Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:132928

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

IPhone 6 Safir

Apple'ın Safir IPhone 6 Niyeti Ciddi! Henüz Resmi Olarak Doğrulanmadı Ama Apple'ın IPhone 6 Için Düşündüğü Yenilik Gerçek Olmaya çok Yakın Aslında Bu Dedikodu Yeni Değil, Ancak Son Zamanlarda Ortalarda Daha Sık Dolanır Oldu. Görünüşe Göre Apple, IPhone 6'da Teknoloji Tutkunlarını Yeniden Heyecanlandıracak. IPhone 6'da Piyasanın En Sağlam Ekranını Sunmayı Amaçlayan Apple, Corning Gorilla Glass'la Karşılaştırılamayacak Bir Teknolojinin Peşinde. Apple, IPhone 6'da Ekranı Direkt Olarak Safirle Kaplamayı Düşünüyor Ve Bunun Için Gerekli Siparişi Vermiş Bile. Yeni Haberlere Göre üretim Ortağı GT Advanced Ile Safir Ekran Siparişi Veren Apple, Toplamda 100 Milyon Adet Siparişte Bulunmuş. Kısacası Yeni IPhone'ları Safir Ekranla Göreceğimiz Kesin Gibi... şu An Piyasada Olan Diğer Ekran Teknolojilerine Kıyasla En Güçlü Koruma Kalkanı Olarak Bilinen Safir Kaplama, çizilmelere Karşı Yüksek Direnç Gösteriyor. Aynı Zamanda Malzeme Olarak Ince Oluşu Nedeniyle, Ince Telefonlarda Rahatlıkla Kullanılabilecek Yapıda Olmasıyla Da Dikkat çekiyor.

Yeni Symbian Bombaları Patlayacak

Nokia, "Symbian öldü" Diyenlere Nispet Yapıyor: 12 Nisan'da Yeni Symbian Bombaları Patlayacak. Microsoft Ve Nokia'nın Anlaşmasından Sonra, Nokia Telefonlarının Windows Phone 7 Kullanacağı Biliniyordu. Asıl Bilinmeyen Ve Merak Edilen Ise Nokia'nın Işletim Sistemi Symbian'ın Başına Neler Geleceğiydi. Nokia, 12 Nisan'da Symbian'la Ilgili Bir Basın Toplantısı Ve Konferans Yapacağını Duyurdu. Yayınladıkları Ilanda Nokia; "Symbian Akıllı Telefonlardaki Yenilikleri Keşfedin" Yazıyor Ve 12 Nisan Tarihini Gösteriyor. Bunun Dışında Symbian'la Ilgili Açıklanacak Olan Bilgiler Hakkında Herhangi Bir Ipucu Verilmezken, Yeni Bir Güncellemeyle Beraber Gelebilecek Olan özelliklerin Açıklanabileceği Konuşulanlar Arasında. Geçtiğimiz Günlerde Symbian'ın Açık Kaynaklı Bir Işletim Sistemi Haline Geleceği De Açıklanmıştı.

Internet Tarayıcıda DirectX 11 Keyfi!

Oyunlara Hayat Veren DirectX 11 Teknolojisinin Web Tarayıcıda Ne Işi Var? Işte Sorunun Cevabı... Trinigy firmasının 3D Grafik Uzmanları Kendi Geliştirdikleri Oyun Motoru Vision'un yeni 8. Sürümünü Duyurdu. Yenilikler Arasında Internet Explorer, Firefox, Chrome Ve Opera'da DirectX 11 Oyunlarını Oynamayı Mümkün Kılan WebVision tarayıcı Eklentisi Var. Geliştiriciler WebVision Ve DirectX 11 Desteğinin Yanında çoklu Görev Işleme (multitasking) Ve Havok fizik Motorunda Iyileştirmeler Vaat Ediyor. Diğer Detayları resmi Duyuruda Bulmak Mümkün. Geliştiriciler Yeni Grafik Motorunu 9-13 Mart Tarihleri Arasında San Francisco'da Gerçekleşecek Olan Games Developer Conference 2010 Etkinliğinde Tanıtmak Istiyor. Yazılım Geliştirme Kiti Nisan Ayından Itibaren Temin Edilebilecek. Vision'un Nasıl Gözükeceğine Dair Ilk Izlenimleri CHIP-TV Video Linkinden Elde Edebilirsiniz.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder