Ücretsiz Veresiye Takip Programı - Alacak Takip Programı

Sürüm: 5.0 Boyut: 5.6 MB Dil: Türkce İşletim: Windows XP/Vista/7/8 Üretici: Prodyna Yazılım Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13675
Eklenme Tarihi: 25-02-2014
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: 5.0
Boyut: 5.6 MB
Dil: Türkce
İşletim: Windows XP/Vista/7/8
Üretici: Prodyna Yazılım
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Alacak Takip Programı

  • Genel Download Sayısı: 773 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2014-02-25 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 5 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 7 2020 Nisan Ayı Download: 6 2020 Mayıs Ayı Download: 7 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 4 2020 Eylül Ayı Download: 4 2020 Ekim Ayı Download: 10 2020 Kasım Ayı Download: 7 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Veresiye Programı Açıklaması
Prodyna Yazılım tarafından geliştirilen Veresiye Programı tamamen ücretsiz ve Türkçe bir programdır.

Artık Ücretsiz Veresiye Programı sayesinde kenara köşeye not alma sonra not kayboldu derdi yok program düzenli olacak alacaklarınızı takip ediyor istediğiniz zamanda kişinin borcuna kolayca bakabiliyorsunuz.

Bakkal, manav, fırın, market ve esnaf gibi bir işletme sahipleri çoğu zaman müşterilerinizin veresiye taleplerini geri çeviremeyebiliyorsunuz. Ülkemizde bir gelenek gibi olan bu durum maalesef ki işletmeciler açısından çok pratik işlemiyor. Her müşteri için ayrı bir veresiye hesabı açmak, bu hesaplara işlemleri karıştırmadan notlar eklemek, yanlış girişler yapmamaya özen göstermek ve tahsil edilen borçları işlemek hem verimlilik düşürmekte hem de pratik olmamaktadır.

işte bu tip durumlarda Veresiye Programı kullanarak müşterilerinize özel kayıtlar oluşturabilir ve veresiye takip etme işini pratik bir hale getirebilirsiniz. Veresiye Programı her müşteri için özel bir kart açıyor ve bu müşteri kartına borçları işlemenize imkan tanıyor. Müşteriden borcunu tahsil ettiğinizde bunları sisteme işleyebiliyorsunuz ve işlemin yanına özel notlar da iliştirebiliyorsunuz.

Veresiye Programı`nda müşterileri kaydederken telefon numaralarını girebilmektesiniz. Bu sayede müşterilerle iletişime geçebilmeniz de kolaylaşıyor.

Veresiye Programı oldukça kolay bir şekilde kullanılabilmekte. Program arayüzü kolayca anlaşılabiliyor ve karışık işlemler yapmanızı gerektirmiyor. Veresiye Programı ile müşteri kayıtları oluşturabildiğiniz gibi mevcut kayıtları düzenleyebilmektesiniz. Borç girmek, tahsilat yapmak program penceresinde yer alan kısayollar sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmekte.

Veresiye Programı hem ücretsiz olması hem de kullanışlılığı ile ön plan çıkan başarılı bir yazılım.

ÖNEMLi NOT: Program Kurulumunu C:PRODYNAVeresiye_Cari_Takip_Free yapıyor eğer program açılmazsa Veresiye_Cari_Takip_Free5 dosyasını Yönetici olarak çalıştırın seçin ve sorunsuz çalışacaktır.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Ücretsiz Veresiye Takip Programı