EndüstriNET Bistro Cafe Butik - restoran, cafe, bistro, pastaneler için programdır

Sürüm: v1.0 Boyut: 32 Mb Dil: Türkçe İşletim: Windows Tümü Üretici: EndüstriNET Sektörel Çözü Lisans: Süre Kısıtlamalı - 30 Kez Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13185
Eklenme Tarihi: 19-04-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: v1.0
Boyut: 32 Mb
Dil: Türkçe
İşletim: Windows Tümü
Üretici: EndüstriNET Sektörel Çözü
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

restoran, cafe, bistro, pastaneler için programdır

  • Genel Download Sayısı: 107 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2013-04-19 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 1 2020 Şubat Ayı Download: 2 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 3 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 3 2020 Eylül Ayı Download: 1 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

EndüstriNET Bistro Cafe Butik Program Tanıtımı
EndüstriNET Bistro Cafe Butik yazılım ürünü tüm restoran, cafe, bistro, pastane, sohbet ve dinlenme tesisleri ve aile çay bahçesi gibi hizmet sektöründe yer alan işletmeler için tasarlanmış, süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetmenizi ve raporlamanızı kolaylaştıran bir çözümdür.

Dinamik yapısı sayesinde kendi parametrelerinizi kolayca programa tanıtabilir ve çalışmalarınıza anında adapte edebilirsiniz. Klasik cafe & restoran yazılımlarının aksine, programda bir masada birden çok adisyon açılabilir ve yönetilebilir. Gerçek zamanlı MRP işleyişi ile reçetelerinizi tanımlayabilrisiniz, satış ve üretim işlemleriniz gerçekleştirilirken stoklarınız anında güncellenecektir.

Genel işletme giderlerinizi ve işçilik maliyetlerinizi yüzde olarak ürün maliyetlerine yansıtarak, satış fiyatınızla mukayesede elde edip, kar miktarınızı gözlemleyebilirsiniz. Programın basit ve anlaşılır ön muhasebe yetenekleri ile süreçlerinizi yönetebilcek ve oluşturdugunuz ödeme takvimine göre de mali durumunuzu incelemenize ve gerekli kararları alabilmenize destek olacaktır.

Müşteri bilgilerinizi kayıt altında tutarak, gerekli rezervasyon, özel siparişleri müşteri bilgilerinizi kullanarak yapabilcekesiniz. Cep telefonunuzu GSM modem olarak programa tanıtarak, toplu SMS gönderim işlemlerinizi harici bir SMS hizmeti satın almadan gerçekleştirebileceksiniz. Yine müşteri bilgilerinizi kullanarak program içerisinde e-mail gönderme işlemlerini yapabilir. Müşterilerinizi promosyonlarınızdan, fırsatlarınızdan ve daha bunlar gibi benzeri paylaşımlarınızdan haberdar edebilirsiniz.

Kullanıcı yetkilendirme seçenekleri ile birden çok kullanıcı belirlediğiniz yetki alanlarına göre programı kullanabilir ve gerekli zamanlarda işlem kayıtlarınızı inceleyerek, hangi işlemi kimin ne zaman gerçekleştirdiğini görebileceksiniz.

Bu program 30 defa açılış ve kullanım hakkı ile deneme sürümü olarak sizlere sunulmuştur. Ürünü satın almak istediğinizde, 05308779359 nolu telefondan veya info@endustrinet mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

EndüstriNET Bistro Cafe Butik Yazılım Ürünü ile Birlikte Kullanabileceğiniz, Android Uygulamanız Hazır. El Terminali Masrafınız Artık Bitti.

EndüstriNET Bistro Cafe Butik Yazılım Ürünü Tüm Gıda Üretimi Ve Servis Hizmeti veren işletmeler için Hazır.

iş güvenliği ve sağlığı risk değerlendirme asistanınız çok yakında...

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

EndüstriNET Bistro Cafe Butik