Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:137300

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Petrol Fiyatları

Petrol Fiyatları 5 Mayıs'tan Bu Yana En Düşük Seviyesine Gerileyerek 118 Dolara Indi. Petrol Ihraç Eden Ülkeler Örgütü'nün (OPEC), Son Zamanlarda Petrol Fiyatlarındaki Düşüşü Tersine çevirmek Için Eylül Ayında Yapacağı Toplantıda Petrol üretiminde Değişikliğe Gitmesi Beklenmiyor. OPEC'den Bir Yetkili Reuters'a Yaptığı Açıklamada, “şu Anda Ve Bu Fiyat Seviyesinde OPEC'te Birşey Yapmak Için Bir Faaliyet Yok. Bakanların üretimi Değiştireceğini Sanmıyorum. Sanırım, OPEC Petrolü 80 Dolardan Az Olursa Belki Onlar Birşey Yapabilir” Dedi. Aynı Yetkili, Fiyatlardaki Düşüşün Büyük Bölümünün, Temmuz Ayında Batı Ve Iran Arasında Tahran Yönetiminin Nükleer Programına Ilişkin Siyasi Gerginliğin Yatışmasından Kaynaklandığını Ifade Etti. Fiyatlardaki Düşüşün Kolayca Tersine Dönebileceğine Ve OPEC üyesi Nijerya'daki Sorunların Fiyatları Artırabileceğine Işaret Eden Yetkili, Dünyanın En Büyük Petrol Tüketicisi ABD'de Ekonomideki Büyümenin Yavaşlaması Kaygılarının Petrol Talebini Azaltarak Fiyatların Gerilemesine Katkıda Bulunduğunu, Fiyatlardaki Düşüşün Piyasa Kurallarıyla çok Az Ilgisi Bulunduğunu Bildirdi. Yetkili, “Eylül'den önce Bu Dalgalanmalarla Ne Olacağını Bekleyip Görmeliyiz. Tekrar 140-150 Doları Görecek Miyiz? Henüz Bilmiyoruz” Diye Konuştu. OPEC üyesi ülkelerin Petrol Bakanları, örgütün Petrol üretimi Politikasını Görüşmek Için 9 Eylül'de Avusturya'nın Başkenti Viyana'da Bir Araya Gelecekler.

Android Hakkında

Android, Google Ve Open Handset Allience Tarafından Kodlanmış Linux Işletim Sistemi Tabanlı Bir Mobil Cihaz (PDA Ve Cep Telefonları) Için Geliştirilmiş Açık Kaynak Kodlu Bir Işletim Sistemidir. Android, Aygıtların Fonksiyonelliğini Genişleten Uygulamalar Yazan Geniş Bir Geliştirici Grubuna Sahiptir. Android Için Halihazırda 150,000'den Fazla Uygulama Bulunmaktadır. Android Market Ise, Android Işletim Sistemi Uygulamaları çeşitli Sitelerden Indirilebilmesinin Yanı Sıra, Google Tarafından Işletilen Kurumsal Uygulama Mağazasıdır. Geliştiriciler, Ilk Olarak Aygıtı, Google'ın Java Kütüphanesi Aracılığıyla Kontrol Ederek Java Dilinde Yazdılar. Open Handset Allience, 5 Kasım 2007'de Android'i Kurduğunu Duyurdu. Ardından 34 Adet Donanım, Yazılım Ve Telekom şirketi, Mobil Cihazlar Için Telif Hakkı Olmayan Bir Işletim Sisteminin Teknolojinin Gelişimi Için Yararlı Olduğu Konusunda Hemfikir Oldular. 2008'de Piyasaya Sürüldüğünde, Birçok Android Işletim Sistemi Apache Free-software Ve Açık Kaynak Kodu Lisansıyla Geliştirilmeye Açık Hale Geldi. Temmuz 2005'te Google, Android Inc.'i Aldı Ve Ufak Bir Başlangıç şirketi Palo Alto'da Kuruldu. Android'in Kurucuları, Google'a çalışmak Için Giden Andy Rubin (Danger'in Kurucusu), Rich Miner (WildFire'ın Kurucusu), Nick Sears Ve Chris White'dır (WebTV'de çalışan Ilk Mühendislerden Biri). Bu Arada, Android Inc.'in Işlevleri Daha önce Yaptıkları Mobil Işletim Sistemleri Kadar Iyi Bilinmiyordu. Bu Da Google'ın Mobil Cihazlar Pazarına Gireceği Söylentisini Başlatmış Oldu. Buna Karşın, Pazara Ne çeşit ürünle çıkacakları Tam Olarak Belli Değildi. Google'da, Ekip (Rubin Tarafından Izin Verilen) Linux Tabanlı, Taşınabilir Cihazlar Için Geliştirdikleri, Esnek, Güncelleştirilebilir Işletim Sistemini Yazmışlardı. Raporlara Göre Google çoktan Donanım Serilerini, Yazılım Partnerlerini Ve Taşınabilir Cihazlarda çeşitli Derecelerde Birlikte çalışacağı Sinyalini Vermişti. 12 Kasım 2007'de OHA, Android'in Yazılım Geliştirme Teçhizatının önizlemesini Yayınladı. Bu önizleme Geliştirici Ve Hata Giderici, Kütüphane Setleri, Aygıt Emülasyonu, Dökümantasyon, örnek Tasarılar, Eğitim, SSS Ve Fazlasını Içermekteydi. Geliştiriciler, Eğer Windows XP, Vista Veya Mac OS çalıştıran X86 Tabanlı Ya Da Linux Kullanıyorlarsa Android-SDK'yı Indirip Kurmaları Gerekmektedir. Gereklilikler şunları Da Kapsamaktadır:     Java Development Kit     Apache Ant     Python 2.2 Veya Yüksek Versiyonu     Eclipse 3.2 Veya Yüksek Versiyonu

Chrome 60 Kat Hızlanacak

Google'ın Hızlı Internet Tarayıcısı Chrome, Hızlı Kelimesine Yepyeni Bir Anlam Kazandıracak. Microsoft'un Donanım Hızlandırma özelliğine Sahip Internet Explorer 9'u, Internet Tarayıcılar Savaşını Daha Da Sertleştiriyor. Chrome Harekete Geçerek önce Güvenlik Açıklarını Kapatan Bir Dizi Yama Yayınladı. Bununla Birlikte Donanım Hızlandırmanın Chrome 7 Ile Birlikte Geleceğini Duyurdu. Google Inanılması Zor Bir Açıklama Ile Chrome 7'nin, Chrome 6'dan 60 Kat Daha Hızlı Olacağını Söyledi. Yeni Sistem Windows XP, 7, Mac Os Ya Da Linux üzerinde Doğru Grafik API'leri Seçerek Donanım Hızlandırma Sunacak. Anck 2D Grafik Hızlandırma Ile Kalmayan Google, 3D Grafikler Için De çalışıyor. WebGL Ve 3D CSS Ile Geliştiriciler Internet Tarayıcı Içerisinde 3D Görseller, Gelişmiş Oyunlar, Sanal Ortamlar Ve Etkileyici Galeriler Oluşturabilecekler.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder