Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:138414

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
sex shop
Benzer Haberler

Istanbul'da Internet Artık Bedava

istanbul'da ücretsiz Internet Dönemi Başladı istanbul Büyükşehir Belediyesi Vatandaşların Yoğun Olarak Bulunduğu Meydanlardan Başlayarak Istanbul'un Birçok Noktasında ücretsiz Kablosuz Internet Hizmeti Vermeye Başladı. Ücretsiz Internet Hizmetinden Faydalanmak Için Cep Telefon Numarası Sisteme Girilerek Alınacak Bir SMS şifresiyle Sisteme Kayıt Olunacak. Alınacak şifre Ile ücretsiz Internet Kullanımı Mümkün Olacak. Ücretsiz Internet Hizmeti Verilen Yerler 1 Taksim Meydanı Ve Istiklal Caddesi(Galatasaray Lisesi) 2 Sultanahmet Meydanı 3 Eminönü Meydanı 4 Beşiktaş Meydanı 5 Kadıköy Meydanı 6 Üsküdar Meydanı 7 Sultanbeyli Meydanı 8 Beyazıd Meydanı 9 Mecidiyeköy Meydanı Ve Cevahir Önü 10 Miniatürk/iBB Bilgilendirme Çadırı 11 Saraçhane Parkı 12 Emirgan Korusu 13 Hidiv Kasrı Korusu 14 Aksaray Meydanı 15 Bakırköy Meydanı 16 Beylikdüzü Meydanı 17 Eyüp Meydanı 18 Kartal Meydanı 19 Sarıyer IBB Iletişim Noktası 20 Avcılar IBB Iletişim Noktası 21 şirinevler Meydanı 22 Pierre Lotti Tepesi 23 Anadolu Hisarı Iskelesi 24 Dragos Sosyal Tesisler Çevresi 25 Galata Kulesi Ve Yakın Çevresi 26 Alibeyköy Cep Otogarı 27 Bayrampaşa Otogar

Google'a Siber Saldırılar Okuldan Yapılmış

Google'a Yönelik Siber Saldırılar Çin'deki 2 Okuldan Yapılmış. New York Times Gazetesi, Bilişim Devi Google Ile Insan Hakları Eylemcilerini Hedefleyen Başka şirketlere Yönelik Siber Saldırıların, Çin'deki Iki Okuldan Düzenlendiğini, Okullardan Birinin Çin Ordusu Ile Bağlantılı Olduğunu Bildirdi.    Gazete, Soruşturmayı Yürüten Ve Isminin Açıklanmasını Istemeyen Kaynaklara Dayanarak Verdiği Haberinde, Saldırılardan Birinin Bilgisayar Bölümüyle Meşhur şangay Jiatong Üniversitesi, Diğerinin De Ordu Için Bilgisayar Uzmanı Yetiştiren Lanxiang Adlı Profesyonel Bir Kuruluştan Geldiğinin Belirlendiğini Yazdı. internet Grubu Google, 12 Ocakta Yaptığı Açıklamada, Aralık Ayında Çin Kaynaklı Ve Büyük çaplı Bilişim Saldırılarının, Çinli Insan Hakları Eylemcilerini Hedeflediğini Ve En Az 20 Başka şirketi Daha Etkilediğini Belirtmiş, Çin-ABD Ilişkilerini Olumsuz Etkileyen Olay Google'ı Çin'deki Faaliyetlerini Durdurmaya Zorlamıştı. Saldırılarda, Google'ın Kod Kaynakları Ile Dünyadaki Çinli Insan Hakları Eylemcilerinin Gmail Elektronik Posta Hesapları Hedef Alınmıştı. New York Times, Saldırılarda Ayrıca Ticari Sırlar Ve Bilgisayar Kodlarının çalınmaya, Insan Hakları Eylemcilerinin Hesaplarının Ele Geçirilmeye çalışıldığını Belirtti. 

Windows 9'da Önemli Yenilik

Windows Threshold, Hızla Güncellenebilecek Microsoft'un Yakında önizleme Sürümünü Yayınlayacağı Windows 9, önemli Bir Yetenek Kazandı! Microsoft, şu Sıralar Windows Threshold'un "Teknik Önizleme" Sürümünü önümüzdeki Aya Yetiştirmek Için Var Gücüyle çalışıyor. Önizleme Sürümünde Yer Aldığı Iddia Edilen Bir Işlev Ise Yeni Yapılara Yükseltirken Zaman Kazandıracak. Neowin'in Haberine Göre Windows Threshold'da Bir Yapıdan Daha Yeni Bir Yapıya Güncellemek Için Sistemi Baştan Kurmanıza Gerek Olmuyor. Windows Update'i Açarak Yapınızı tek Tıklamayla Güncellemeniz Mümkün. Site, Bu özelliğin "Technical Preview" Yapılarının şirket Içi Sürümlerinde Kullanıldığını, Herkese Açılmadan önce Kaldırılabileceğini Söylüyor. Işlev, Threshold'un Yeni Yapılarını Denemek Isteyenler Için Büyük Bir Zahmeti Ortadan Kaldırabilir. Bunun Yanında Yeni Işlev, Microsoft'un hızlı Güncellemelerle Ilgili Gelecek Planlarının Bir Parçası Da Olabilir.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder