Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:3138

FACEBOOK ve TWITTER ERİŞİM ENGELİ29.06.2016 saat 14:31 Sularında Twitter ve Facebook sitelerine erişim problemi yaşanmaktadır, bu erişimin İstanbul Terör Saldırısı ile ilgili olabileceğini tahmin ediyoruz.

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Google'a Siber Saldırılar Okuldan Yapılmış

Google'a Yönelik Siber Saldırılar Çin'deki 2 Okuldan Yapılmış. New York Times Gazetesi, Bilişim Devi Google Ile Insan Hakları Eylemcilerini Hedefleyen Başka şirketlere Yönelik Siber Saldırıların, Çin'deki Iki Okuldan Düzenlendiğini, Okullardan Birinin Çin Ordusu Ile Bağlantılı Olduğunu Bildirdi.    Gazete, Soruşturmayı Yürüten Ve Isminin Açıklanmasını Istemeyen Kaynaklara Dayanarak Verdiği Haberinde, Saldırılardan Birinin Bilgisayar Bölümüyle Meşhur şangay Jiatong Üniversitesi, Diğerinin De Ordu Için Bilgisayar Uzmanı Yetiştiren Lanxiang Adlı Profesyonel Bir Kuruluştan Geldiğinin Belirlendiğini Yazdı. internet Grubu Google, 12 Ocakta Yaptığı Açıklamada, Aralık Ayında Çin Kaynaklı Ve Büyük çaplı Bilişim Saldırılarının, Çinli Insan Hakları Eylemcilerini Hedeflediğini Ve En Az 20 Başka şirketi Daha Etkilediğini Belirtmiş, Çin-ABD Ilişkilerini Olumsuz Etkileyen Olay Google'ı Çin'deki Faaliyetlerini Durdurmaya Zorlamıştı. Saldırılarda, Google'ın Kod Kaynakları Ile Dünyadaki Çinli Insan Hakları Eylemcilerinin Gmail Elektronik Posta Hesapları Hedef Alınmıştı. New York Times, Saldırılarda Ayrıca Ticari Sırlar Ve Bilgisayar Kodlarının çalınmaya, Insan Hakları Eylemcilerinin Hesaplarının Ele Geçirilmeye çalışıldığını Belirtti. 

Kablosuz Lazer Mouse

Logitech, Notebook PC Ya Da MacBook Kullanan Profesyoneller Için Daha Fazla Konfor Ve Verimlilik Sunan V450 Nano Kablosuz Lazer Notebook Mouse’u Haziran Sonunda Piyasaya Sundu. V450 Nano Mouse, Logitech’in özel “Tak Ve Unut” Nano Alıcısına Sahip. Mouse’un USB Alıcısı çok Küçük Olduğu Için, Bir Kez Taktığınızda çıkarmanıza Gerek Kalmayacak. Gerektiğinde Alıcıyı Mouse’da Bulunan Bölmeye De Yerleştirebilirsiniz. V450 Nano, Hemen Her Yüzeyde Yumuşak Izleme Ve Daha Keskin Kullanım, 12 Ay Pil ömrü Ve Gelişmiş 2.4 GHz Kablosuz Teknolojisi özellikleriyle Mouse Kullanımını Daha Etkin Hale Getiriyor. V450 Nano’nun Pil Gösterge ışığı Sayesinde Herhangi Bir Sürprizle De Karşılaşmayacaksınız. Notebook Kullanıcıları, Yumuşak Kauçuk Yan Yüzeylere Sahip Bu Konforlu Ve Ergonomik Tasarımdan Hoşlanacak. V450 Nano Mouse 44$+KDV Fiyatıyla Türkiye’de.

Nokia Lumia Ile Yeniden Hayata

NOKIA LUMIA ILE YENiDEN YÜKSELiş 90'larda Cep Telefonu Teknolojisinin Yaygınlaşması Ile Bu Yeni Pazarda Nokia En çok Tercih Edilen Isimlerden Biri Haline Geldi. Dayanıklılığı Ve Sürekli Kendini Geliştiren Yeni Tasarımlarıyla Nokia, Pazarda Payını Büyük Tutuyordu. Nokia Cep Telefonları Adeta Herkes Tarafından Takip Edilen, Yeni Modellerinin çıkması Beklenen Bir Marka Haline Gelmişti. Ancak Nokia'nın Bu Başarısı özellikle Apple, Daha Sonrasında Ise Samsung'un Akıllı Telefon Teknolojileri Ile Sektöre Başarılı Bir şekilde Girmesiyle Gölgede Kalmak üzereydi. Apple Ve Samsung Ardarda çıkardığı Her Biri Diğerinden Hem Tasarım Hem De Donanım Olarak çok Fazla Yeniliğe Sahip Akıllı Telefon Modelleriyle Pazarda Neredeyse Rakipsiz Hale Gelmişti. Apple IOS, Samsung Ise Google Tarafından Satın Alınan Android Işletim Sistemleriyle Sistemleriyle Hizmet Vermekteydi. Bu Süreçte Sessizliğini Koruyan, Hala Eski Fanatikleri Tarafından Bir Atak Yapması Beklenen Nokia, Uzun Bir Bekleyişin Ardından Windows Işletim Sistemine Sahip Akıllı Telefonunu Kullanıcıların Hizmetine Sundu. Lumia 620, 820 Ve 920 Modelleri Ile Piyasaya çıkan Nokia Lumialar, Windows Işletim Sistemine Sahip Olması Sebebi Ve Başarılı Donanımıyla Adeta Nokia'yı Iflasın Eşiğinden Döndürmeyi Başarmıştır. Nokia Lumiaların Beklenen Ilgiyi Görmesi, Nokia'nın Farklı Alternatiflere Sahip Lumia Modelleri çıkarmasına Sebep Oldu.Özellikle Bu Başarıdan Sonra Microsoft şirketi Nokia'yı Satın Aldı. Her Ne Kadar Akıllı Telefon Sektörüne Geç Giriş Yapmış Olsa Da, Nokia Fotoğraf Severleri tatmin Edecek Yeni Bir Lumia Modeli Olan Lumia 920'yi çıkardı. Lumia 920, Akıllı Telefonlarda En çok Kullanılan özelliklerden Biri Olan Fotoğraf çekimini Daha Ciddi Bir Boyuta Taşıyıp Adeta Profesyonel fotoğraf Makinesi Kalitesinde Fotoğraflar çekmeye Imkan Tanıyan Bir Modeldir. 41 Mpx Kamera Ve Dünyaca ünlü Lens Markası Olan Carl Zeiss Lense Sahip Nokia Lumia 920, Kullanıcılarının Beklentisini Fazlasıyla Karşılıyor. Bu Yazı www.gorindir.com Tarafından Hazırlanmıştır.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder