iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

Yazar: / | 18.12.2015 |Okunma:4569

iOS 9.2.1 Public Beta 1 Yayınlandı



Apple, geliştiriciler için dün iOS 9.2.1 Beta 1 sürümünü yayınlamıştı. iOS 9 ile halka açık Beta test programını başlatan Apple, geleneği bozmadı ve iOS 9.2.1 Public Beta sürümünü bugün yayınladı.

Halka açık sürüm olan iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesi genel olarak yaşanan sistemsel sorunları çözüyor ve performans iyileştirmelerini barındırıyor.

iOS 9.2.1 Public Beta nasıl yüklenir?

Apple Beta Yazılım Programına Kayıt Olun



iOS 9.2.1 Public Beta yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple'ın Beta Yazılım Programına kaydolmak. Bunun için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.

iOS Cihazınızı Kayıt Edin
Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin.

Cihazınıza Gerekli Profili Yükleyin
Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterli.

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini alan modeller

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Cep Telefonunda Son şans

Cep Telefonu Taksit Olayında Son Viraj Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) Taksit Sınırlandırmaya Yönelik Hazırladığı Düzenleme 1 şubat Itibariyle Devreye Girecek. Bu Düzenleme Kapsamında Bulunan Cep Telefonlarına Ise Taksit Yasağı Gelecek. Başka Bir Deyişle Cep Telefonları Kredi Kartına Taksitle Satın Alınamayacak. Tüketiciler Cep Telefonlarını Sadece Nakit Veya Mobil Operatörlerden Kontratlı Paketlerle Alabilecek.

Bilgisayar Donanımı Sorunları

DONANIM ILE ILGiLi SORUNLAR Bilgisayarlarda Yazılım Ve Donanım Olmak üzere Iki Tane Bileşeni Vardır. Yazılım Bilgisayar Ekranında Gördüğünüz Her Türlü Görüntüdür. Ancak Donanım çok Daha Farklıdır. Donanım Bilgisayar Kasası Içerisinde Yer Alan Tüm Parçalardır. Bilgisayar Ortamında Donanımdan Kaynaklı Sorunlar Varsa Bunları Ekranda Görmeniz Mümkündür. Eğer çok Büyük Bir Sorun Ile Karşı Karşıya Kaldıysanız Kasanın Içinde Yer Alan Parçaların Birinde Sorun Var Demektir. Sabit Disk, fan, işlemciler Genellikle En Fazla Sorunun Meydana Gelen Parçalarıdır. Sistem Içerisinde Herhangi Bir Donanım Ile Sorun Varsa Bunları Rahatça Bulabilirsiniz. Bunun Için Windows Penceresi Ve R Tuşlarını Klavye üzerinden Kısa Yol Olarak çalıştırmanız Sonrasında Karşınıza Bir Ekran çıkacaktır. Bu Ekranda Karşınıza Perfmon Ve report Yazısı Anında Gelecek Ve Buna Tıklamanız Yeterlidir. Daha Sonrasında Karşınıza çıkan Bir Pencere Bilgisayardaki Verileri Toplamaya Başlayacak. Bu Işlem çok Uzun Sürmez. Ortalama Bir Dakika Gibi Bir Zaman Dilimi Vardır. Daha Sonrasında Karşınıza Bir Rapor Gelecektir. Bu Pencere Karşısında Bilgisayarınızda Bulunan Tüm Veriler Sayesinde Rahatlıkla Sorunları öğreneceksiniz. Yeşil, kırmızı Ve sarı Renklerde özet Olarak Sisteminizin Tüm Uyarılarını Göreceksiniz. Artık Böylece Donanım Ile Ilgili Sorunlarınızı Görmeniz Mümkün Hale Gelecektir. Bilgisayar Parçaları Arasında Işlemciler Daima çok önemlidir. Işlemci Ile Diğer Donanım Parçalarının Uyumsuz Olması Da Sorun Teşkil Edebilir. Bu Gibi Sorunları öğrenmeniz Için Verilen Yöntemi Kullanmanız Yeterlidir. Kaynak Ve Performans Izleyicisi Ekranında Sistem Tanılama Raporu, Uyarılar, Tanılama Sonuçları Gibi Bilgiler Yer Alıyor. Burada Bir Takım Uyarılar Verilebilir. Özelliklede Aygıt Sürücüleri Yüklü Değildir Gibi Hataları Rahatlıkla Karşınıza çıkartacaktır. Temel Sistem Denetimleri Bölümünde Ise; Yeşil ışıklar Geçtiğini, Kırmızı ışıklarsa Başarısız Olduğunu Göstermektedir. Bu Tabloya Bakarak Rahatlıkla Sorunlarınızı çözmelisiniz. Artık Herkes Bu şekilde Bilgisayarında Meydana Gelen Donanım Sorunlarını Kısa Sürede Gideriyor. Bu Bilgilerin Ardında Eksikliklerinizi Gidermeli Ve Kısa Sürede Bilgisayarınızın Sorunlarını Kendi Başınıza çözmelisiniz. Ayrıca Bilgisayarınızda Daima Virüs Programı Kullanmalısınız. Virüs Taraması Yapmalı Ve çok Uzun Süre Kullanabileceğiniz Konuma Getirmelisiniz. Çünkü Bilgisayarlar Virüsler Yüzünden çok Fazla çökmektedir. Bu Yazı www.gorindir.com Tarafından Hazırlanmıştır

En Tehlikeli Bilgisayar Virüsleri

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Tehlikeli 10 Virüsünü şeçiyor 1Gelmiş Geçmiş En Tehlikeli 10 Virüs 2CIH (1998) 3Melissa (1999) 4ILOVEYOU (2000) 5Code Red (2001) 6SQL Slammer (2003) 7Blaster (2003) 8Sobig.F (2003) 9Bagle (2004) 10MyDoom Ve Sasser (2004) Gün Geçtikçe Yaygınlaşan Ve Gerçek Hayatta Gerçekleştirilen Birçok Aktivitenin Taşındığı Devasa Bir Platform Olan internet, Son 10 Yılda Oldukça Yol Kat Etti. . Dünyayı Küçük Bir Köy Haline Getiren Ve Iletişimin Dışında Bankacılıktan, Alışverişe Kadar Geniş Kulvarda Insanlara Hizmet Veren Internet, Genelde Insanlığa Faydalı Gibi Görünse De, Aslında Içerisinde Barındırdığı Tehditlerle Birçok Kişinin Kabusu Olabiliyor. Bu Nedenle, Bugün Milyonlarca Farklı Virüsün Barındığı Internetin Zararlılarına Karşılık Geliştirilen Birçok anti-virüs yazılımına Rastlayabilirsiniz. Birbirinden Farklı Güvenlik çözümü Sunan Bu Yazılımlar Sayesinde Kullanıcılar Bu Zararlılara Karşı Tam Olarak Olmasa Da, Maksimum seviyede Güvenliklerini Sağlayabiliyorlar. Ancak Bazı Virüsler Var Ki, Güvenlik Yazılımları Da Bu Virüsler Karşısında çaresiz Kalabiliyor. CHIP Online, şirketleri Milyarlarca Dolar Zarara Uğratan Ve Güvenlik Yazılımlarını Kolaylıkla Bypass Edebilen, Tarihe Geçmiş en Tehlikeli Ve Yıkıcı 10 Virüsü Mercek Altına Aldı

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder