Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:135240

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız.

Sıkça Sorulan Sorular

Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim?
Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır.

Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım
Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz.

Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?
Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz.

Soru = PC Programı Hangisidir?
Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır.

Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim?
Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz.

Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz.

Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Guitar Hero Serisi Artık Bitti

Her Güzel şeyin Gerçekten Bir Sonu Varmış. Kanıt Mı? Son Birkaç Yıla Damgasını Vuran Bu Oyun... Hem Yalnız Hem De Arkadaşlarla Toplanıldığında Oldukça Güzel Vakit Geçirten Guitar Hero Serisi Artık Bitti. Activision'ın Finansal Sonuçları Göz önüne Alıp Serisine Son Noktayı Koyduğu Diğer Bir Oyun Ise True Crime. Ayrıca DJ Hero'nun Da Etkilendiği Söylenenler Arasında. Son Guitar Hero Oyunu Warriors Of Rock, Eleştirmenlerden Tarafından Beğenilmemişti. Amerika'da önce Oyunların Ilk Haftalarda 1 Milyon Sattığını Ve Warriors Of Rock'ın Toplamda 86 Bin Sattığını Düşünürsek Oyuncuların Da Aynı Fikirde Olduğunu Söyleyebiliriz. Aslında Bu Ilgisizlik Yalnızca Guitar Hero Için Değil Rock Band Için De Geçerli. Bu Düşüş Hakkında Activision CEO'su Eric Hirshberg şunları Söylüyor; "Bu Oyun Türü Birkaç Yıl önce Yarattığı Etkiyi şu An Yaratamıyor. Bu Türü Yeniden Parlatmanın Yolu Değişimden Geçiyor."

Sansürsüz Internet

Sansürü Alt Edecek Yeni Teknolojiye Milyonlarca Dolar Harcayacaklar. ABD, Çin Gibi ülkelerin Internette Uyguladıkları Sansürün Alt Edilmesine Olanak Sağlayacak Yeni Bir Teknolojiye Milyonlarca Dolar Yatırım Yapacak. ABD Dışişleri Bakanı'nın Insan Haklarından Sorumlu Yardımcısı Michael Posner, ABD Dışişleri Bakanlığı'nın Hassas Siyasi Içeriklere Erişimi Engelleyen Çin, Iran Ve Diğer Otoriter Hükümetler Tarafından Internette Uygulanan Kontrol Ve Filtre Yöntemlerinden Kullanıcıların Kaçınmalarına Olanak Sağlayan Teknolojilere 19 Milyon Dolar Tutarında Kaynak Ayıracağını Belirtti. Bu Finansmanın, Sansür Uygulayan ülkeleri Belirleyen Ve Onların Yöntemlerini Kendilerine Karşı Kullanan Bir Teknoloji Için Kullanılacağını Söyleyen Posner, ''Bu Kedi Ve Fare Oyunu Gibi. Kediden Daha Ilerde Olmaya çalışıyoruz'' Diye Konuştu. ABD Dışişleri Bakanı Dün Washington'da Çin Ile ABD Arasında üçüncüsü Yapılan ''Stratejik Ve Ekonomik Diyalog'' Toplantısının Kapanışında, Çin Makamlarının Muhaliflere Ve Rejimi Eleştirenlere Uyguladığı Baskıları şiddetle Eleştirdi. Çin Genel Olarak Tibet Ile Yasakladığı Falungong Dini Hareketi Veya 1989'daki Demokrasi Yanlısı Hareketin Bastırılması Konularında Resmi Görüşü Yansıtmayan Internet Sitelerini Bloke Ediyor. Çin Makamları Kısa Süre önce ABD Dışişleri Bakanı'nın Internetteki Ifade özgürlüğünü Savunan Konuşmasından Sonra Tüm ''Hillary Clinton'' Aramalarını Da Engelledi. Amerikan Kongresi Tarafından Internet özgürlüğünün Savunulmasına Ayrılan Bütçenin Tamamı 30 Milyon Doları Buluyor.

Ramazan Ayı

Ramazan'ın Ilk Günü Ile Birlikte Nur Ve Feyiz Dolu Bir Mevsimi Yaşamaya Başlarız. Kâinat şenlenir, Dünya Cennetten Süzülen Nurânî Bir Hava Ile Dolup Taşar.. Ulvi âlemlerin Masum Ve Mübarek Sakinleri öbek öbek Mü'minlerin çevresini Sarar. Rahmet ülkesinden Müjdeler, Kâinatın Rabbinden Selâmlar Ve Mağfiret ümitleri Getirir, Ramazan Ayı... Mukaddes Kelâmın Nazil Oluşunun Yıldönümünü Mü'minlerle Birlikte Cinler, Melekler; Ağacı, çiçeği, Böceği, Kurdu, Kuşu, Denizi Ve Deryasıyla Yaşlı Dünyamız Da Kutlar. Görünen Ve Görünmeyen âlemlerde Tam Manâsıyla Bir Bayram Havası Yaşanır. Bu Ayın Cenâb-ı Hak Katında Müstesna Bir Yeri Vardır. Yüce Rabbimiz Kendisine Muhatap Olarak Seçtiği Kullarına Sonsuz Rahmetinin En Geniş Tecellilerini Bu Aya Tahsis Eder. Başta Kur'ân-ı Kerim Olmak üzere! Tevrat, Zebur Ve Incil Gibi Diğer Semavî Kitapların Da Bu Ayda Indirilmiş Olması, Bu Günlerin Kıymet Ve Kudsiyetini Artıran Diğer Bir Husustur. Mü'minlere Ilâhî Bir Ihsan Olarak Bu Günleri Birer Güzel Fırsat Bilerek Değerlendirme, Rablerine Olan Kulluk Derecelerini Gösterme, Ona Muhatap Olabilme Gayreti Içine Girerek Tam Bir Ihlâs Ve şuurla Ibadet Ve Taate Koşarlar. Bu Gayretin Neticesi Elbette Karşılıksız Kalmayacaktır. Oruç Tutup, Ramazan Ayını Bir Kulluk şuuru Içinde Geçirenler Tatlı Bir ânı Yaşadıkları, Huzura Erdikleri Gibi Pekçok Nimete De Mazhar Olurlar. Ubâde Bin Samit Anlatıyor: Ramazan Ayının Başladığı Bir Günde Resulullah Aleyhissalâtü Vesselam şöyle Buyurdu: "işte Bereket Ayı Olan Ramazan Geldi. Artık Allah'ın Rahmeti Sizi Kuşatır. O Ay, Yeryüzüne Bol Bol Rahmet Iner. Günahlar Affedilir. Dualar Kabul Olunur. Allah Sizin Iyilik Ve Ibadette Yarışmanıza Bakar Da, Bununla Meleklerine Karşı Iftihar Eder. Öyle Ise Kulluğunuzla Kendinizi Allah'a Sevdirin. Asıl Bedbaht Olan Da, Bu Ayda Allah'ın Rahmetinden Nasibini Alamayandır."(1) Ramazan Her Yönüyle Bir Ibadet Mevsimidir. Her Mü'min Namazı, Orucu, Iyilikleri Hizmetleri Ve Duâsıyla Bu Rahmet Ve Bereketten Nasibini Almaya çalışır. Bilerek Veya Bilmeyerek Yapmış Olduğu Günahları Için Allah'tan Af Diler. Rabbine Niyazda Bulunur. Cenâb-ı Hak Da Kulunun Bu Samimi Dua Ve Niyazını Karşılıksız Bırakmaz, Günahlarını Affeder, Rahmetine Garkeder.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder