, harita üzerindeki yeri, kiralık ve satılık taşınmazların özelliklerinin fotoğraflar ile birlikte gösterilmesi, kısacası emlakçının elinde bulunan tüm bilgilerin bilgisayar ortamında Emlak, Gayrimenkul ve Toplu Konut Otomasyonu sayesinde kayıt altına alınmasını ve kolayca takibinin yapılmasını sağlamaktadır.

Uygulama sayesinde,
Portföyünüzdeki kayıtları kolayca kaydedebilirsiniz. Kağıt ve dosya yükünden kurtulursunuz.

Portföyünüze ait resimleri sisteme yükleyebilir, harita üzerine bulunduğu bölümü işaretleyebilir ve arsa, site, tanımlamaları için harita üzerinde alanlar çizebilirsiniz.
Portföyünüze ait dosyalarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Sakladığınız dosyaları yazıcıya kolayca gönderebilirsiniz. Uygulamaya yüklediğiniz kira sözleşmesi vb. formları el ile doldurmak yerine, programdan otomatik olarak çıktı alabilirsiniz. Not: Standart formda doldurulması gereken alanlar sistemdeki veriler kullanılarak otomatik olarak doldurulmaktadır.
Portföyünüzü kaydederken, kriterlere uyan benzer kayıtları görüntüleyebilirsiniz.
Portföyünüzü kaydederken, beklemede olan bir talep varsa sistem tarafından bu kayıtları otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.
Müşteri Bilgilerinizi kayıt altına alabilir, iletişim bilgilerini kolayca saklayabilirsiniz.
Müşteri kayıtlarınızı ve portföy kayıtlarınızı sistemde eşleştirebilir ve müşterilerinize ait portföyleri ayrı ayrı takip edebilirsiniz.
Müşteri kayıtlarınızı ve talep kayıtlarınızı eşleştirebilir ve uygun portföy kayıtlarını o anda görüntüleyebilirsiniz.
Müşterilerinize ait resimleri sisteme kaydedebilirsiniz.
Randevularınızı kayıt altına alabilir ve işlerinizi kolayca planlayabilirsiniz.
Etkinlik kayıtları oluşturabilir ve bu kayıtları detaylı arama ekranlarından listeleyebilirsiniz.
Müşteri yer göstermelerinizi, telefon görüşmelerinizi ve notlarınızı sisteme kaydedebilirsiniz.
Ofisinizde çalışan danışmanlarınızı sisteme tanıtabilir, onların oluşturduğu kayıtları günlük ve anlık takip edebilirsiniz.
Danışmanlarınızın günlük etkinliklerini raporlayabilir, bu kayıtlar üzerinden prim sistemi çalıştırabilirsiniz.
Danışmanlarınızın müşteri ziyaretlerini sistem üzerinden takip edebilir ve ilerleyen günlerin planlamasını sistem üzerinden yapabilirsiniz.
Sisteme tanıttığınız danışmanlarınızın kullanabileceği ekranları kısıtlayabilir veya tüm ekranlara yetki verebilirsiniz.
Sistemde kayıtlı olan taleplerinizden, karşılanmamış(sonuçlandırılmamış) olanları raporlayabilir, talep sahibine mail&sms yoluyla promosyon bilgisi iletebilirsiniz.
Entegre CRM (Müşteri Yönetimi) bölümüyle, sistemde kayıtlı müşterilerinize, toplu Email ve toplu SMS gönderimleri yapabilirsiniz.
Yatırımcı müşterilerinizin ilgi alanlarına göre sistemde bulunan olan portföy kayıtlarını Email ile promosyon olarak iletebilirsiniz.
Portföyünüzü kiraya verdiğinizde, abonelik bilgilerinin takibini yapabilirsiniz. (Su,Elektrik,Doğalgaz vb.)
Arsa portföylerinde, harita üzerinde alan çizimi yapabilir, bunlara ait KAKS,TAKS ve diğer imar bilgilerini sistemde saklayabilirsiniz.
Entegre Muhasebe Modülü sayesinde, ayrıca bir muhasebe programına para vermenize gerek kalmadan, satış entegrasonu ile tüm muhasebenizi programdan takip edebilirsiniz.
Dinamik rapor tasarım aracı ile, standart formlarınızı sisteme yükleyebilir ve çıktı alınmasını sağlayabilirsiniz.
Dora CRM 8 Sürümünden itibaren, dünyanın neresinde olursanız olun, verilerinize ulaşabilirsiniz. (Bunun için internet bağlantısı gereklidir.)
Dora CRM 8 Sürümünden itibaren, verilerinize iPhone, iPad ve diğer mobil cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz. (Mobil cihaz yazılımları ayrı satılır.)
Dora CRM 8 Sürümünden itibaren, bilişim harcamalarınızı minimuma indiriyoruz. Veritabanı bakımı, Server(sunucu) bakımı, bunlar için gerekli ek donanım (firewall, power supply) bakımlarını biz üstleniyoruz.
Diğer özellikler için kurulum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Dora CRM Emlak Programı