Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:134253

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Gta 4 Pc Versiyonu

Gta 4 Uzun Bir Süredir PC Ortamı Için De çıkacağı Söylenti Hâlinde Olan Grand Theft Auto IV Için Resmî Olarak PC'de De çıkacağı Duyruldu. Rockstar Games Müdürü Sam Houser, GTA 4'ü PC Için çıkaracaklarından Dolayı çok Heyecanlı Olduklarını Belirtti Ve PC Oyuncularına Eşi Olmayan Bir Oyun Deneyimini Yaşatacaklarından Dolayı Da çok Mutlu Olduklarını Söyledi

E-posta Hatırlatıcı

e-posta Hatırlatıcısı Hemen Hepimizde Bulunan, Hemen Her Cep Telefonunun Hatırlatıcısı, Not Bölümü Bulunsa Da "ben Internetten De Uyarılmak Istiyorum" Diyorsanız hit Me Later Var. Hatırlatılmak Istediğiniz Herhangi Bir şeyi 24@hitmelater.com Adresine Gönderiyorsunuz Ve Site 24 Saat Sonra Gönderdiğiniz E-postayı Size Geri Iletiyor. 24 Saat çok Olur Derseniz Rakamı Değiştirip Süreyi Kısaltabilirsiniz. Ayrıca Haftanın Bir Gününü (ingilizce Olarak Tabii) Yazarak Da Hatırlatma Zamanını Belirleyebilirsiniz.

E-kitap Korsanı Engeller Mi?

NTV-MSNBC- Internet Kültür ürünleri Mağazası Idefix.com`un Girişimiyle Başlatılan E-kitap Veri Tabanı Projesinin,ucuzluğu Sayesinde Korsan Kitap Basımını Caydıracağı Savunuluyor. E-kitabı Türk Okuyucusuyla Buluşturmak Için Oluşturulan ``Türkiye`nin E-kitap Platformu`` Projesi, Idefix.com Tarafından 28. TÜYAP Kitap Fuarı`nda Okuyuculara Tanıtıldı. Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfının (TTGV) Desteği Ve Bahçeşehir Üniversitesinin Işbirliğiyle Gerçekleştirilen Proje kapsamında Ilk E-kitap Ocak 2010`da Okuyucuya Sunulacak. Yayınevleriyle Birlikte Ve Telif Sahiplerinin Haklarını Koruyacak şekilde Hazırlanan E-kitap Projesi Ile Baskı,stok Ve Dağıtım Gibi Maliyetler Olmayacağından Kitap Fiyatları Yarı Yarıya Ucuzlayacak. Bunun Korsana Olan Ilgiyi E-kitaba Yönelteceği,bu Sebeple Sektörün Korsana Kayan Hacmi Tekrar Sektöre Ve Telif Sahiplerine Geri Kazandıracağı Düşünülüyor. idefix`in Oluşturduğu E-kitap Platformu, Tüm E-ink (elektronik Mürekkep) Teknolojisine Sahip Cihazları,bilgisayar Ve Cep Telefonu Uygulamalarını Destekleyecek Bir Altyapıya Sahip Olacak Ve Bu Sayede Okuyucular Belirli Cihazlar Ile Kısıtlanmayacak. BASKISI OLMAYAN KiTAPLAR OKURLA BULUşACAK Baskısı Tükendikten Sonra Satış Frekansı Düşük Olduğu Için Yayınevlerince Yeniden Basılması Karlı Görülmeyen Kitaplar,e-kitap Platformu Ile Yeniden Sektöre Geri Kazandırılacak.Okurlar Ise Bütün Kitaplara Görece Daha Uygun Fiyatlarla,kolay Ve Hızlı Bir şekilde Ulaşabilir Olacak.Elbette Burada Asıl Belirleyici Unsur,e-kitap Yayıncılarının Korsan Kitabın üstünde Fiyatlandırma Yapıp Yapmayacağı. E-kitabın Bir Faydası Da Ağaç Kesimini Azaltması. Zira Ortalama Büyüklükteki Her 200 Adet Kitap Için 1 Adet Yetişkin çam Ağacı Kesiliyor.E-kitap Projesinin Başlamasıyla Kitap Için Kesilen Ağaçların Sayısı Da Azalacak. E-kitap Teknolojisi Ise Dünyada Yaygınlaşıyor.Amazon`un Mürekkep Ekranlı Cihazının Satışlarına Bakıldığında 2008`de 500 Bin,2009`da Ise 1 Milyon Adet Satıldığı Görülüyor.Cihaz Başına Ise Ayda Ortalama 3 E-kitap Satın Alınıyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder