Hasta Takip Programı - KlinikSoft Hasta Takip Otomasyonu

Sürüm: 1.0 Boyut: 20.7 MB Dil: Türkçe İşletim: Windows Tümü Üretici: indemSOFT Lisans: Deneme Sürümü Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13462
Eklenme Tarihi: 21-07-2012
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.0
Boyut: 20.7 MB
Dil: Türkçe
İşletim: Windows Tümü
Üretici: indemSOFT
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

KlinikSoft Hasta Takip Otomasyonu

  • Genel Download Sayısı: 540 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2012-07-21 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 0 2020 Şubat Ayı Download: 0 2020 Mart Ayı Download: 0 2020 Nisan Ayı Download: 0 2020 Mayıs Ayı Download: 0 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 0 2020 Eylül Ayı Download: 0 2020 Ekim Ayı Download: 0 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

KlinikSoft Hasta Takip Otomasyonu Program Açıklaması
Bu programla tıp doktorları, muayenehaneler, tıp poliklinikleri, tıbbi laboratuarlar, işyeri hekimleri, sağlık kabinleri gibi sağlık çalışanları ve işletmeleri, her türlü verilerini bilgisayar ortamında kaydedebilir, izleyebilir, sorgulama ve raporlama yapabilir, istatistiki bilgilere ulaşabilirler.

Aşağıda programın bazı özellikleri sıralanmıştır.

Program Server/Client çalışma sistemine uyumlu olarak yazılmıştır.
Veritabanı olarak Firebird Sql Server kullanılmıştır.
Doktorlar hastalarını bilgisayar ortamında takip edebilir onlara yapılan tedavileri, anamnez bilgilerini, şikayetlerini v.b. bilgilerini kaydedebilirler.
Hasta ilk kez geldiğinde bir defaya mahsus hasta kayıt kartı açılarak hastaya bir kod numarası verilir ve ilgili bilgiler bir kez girildikten sonra bir daha hastanın tüm işlemleri bu numara üzerinden yürütülür.
Hastaların laboratuar ve röntgen tetkik işlemleri muayene kartına işlenebilir ve bir sonraki gelişinde bu bilgilerden faydalanılabilir.
Hastalara randevu verilerek takip edilebilir.
Birden fazla doktorla ve birden fazla branşla çalışılabilir.
Hastalara birkaç tıklama ile bilgisayar ortamında reçete yazılabilir, bunlar saklanabilir ve yazdırılabilir.
Radyoloji tetkiklerine tanımlanacak rapor kalıpları sayesinde çok hızlı ve seri bir şekilde rapor düzenlemeleri yapılabilir ve çıktı alınabilir.
Laboratuvar tetkikleri seri ve hızlı bir şekilde programa girilerek sonuçlandırılır ve çıktı alınabilir.
ister hastalara, istenirse hastaları gönderen carilere, ister bir tanesine, istenirse de tümüne tek bir tıklama ile e-mail gönderilebilir.
Programın alarm ve hatırlatma modülü günlük işlerinizin karmaşası içinde bir asistan gibi kullanılabilir.
Program gelişmiş bir cari takip sistemine sahiptir. Yapılan tüm işlemler parasal olarak ta kayıt altına alınıp cari hareketler takip edilebilir.
Kasa, çek, senet ve kredi kartı takip modülleri ile parasal hareketler kayıt altına alınıp raporlanabilir.
istenirse yapılan tüm işlemler program içerisinden fatura modülü aracılığıyla faturaya dökülüp yazdırılabilir.
istatistik modülü ile hem rutin işlemler için hemde iş yeri hekimliği faaliyetleri için gelişmiş ve zengin istatistikler çıkarılıp çıktı alınabilir.
Kullanıcı tanımlama bölümünde yetkilendirme yapılarak kullanıcıların program üzerinde izin verildiği kadar tasarruf etmelerine olanak sağlanabilir.
Programın her anında raporlama yapılabilir ve bunlar yazıcıdan çıktı olarak alınabilir.
Programda bazı bilgiler parametriktir ve bir kez girilir.Bundan sonra o bilgiler klavyeden girmek yerine seçerek veri girişi yapılır.
Veriler yedeklenebilir ve istendiği anda istenilen yedeğe dönülebilir.
Gelişmiş arama sistemiyle kayıt sayısı ne kadar çok olursa olsun aranan kayda en kısa zamanda ulaşılır.
Türkçe karakter kullanmak serbesttir.
Programın her aşamasında kullanılan mesajlar ile kullanıcı bilgilendirilerek hata yapması önlenmektedir.
Hasta kayıtlarına resim eklenebilir.
Programın renkleri istendiği şekilde ayarlanabilir, hazır temalar kullanılabilir, sonra istenirse orijinal renk ve temalara dönülebilir.
Programdaki veriler tek tıklamayla web sayfası, word sayfası, excell sayfası olarak kaydedilebilir, istendiği şekilde düzenlenebilir, her türlü arama ve sorgu sonucu bu formatlarla çıktılanarak, yazıcıdan döküm alınabilir.
iş yeri hekimleri işçilerin sağlık bilgilerini, periyodik muayene kayıtlarını tutabilirler.
iş yeri hekimleri işçileri diğer sağlık kuruluşlarına sevk edebilir, bu sevk kayıtlarını sonlanana kadar takip edip kayıt altına alabilirler.
iş yeri hekimleri işçilere gerek kendilerinin, gerekse de diğer sağlık kuruluşlarının vermiş oldukları istirahat raporlarını programa kaydedip takip edebilirler.

Program 20 kayıtlık sınırlama ile gelmektedir.20 kayıttan sonra programa kayıt girişi durdurulmaktadır.
Programı sınırsız tam sürüm olarak kullanabilmeniz için lisans formunda ve aşağıda yazılı bulunan mail adresine adınız, soyadınız, irtibat kurabileceğimiz bir telefon veya mail adresi, alacağınız programın adını, (bu program için kliniksoft yazmanız yeterlidir.) programın ürettiği (lisans formunda yazan seri numaraları)seri numaralarını ve sitemizde yayınlanan banka hesaplarından herhangi birine program bedelini yatırdığınızı belirten bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mailiniz bize ulaşır ulaşmaz tam sürüm lisans numaraları belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir.Buna gerek olmamakla birlikte programın cd’sini de isteyen müşterilerimize program cd’ si de kargo ile gönderilir.Tüm bu konularda görüşmek ve bilgi almak için bize mail atabilirsiniz.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder