Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:2434

FACEBOOK ve TWITTER ERİŞİM ENGELİ29.06.2016 saat 14:31 Sularında Twitter ve Facebook sitelerine erişim problemi yaşanmaktadır, bu erişimin İstanbul Terör Saldırısı ile ilgili olabileceğini tahmin ediyoruz.

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Eski Bilgisayarlar

eski Bilgisayarlar  Eski Bilgisayar Ya Da Bilgisayar Parçalarını Ne Yapacağınızı Düşünmeyin, Bu Projeye Destek Verin. istanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanı Doç. Dr. Ibrahim Demir, ''istanbul Yerel Elektronik Atıkların Sürdürülebilir Yönetimi Projesi'' (kısa Adıyla SMILE)kapsamında şimdiye Kadar 2 Bin 867 Bilgisayar Atığının Toplandığını Belirtti. Demir, Atık Parçalardan Yapılan 21 Bilgisayarın, Diyarbakır'da Bir Okula Gönderildiğini Söyledi. istanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanlığının Yürüttüğü Ve Avrupa Birliği'nin (AB) Desteklediği Istanbul Yerel Elektronik Atıkların Sürdürülebilir Yönetimi Projesi, Basın Toplantısı Ile Tanıtıldı. Demir, Proje Hedefinin, Belirlenen 30 Aylık Süre Sonunda 6 Bin Elektronik Parçanın Toplanması Olduğunu Belirterek, ''Proje Kapsamında şimdiye Kadar 2 Bin 867 Bilgisayar Atığı Toplandı. Bu Atık Parçalardan şimdiye Kadar Yapılan 21 Bilgisayar Diyarbakır'da Ihtiyacı Olan Bir Okula Gönderildi. Atıklardan Yapılan 41 Bilgisayar Ise Kullanıma Hazır. Bu Bilgisayarlar Da Ihtiyacı Olan Köy Okullarına Ya Da Hayır Kurumlarına Gönderilecek'' Diye Konuştu. Proje Ile Ilgili çalışmaların Raporlarının Çevre Ve Orman Bakanlığı'na Gönderildiğini Ifade Eden Demir, Bu Tarz Projelere Gönüllü Kuruluşların Dahil Edilmesinin, Toplumun Daha Geniş Kesimine Ulaşılması Için Gerekli Olduğuna Dikkati çekti. Proje Koordinatörü Dr. Eyüp Nafiz Korkut Ise Elektrik Ve Elektronik Atıkların Toplanmasının AB ülkelerine Uyumlu şekilde Gerçekleştirilmesini Hedeflediklerine Işaret Ederek, Istanbul'daki Kamu Kurumlarından Ve şirketlerden Atık Elektronik Araç Ve Gereçlerin Toplanması Için Bir Toplama Sisteminin Oluşturulduğunu Anlattı. Vatandaşların Da Kendilerine Kullanmadıkları Bilgisayarları Verdiklerini Ifade Eden Korkut, ''Ben Buradan Basın Aracılığıyla Seslenmek Istiyorum; Insanlar Emin Olsun, Bize Verdikleri Bilgisayarlardaki Datalar Siliniyor. Bunlar Daha Sonra Eğer Kullanılacaksa Okullara, Yardım Kuruluşlarına Veya Sosyal Gruplara Veriliyor. Eğer Kullanılmayacak Durumda Ise Bertaraf Ediliyor'' Dedi. Bu Projenin Başka ülkeler Tarafından Da Uygulandığını Hatırlatan Korkut, Projenin Tamamlanmasının Ardından Çevre Ve Orman Bakanlığının Hazırlayacağı Yönetmelik Dahilinde Projenin Nasıl Sürdürüleceğinin Netleşeceğini Kaydetti.

Nokia 1110 Rekoru

Nokia'nın En Basit Ve Ucuz Modellerinden Biri Olan 1100 Cep Telefonu şu Ana Kadar 200 Milyon Satarak Rekor Kırmayı Başardı. Kategori : Güncel Olaylar Nokia'nın üst Modelleri Adından Sıkça Söz Ettiriyor Ama Satış Rakamlanna Bakılırsa Kullanıcılann çoğu Fiyata Rağbet Ediyor. Nokia'nın En Basit Ve Ucuz Modellerinden Biri Olan 1100 Cep Telefonu şu Ana Kadar 200 Milyon Satarak Rekor Kırmayı Başardı. 2003 Yılında Satışa Sunulan Model Neredeyse Yılda 50 Milyon Satış Rakamına Ulaşmış. Karşılaştırma Yapmak Gerekirse, PS2'den I 15 Milyon, IPod'dan 100 Milyon, Motorola RAZR'dan 50 Milyon, LG Chocolate'tansa 10 Milyon Tane Satıldı. Dünya Genelinde Cep Telefonu Satışlannın Patladığı Anda Satışa Sunulan Nokia 1100'un Fiyatı Ve Basitliği Sayesinde Bu Başanyı Elde Ettiği Düşünülüyor.

Aboneyle Operatör Kavgası Sona Erecek

Bilgi Teknolojileri Ve Iletişim Kurumu (BTK), Cep Telefonu Operatörleri Ile Aboneler Arasında Yer Yer Krize Yol Açan Uzun Süreli Hizmet Alım Taahhütnamelerini şeffaflaştıracak önemli Bir Karar Aldı. Buna Göre Operatörler, Taahhütnameleri Anlaşılır Biçimde Hazırlayacak, Internet Sitesinde Yayınlayarak, Abonelerin Erişimine Sunacak. Operatörler, özellikle Pahalı Cihaz Satışını öngören Tarifelerde, Aboneler Ile Uzun Süreli (2 Ve Daha Uzun Yıl) Taahhütlü Sözleşme Imzalıyor. Aboneler, Bu Taahhüt Döneminde Operatörün Sunduğu Farklı Ve Avantajlı Paketlerden Yararlanmak Istiyor. Bu Talep, Sözleşme Koşullarına Aykırı Olduğu Için Yerine Getirilmiyor. OKUMADAN IMZALANIYOR Sektör Temsilcileri, Abonelerin Büyük Bölümünün Imzaladıkları Sözleşmede Yer Alan Taahhütlerden Habersiz Olduğuna Işaret Etti. BTK Yetkilileri De Abonelerin Sözleşmeleri Okumadan Imzaladıklarına Dikkat çekti. BTK’nın Kararına Göre Operatörler Ya Da Işletmeciler, Taahhütlü Tarifelerdeki Taahhütnameyi Anlaşılır Bir şekilde Hazırlayarak, Internet Sitesinde Görülecek Biçimde Yayınlayacak Ve Kampanyanın Süresi Doluncaya Kadar Internet Sitesinden Kaldırmayacak.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder