iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

Yazar: / | 18.12.2015 |Okunma:3871

iOS 9.2.1 Public Beta 1 YayınlandıApple, geliştiriciler için dün iOS 9.2.1 Beta 1 sürümünü yayınlamıştı. iOS 9 ile halka açık Beta test programını başlatan Apple, geleneği bozmadı ve iOS 9.2.1 Public Beta sürümünü bugün yayınladı.

Halka açık sürüm olan iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesi genel olarak yaşanan sistemsel sorunları çözüyor ve performans iyileştirmelerini barındırıyor.

iOS 9.2.1 Public Beta nasıl yüklenir?

Apple Beta Yazılım Programına Kayıt OluniOS 9.2.1 Public Beta yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple'ın Beta Yazılım Programına kaydolmak. Bunun için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.

iOS Cihazınızı Kayıt Edin
Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin.

Cihazınıza Gerekli Profili Yükleyin
Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterli.

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini alan modeller

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

108 Inch En Büyül LCD TV

Sharp, Tam 108 Inç'lik Ekrana Sahip Olan yeni LCD TV'si LB-1085'i Resmi Olarak Duyurdu. Dünyanın En Büyük LCD TV'si Olma ünvanını Ele Geçiren LB-1085, Doğal Olarak Full HD çözünürlüğü Destekliyor. 400 Cd/m2 Parlaklık, 1.200:1 Kontrast Oranı Ve 6ms Tepki Süresi Sunan LCD TV'yi, 2.572 × 202 × 1.550 Mm'lik Boyutları Nedeniyle Yerleştirecek Yer Bulmakta Zorlanabilirsiniz. LB-1085'in Ağırlığı Ise Tam 195 Kg. Böylesine Büyük Bir Kasada çok Sayıda HDMI Girişi Bulunduğunu Düşünebilirsiniz, ama Yanılıyorsunuz... Sharp, LB-1085'e Sadece 3 Adet HDMI Girişi eklemekle Yetinmiş. 2 Komponent, 2 Kompozit Ve 1 S-video Ise, LB-1085'in Sunduğu Diğer Girişler. Eğer çevreye Duyarlı Bir Teknoloji Tutkunuysanız, Bu LCD TV'nin Pek De Hoşunuza Gitmeyeceği Kesin. Çünkü LB-1085 Gerçek Bir Enerji Canavarı. LCD teknolojisi Her Ne Kadar Enerji Dostu Olarak Bilinse De, 108 Inçlik Bu TV'nin Enerji Tüketimi Tam 1130 Watt. Gelelim Fiyat Ve Bulunabilirlik Konularına... Özelikle şunu Bilmelisiniz: Bu Televizyonu Herhangi Bir teknoloji Marketine Girip Satın Alma şansınız Yok. Sharp, LB-1085'i özel Siparişle üreteceğini Duyurdu. LCT TV'nin Fiyatı Ise 145.000 Dolar civarında Olacak

IPhone 3GS

Bu Haberimiz IPhone 3GS, IPhone 4 Ve IPad Kullananları çok Sevindirecek... IPhone'larını Jailbreak Yani Kırmak Isteyen Kullanıcıların önündeki En Büyük Engel IOS 5 Güncellemesiydi. Zira Bu Sürümdeki Apple Cihazlarını Kırmak Mümkün Değildi. Ancak Artık Bu Sorun Da Ortadan Kalktı. Artık IOS 5.0.1 Yüklü IPhone 3GS, IPhone 4 Ve Hatta IPad'lerinizi Kırabileceksiniz Jailbreak Işlemi Için bu Adresten Faydalanabilirsiniz. Jailbreak Işleminden önce şu Noktalara Dikkat Etmenizde Sonsuz Fayda Var (Örneği IPhone üzerinden Veriyoruz; Ancak Diğer Cihazlar Için De Aynı Yönergeleri Takip Edebilirsiniz) - IPhone'Unuza Bir şey Yapmadan Evvel ITunes üzerinden Cihazınızın Yedeğini Alın. - ITunes'un Otomatik Güncelleştirme Ayarının Kapalı Olduğuna Emin Olun. - IPhone'u Doğrudan USB Veriyolu Ile Mac Veya PC'nizin Kasasına Bağlayın; Başka Bir Aparat Kullanmayın. - Diğer Tüm USB Cihazların Bağlantısını Bilgisayarınızdan Kesin. - Kullandığınız Kablonun Kaliteli Olmasına Dikkat Edin. - Jailbreak Işlemi Sandığınızdan Uzun Sürebilir; Sabırlı Olun. Önemli Not: Jailbreak Işlemi Neticesinde Meydana Gelebilecek Herhangi Bir Veri Kaybı Veya Herhangi Bir Problem Nedeniyle CHIP Online Sorumluluk Kabul Etmemektedir.

Samsung C3510 Genoa Sorun Çözme

Samsung GT-C3510 Telefon Hakkında Sitemize çok Sık Gelen şikayetlerden Biri Maximum Size Sorunu Ile Bacı Oyunların çalışmadığı Hakkındadır Bunlara Cevap Vermeye çalışalım. Samsung GenoA Telefonlarda Aslında Birçok Oyun çalışır Fakat Ayarlarının Yapılması Lazım Onlardan Bir Tanesini Ele Alalım; Telefonunuzdan Tuşlara Bölümüne Girip *#52828378# yaptıktan Sonra memory Test Bölümüne Girin java Heap (3500) Mıdp Heap(2500) Yapın, Daha Sonra Kaydet Seçiniz, Sonra 06 Ota Test Bölümüne Girip maxsimum Jar Size Bölümünü (5000) Yapın Ve Kaydedin Artık Oyunlarınız Sorunsuz Bir şekilde çalışacaktır Istediğiniz Oyunları Yükleyin Fakat Sadece 240x320 Oyunlar çalışacaktır GenoA Da 500kb Sorunu Yaşayanlar Için; Ana Menüde "Tuşlar" A Basın. Çıkan Ekranda *#52828378# Yazın. Açılan Menüden "06 OTA Test" Bölüme Girin. Maksimum JAR Size Yı 800kb Yapın Ve Kaydedin. Artık Oyunları Açabilirsiniz. Download61.org Ekibi

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder