iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

Yazar: / | 18.12.2015 |Okunma:3472

iOS 9.2.1 Public Beta 1 YayınlandıApple, geliştiriciler için dün iOS 9.2.1 Beta 1 sürümünü yayınlamıştı. iOS 9 ile halka açık Beta test programını başlatan Apple, geleneği bozmadı ve iOS 9.2.1 Public Beta sürümünü bugün yayınladı.

Halka açık sürüm olan iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesi genel olarak yaşanan sistemsel sorunları çözüyor ve performans iyileştirmelerini barındırıyor.

iOS 9.2.1 Public Beta nasıl yüklenir?

Apple Beta Yazılım Programına Kayıt OluniOS 9.2.1 Public Beta yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple'ın Beta Yazılım Programına kaydolmak. Bunun için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.

iOS Cihazınızı Kayıt Edin
Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin.

Cihazınıza Gerekli Profili Yükleyin
Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterli.

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini alan modeller

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

E-posta Hatırlatıcı

e-posta Hatırlatıcısı Hemen Hepimizde Bulunan, Hemen Her Cep Telefonunun Hatırlatıcısı, Not Bölümü Bulunsa Da "ben Internetten De Uyarılmak Istiyorum" Diyorsanız hit Me Later Var. Hatırlatılmak Istediğiniz Herhangi Bir şeyi 24@hitmelater.com Adresine Gönderiyorsunuz Ve Site 24 Saat Sonra Gönderdiğiniz E-postayı Size Geri Iletiyor. 24 Saat çok Olur Derseniz Rakamı Değiştirip Süreyi Kısaltabilirsiniz. Ayrıca Haftanın Bir Gününü (ingilizce Olarak Tabii) Yazarak Da Hatırlatma Zamanını Belirleyebilirsiniz.

MP3'ü Bırak, MP7'ye Bak!

MP3 Iyi Bir Formatsa, O Zaman MP7 Daha Iyidir. MP3 Iyi Bir Sıkıştırma Formatıysa, MP7 Kesin çok Daha Iyidir! Işte Bu Cihazın üretilme Mantığı Da Bu. MP3 çalarlar Artık Son Derece Yaygın. MP4 Dosyalarını Oynatabilen Cihazlar Ise Sahiplerinin Gurur Kaynağı. Fakat Piyasaya Yeni çıkan Bir Cihaz Hepsinin Pabucunu Dama Atmaya Hazırlanıyor. Çünkü Digital MP7 Player Adındaki Bu Cihaz MP7 Formatını Destekliyor! Ama Ufak Bir Sorun Var: MP7 Formatı Henüz Resmi Olarak Duyurulmuş Bir Format Değil! Piyasaya Yeni çıkan Ve Sadece 70 Dolara (yaklaşık 115 TL) Satışa Sunulan Bu Cihazın Fiyatı özelliklerine Göre Oldukça Iyi Görünüyor. 2,8 Inçlik LCD Ekranıyla Müzik çalabilen Ve Video Oynatabilen Cihaz Aynı Zamanda Bir Radyo Alıcısı. Resim Görüntüleme Ve Hatta Ses Kaydı Imkanı Da Sunan Cihaz MP3 Ve MP4 Formatlarını Destekliyor. MP7 Desteklediği Iddiasının Doğruluğunu Test Etmek Içinse, Zamanda Bir Yolculuk Yapmaktan Başka şansımız Yok çünkü şu Anda Piyasada MP7 Dosya Formatında Bir Video Bulmak Pek Mümkün Değil.  Yine De Görünüşe Göre Cihaz Piyasaya çıktığında Sadece Uzmanları şaşırtmış Durumda. En Azından Kullanıcıların Cihaza Gösterdikleri Ilgili, Onların Durumu Normal Veya Memnuniyetle Karşıladığını Gösteriyor. Görünüşe Göre Uyanık üreticiler, MP7 Gibi Bir Kavramı Kullanarak Kullanıcıların Gözünü Boyamaya çalışmış. Amaç Ise, "MP3 Iyiyse, MP7 Daha Iyidir" Fikrini Müşterinin Zihninde Canlandırmak. Bu Oynatıcı Bize Biraz Da Hoparlörlerin üzerinde Yazan Devasa PMPO Değerlerini Hatırlatıyor. Sıradan Bir Müşteri PMPO Ve RMS Farkını Bilmediğine Göre, Rakamları Havada Uçuşturmakta Bir Sakınca Yok...

Mozilla Mobil Geliyor Mu?

Mozilla, Mobil Işletim Sistemini Deneyecek Mozilla, Firefox'tan Sonra Belki De En Ciddi ürünü Için Düğmeye Bastı! Peki Ama Neden Bu ürün? Akıllı Cep Telefonu Piyasasının Liserleri Hiç Kuşkusuz Android Ile Google Ve IOS Ile Apple. Diğer Tüm üreticilerin Payı Düşerken Bu Iki Firma, Aslan Parçasından Daha Fazlasını Alıyorlar. Bunda Android'in Işletim Sistemi Olarak Ve IPhone'un Telefon Olarak Başarısı Göz Ardı Edilemez. Bu Piyasanın Büyüklüğü Göz önüne Alındığında, Sadece Iki Firmanın çok Büyük Paylara Sahip Olması, Diğer üreticileri De Bu Alana Yönlendiriyor. Bu Aşamada En Somut Adımı Da Firefox'un Yaratıcısı Mozilla Atıyor. Akıllı Telefonlar Için Geliştirmeye Devam Ettiği Işletim Sistemini Bu Sene Büyük Testlere Tabi Tutacak. Her şey Yolunda Giderse De Seri üretime Haziran 2012'den önce Başlanması Planlanıyor. Bilgiler Projenin Yürütüldüğü Merkezden, Resmi Web Sitesinden Geliyor. Bazı Diğer Bilgileri De Sizinle Paylaşalım. Projenin Ismi Boot To Gecko (B2G) Olarak Açıklandı Geçen Temmuz'da. Projenin Temel Amacı, Yani Bu Yeni Mobil Işletim Sisteminin Yapmasını Istedikleri, Her Işletim Sistemi Için Ayrı Ayrı Yazılan Kodlardan Kurtulup Uygulamaları Web Sitesinden Direkt Olarak çalıştırabilmesi. Resmi Sitede Yayınlanan Yol Haritasında Söylendiği üzere Bu Sene Bitmeden önce Geliştiricilerin Bazı Temel özellikleri Elde Edebilmeleri Için çalışılıyor. Bunların Arasında Ivmeölçer, Kamera, Mesajlaşma, Telefonlaşma Ve Güç Yönetimi Bulunuyor. Geri Kalan Ek özelliklerin De 2012 Ilk çeyreğinde Belirlenmiş Ve Hatta Bluetooth, Usb Gibi Daha özel Kullanım Alanlarına Girilmiş Olup Bunların Da Kodlarının Geliştiricilere Açılması Planlanıyor. Bunun Dışında, E-kitap Okuyucu, Medya Oynatıcı Ve Web Tarayıcı çalışması Olduğu Da Biliniyor. Burada Detay Verilmemesine Rağmen Web Tarayıcısının Firefox Olduğunu Düşünmek Hiç De Yanlış Olmayacaktır.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder