Emlak Ajandam - Emlak Programı - Emlak Arama ve ilan Verme Programı

Sürüm: v1.4.0.7 Boyut: 424 Kb Dil: Türkçe İşletim: Windows XP/Vista/7/8 Üretici: ArmonkSoft Lisans: Süre Kısıtlamalı - 15 Gün Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13560
Eklenme Tarihi: 01-01-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: v1.4.0.7
Boyut: 424 Kb
Dil: Türkçe
İşletim: Windows XP/Vista/7/8
Üretici: ArmonkSoft
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Emlak Arama ve ilan Verme Programı

  • Genel Download Sayısı: 883 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2013-01-01 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 9 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 3 2020 Nisan Ayı Download: 4 2020 Mayıs Ayı Download: 3 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 2 2020 Eylül Ayı Download: 3 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Emlak Ajandam - Emlak Programı Tanıtımı
Emlak Ajandam, emlak ofislerinin günlük olarak yapmak zorunda kaldıkları işleri tek bir kaynak üzerinden hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde yapabilmelerine olanak tanıyan, aynı zamanda hem lokal olarak hem de web tabanlı olarak çalışabilen interaktif bir emlak programıdır.

Gelişmiş ilan Yönetimi:
Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz Emlak Ajandam yazılımına giriş yaptıktan sonra portföyünüze uygun emlak tipini seçip geniş özellik yelpazesine sahip ekranlardan isteklerinize göre portföy girişi yapabilirsiniz.
Ajandanızda bulunan aktif portföylerinizi düzenleyebilir, silebilir veya kopyalayarak kısa sürede benzer ilanlarınızı listenize ekleyebilirsiniz.
Tercih ettiğiniz takdirde ilanlarınıza resim (20 adet), video yükleyebilir ve ilanınızı harita üzerinde işaretleyebilirsiniz.
Unutmamanız gereken bilgileri ilanlarınıza özel not, hatırlatıcı gibi özellikleri kullanıp ekleyerek portföyünüzü kişiselleştirebilirsiniz.

Müşteriye Göre ilan - ilana GÖre Müşteri Bulma
Emlak Ajandam’ın bu özelliği ile ofisinize gelen müşterinizin kriterlerine uygun portföye en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu şekilde zamanınızdan tasarruf etmenin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.
Emlak Ajandam’da kayıtlı olan ilanlarınıza, müşteri listenizden o portföye en uygun kişi listesine ulaşabilirsiniz. Yeni girmiş olduğunuz bir portföy için ise müşteri listenizden uygun kişilere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Web Portallarına ilan Gönderme
Emlak Ajandam’a eklemiş olduğunuz portföylerinizi 6 farklı portala (sahibinden.com, hurriyetemlak.com, milliyetemlak.com, yeniasirilan.com, emlak.net, emlakjet.com) tek bir tıklamayla gönderebilirsiniz. Bu sayede ciddi bir zaman kaybını engellemiş olursunuz. Aynı zamanda Emlak Ajandam ve diğer portallarda bulunan ortak ilanlarınızı sistem üzerinden düzenleyebilir, silebilir ve arşivleyebilirsiniz. Portföylerde yaptığınız düzenlemeler, eş zamanlı olarak üye olduğunuz web portallarında da güncellenir.
Gelişmiş Arama Özelliği
Gelişmiş arama özelliği sayesinde Emlak Ajandam’da bulunan portföylerinize isterseniz emlak detaylarına göre, isterseniz portföy numarasına göre, isterseniz de portföyünüzde bulunan detay özelliklere göre arama yaparak bulmak istediğiniz emlağa en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Sözleşme ve Forum Yönetimi
Emlak Ajandam içerisinde konut, iş yeri ve arsa için kriterleri ve içerikleri düzenlenebilen çeşitli sözleşmeler bulunmaktadır. Bu sözleşmeler satış sözleşmesi, hizmet sözleşmesi ve yer gösterme sözleşmesi olarak 3 ana kategori altında toplanmıştır. Kullanıcı herhangi bir sözleşme tipinde düzenlemek istediğinde daha önceden girilmiş olan bilgiler forma sistem tarafından getirilir. isterseniz önizleme yaptıktan sonra sözleşmeyi çıktı alabilirsiniz. Tamamen otomatik oluşturulan sözleşmelerin gerektirdiği tüm ince noktalar düşünülmüştür ve sözleşmeler emlak tiplerine göre değişkenlik göstermektedirler.
Portföyü sahibi, konut, iş yeri ve arsaya göre dinamik oluşan kayıt formları ile emlak hakkında tüm bilgileri yazılı olarak kaydedebilir ve kayıt işleminde sonra formlara paralel olarak Emlak Ajandam’a aktarabilir.

Raporlama ve Analiz
Emlak Ajandam’ın sunduğu raporlar ve analizler sayesinde kullanıcı performansları rahatlıklar ölçülebilmektedir. Seçili olan tarih aralığında kaç adet kayıt girildiği, satış yapıldığı, portföy gösterildiği gibi bilgileri istatistiksel olarak raporlayabilir, dışa aktarabilir ve çıktı alabilirsiniz. Böylece ofis çalışanlarının firmanıza yaptığı katkıyı analiz edebilir ve personelin daha etkili ve üretken olabilmesi için eksik yönlerin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Yine bu özellik ile birlikte kayıtlı kullanıcıların zaman bazında ölçülebilir ve raporlanabilir istatistiksel bilgileri görüntüleyip, risk analizleri ve tahminleri yapabilirsiniz.
Emlak ofisinizde bulunan toplam portföy sayısı, yapılan satışlar, yüzdeler, alınan komisyon ve ortalama değerlerin hesaplandığı bu modül ile emlak ofisinizin işlerini daha rahat takip edebilirsiniz.

ilan Paylaşımı
Emlak Ajandam ağınızda bulunan kişilerin görebileceği portföyleri paylaşıma açarak hem portföyün pazarlanma yüzdesini artırabilir hem de diğer ofisler tarafından paylaşılan portföyleri değerlendirme şansına sahip olursunuz.
Tamamen müşteri odaklı yapılan bu modül sayesinde elinizde bulunan portföyünüzü daha rahat ve daha hızlı pazarlayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:
• işletim Sistemi: Windows® XP, Windows® Vista, Windows® 7, Windows® 8 (32-bit veya 64-bit)
• internet bağlantısı: Bant genişliği arttıkça, kullanım hızı aynı oranda yükselir.
• işlemci: 1 GHz
• Ekran Çözünürlüğü: 1024 px x 768 px
• Bellek: 1 GB
• Sabit Disk Alanı: 10 MB (Sadece başlangıç kurulumu için)
• Web Tarayıcısı: Internet Explorer 8

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Emlak Ajandam - Emlak Programı