Windows 8 Canlı Televizyon - Ücretsiz Windows RT Canlı TV

Sürüm: v1.0.0.0 Boyut: 1.5 Mb Dil: Türkçe İşletim: Windows 8, RT Üretici: Onur Tırpan Lisans: Ücretsiz - Bedava Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 13658
Eklenme Tarihi: 06-04-2013
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: v1.0.0.0
Boyut: 1.5 Mb
Dil: Türkçe
İşletim: Windows 8, RT
Üretici: Onur Tırpan
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
Yönetici:

Ücretsiz Windows RT Canlı TV

  • Genel Download Sayısı: 409 Geçen Hafta: 0 Yayınlanma Tarihi: 2013-04-06 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2020 Ocak Ayı Download: 3 2020 Şubat Ayı Download: 3 2020 Mart Ayı Download: 2 2020 Nisan Ayı Download: 2 2020 Mayıs Ayı Download: 4 2020 Haziran Ayı Download: 0
  • 2020 Temmuz Ayı Download: 0 2020 Ağustos Ayı Download: 4 2020 Eylül Ayı Download: 2 2020 Ekim Ayı Download: 1 2020 Kasım Ayı Download: 0 2020 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

Windows 8 Canlı TV Programı
Bu program Windows 8 yada Windows RT`de çalışmaktadır, bildiğiniz gibi artık Windows 8 mağaza sistemi gibi çalışmakta yani akıllı telefonlar gibi mağazadan istediğiniz uygulamayı kurarak kullanabiliyorsunuz.

Bu programda mağazadan direk sisteminize yüklenen bir programdır.

Canlı Televizyon sayesinde Türkçe içerikli bir çok televizyon kanalını, radyo ve sinema kanalını ücretsiz bir şekilde varolan internetinizi kullanarak izleyebilirsiniz.
Kanal Listesi ve Yayın ekranında ekrana yakınlaşabilme (zoom) ve uzaklaşabilme özelliği mevcuttur.
Uygulamadaki TV yayınlarının izlenme oranlarını (rating) takip edebiliyorsunuz, bu sayede hangi kanal daha popüler, hangi kanal kaç kez izlendi gibi sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.
Kanallar dinamik olarak internetten yüklenmektedir, bu sayede yeni kanalları uygulamayı güncellemeden alabilmektesiniz.
Uygulamada 4 adet favori kanal belirleyebilmektesiniz, ek olarak uygulama toplamda kaç saat yayın izlediğinizi ve favori kanallarınızı Canlı Kutucuklar sayesinde Başlangıç Ekranınızdan sizlere göstermektedir.
Uygulamanın içerisindeki (!?) düğmesi sayesinde izleyemediğiniz bir kanal ile ilgili hata bildirimi yapabilmekte ve düzeltilmesini talep edebilmektesiniz. Bu sayede bozulan veya artık yayından kalkan kanalları yenileriyle değiştirebilmekteyiz.
Uygulamamızda 32 adet televizyon kanalı, 6 adet radyo kanalı ve 8 adet de sinema kanalı bulunmaktadır.
iyi eğlenceler diliyoruz, lütfen uygulamamız ile ilgili görüşlerinizi hem yorum olarak hem de uygulama içerisindeki "iletişim" kısmından bizlere iletmeyi unutmayınız, talepleriniz doğrultusunda uygulamamız geliştirilecektir.

Tam Kanal Listesi: ATV, Cine5, CNN SPOR, CNN Türk, Fox TV, Kanaltürk, NTV, NTV SPOR, Show TV, TRT 1, TRT Haber, Haber Türk, Best TV, Beyaz TV, Çizgi Film TV, Ege TV, Flash TV, Hilal TV, Kıbrıs Genç TV, Maranki TV, Karadeniz TV, Samanyolu TV, Tarım TV, Trabzon TV, TRT Çocuk, TRT Anadolu, TRT Avaz, TRT Belgesel, TRT Müzik, TRT Türk, TBMM TV, TV8, Alem FM, Power FM, Slowtürk FM, Radyo D, TRT FM, Lig Radyo, HD Sinema 1, HD Sinema 2, HD Sinema 3, HD Sinema 4, HD Sinema 5, HD Sinema 6, HD Sinema, Sinema Türk.

Özellikler
32 Televizyon, 6 Radyo ve 8 Sinema Kanalı.
4 adet çabuk erişebileceğiniz favori kanalı belirleyebilme.
izlenme Oranları bölümü sayesinde kanalların hangi oranda kaç defa izlendiğini takip edebilme.
Çalışmayan kanallar için hata bildirimi yapabilme.
Canlı Kutucuklar sayesinde Favori kanallarınızı görme ve kaç saat yayın izlediğinizi takip etme.
Kanal Listesi ve Yayın ekranında ekrana yakınlaşabilme (zoom) ve uzaklaşabilme

Yükleme notu: Uygulamayı yüklemek için ilgili indirme adresi açıldıktan sonra Mağazada Görüntüle seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu bağlantının çalışması için mutlaka Windows 8 üzerinden Internet Explorer kullanarak indirmelisiniz, diğer tarayıcılardan indirme çalışmayacaktır.

Program Resimleri

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Windows 8 Canlı Televizyon