Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:133953

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Nokia Lumia PureView Ortaya Çıktı

Nokia Lumia PureView Ortaya Çıktı Nokia'nın 808 PureView Adlı Symbian Telefonuyla Ikiz Olacağı Düşünülen Lumia PureView Modeline Ait Olduğu Iddia Edilen Görseller, Akıllı Telefonun Teknik özelliklerini De Ortaya çıkarmış Olabilir. Bu Görsellere Bakılırsa Lumia PureView'in Tek Farkının Işletim Sistemi Olmayacağı Anlaşılıyor. Mobile.it168'in Haberine Göre Lumia PureView, Windows Phone Işletim Sistemini Kullanmasının Dışında 1.5 GHz çift çekirdek Krait Işlemci Ve Ardeno 320 Grafik Işlemcisiyle Donatılmış. 4.3"lik Ekrana Sahip Olacak Ve Büyük Abisi 808 PureView Gibi 41MP'lik Sensore Sahip Bir Kamerayla Birlikte Satılacak. Yine Abisi Gibi 1080p Video Kaydı Yapabildiğini De Belirtelim. Tabii Bu Fotoğrafların Gerçek Olup Olmadığını Henüz Bilmiyoruz Ve Nokia Konuyla Ilgili Hiçbir Resmi Açıklama Yapmadı. Bakalım Nokia Kanadından Resmi Açıklama Ne Zaman Gelecek?

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

Allah'ın Rahmeti, Bereketi Sizinle Olsun, Gönül Güneşiniz Hiç Solmasın, Yüzünüz Aydın Olsun, Kalbiniz Nur Dolsun, Makamınız Firdevs, Dualarınız Kabul Olsun. Kandiliniz Kutlu Olsun.. Sofranız Afiyetli, Paranız Bereketli, Kararlarınız Isabetli, Yuvanız Muhabbetli, Kalbiniz Merhametli, Bedeniniz Sıhhatli, Dualarınız Kabul Olsun, Kandiliniz Kutlu Olsun. Ilahi Esintilerin Kalpleri Okşadığı, Bir Anın Bir Asra Bedel Olduğu Bu Gece Dualarda Birleşmek Dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım. Allah'ın Aşkıyla Yan Bu Gece, Mevlana Gibi Dön Bu Gece, Secdeye Varıp Huzura Erince, şu Fakiride An Bu Gece. Kandiliniz Kutlu Olsun. Gül Bahçesine Girenler, Gül Olmasada Gül Gibi Kokarlar. Kainatın En Güzel Gülünün Kokusu üzerinizde Olsun Bu Gece Kandiliniz Mübarek Olsun Bu Gece Hayırlı Bir Gece, Yüreklerimiz Ibadetle çarpsın, Gönüllerimiz Bir Olsun.. Kandiliniz Mübarek Olsun! Avuçların Açıldığı, Gözlerin Yaşardığı, Ilahi Esintilerin Kalpleri Okşadığı Anın Bir Asra Bedel Olduğu Bu Gece Dualarda Birleşmek Dileğiyle Kandilinizi Kutlarım. Bakiler Sevgiler Adına Nice Dilekler Vardır. Ölümü Bile Ayırır Saymayan Gönüller Vardır. Mesafeler Araya Set çekmişse Ne çıkar, Dualarda Birleşen Gönüller Vardır. Hayırlı Kandiller.. Miraç Kandilin Mübarek Olsun. Allah Sana Sevdiklerinle Beraber Mutlu Ve Huzurlu Bir şekilde Yaşamayı Nasip Etsin. Bin Damla Serpilsin Yüreğine, Bin Tatlı Mutluluk Dolsun Günlerine, Binbir Hayalin Gerçekleri Bulsun, Her Türlü Duaların Kabul Olsun, Miraç Kandilin Mübarek Olsun... Bir Kandil Gülü Savur Sevdiklerine, Size Onlardan Gülücükler Getirsin öyle Içten öyle Samimi Ol Ki Göz Yaşlarını Bile Tebessüme çevirsin. Kandiliniz Mübarek Olsun. Borçlarımızdan, Ceza Ve Günahlarımızdan Kurtulmak Için Bu Gece Dua Edelim.. Allah Affeden Ve Bağışlayandır, Unutmayalım.. Eller Semaya Kalkıp, Yürekler Bir Atınca Bu Gece, Gözler Sevinç Yaşlarıyla Dolacak.. Kandiliniz Mübarek, Dualarınız Kabul Olsun? Bu Gece Kulun Yalvarış Ve Yakarışlarını Yüce Mevla'ya Sunacağı Ve O'nun Sonsuz Affından, Merhametinden, Iyiliğinden Bol Bol Yararlanacağı Umut, Huzur Ve Müjde Gecesidir. Miraç Kandiliniz Hayırlı Olsun!

Proğramcılar Için

Süper Fikrim Var Ama Yaptıracak Adam Nereden Bulunacak Ya Da "sitenin Tasarımı Vurucu Olsaydı Patlamazdı" Diyen Mutlaka Olmuştur. Tadaaam, Işte Bu Site Sizin Işinize Yarayacaktır. Siteye ücretsiz üye Olup Ilanlar Verebiliyor, Yorum Yazabiliyor Ilan Sahibine Mesaj Atabiliyorsunuz. Ilan Oluşturma Ilan Oluşturma Sistemi Gayet Kullanışlı Ne Tür Bir Yardım Aradığınız Ve Ne Kadar ödeyebileceğinizi Ayrıntılı Olarak Seçebiliyor Tek Işmi Yoksa Sürekli Bir Projemi Olduğunu Belirtebiliyorsunuz. Ayrıca üniversite öğrencisi Iseniz Sitenin Partneri Tam Size Göre. Tasarımı Programmers Meet Deigner Kadar Iyi Olmasa Da Sedece öğrenciler Için Bir Komünite Olmasından çözüme Yaklaşma Konusunda Gayet Iyi.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder