İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:3041

TERÖRÜ LANETLİYORUZ28.06.2016 Tarihinde güzel İstanbul'umuzda yaşanan terör olayını en ağır şekilde lanetliyoruz, bu saldırının insanı hiçbir boyutu yoktur, bu tür saldırı hazırlığındaki canileri gebertmekte de sevap vardır inancını paylaşıyorum.

Ünlülerin Sosyal Medya Aracılığı ile yayınladığı bazı mesajlar:

Arda Turan
‘Yine ciğerlerimiz yandı. Başımız sağ olsun Türkiye'm. Bu acılara sebep olanlar kahrolsun!'

Sinan Akçıl
Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için.#katiller

Enrique İglesiasKalbim seninle İstanbul. Dualarımız bu korkunç trajediyi yaşayan Türkiye ve dünyada terör şiddetinden etkilenen herkes için.

Kenan Sofuoğlu
‘Türkiye’nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız, vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..'

Madonna
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1.22 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabından İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası paylaşımda bulundu. Madonna, ‘İstanbul için, Türkiye için dua edin. Neden bir başkasını sevmek bu kadar zor?’ yazdı ve üzerinde ay yıldız boyası bulunan dansçısıyla olan fotoğrafını paylaştı.

Naomi Campbell
Dualarım ve sevgim seninle İstanbul

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

En Yaşlı Bilgisayar Korsanı

Geçtiğimiz Günlerde Basın Ve Medyaya Düşen Bir Haber, Yazılım Korsanlığının Yaşının Olmadığını çok çarpıcı Bir şekilde Ortaya Koydu. Avustralya Federal Polis Teşkilatı, Yazılım Korsanlığı Konusunda Denetimlerini Son Günlerde Daha Da Yoğunlaştırmaya Başladı. Korsan Yazılıma Karşı çetin Bir Mücadelenin Verildiği Avustralya'da Bir Korsan, Evinde Korsan DVD'lerle Yakalandı. Bu Korsanı Diğerlerinden Ayıran En önemli özelliği Ise Yaşı: 62 Yaşında Olan Ve Yaklaşık 220.000 Dolar değerindeki Kaçak DVD'leriyle Evinde Suçüstü Yakalanan Fred Brown Isimli Yaşlı Adam, Tespit Edilen En Yaşlı Korsan Olarak Da Kayıtlara Geçti. AFP'nin (Avustralian Federal Police) Raporuna Göre, Değeri 220.000 Doları Bulan Bu DVD'lerin Içeriğinde 5000 Kadar Müzik Ve Film yer Alıyordu. AFACT (Avustralian Federation Against Copyright Theft) Ve MIPI'ın (Music Industry Privacy Investigations) Iddiasına Göre Bu Yaşlı Adam, Birden Fazla Posta Kutusu Kullanıp Denizaşırı ülkelerden Bu DVD'leri Ithal Etmek Suretiyle Bu Korsan DVD'leri Edindi Ve Bu DVD'leri Edinir Edinmez De Soluğu Internette Alarak Elindeki Korsan ürünleri Pazarlamaya çalıştı.

Hızlı Yayılan Virüs

Güvenlik şirketi McAfee’den Alınan Bilgilere Göre şu Ana Kadar Yaklaşık 500,000 Kişinin Bu Mesajı Açıp Bu Medya Dosyasını Görüntülemek Istediği Ve Sistemlerine Virüs Bulaştığı Biliniyor. Dosya Girls Aloud.mp3 şeklinde Dosya Paylaşım Ağlarında Kendini Gösteriyor. McAfee Firması Yetkilileri, Bu Kadar Hızlı Yayılan Bir Medya Virüsünü 3 Yıldır Ilk Defa Gördüklerini Belirtiyorlar. Yalancı Dosyayı Bilgisayarlarına Indirip Açanların Bilgisayarları Reklam Pencereleri Ile Dolup Taşıyor Ve Güvenlik Duvarları Anında Kaldırılıyor. Dosyanın En çok Görüldüğü Dosya Paylaşım Ağları EDonkey Ve Limewire Olarak Gösteriliyor. Dosyayı Yükleyen Kullanıcıya önce Mp3 şarkısını Dinlemek Için Sisteme Bir Codec Yüklenmesi Gerektiği Belirtiliyor. Deneyimsiz Kullanıcı Codec Yüklenmesini Onayladığında Artık Iş Işten Geçmiş Oluyor. Codec Yerine Zararlı Kod Sistemin Her Köşesine Yerleşiyor.

Facebook'ta Ücretli Mesaj Dönemi

Üye Sayısı 1 Milyarı Geçen Ve Dünyanın En Büyük Sosyal Ağı Haline Gelen Facebook, Gelirlerini Artırma Peşinde. Geçen Yıl Borsaya Açılan Ancak Beklediği Talebi Alamayan Facebook, Farklı Yollardan Para Kazanmaya çalışıyor. Mesajlar Paralı Facebook'ta Arkadaş Listenizde Olmayan Birine Mesaj Gönderdiğinizde Artık Karşınıza Iki Farklı Seçenek çıkıyor. Bunlardan Biri Mesajın Diğer Klasörüne Düşmesi. Bu Seçenek ücretli Değil. Ancak Gönderdiğiniz Mesajın Kişinin Doğrudan Gelen Kutusu'na Düşmesini Istiyorsanız 0.53 TL ödemeniz Gerekiyor. Eğer ücret ödemeyi Kabul Ederseniz Size Kredi Kartı Bilgilerinizi Girmenizi Isteyen Yeni Bir Menü Karşılıyor. Buradan ödemeyi Yaparak Mesajınızın Doğrudan Kişinin Gelen Kutusu'na Gitmesini Sağlıyorsunuz. Vergi Konusu Yeni Uygulama Ile Daha önce Google'ın Başına Gelen Vergilendirme Sorunu Ile Facebook'un Da Karşılaşması Muhtemel Görünüyor. Yapılan ödeme Kredi Kartı Ile Olduğu Için Doğrudan şirketin Kasasına Gidiyor. Facebook Bu Yeni Hizmet Sayesinde Gelirlerini Artırmayı Planlıyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder