İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:1745

TERÖRÜ LANETLİYORUZ28.06.2016 Tarihinde güzel İstanbul'umuzda yaşanan terör olayını en ağır şekilde lanetliyoruz, bu saldırının insanı hiçbir boyutu yoktur, bu tür saldırı hazırlığındaki canileri gebertmekte de sevap vardır inancını paylaşıyorum.

Ünlülerin Sosyal Medya Aracılığı ile yayınladığı bazı mesajlar:

Arda Turan
‘Yine ciğerlerimiz yandı. Başımız sağ olsun Türkiye'm. Bu acılara sebep olanlar kahrolsun!'

Sinan Akçıl
Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için.#katiller

Enrique İglesiasKalbim seninle İstanbul. Dualarımız bu korkunç trajediyi yaşayan Türkiye ve dünyada terör şiddetinden etkilenen herkes için.

Kenan Sofuoğlu
‘Türkiye’nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız, vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..'

Madonna
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1.22 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabından İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası paylaşımda bulundu. Madonna, ‘İstanbul için, Türkiye için dua edin. Neden bir başkasını sevmek bu kadar zor?’ yazdı ve üzerinde ay yıldız boyası bulunan dansçısıyla olan fotoğrafını paylaştı.

Naomi Campbell
Dualarım ve sevgim seninle İstanbul

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Google Page Creator

Page Creator Servisinin Ipini çekmeye Hazırlanan Google, Yeni Web Sitesi Açmak Isteyenleri Google Sites'e Yönlendiriyor. Peki Eski Web Siteleri Ne Olacak? Web Sitesi Yapmak Için Google Page Creator Aracına Kayıt Yaptırmak Isteyenler, Artık Google Sites'a Yönlendiriliyor. Kullanımı Pek Kolay Olmayan Page Creator Servisini Tedavülden Kaldırmayı Planlayan Google, Kayıtlı üyelere Biraz Daha Süre Tanısa Da, Yeni Kullanıcıların Doğrudan Google Sites Ile Işe Başlamasından Yana. Internet Devinin Jotspot'u Satın Alışından Bir Yıl Kadar Sonra Hizmete Açılan Google Sites, Düzenlenebilir Sayfalar Oluşturup Videolar, Takvimler Ve Dokümanlar Eklemenize Olanak Tanıyor. Mevcut Sitelere Ne Olacak? Page Creator Ile Yapılan Tüm Siteler, Yılın Sonlarına Doğru Google Sites'a Aktarılacak Ve Mevcut Kullanıcılar Işlemlerine Buradan Devam Edecek. Ancak Yeni Serviste URL Yapısı Değişeceğinden, Bidibidi.googlepages.com şeklinde Olan Adresiniz Google Sites'a Uyumlu Bir Hale Dönüştürülecek. En Iyi Ihtimalle Google, Mevcut Adreslerden Erişimi(en Azından Bir Süre) Kesmeyerek Geçişi Kolaylaştırabilir.

Microsoft Bunuda Yaptı

Cehennem Buz Tutmuş Olmalı; Açık Kaynağı Hiçbirzaman Benimsemeyen Ve Karşısında Tavırla Duran Bir CEO'ya Sahip Olan Microsoft, Sunucu Alanındaki En Dişli Rakibi Apache'yi Geliştiren, Açık Kaynak Kodun En Büyük Savunucularından Apache Software Foundation'a Sponsor Oluyor. Yıllık 100.000$ Bağış Anlamına Gelen Sponsorluk, Böylece Yahoo! Ve Google'ın Apache'ye Yaptığı Para Yardımına Eşdeğer Oluyor. Platform Stratejilerinden Sorumlu Yönetici Sam Ramji, Blog Yazısında "bu Sponsorluğun ASF'nin Yöneticilerine Ve Destek Ekibine ödeme çıkartarak ASF Geliştiricilerinin Harika Yazılımlar Geliştirmeye Odaklanmasına Yardımcı Olacacağı"nı Belirtmiş. Microsoft'un Derdinin Aslında Açık Kaynakla Değil De GPL'le Olduğunu Ve Apache'nin Kendine Ait (ve Microsoft'un Daha çok Işine Gelen) Bir Lisans Türünün Bulunduğunu Düşünürsek, Bir De üzerine Microsoft'un Google'a Rakip Olmaya çalışıp Başarılı Olamadığı Alanlarda Apache'nin Hadoop Gibi Açık Kaynak Kodlu Projeler Geliştirdikleirini Göz önünde Bulundurursak, Bu Sponsorluk Olayının Oldukça Politik Bir Hareket Olduğu Kararına Varabiliriz. Microsoft'un Yaptığı Tek Açık Kaynak Destekli Hareket Bu Değildi. Ramji Tarafından Yazılan Aynı Blog Yazısında PHP'ye IIS Ve SQL'le Daha Yüksek Uyumluluk Sağlayacak Kod Bağışlarında Bulunulduğu, Ve Bunun Ilk Olduğu Fakat Son Olmayacağı Yazılmış. Ayrıca Birçok Protokolü De "Open Specifications Promise - Açık Spesifikasyon Sözü" Altında Yayınlayarak Bunları Kullananlardan Microsoft'un Hiçbir Zaman Patent ücreti Talep Etmeyeceğini Garanti Ediyorlar.

Beijing 2008 Olympic Games

Beijing 2008 Olympic Games Imge Ve Görsel Biricik, Tam Ve Tutarlı Imgeler Yaratarak Amaçlar Görün Pekin 2008 Olimpik Oyun Ve Paralympic Mimari Gelişme Ve Tamamlanmış Başvuru Boyunca Oyunlar Ve Imge Elemanları Yönetimi Beijing 2008 Olympic Games Ve Paralympic Oyunları. Olimpik Imge Elemanları Temel Pekin Projesi Elemanları Olimpik 2008 Oyun Mu Imge Ve Bak Hangi Olimpik Sembolü Kapsar, Pekin Olimpik Oyunlar Amblem, Onun Renk Sistemi, Tema Slogan, Olimpik Pictogram, Maskotlar, Göbek Desenleri Ve Bir Fotoğrafı Imgeler Seti Ikincil Işaretler Olimpik Ring Ve Imge Elemanları Pekin, Olimpik Dizaynı Tamamlandı Oyunlar, Olimpik Ruhu Ve Bu Baskı Kavramlarını Simgeleyen Olimpik Oyunlar Ve Yaratım Için Temeli Gibi Hizmet Et Pekin 2008 Olimpik Oyun Imge Ve Bak. Onlar Nakliyeci Vitrin Dünya Kültür Ve Gelenek, şehir Imgeleri Ve Insani Çin Ve Pekin Ruhu Iyi. Onlar Anlamlı Varlık Oluşturur Beijing 2008

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder