Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:137665

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
sex shop
Benzer Haberler

LCD Devri Kapanıyor

Büyük Boyutlara Ulaşmakta Zorlanan Ve Emekleme Aşamasını Geçemeyen OLED TV'de Devrim. OLED Teknoloji önümüzdeki Yıllarda LCD Teknolojisinin Yerini Alacağı Düşünülüyor. Düşük Enerji Tüketimi Ve Inceliği Sebebiyle şirketler Bu Teknolojinin önümüzdeki Yıllarda OLED TV üretmenin Yollarını Arıyolar. Bu Teknolojide Hala Sorunlar Var. Örneğin Büyük Ekran Televizyon üretmede Hala Sorunlar Yaşanıyor. Fakat, Panasonic'ten Alınan En Son Haberler Sizi Biraz Olsun Rahatlatabilir. Resmi Olmayan Bir Habere Göre Panasonic üç Yıl Içinde 40 Inç'lik Bir OLED TV üretecek. Böylece Büyük Boyutlara Ulaşmakta Zorlanan OLED Teknolojisi De önündeki Duvarı Yıkmış Olacak. Hatırlanacağı Gibi şirket, Daha önce De Toshiba Ile Işbirliğine Giderek Küçük Boyutlu OLED Ekranlar Için çalışma Kararı Almıştı. Haberde Japon Elektronik Devinin 165 Milyon Poundu Aşan Masraflarla Kyoto Yarı Iletken Araştırma Ve Geliştirme Laboratuarını Bir OLED TV Fabrikasına Dönüştüreceği Belirtiliyor. Nikkei Gazetesinde şirketin Dev OLED TV'lerden önce önümüzdeki Bahar Aylarında 20 Inçlik Bir Prototip Geliştireceğinden Bahsediliyor. Bundan Sonra Da Himeji Yakınlarında Ikinci Bir OLED Fabrikası Kurulacak. Panasonic OLED TV'ler Konusunda Araştırma Yapmaya Devam Ettiklerini Açıklarken, Yeni Televizyon Modelleri Konusunda Kesin Bilgi Vermekten Kaçınıyor. Hatırlayacak Olursak, Sony Bir Yıldan Az Bir Zaman önce Dünyanın Ilk OLED Televizyonu Olan 11 Inçlik XEL-1'i Duyurmuştu. Ayrıca Sony, 27 Inç'lik Bir OLED TV Modeline şimdiden Sahip.

Apple'dan 2 Süpriz

Retina'lı MacBook Air Gelmeden önce... Tüm Gözler Retina'lı MacBook Air'e çevrildi Ama Apple, çok Daha Fazlasını Sunmaya Hazırlanıyor! Apple, Geliştiriciler Konferansı WWDC 2014'te Uzun Zamandır Beklenen Retina Ekranlı MacBook Air'ini Tanıtacak Gibi Görünüyor. Ancak Retina Ekranlı MacBook Air'lerden önce, Apple'ın önümüzdeki Hafta 11 Inç Ve 13 Inç Ekranlı Iki Yeni MacBook Air Ile Açılış Yapması Bekleniyor. MacGeneration'ın Ismini Açıklamadığı Ama Güvenilir Olduğunu Iddia Ettiği Bir Kaynaktan Aldığı Bilgiye Göre, Bu Iki Yeni MacBook Air, Eski Modellerden çok Farklı Olmayacak; Sadece Birkaç Küçük Donanım Yükseltmesi Içerecek. Herkesin Gözü Retina Ekranlı MacBook Air'e çevrilmişken, Bu Iki Modelin çok Fazla Ilgi çekmesini Beklemiyoruz. Eğer Söylentiler Doğru çıkarsa Apple, WWDC 2014 Etkinliğinde şimdiye Dek Görülmüş En Ince MacBook Air'i, Retina Ekran Desteğiyle Sahneye çıkartacak. Bu Beklenen Modelin Ekran Büyüklüğü Ise, Yine Iddialara Göre 12 Inç Olacak...

Cep Sinyal Seviyesi Neyi Gösterir?

Cep Telefonlarındaki çubuklar Neyi Gösteriyor? Telefonlardaki Sinyal Seviyesi çubukları Neye Göre Değişiyor Ve Ne Kadar Güvenilir? Işte Cevabı.. Genel Olarak Telefonunuzda Bağlantı Kalitesi Için Gösterilen çubuk Sayısı, Iyi Bir Arama Yapıp Yapamayacağınız Konusunda Size Bir Fikir Verir. Ancak Hesaba Katmanız Gereken şeyler Arasında Bu çubukların Mobil Hizmet Sağlayıcıya, üreticiye Ve Hatta Aynı üreticinin Farklı Cihazlarına Göre Değişebildiği De Var. Kısaca Söylemek Gerekirse, Telefonunuzda Gösterilen çubuklar, Sinyal Seviyesini Tam Olarak Göstermekten çok, çubukların Sinyal Seviyesiyle Bir Ilişkisini Gösteriyor. Birçok Normal Durumda Sinyal Seviyesinin çubuklar Ile Ilgisinin Az Olması Bizi Pek De Ilgilendirmeyebilir. Birçok Ortalama Kullanıcı, Bir Telefonu Senelerce Kullanabilir Ve Telefonların Veya Sağlayıcıların Bir Tanesinin Daha Fazla çubuk Gösterdiğini Fark Etmeyebilir. Ancak (genellikle) Ortalama Olmayan, Teknolojiye Meraklı Kullanıcılar Ise Küçük Detaylara Dikkat Ederler Ve Telefon Veya Mobil Sağlayıcı Hakkında Bir Takım Düşüncelere Sahip Olurlar.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder