Organik Hit Ve Seo Programı -

Sürüm: v1.0.8 Boyut: 2.4 Mb Dil: Türkçe İşletim: Windows Tümü Üretici: GörselSoft Eğitim ve SEO Lisans: Ücretsiz (Standart Üyelik) Fiyat: Ücretsiz - Bedava Ekleyen: Yönetici

Editörümüzün Puanı


Ziyaretçi Puanı

(0/0)
İndirme Sayısı: 12668
Eklenme Tarihi: 14-08-2012
Güncelleme Tarihi: 01.01.2015
Sürüm: v1.0.8
Boyut: 2.4 Mb
Dil: Türkçe
İşletim: Windows Tümü
Üretici: GörselSoft Eğitim ve SEO
Fiyat: Ücretsiz - Bedava
  • Genel Download Sayısı: 78 Geçen Hafta: 1 Yayınlanma Tarihi: 2012-08-14 Ekleyen Editör: Yönetici
  • 2016 Ocak Ayı Download: 2 2016 Şubat Ayı Download: 1 2016 Mart Ayı Download: 1 2016 Nisan Ayı Download: 2 2016 Mayıs Ayı Download: 1 2016 Haziran Ayı Download: 0
  • 2016 Temmuz Ayı Download: 0 2016 Ağustos Ayı Download: 0 2016 Eylül Ayı Download: 0 2016 Ekim Ayı Download: 0 2016 Kasım Ayı Download: 3 2016 Aralık Ayı Download: 0
Program Hakkında

FullOrganikHit SEO Program Tanıtımı
Organik Hit Programı`nı indirmek, program hakkında kısa bilgilendirmelere ulaşmak ve görsel olarak anlatımlara katılmak için bu sayfadasınız.

Programımızı kısaca tanımaya başlayalım;

1- Kullanıcı Ara Yüzü - Açılış

Programımızın giriş görüntüsü yukarıdaki gibidir. Tasarım açısından kararlılığın rengi siyah tonlar kullanılmıştır.

2- Program Kayıt Formu

Programın kayıt ekranı yukarıda görüldüğü gibidir. Kullanıcılar network`e üye olurken, yukarıdaki bilgileri girmek zorundadır.

Programı açtığınızda ilk karşılaşacağız iki ekran yukarda gösterilmiştir.

KurulumProgramı indirdikten sonra, Winrar sıkıştırma programı ile programın kurulum dosyalarını masaüstünüze çıkartınız. Winrarınız yoksa buradan indiriniz


Masaüstünüze çıkarttığınız klasör içerisinde yer alanlar aşağıda yer alan resimdeki gibidir.GorselHitV2.5 : Programımızı çalıştıracağınız dosyadır. Üzerine çift tıklayarak programı başlatmış olursunuz.

BeniHatirla : Programda yer alan ` Beni Hatırla ` özelliği için gereklidir. Herhangi bir değişiklik yapılması gerekmiyor.

Önemli Açıklama Okuyunuz : Program kullanıcılarına bazı tavsiyelerin yer aldığı dosyadır. Kullanmaya başlamadan önce mutlaka okuyunuz.

Update : Programın belirli aralıklarla yayınlanacak yeni sürümlerini otomatik olarak bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan dosyadır. Size ara sıra mail ile veya destek forumumuzdan programın yeni sürümleri hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Update` i kullanarak programınızı en son sürüme yükseltebilirsiniz.

Pound-Sterlin_blue: Programın ikon dosyasıdır.

RestartPro: Programın, bilgisayarınızı kasmaması,çalışmalarınıza engel olmaması ve sistem belleğini yormamak için belirli aralıklarla kendi kendini yeniden başlatması için gereken dosyadır. Bu dosya sayesinde, bilgisayarda diğer işlerinizle uğraşırken, sistemin donması, kasılmalar gibi sorunlar engellenmektedir.

Kurumsal Tanıtım Sitesi : http://www.kurumsaloptimizasyon.com
Kullanıcı Destek Portalı : http://destek.kurumsaloptimizasyon.com

Program Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Program Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş

Geri Bildirim Gönder

Organik Hit Ve Seo Programı