Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:136995

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

IPhone 5'in Tasarımları Internete Sızdı!

iPhone 5'in Tasarımları Internete Sızdı! Belki Fotoğrafı Henüz Ortada Yok Ama Iddiaya Göre Bu çizimler IPhone 5'e Ait... Önümüzdeki Haziran Ayında Lanse Edilmesi Beklenen IPhone 5'in çizim şemaları Internete Yayıldı. En Azından Ortaya Atılan Iddia Böyle Diyor. Ilk Görsel, Asyalı IDeals China Sitesine Göre Kesinlikle "siyah üstünde Beyaz" şeklindeki Bir Tasarımı Yansıtıyor. Bu çizimlerin, Kılıf üreticileri Için Hazırlandığı Ve Onların Bu çizimlerden Esinlenerek Kendi Tasarımlarını Oluşturmalarına Izin Verildiği Söyleniyor. Çizimler Tıpkı IPhone 4 Gibi Duruyor. Tek Fark üst Ve Alta Eklenen Ince Tampon Olarak Gözüküyor. Aşağıdaki Resimde De 3 Boyutlu Bir Görünüm Gözümüze çarpıyor. IPhone 4 Tasarımına çok Benzeyen Telefonun Ekranının Daha Uzun Tasarlandığı Görülüyor. Zira Ekranın En Altı, Altta Duran Butona Neredeyse Bitişik Durumda.

Kısa Hikaye

Genç Macar Sanatçı Arpad Sebesy Multimilyoner Elmer Kelen In Portresini Yapmak Için Görevlendirilmişti. Görev özellikle Zordu, çünkü Kelen Sadece üç Kısa Poz Vermeye Razı Olmuştu. Sonuçta, Sebesy Portrenin çoğunu Ezberden Yapmak Zorunda Kalmıştı. Kısıtlamalara Rağmen, Sebesy Portrenin Kelen E Yeterince Benzediği Görüşündeydi. Ancak, Kelen Ayni Fikirde Değildi. Kibirli Milyoner Resmin Kendisine Benzemediğini öne Sürerek Portrenin Parasını ödemeyi Reddetti. Genç Ressam Resmini Yapabilmek Için Saatlerce Titizlikle çalışmıştı, Ve Birdenbire Bunu Gösterecek Hiç Bir şeyi Olmadığını Fark Etti. Milyoner Stüdyodan Ayrılırken, Sanatçı Bir Ricada Bulundu, ' Portreyi Size Benzemediği Için Reddettiğiniz Belirten Bir Mektup Yazabilir Misiniz?' Kelen Bu Kadar Kolay Kurtulduğuna Sevinerek Razı Oldu. Aylar Sonra, Macar Sanatçıları Derneği, Budapeşte Güzel Sanatlar Galerisinde Sergi Açtı. Kelen In Telefonu çalmaya Başladı. Biraz Sonra Galeriye Geldiğinde Sebesy Nin Yaptığı Portresinin, üzerinde 'Bir Hırsızın Portresi' Etiketiyle Teshir Edildiğini Gördü. Mağrur Milyoner Resmin Indirilmesini Istedi. Müdür Reddedince, Kelen Resim Kendisini Topluma Alay Konusu Edeceği Için Dava Açmakla Tehdit Etti. Bunun üzerine Müdür Kelen In Resmin Kendisine Benzemediği Için Almayı Reddettiğini Belirten Imzalı Mektubunu çıkardı. Milyoner Artık Resmin Parasını ödeyip Almaktan Başka çare Kalmadığını Anlamıştı. Genç Sanatçı Sadece Son Gülen Olmakla Kalmamış, Ayni Zamanda Güçlüğü Karlı Bir Alışverişe Dönüşmüştü. Çünkü Milyoner Resmi Almağa Kalktığında Fiyatının Eskisinden On Kat Daha Fazla Olduğunu Görmüştü

Yakıtta Tasarruf

Yüzde 30 Yakıt Tasarrufu Sağlıyor. Mucidi Bir Türk... Tüpgazın Papucunu Dama Atan Cihaz, şimdi THY Uçaklarına Takılıyor. Fiyatı Da Makul Görünüyor. Mucidi Yozgatlı Talat Mollaoğlu... Cihazın Adı EKO 66... Takıldığı Araçlarda Yüzde 30'lara Varan Tasarruf Sağlıyor. Türk Hava Yolları Bile Cihaza Tav Oldu. şimdi Bu Cihaz Uçaklarda Denenecek. Benzin Ve Dizelle çalışan Tüm Motorlara Takılabiliyor. Araçta Yüzde 30 Yakıt Tasarrufu Sağlıyor. Ülke Genelinde Hızla Yayılan Bir Sistem... Bugüne Kadar Onbinlerce Araca Bu Elektromanyetik Yakıt Tasarruf Cihazı Takıldı.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder