iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

iOS 9.2.1 Public Beta Yayında

Yazar: / | 18.12.2015 |Okunma:2671

iOS 9.2.1 Public Beta 1 YayınlandıApple, geliştiriciler için dün iOS 9.2.1 Beta 1 sürümünü yayınlamıştı. iOS 9 ile halka açık Beta test programını başlatan Apple, geleneği bozmadı ve iOS 9.2.1 Public Beta sürümünü bugün yayınladı.

Halka açık sürüm olan iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesi genel olarak yaşanan sistemsel sorunları çözüyor ve performans iyileştirmelerini barındırıyor.

iOS 9.2.1 Public Beta nasıl yüklenir?

Apple Beta Yazılım Programına Kayıt OluniOS 9.2.1 Public Beta yüklemek için ilk yapmanız gereken Apple'ın Beta Yazılım Programına kaydolmak. Bunun için beta.apple.com adresine girip, Apple kimliğiniz ile oturum açmanız yeterli.

iOS Cihazınızı Kayıt Edin
Apple Beta Yazılım Programına kaydolduktan sonra iOS sekmesinde yer alan enroll your iOS Device bağlantısına tıklayın ve açılan sayfadaki adımlara geçin.

Cihazınıza Gerekli Profili Yükleyin
Yedekleme ve yedeği arşivleme işleminizi bitirdikten sonra iOS cihazınızdan bu bağlantıya tıklayın ve gerekli profili iOS cihazınıza yükleyin. Bunun için bağlantıya tıkladıktan sonra ekranınızda karşınıza çıkacak adımları takip etmeniz yeterli.

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini alan modeller

iOS 9.2.1 Public Beta güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4 ve iPod touch 5 alıyor.

Kaynak: shiftdelete.net

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

YellowPages.com.tr Artık Türkiyede

Dünyanın En Güvenilir Ve En Köklü Yerel Arama Portalı "YellowPages" Artık YellowPages.com.tr Adresiyle Türkiye’de ! 120 Yılı Aşkın Bir Süredir Tüm Dünya Genelinde 80’den Fazla ülkede Yerel Arama Alanında Liderlik Eden Yellow Pages, Türkiye’de De Faaliyet Göstermeye Başladı. YellowPages.com.tr, Hem Online Hem De Mobile Portal Olarak Hizmet Sağlıyor. Business Search Olarak Her Türlü Firma Bilgisine, Telefon Veya Adrese, YellowPages.com.tr Ile Ulaşmak Münkün Hale Gelecek. Yellow Pages Sahip Olduğu Bilgi Birikimi Ve Tecrübeleri Ile Tüm Dünyada Olduğu Gibi Türkiye’de De Küçük Büyük Tüm Işletmelerle Potansiyel Müşterilerin Buluşma Noktası Olmaya Aday. Esnaf Bulma Hizmetide Denilebilir. Günün Herhangi Bir Saatinde Ihtiyaç Duyulan Bir çilingire, Bir çiçekçiye Veya Bir Restorana Ait Bilgileri öğrenmek Için Yapılması Gereken Tek şey Www.yellowpages.com.tr’ye Girmek

80 Günde Devri Alem

Birbiriyle Aynı En Az üç Objeyi Yanyana Getirerek Patlatmanız Ve Puan Toplamanız Gerekli. Bölümleri Bitirebilmek Için, Objelerin Arasında Yer Alan Puzzle Parçalarını Aşağıya Düşürene Kadar Patlatmaya Devam Edin.

Eski Bilgisayarlar

eski Bilgisayarlar  Eski Bilgisayar Ya Da Bilgisayar Parçalarını Ne Yapacağınızı Düşünmeyin, Bu Projeye Destek Verin. istanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanı Doç. Dr. Ibrahim Demir, ''istanbul Yerel Elektronik Atıkların Sürdürülebilir Yönetimi Projesi'' (kısa Adıyla SMILE)kapsamında şimdiye Kadar 2 Bin 867 Bilgisayar Atığının Toplandığını Belirtti. Demir, Atık Parçalardan Yapılan 21 Bilgisayarın, Diyarbakır'da Bir Okula Gönderildiğini Söyledi. istanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Ve Kontrol Daire Başkanlığının Yürüttüğü Ve Avrupa Birliği'nin (AB) Desteklediği Istanbul Yerel Elektronik Atıkların Sürdürülebilir Yönetimi Projesi, Basın Toplantısı Ile Tanıtıldı. Demir, Proje Hedefinin, Belirlenen 30 Aylık Süre Sonunda 6 Bin Elektronik Parçanın Toplanması Olduğunu Belirterek, ''Proje Kapsamında şimdiye Kadar 2 Bin 867 Bilgisayar Atığı Toplandı. Bu Atık Parçalardan şimdiye Kadar Yapılan 21 Bilgisayar Diyarbakır'da Ihtiyacı Olan Bir Okula Gönderildi. Atıklardan Yapılan 41 Bilgisayar Ise Kullanıma Hazır. Bu Bilgisayarlar Da Ihtiyacı Olan Köy Okullarına Ya Da Hayır Kurumlarına Gönderilecek'' Diye Konuştu. Proje Ile Ilgili çalışmaların Raporlarının Çevre Ve Orman Bakanlığı'na Gönderildiğini Ifade Eden Demir, Bu Tarz Projelere Gönüllü Kuruluşların Dahil Edilmesinin, Toplumun Daha Geniş Kesimine Ulaşılması Için Gerekli Olduğuna Dikkati çekti. Proje Koordinatörü Dr. Eyüp Nafiz Korkut Ise Elektrik Ve Elektronik Atıkların Toplanmasının AB ülkelerine Uyumlu şekilde Gerçekleştirilmesini Hedeflediklerine Işaret Ederek, Istanbul'daki Kamu Kurumlarından Ve şirketlerden Atık Elektronik Araç Ve Gereçlerin Toplanması Için Bir Toplama Sisteminin Oluşturulduğunu Anlattı. Vatandaşların Da Kendilerine Kullanmadıkları Bilgisayarları Verdiklerini Ifade Eden Korkut, ''Ben Buradan Basın Aracılığıyla Seslenmek Istiyorum; Insanlar Emin Olsun, Bize Verdikleri Bilgisayarlardaki Datalar Siliniyor. Bunlar Daha Sonra Eğer Kullanılacaksa Okullara, Yardım Kuruluşlarına Veya Sosyal Gruplara Veriliyor. Eğer Kullanılmayacak Durumda Ise Bertaraf Ediliyor'' Dedi. Bu Projenin Başka ülkeler Tarafından Da Uygulandığını Hatırlatan Korkut, Projenin Tamamlanmasının Ardından Çevre Ve Orman Bakanlığının Hazırlayacağı Yönetmelik Dahilinde Projenin Nasıl Sürdürüleceğinin Netleşeceğini Kaydetti.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder