Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:2945

FACEBOOK ve TWITTER ERİŞİM ENGELİ29.06.2016 saat 14:31 Sularında Twitter ve Facebook sitelerine erişim problemi yaşanmaktadır, bu erişimin İstanbul Terör Saldırısı ile ilgili olabileceğini tahmin ediyoruz.

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Yeni Symbian Bombaları Patlayacak

Nokia, "Symbian öldü" Diyenlere Nispet Yapıyor: 12 Nisan'da Yeni Symbian Bombaları Patlayacak. Microsoft Ve Nokia'nın Anlaşmasından Sonra, Nokia Telefonlarının Windows Phone 7 Kullanacağı Biliniyordu. Asıl Bilinmeyen Ve Merak Edilen Ise Nokia'nın Işletim Sistemi Symbian'ın Başına Neler Geleceğiydi. Nokia, 12 Nisan'da Symbian'la Ilgili Bir Basın Toplantısı Ve Konferans Yapacağını Duyurdu. Yayınladıkları Ilanda Nokia; "Symbian Akıllı Telefonlardaki Yenilikleri Keşfedin" Yazıyor Ve 12 Nisan Tarihini Gösteriyor. Bunun Dışında Symbian'la Ilgili Açıklanacak Olan Bilgiler Hakkında Herhangi Bir Ipucu Verilmezken, Yeni Bir Güncellemeyle Beraber Gelebilecek Olan özelliklerin Açıklanabileceği Konuşulanlar Arasında. Geçtiğimiz Günlerde Symbian'ın Açık Kaynaklı Bir Işletim Sistemi Haline Geleceği De Açıklanmıştı.

820 Bin Euro Ileri Araştırma Desteği

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mete Soner’in Matematik Alanındaki Projesi, Avrupa Araştırma Konseyi’nden 880 Bin Euro’luk Destek Aldı. Soner’in "Finansal Risk Yönetimi Için Matenatiksel Metodlar" Başlıklı Projesi, Avrupa Birliği’nin öncü Araştırmaları Desteklemek Amacıyla Kurduğu Konsey’in, 997 Başvuru Arasından Seçtiği Tek Türk Proje Oldu. Avrupa Araştırma Konseyi’nin Araştırmaları Desteklemek Amacıyla Kurulan Bir Destekleme Kurumu Olduğunu Belirten Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Tosun Terzioğlu, üyeler Ve Aday ülkeler Arasında Ileri Araştırma Projelerinin Ilk Kez Değerlendirilmeye Başlandığını Vurguladı. 7 Ay Incelendi Konsey’in Ilk Defa 2008’de Yaptığı "ileri Araştırmacılar Desteği çağrısına Son 10 Yılda çok önemli Başarılara Imza Atmış Araştırmacıların Katıldığını Söyleyen Terzioğlu, 7 Ay Incelenerek Verilen Desteğin AB’nin Diğer Desteklerinden Farklı Olduğunu Ve Ilk Kez Bireysel Araştırmacılara Verildiğini Anlattı. Terzioğlu, Desteklerin üç Ana Dalda Verildiğini Söyleyerek "Yaşam Bilimleri, Sosyal Bilimler Ve Doğa Bilimi Ile Mühendislik Alanlarındaki Projelere Destek Veriliyor. Bilimin, Bilginin Sınırlarını öteye Taşıyabilecek Projeler Seçiliyor. Sıkı Bir Değerlendirme Yapıldı. Araştırmacıların Hangi Kurumlardan Katıldığı Da çok önemliydi. Sabancı Üniversitesi De Bir Anlamda Değerlendirildi" Diye Konuştu. Uygulama önemli Prof. Soner Ise, Başvuran Projelerin Büyük Bölümünün Finans Konusunda Olduğunu Belirterek, "Benim Için Uygulama çok önemli. Uygulama Alanı Olan Bir Proje Yaptık. şirketler Bazında Finansal Riskin ölçülmesi Ve Yönetilmesinin Matematiksel Yöntemlerini Oluşturmak Istiyoruz" Dedi. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nakiye Avdan Boyacıgiller Ise, Işık Inselbağ Finans Kürsüsü’nün Aldığı Bu Desteğin Kendileri Için çok Anlamlı Olduğunu Dile Getirdi.

IPhone Usb Görmüyor

Windows'da IPhone Bağlantısında MTP USB Device Failed Hatası Çözümü Zaman Zaman Bilgisayarlarda IPhone Görmeme, iPhone Usb Tanımama Hatası Alıyoruz Bu Konuda Bir çalışma Yaparak Bu Soruna çözüm Bulmaya çalıştık. Yapmanız Gerekenler Sırasıyla 1 - Başlat Menüsünden Çalıştır Yada Windows 7'de En Altta Boş Kutu Var Oraya "regedit" Yazın Enter Tuşuna Basarak çalıştırın. 2 - Önünüze üstteki Resimdeki Gibi Bir Menü Geldi. 3 - HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control / Class Bu Bölüme Gireceğiz Aşağıda Açıklamasını Yapıyorum. Sırasıyla HKEY_LOCAL_MACHINE SYSTEM CurrentControlSet Control Class Bölümlerine Tıklayarak Giriniz. Class Bölümünün Tıkladığınızda Aşağıya Doğru Açılan Menünün Genelde En Altında Bulunuyor Yinede Bakınız "EEC5AD98-8080-425F-922A-DABF3DE3F69A" Bu Bölümü Bulunuz. 4 - EEC5AD98-8080-425F-922A-DABF3DE3F69A Tıklayınca Sağda “Upper…” Ile Başlayan Upperfilters'da Olabilir Bu Satırı Mausunuzla Seçin Sağ Tuşa Tıklayarak Silin. 5 - Bilgisayarı Yeniden Başlatın 6 - IPhonunuzu Tekrar USB Girişinden Bağlayın Sorun Artık Kalmamış Olacaktır. IPhone'u PC Görmüyor Ve MTP USB Device Hatası Alınıyorsa Da Aynı çözüm Yolunu Izleyin. Windows 7'de IPhone Bağlantısında MTP USB Device Failed Hatası Çözümü IPhone MTP USB Device Hatası çözümü Download61.org Ekibi

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder