İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:2471

TERÖRÜ LANETLİYORUZ28.06.2016 Tarihinde güzel İstanbul'umuzda yaşanan terör olayını en ağır şekilde lanetliyoruz, bu saldırının insanı hiçbir boyutu yoktur, bu tür saldırı hazırlığındaki canileri gebertmekte de sevap vardır inancını paylaşıyorum.

Ünlülerin Sosyal Medya Aracılığı ile yayınladığı bazı mesajlar:

Arda Turan
‘Yine ciğerlerimiz yandı. Başımız sağ olsun Türkiye'm. Bu acılara sebep olanlar kahrolsun!'

Sinan Akçıl
Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için.#katiller

Enrique İglesiasKalbim seninle İstanbul. Dualarımız bu korkunç trajediyi yaşayan Türkiye ve dünyada terör şiddetinden etkilenen herkes için.

Kenan Sofuoğlu
‘Türkiye’nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız, vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..'

Madonna
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1.22 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabından İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası paylaşımda bulundu. Madonna, ‘İstanbul için, Türkiye için dua edin. Neden bir başkasını sevmek bu kadar zor?’ yazdı ve üzerinde ay yıldız boyası bulunan dansçısıyla olan fotoğrafını paylaştı.

Naomi Campbell
Dualarım ve sevgim seninle İstanbul

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Kısa Hikaye

Genç Macar Sanatçı Arpad Sebesy Multimilyoner Elmer Kelen In Portresini Yapmak Için Görevlendirilmişti. Görev özellikle Zordu, çünkü Kelen Sadece üç Kısa Poz Vermeye Razı Olmuştu. Sonuçta, Sebesy Portrenin çoğunu Ezberden Yapmak Zorunda Kalmıştı. Kısıtlamalara Rağmen, Sebesy Portrenin Kelen E Yeterince Benzediği Görüşündeydi. Ancak, Kelen Ayni Fikirde Değildi. Kibirli Milyoner Resmin Kendisine Benzemediğini öne Sürerek Portrenin Parasını ödemeyi Reddetti. Genç Ressam Resmini Yapabilmek Için Saatlerce Titizlikle çalışmıştı, Ve Birdenbire Bunu Gösterecek Hiç Bir şeyi Olmadığını Fark Etti. Milyoner Stüdyodan Ayrılırken, Sanatçı Bir Ricada Bulundu, ' Portreyi Size Benzemediği Için Reddettiğiniz Belirten Bir Mektup Yazabilir Misiniz?' Kelen Bu Kadar Kolay Kurtulduğuna Sevinerek Razı Oldu. Aylar Sonra, Macar Sanatçıları Derneği, Budapeşte Güzel Sanatlar Galerisinde Sergi Açtı. Kelen In Telefonu çalmaya Başladı. Biraz Sonra Galeriye Geldiğinde Sebesy Nin Yaptığı Portresinin, üzerinde 'Bir Hırsızın Portresi' Etiketiyle Teshir Edildiğini Gördü. Mağrur Milyoner Resmin Indirilmesini Istedi. Müdür Reddedince, Kelen Resim Kendisini Topluma Alay Konusu Edeceği Için Dava Açmakla Tehdit Etti. Bunun üzerine Müdür Kelen In Resmin Kendisine Benzemediği Için Almayı Reddettiğini Belirten Imzalı Mektubunu çıkardı. Milyoner Artık Resmin Parasını ödeyip Almaktan Başka çare Kalmadığını Anlamıştı. Genç Sanatçı Sadece Son Gülen Olmakla Kalmamış, Ayni Zamanda Güçlüğü Karlı Bir Alışverişe Dönüşmüştü. Çünkü Milyoner Resmi Almağa Kalktığında Fiyatının Eskisinden On Kat Daha Fazla Olduğunu Görmüştü

Lütfen Beni Soy Sitesi

 Yeni Açılan Bir Internet Sitesi Tartışma Yarattı. 'Lütfen Beni Soy' Adlı Site, Dakika Dakika Kimlerin Evlerinden çıktığını Bildiriyor. Bu Hafta Açılan Site, Hırsızlara Yardımcı Olduğu Ve Hırsızlığı Teşvik Ettiği Gerekçesiyle Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu. Ancak Sitenin Yaratıcıları, Suçlulara Yardım Etmediklerinde ısrarlı Ve Sadece Insanları Yeni Bir çılgınlık Olarak Cereyan Eden Foursquare Adlı Yeni Sosyal Paylaşım Sitesinin Tehlikelerine Karşı Uyarmayı Amaçladıklarını Belirtiyor. 'Lütfen Beni Soy' Adlı Sitede, "Niyetimiz Asla Hırsızlığa Neden Olmak Ve Hırsızlığı Körüklemek Değil Ve Asla Da Olmadı" Deniliyor. Foursquare Adlı Sitede Kullanıcılar Kesin Olarak Nerede Bulundukları Bilgilerini Ayrıntılı Bir şekilde Birbirleriyle Paylaşıyor. Sitenin Kurucularından 22 Yaşındaki Frank Groeneveld, "Tatile Gittiğimiz Zaman Hırsız Girmesin Diye ışıkları Açık Bırakıyoruz, Ama Internet üzerinden Herkese Evde Olmadığımızı Ilan Ediyoruz" Diyor.  Twitter Benzeri Bir Sistemi Olan Foursquare Adlı Site, şehir Haritalarını Oyun Alanlarına çeviriyor Ve Arkadaşların Buluşmalarını Sağlıyor Ve En Aktif üyelerine ödüller Veriyor. Sitenin Halihazırda 150 Bin Takipçisi Var.

Sosyal Ilişki Siteleri

Sosyal Ilişki Sitelerini Ziyaret Artıyor ABD, Ingiltere Ve Almanya’da, şirket Ağındayken Sosyal Ilişkileri Geliştirme Sitelerine Giren Son Kullanıcıların Sayısı, Büyük şirketlerde Küçük şirketlere Oranla Daha Hızlı Artıyor Ve Bu Ziyaretler şirket Ağlarını Siber Saldırılara Açık Hale Getiriyor. Trend Micro’nun Kurumsal Son Kullanıcılar Arasında Yaptığı Bir Araştırma, şirket Ağını Kullanarak Web 2.0 Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Eden çalışanların Sayısının Yükseldiğini, Bu Ziyaretlerin, şirket Ağlarını Siber Saldırılara Açık Hale Getirdiğini Ortaya çıkardı. ABD’de, Ingiltere’de Ve Almanya’da, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerine Göz Atan Son Kullanıcıların Sayısı, Büyük şirketlerde Küçük şirketlere Oranla Daha Hızlı Artıyor. Küçük şirketlerdeki Japon Son Kullanıcılar, Büyük şirketlerdeki Japon Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli Iken, ABD, Ingiltere Ve Almanya’da, Mobil çalışanlar, Masaüstü Bilgisayarda çalışanlara Kıyasla, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli. Toplamda, Son Kullanıcıların Yüzde 45’i, Web Posta Aracılığıyla Gizli Bilgi Gönderdiklerini Belirtirken, Araştırmaya Göre, Web Posta, En Sık Kullanılan Web 2.0 (WEB Hizmetini Iyileştirmek Amacıyla Ziyaretçilerin Siteye Katılımını Sağlamak, Diğer Sitelerle Ve Ziyaretçilerle Işbirliği Yapma Fikrine Dayanan Akım) Ve Uygulaması Oluyor. Araştırma Sonuçlarına Göre, 2007 Ve 2008 Kıyaslandığında, Web Postayla Gizli Bilgi Yolladığını Kabul Eden Mobil Son Kullanıcıların Oranı, Ingiltere’de Yüzde 30’dan, Yüzde 49’a, Almanya’da Yüzde 51’den, Yüzde 64’e Yükseldi. Japon Son Kullanıcılar, Diğer ülkelerdeki Son Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Ya Da Uzaktan çalışırken Web 2.0 Uygulamalarını Kullanarak, Bir Saatten Uzun Süre Geçirmeye Daha Eğilimli Oluyor. trend Micro’dan Yapılan Yazılı Açıklamada, şirketin ABD, Ingiltere, Almanya Ve Japonya’da 1600 Kurumsal Son Kullanıcıyı Kapsayan Araştırmasına Yer Verildi. Araştırma Sonuçlarına Göre, 2008 Yılında Araştırmaya Yanıt Verenlerin Yüzde 19’u, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Ederken, Bu Oran 2007’de Yüzde 15 Idi. Ingiltere’de, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Eden Son Kullanıcıların Oranı, 2007’de Yüzde 11 Iken 2008’de Yüzde 27 Oldu. Almanya’da Ise Bu Oran, 2007’de Yüzde 9’du Ve 2008’de Yüzde 13’e Yükseldi.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder