İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:3727

TERÖRÜ LANETLİYORUZ28.06.2016 Tarihinde güzel İstanbul'umuzda yaşanan terör olayını en ağır şekilde lanetliyoruz, bu saldırının insanı hiçbir boyutu yoktur, bu tür saldırı hazırlığındaki canileri gebertmekte de sevap vardır inancını paylaşıyorum.

Ünlülerin Sosyal Medya Aracılığı ile yayınladığı bazı mesajlar:

Arda Turan
‘Yine ciğerlerimiz yandı. Başımız sağ olsun Türkiye'm. Bu acılara sebep olanlar kahrolsun!'

Sinan Akçıl
Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için.#katiller

Enrique İglesiasKalbim seninle İstanbul. Dualarımız bu korkunç trajediyi yaşayan Türkiye ve dünyada terör şiddetinden etkilenen herkes için.

Kenan Sofuoğlu
‘Türkiye’nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız, vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..'

Madonna
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1.22 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabından İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası paylaşımda bulundu. Madonna, ‘İstanbul için, Türkiye için dua edin. Neden bir başkasını sevmek bu kadar zor?’ yazdı ve üzerinde ay yıldız boyası bulunan dansçısıyla olan fotoğrafını paylaştı.

Naomi Campbell
Dualarım ve sevgim seninle İstanbul sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri işitme cihazı

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Firefox 4 Ile Chrome Karşı Karşıya

Firefox'un En Son Beta Sürümü Olan Firefox 4 Beta 1, Chrome'a Benzemeye Devam Eden Arayüzüyle Dikkat çekiyor. Ancak Arada Ince Ve önemli Farklılıklar Var. Peki Bu Farklılıklar Firefox'u Daha Mı Iyi Kılıyor, Daha Mı Kötü? Işte Karşılaştırması... Menü Tuşu özelliği Sayesinde Firefox arayüzü Oldukça Toparlanmış Durumda. Daha önceden Ekranı Dolduran Kopyalama Ve Yapıştırma Gibi Neredeyse Tamamen Gereksiz özellikler, Göz önünden Kaldırılarak Tek Bir Tuş Altında Toparlanıyor. Sonuçta Bu tek Tuş Sayesinde Firefox, Chrome'dan Bir Daha Derli Toplu Hale Geliyor. Sekmelerin Yukarıya Taşınması önemli Değişikliklerden Birisi Oluyor. Chrome'da Ekranın En üstündeki sekmeler kolayca Tıklanabilir Halde. Ancak Firefox Farklı Bir Karar Alarak Sekmeleri Sadece Biraz Daha Yukarı Taşımış. En üstte menü tuşu Yer Alıyor. Işte Bu Yüzden Chrome'daki Sekme Tıklama Rahatlığı Firefox'ta Yok.

Facebook Para Kazanma

Facebook Yönetimi Daha önce Dedikodusu Yapılan 'FBFund Rant Program' Dahilinde Geliştiricilere Para Kazandıracak. Facebook Plaformu Için Geliştirilen FBML (Facebook Markup Language) Ile Yazılmış Tüm Facebook Platformu Yazılımlarına Açık Olan Yarışma üç Aşamalı Olarak Gerçekleşecek. 22 Eylül Tarihinde Finallere Kalan 25 Yazılama 25'er Bin Amerikan Doları Dağıtılacak, Seçilen Uygulamalar Arasında Yapılacak Ikinci Etap Değerlendirme Sonunda Ise Seçilecek Dört Kişi 250'şer Bin Dolar Para ödülü Kazanacak. Facebook'un Bu Yıl Gerçekleştirilen F8 Konferansında Haberi Verilen Yarışma Sonucunda Para ödüllerine Ek Olarak Reklam / Tanıtım Desteği De Sağlanacak. Facebook Yetkililerinin Söylediğine Göre Bu Konuyla Ilgili Dağıtılacak Toplam Para 10 Milyon Doları Bulacak.

Pardus 2008

TÜBiTAK-UEKAE Bünyesinde Yürütülen Bir Işletim Sistemi Geliştirme Projesi Olan Açık Kaynak Kodlu Pardus'un Son Sürümü Pardus 2008 Indirilmeye Hazır. TÜBiTAK-UEKAE (Ulusal Elektronik Ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü) Ile Yürütülen özgür Ve Yerli Yazılım Pardus'un Son Sürümü Pardus 2008 Indirilmek üzere Internette Kullanıcılarla Buluştu. Daha önceki Tüm Sürümleri Gibi Bir özgür Yazılım Olan Pardus 2008, GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) Ile özgürce Dağıtılıp çoğaltılabiliyor. Pardus Projesinin Temel Hedefleri Olan Kolay Kurulum Ve Kullanım Yönünde, Gerek Altyapı Ve Gerekse Kullanıcı Arayüzü Düzeyinde önemli Yeniliklere Sahip Olan Pardus 2008 Aynı Zamanda Geniş Donanım Desteği, Kararlı Ve Güvenilir Linux Altyapısı Ve Tek Bir CD Ile Gelen çok çeşitli Uygulamaları Ile Masaüstü Kullanıcılarına Yepyeni Bir özgürlük Deneyimi Yaşatmayı Vadediyor. Pardus 2008 Ortalama Bir Donanımda çalıştırılabiliyor. Yüksek Performans Için En Az 512 MB RAM (bellek) Ve 1200 MHz Işlemci öneren Işletim Sistemi Için Asgari Ve Tavsiye Edilen Donanım Gereksinimleri Ise şöyle; 256 MB Bellek (512 MB Tavsiye Edilir) 800 MHz Intel Ya Da AMD Işlemci (1200 MHz Tavsiye Edilir) En Az 4 GB Boş Disk Alanı (10 GB Tavsiye Edilir) Pardus 2008 Ile Gelen Yenilikleri öğrenmek Için Sürüm Notları Sayfasını Inceleyebilir Ya Da Bilgisayarınıza Indirmek Için Resmi Dağıtım Indir Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder