iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

Yazar: / | 18.12.2015 |Okunma:2348

iOS 9.2.1 Public Beta 1 YayınlandıApple, geliştiriciler için dün iOS 9.2.1 Beta 1 sürümünü yayınlamıştı. iOS 9 ile halka açık Beta test programını başlatan Apple, geleneği bozmadı ve iOS 9.2.1 Public Beta sürümünü bugün yayınladı.

Halka açık sürüm olan iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesi genel olarak yaşanan sistemsel sorunları çözüyor ve performans iyileştirmelerini barındırıyor.

iOS 9.2.1 Public Beta nasıl yüklenir?

Apple Beta Yazılım Programına Kayıt OluniOS 9.2.1 Public Beta yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple'ın Beta Yazılım Programına kaydolmak. Bunun için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.

iOS Cihazınızı Kayıt Edin
Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin.

Cihazınıza Gerekli Profili Yükleyin
Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterli.

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini alan modeller

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Ramazan Ayı

Ramazan'ın Ilk Günü Ile Birlikte Nur Ve Feyiz Dolu Bir Mevsimi Yaşamaya Başlarız. Kâinat şenlenir, Dünya Cennetten Süzülen Nurânî Bir Hava Ile Dolup Taşar.. Ulvi âlemlerin Masum Ve Mübarek Sakinleri öbek öbek Mü'minlerin çevresini Sarar. Rahmet ülkesinden Müjdeler, Kâinatın Rabbinden Selâmlar Ve Mağfiret ümitleri Getirir, Ramazan Ayı... Mukaddes Kelâmın Nazil Oluşunun Yıldönümünü Mü'minlerle Birlikte Cinler, Melekler; Ağacı, çiçeği, Böceği, Kurdu, Kuşu, Denizi Ve Deryasıyla Yaşlı Dünyamız Da Kutlar. Görünen Ve Görünmeyen âlemlerde Tam Manâsıyla Bir Bayram Havası Yaşanır. Bu Ayın Cenâb-ı Hak Katında Müstesna Bir Yeri Vardır. Yüce Rabbimiz Kendisine Muhatap Olarak Seçtiği Kullarına Sonsuz Rahmetinin En Geniş Tecellilerini Bu Aya Tahsis Eder. Başta Kur'ân-ı Kerim Olmak üzere! Tevrat, Zebur Ve Incil Gibi Diğer Semavî Kitapların Da Bu Ayda Indirilmiş Olması, Bu Günlerin Kıymet Ve Kudsiyetini Artıran Diğer Bir Husustur. Mü'minlere Ilâhî Bir Ihsan Olarak Bu Günleri Birer Güzel Fırsat Bilerek Değerlendirme, Rablerine Olan Kulluk Derecelerini Gösterme, Ona Muhatap Olabilme Gayreti Içine Girerek Tam Bir Ihlâs Ve şuurla Ibadet Ve Taate Koşarlar. Bu Gayretin Neticesi Elbette Karşılıksız Kalmayacaktır. Oruç Tutup, Ramazan Ayını Bir Kulluk şuuru Içinde Geçirenler Tatlı Bir ânı Yaşadıkları, Huzura Erdikleri Gibi Pekçok Nimete De Mazhar Olurlar. Ubâde Bin Samit Anlatıyor: Ramazan Ayının Başladığı Bir Günde Resulullah Aleyhissalâtü Vesselam şöyle Buyurdu: "işte Bereket Ayı Olan Ramazan Geldi. Artık Allah'ın Rahmeti Sizi Kuşatır. O Ay, Yeryüzüne Bol Bol Rahmet Iner. Günahlar Affedilir. Dualar Kabul Olunur. Allah Sizin Iyilik Ve Ibadette Yarışmanıza Bakar Da, Bununla Meleklerine Karşı Iftihar Eder. Öyle Ise Kulluğunuzla Kendinizi Allah'a Sevdirin. Asıl Bedbaht Olan Da, Bu Ayda Allah'ın Rahmetinden Nasibini Alamayandır."(1) Ramazan Her Yönüyle Bir Ibadet Mevsimidir. Her Mü'min Namazı, Orucu, Iyilikleri Hizmetleri Ve Duâsıyla Bu Rahmet Ve Bereketten Nasibini Almaya çalışır. Bilerek Veya Bilmeyerek Yapmış Olduğu Günahları Için Allah'tan Af Diler. Rabbine Niyazda Bulunur. Cenâb-ı Hak Da Kulunun Bu Samimi Dua Ve Niyazını Karşılıksız Bırakmaz, Günahlarını Affeder, Rahmetine Garkeder.

Messenger'da Belli Kişilere Görünme

Messenger'da Sadece Belli Kişilere çevrimdışı Görünün Messenger'da Görünmek Istemediğiniz Kişilere Katlanmanız Gerekmiyor. Genel çözüm, çevrimdışı Görünmek. Fakat Tamamen çevrimdışı Görünmek Yerine, Messenger'da Sadece Seçeceğiniz Kişi Ve Gruplara çevrimdışı Görünebilirsiniz. Bunun Için Izlemeniz Gereken Adımları Anlattık. Videoyu Izleyin. Var MedyanetPlayerParams = { "PosterUrl": "http://webvideohaber.hurriyet.com.tr/TeknoTV/teknotv_msncevrimdisigorun_05082011_1230_wmp4.jpg", "VideoUrl": "http://hurriyet.cubecdn.net/TeknoTV/teknotv_msncevrimdisigorun_05082011_1230_wmp4.mp4", "FlashPlayerUrl": "http://webtv.hurriyet.com.tr/images/swf/Adv_Player_New.swf", "FlashPlayerConfigUrl": "id=20177&config=http://webtv.hurriyet.com.tr/XML/HurMedyaVideosEmbed.aspx?vid=20177", "PlayerWidth": "580", "PlayerHeight": "420"}

Weblevi.com Iflas Etti

Weblevi.com'dan ürün Aldıysanız Geçmiş Olsun. Türkiye'nin En Büyük Ikinci Alışveriş Sitesi Iflas Bayrağını çekti. Temmuz Ayında Başlayan Ve Ağustos Ayında Sayısı Giderek çoğalan şikayet Mesajları, Korkulanı Gerçeğe Dönüştürdü Ve Weblebi.com, Iflas Etti. Bu Durum, Türkiye'nin Gelişmekte Olan Online Alışveriş Serüvenine De Kara Bir Leke Olarak Kayıtlara Geçti. Bir Süredir Müşterilerine Cevap Vermeyen, ürünleri Teslim Etmeyen Ve Para Iadelerinde Sorun Yaşatan Site, Bugünden Itibaren Yayınını Da Durdurdu Ve Sitesine Bir Açıklama Ekledi. Resmi Açıklama: Sayın Müşterilerimiz, 2003 Yılından Beri Faaliyet Göstermekte Olan Weblebi.com, Maalesef Son Dönemdeki Bazı Olumsuz Olayların Neticesinde Ticari Hayatını 05.08.2008 Tarihinde Sonlandırmak Zorunda Kalmıştır. Sadece 2008 Başından Bugüne Kadar 30.000’den Fazla Siparişi Başarıyla Sorunsuz Olarak Müşterilerine Teslim Etmiş Olan Weblebi.com, Yakın Dönemde Sınırlı Sayıda Siparişi Teminci Firmalarla Yaşanan Sıkıntılardan Dolayı Müşterilerine Teslim Edememiştir. Müşterilerimizin Herhangi Bir Zarar Görmemeleri Açısından Sizi Haklarınız Konusunda Bilgilendirmek Istemektedir. Aşağıdaki Adımları Uygulamanız Durumunda, Verdiğiniz Siparişle Ilgili Bir Mağduriyetiniz Olmayacaktır: Öncelikle, Vermiş Olduğunuz Siparişin Kargoya Verilip Verilmediğini Weblebi.com Sipariş Takibi Sayfasından Kontrol Ediniz. Http://www.weblebi.com/Siparislerim.aspx şayet Verdiğiniz Siparişiniz Weblebi.com Tarafından Henüz Kargo şirketine Teslim Edilmemişse, Tüketici Olarak öncelikle Yapmanız Gereken Sitemizden Yapmış Olduğunuz Alışverişte Kullandığınız Kredi Kartının Bağlı Olduğu Bankaya Bir Itiraz Dilekçesi Yazarak Ilgili Tutarın Kredi Kartınıza Iade Edilmesini Talep Etmektir. Mastercard/Visa Kuralları Gereğince Eğer Siparişinizin Kargo Fişi Ibraz Edilemiyorsa, Bankanız Kredi Kartınıza Bu Meblağı Iade Edip, Firmamız Hesabından Ilgili Tutarı Tahsil Etmekle Yükümlüdür. Bu Açıdan Her Durumda Siz Tüketici Olarak Mağdur Olmadan Sipariş Tutarınızın Tamamını Iade Olarak Alabileceksiniz. Daha önce Satın Almış Olduğunuz Ve Size Teslim Edilmiş Tüm ürünler üretici Ya Da Ithalatçı Firma Garantisi Altındadır. Yasal Garanti Süresi Içersinde Herhangi Bire Sorun Yaşamanız Durumunda, üretici Ya Da Ithalatçı Firma ürününüzdeki Kusuru Telafi Etmekle Yükümlüdür. Tarafınıza Yaşattığımız Bu Olumsuz Durum Için çok özür Diler, Bu Konuda Her Türlü Sorunuz Için Bundan Sonra Bilgi@weblebi.com Adresine Mail Atabileceğinizi Belirtmek Isteriz.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder