Etüt Ve Özel Ders Takip Programı - Eğitim Merkezi Programı

Sürüm: 4.0 Boyut: 8.1 MB Dil: Türkçe İşletim: Windows Tümü Üretici: Gültekin BUZKAN Lisans: Süre Kısıtlamalı Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13501
Eklenme Tarihi: 10-09-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 4.0
Boyut: 8.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim: Windows Tümü
Üretici: Gültekin BUZKAN
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Eğitim Merkezi Programı

  • Genel Download Sayısı: 582 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2013-09-10 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 5 2020 Şubat Ayı Download: 6 2020 Mart Ayı Download: 4 2020 Nisan Ayı Download: 5 2020 Mayıs Ayı Download: 10 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 3 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Etüt ve Özel Ders Takip Programı Açıklaması
Bu Program özel ders veren eğitimciler, dershaneler, etüt merkezleri gibi eğitim kurumlarının işlerini hafifletmek için üretilmiştir.

Bu programı kullanarak, öğrencilerinize birkaç tıklama ile birebir ders oluşturabilir, grup etütleri ayarlayabilir, muhasebe işlemlerinizi takip edebilir ve kurumda işlenen tüm dersler hakkında işinize yarayacak bir çok istatistiki raporları ve ders tablolarını oluşturabilirsiniz. Kısaca kurumunuzun tüm ders trafiğini en etkin bir şekilde bu program ile yönetebiliriniz.

Dershaneler, özel okullar, etüt merkezleri ve özel ders büroları için özel olarak yazılmış "Etüt & Özel Ders Takip" adlı programın son sürümü olan 4. sürüm ile tekrar karşınızdayız.

Her yeni sürümde kullanıcılardan gelen talepler değerlendirilerek biraz daha geliştirilen program artık tüm eğitim kurumları için ideal bir forma kavuşmuştur. Birçok eğitim kurumu tarafından kullanılmakta olan programın ilk sürümü 2008 yılında deneme amaçlı yazılmış ve kullanıldığı kurumda görevini başarıyla yerine getirince zaman içerisinde yeni özellikler de eklenerek internet üzerinden yeni kullanıcılara ulaştırılmaya başlanmıştır.

Yeni Eklenen Özellikler:
* Yazıcıdan alınan raporlarda "Yazıcı Dostu Çıktı Al" seçeneği eklenerek daha az toner sarfiyatı ile çıktılar oluşturabilme imkanı sağlandı.

* Çıktılarda sütun genişliklerini ayarlama imkanı sağlanarak, uzun bilgilerin kotu görünmesi engellendi.

* Ders verme ekranına "Soyada Gore Öğrenci Ara" butonu eklendi. Böylelikle numarasını bilmediğiniz öğrencilerin soyadını yazdığınızda, program otomatik olarak size öğrenciyi getirerek ders vermenize imkan sağlar.

* Ders verme ekranına "ileri Tarih Derslerini Sorgula" butonu eklendi. Böylelikle ders yazmak istediğiniz öğrencinin, bugün ve daha sonraki günlere yazılmış olan tüm derslerini tek bir tıklama ile görebileceksiniz.

* Bir "konu havuzu" oluşturuldu. Böylelikle ders verirken, siz konuyu yazmaya başladığınızda, program konu havuzundan otomatik olarak sizin yazdığınız konuya benzer konuları size gösterip, seçme imkanı sağlayarak, konu girme isini kolaylaştırdı

* Toplu Veli Raporu alma özelliği eklendi. Böylece veli toplantılarından önce sadece birkaç tıklama ile dilediğiniz sınıf öğrencilerine ait veli raporlarına kolayca ulaşabileceksiniz.

* Özellikle etüt merkezleri ve özel ders büroları için kullanışlı bir muhasebe takip bölümü eklendi. Öğrenci ve öğretmenlere dair her türlü borç ve alacak bilgileri, mali raporlar, tahsil ve tediye fişi yazdırma gibi her an lazım olacak menüleri, programın muhasebe bölümünde bulabilirsiniz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Etüt Ve Özel Ders Takip Programı