Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:4489

FACEBOOK ve TWITTER ERİŞİM ENGELİ29.06.2016 saat 14:31 Sularında Twitter ve Facebook sitelerine erişim problemi yaşanmaktadır, bu erişimin İstanbul Terör Saldırısı ile ilgili olabileceğini tahmin ediyoruz.

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
sex shop
Benzer Haberler

80 Günde Devri Alem

Birbiriyle Aynı En Az üç Objeyi Yanyana Getirerek Patlatmanız Ve Puan Toplamanız Gerekli. Bölümleri Bitirebilmek Için, Objelerin Arasında Yer Alan Puzzle Parçalarını Aşağıya Düşürene Kadar Patlatmaya Devam Edin.

Cep Telefonunda Son şans

Cep Telefonu Taksit Olayında Son Viraj Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) Taksit Sınırlandırmaya Yönelik Hazırladığı Düzenleme 1 şubat Itibariyle Devreye Girecek. Bu Düzenleme Kapsamında Bulunan Cep Telefonlarına Ise Taksit Yasağı Gelecek. Başka Bir Deyişle Cep Telefonları Kredi Kartına Taksitle Satın Alınamayacak. Tüketiciler Cep Telefonlarını Sadece Nakit Veya Mobil Operatörlerden Kontratlı Paketlerle Alabilecek.

Microsoft Bunuda Yaptı

Cehennem Buz Tutmuş Olmalı; Açık Kaynağı Hiçbirzaman Benimsemeyen Ve Karşısında Tavırla Duran Bir CEO'ya Sahip Olan Microsoft, Sunucu Alanındaki En Dişli Rakibi Apache'yi Geliştiren, Açık Kaynak Kodun En Büyük Savunucularından Apache Software Foundation'a Sponsor Oluyor. Yıllık 100.000$ Bağış Anlamına Gelen Sponsorluk, Böylece Yahoo! Ve Google'ın Apache'ye Yaptığı Para Yardımına Eşdeğer Oluyor. Platform Stratejilerinden Sorumlu Yönetici Sam Ramji, Blog Yazısında "bu Sponsorluğun ASF'nin Yöneticilerine Ve Destek Ekibine ödeme çıkartarak ASF Geliştiricilerinin Harika Yazılımlar Geliştirmeye Odaklanmasına Yardımcı Olacacağı"nı Belirtmiş. Microsoft'un Derdinin Aslında Açık Kaynakla Değil De GPL'le Olduğunu Ve Apache'nin Kendine Ait (ve Microsoft'un Daha çok Işine Gelen) Bir Lisans Türünün Bulunduğunu Düşünürsek, Bir De üzerine Microsoft'un Google'a Rakip Olmaya çalışıp Başarılı Olamadığı Alanlarda Apache'nin Hadoop Gibi Açık Kaynak Kodlu Projeler Geliştirdikleirini Göz önünde Bulundurursak, Bu Sponsorluk Olayının Oldukça Politik Bir Hareket Olduğu Kararına Varabiliriz. Microsoft'un Yaptığı Tek Açık Kaynak Destekli Hareket Bu Değildi. Ramji Tarafından Yazılan Aynı Blog Yazısında PHP'ye IIS Ve SQL'le Daha Yüksek Uyumluluk Sağlayacak Kod Bağışlarında Bulunulduğu, Ve Bunun Ilk Olduğu Fakat Son Olmayacağı Yazılmış. Ayrıca Birçok Protokolü De "Open Specifications Promise - Açık Spesifikasyon Sözü" Altında Yayınlayarak Bunları Kullananlardan Microsoft'un Hiçbir Zaman Patent ücreti Talep Etmeyeceğini Garanti Ediyorlar.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder