Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:3340

FACEBOOK ve TWITTER ERİŞİM ENGELİ29.06.2016 saat 14:31 Sularında Twitter ve Facebook sitelerine erişim problemi yaşanmaktadır, bu erişimin İstanbul Terör Saldırısı ile ilgili olabileceğini tahmin ediyoruz.

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Explorer’da Yeni Tehdit

Microsoft, Tarayıcısı Internet Explorer’da Yeni Bir Güvenlik Açığı Tespit Edildiğini, Bu Açığın Sadece Windows XP Işletim Sistemi Için Risk Oluşturduğunu Açıkladı. Microsoft Yetkilisi Dave Forstrom, Internet Explorer’daki Zaafiyet Konusunda Araştırma Yaptıklarını Söylerken, Bu Sistemi Kullananlara Karşı Saldırı Konusunda Henüz Hiçbir Bilginin Kendilerine Ulaşmadığını Belirtti. Firma Yöneticileri, IE’de Belirlenen Yeni Açığın, Geçen Ay Ortasında IE’nin 6. Versiyonunda Görülen Ve Çin’de Bilgisayar Korsanlarının Google’a Karşı Faydalandıkları Zafiyetten Farklı Olduğunu Belirterek, Bu Açığın Sadece Windows XP Işletim Sistemi Için Risk Oluşturduğunu Kaydettiler. Microsoft, Bu Açık Konusunda Bir Internet Güvenlik şirketi Tarafından Dün Washington’da Düzenlenen Bir Konferansta Kanıtlarıyla Birlikte Uyarıldı. Milyonlarca Windows XP Kullanıcısının Internette Dolaşırken Siber Saldırılardan Korunmalarını Sağlamak Amacıyla Microsoft, Güvenlik Uyarısı Bölümünde Tıklanması Yeterli Bir Düğme Koydu.

Duygusal Robot

Duygusal Robot Dendiği Zaman Içinden Ironik Bir Anlam çıkıyor Değil Mi? Fakat Heart Robot’un Yaratıcıları Bu Fikri Pek Paylaşmıyorlar Anlaşılan. Bu Robot/kukla Karışımı Robot, Yumuşak, Elastik Plastikten Yapılmış Ve Nefes Alıyor, Göz Kırpıyor, Korkuyormuş Gibi Görünüyor. Ayrıca Saldırgan Bir Insan Tavrına Karşı Yumruklarını Sıkıyor. Robotbilim, Animasyon, Sokak Tiyatrosu, Kukla Ve Web Tasarım Gibi Birçok Farklı Bölümden Uzman Bu Bilgisayarı Tasarlamak Için Biraraya Gelmiş. Mısır Pamuğuna Sarmalanmış Olan Robot, ET’nin Uzaktan Bir Akrabası Gibi Gözüküyor. Robotun Sinir Sistemi, Verdiği Tepkileri Yaratmak Için Birlikte çalışan Beş Farklı Bilgisayardan Oluşuyor. Motorlar, Gözkapaklarını Ve Ellerini Oynatmasını Sağlamanın Yanısıra Ufak Kırmızı Kalbinin De Atmasını Sağlıyor. Yumuşakça Sarılırsanız Kalbi Daha Hafif Atıyor Sallarsanız, Bağırır Veya Onu Strese Sokacak Bir Harekette Bulunursanız Daha Hızla Atmaya Başlıyor... Sensörler, Robotun Diğer Objeleri Tanımlamasını Sağlıyor. Iki Hava Pompası Nefes Alma Sistemini Kontrol Ediyor. Bu Da Kalbi Gibi Endişe Veya Rahatlama Katsayısına Göre Daha Hızlanıyor Veya Yavaşlıyor.

Samsung Galaxy S7 Soğutmalı Geliyor

Samsung'un Merakla Beklenen Telefonu Galaxy S7 Isınmayacak Samsung'un beklenen modeli Galaxy S7, sıvı soğutmalı olarak geliyor Akıllı telefonların ısınma problemlerine karşın Samsung'un, yeni modeli Galaxy S7'de sıvı soğutma kullanacağı belirtildi. Samsung Galaxy S7 modelinde 0.6 mm kalınlığında sıvı borular kullanarak ısınma sorununa kökten bir çözüm getirmeyi planlıyor. Sıvı soğutma sistemleri daha önce Sony Xperia Z5 ve Nokia Lumia 950 XL'de kullanılmıştı. Bu yüzden Samsung mühendisleri sıvı soğutmanın stabil durumda çalışacağından emin. Şimdi Samsung'un yapmak istediği, telefonun maliyetini etkilemeden sıvı soğutma entegrasyonunu yapmak. Isınma problemlerine karşın Samsung'un kendi Exynos işlemcilerini kullanması bekleniyor. Dünya devi Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S7'nin piyasa çıkış tarihi Güney Kore kaynaklı bir haber sitesine göre belli oldu. Yakın zamanda Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge modellerini piyasaya sunun dünyanın teknoloji devi Samsung'un Galaxy S serisinin yeni modeli olması beklenen Galaxy S7 için çalışmalara başladığı belirleniyor. Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Sunulacak? ET Today'in haberine göre Samsung'un Galaxy S7'yi 2016'nın Ocak ayında açıklayacak. Şubat ayında da satışa sunulması bekleniyor. Cihazda işlemci olarak Snapdragon 820’nin yada Exynos M1 (Exynos 8890) işlemcinin kullanılacağını iddia edilirken cihazın tasarımını nasıl olacağı ise henüz belli değil.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder