Ücretsiz Cari Takip Programı - Bedava Cari Hesap Programı

Sürüm: 1.41 Boyut: 3.40 MB Dil: Türkce İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7 Üretici: bilsoftyazilim Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 14036
Eklenme Tarihi: 12-09-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 1.41
Boyut: 3.40 MB
Dil: Türkce
İşletim: Windows 2000/2003/XP/Vista/7
Üretici: bilsoftyazilim
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Bedava Cari Hesap Programı

  • Genel Download Sayısı: 1180 Geçen Hafta: 2 Yayınlanma Tarihi: 2013-09-12 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 8 2020 Şubat Ayı Download: 6 2020 Mart Ayı Download: 5 2020 Nisan Ayı Download: 5 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 3 2020 Eylül Ayı Download: 6 2020 Ekim Ayı Download: 3 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

ÜCRETSiZ Cari Takip Programı Açıklaması
Basit arayüzü sayesinde kolay kullanılabilir, çok fazla işlem karmaşası gerektirmeyen, barkod desteği ile sadece müşteri, stok ve satış işlemlerini yapabileceğiniz, yaptığınız işlemlerin detaylı raporunu alabileceğiniz bir program mı arıyorsunuz?

Müşterilerinize hızlı satış yapmanızı sağlayan Cari Takip Programı işyerinize hız ve performans kazandıracak. Barkod desteği ve elektronik terazi desteği ile marketinizde en hızlı şekilde işlemlerin yapılmasını sağlayacaktır. Cari Takip Programı ile kasa defterinden kurtulacak, müşterilerinize ait alacak verecek durumunu anında görüntüleyebileceksiniz. Program ile Hızlı satış yapabilir, ürünlerinizin ve müşterinizin ayrıntılı bilgilerini saklayabilir, ürünlerinizin stoklarını tutabilir ve bu bilgileri anında görüntüleyebilirsiniz.

Cari Takip Programında tüm işlemler en basit hale indirgendiğinden 7` den 70` e herkes zorlanmadan çok rahat kullanabilir.

Cari Takip Programı küçük ve orta ölçekli, satış işlemi yapan tüm işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir

Sürüm Yenilikleri 1.4.1:
Fatura Ekranı Yenilendi

Fatura düzeltme ekranındaki ESC tuşu, silme işlevi yerine çıkış işlevi olarak düzeltilmiştir.

VERSiYON 1.4
Cari, Stok, Fatura, kasa, banka gibi alanlarda kayıtların başlıklara göre sıralanması sağlanmıştır. Örneğin fatura bölümünü açtığınızda ister tarih sırasına göre, isterse firma ismine göre kayıtları listeleyebilirsiniz.

Günlük Yedekleme Sistemi

Bilsoft Cari 1.4 ile Bilgileriniz artık daha güvenli! Bundan böyle program açılışta bilgilerinizi günlük yedekliyor. Yedekleriniz, programın yüklü olduğu dizinde "Yedek" klasörü altına günlük depolanmaktadır.

Hatalı Stok Kartı Girişine Son

Programa eklediğiniz stok kartlarınız artık kontrol ediliyor. Daha önce kaydettiğiniz stok kartını eklemeye çalıştığınızda program sizi uyarıyor. Böylece mükerrer kayıt girişiniz engellemiş oluyor.

Raporarı Excel`e Aktarma

Yeni Sürüm 1.4 ile almış olduğunuz raporları Excel dosyasına aktarabilirsiniz. Program bu sayede esnek bir rapor sistemi sunarak farklı raporlar almanızı sağlamaktadır.

Carilerde Grup Oluşturma

Programda oluşturduğunuz müşterilerin gruplarını menüdeki "Cari Grup Tanımlamaları" bölümünden tanımlayabilirsiniz.

Kasa`da Güncel Sorgulama

Kasa bölümündeki sorgulama alanları güncellendi. Artık kasa bölümünde istediğiniz kriter ve tarih aralığına göre sorgulama yapabileceksiniz.

Görsel Değişiklikler

Programı daha kolay ve esnek kullanabilmeniz için bazı görsel değişiklikler yapılmıştır.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Ücretsiz Cari Takip Programı