İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:3136

TERÖRÜ LANETLİYORUZ28.06.2016 Tarihinde güzel İstanbul'umuzda yaşanan terör olayını en ağır şekilde lanetliyoruz, bu saldırının insanı hiçbir boyutu yoktur, bu tür saldırı hazırlığındaki canileri gebertmekte de sevap vardır inancını paylaşıyorum.

Ünlülerin Sosyal Medya Aracılığı ile yayınladığı bazı mesajlar:

Arda Turan
‘Yine ciğerlerimiz yandı. Başımız sağ olsun Türkiye'm. Bu acılara sebep olanlar kahrolsun!'

Sinan Akçıl
Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için.#katiller

Enrique İglesiasKalbim seninle İstanbul. Dualarımız bu korkunç trajediyi yaşayan Türkiye ve dünyada terör şiddetinden etkilenen herkes için.

Kenan Sofuoğlu
‘Türkiye’nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız, vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..'

Madonna
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1.22 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabından İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası paylaşımda bulundu. Madonna, ‘İstanbul için, Türkiye için dua edin. Neden bir başkasını sevmek bu kadar zor?’ yazdı ve üzerinde ay yıldız boyası bulunan dansçısıyla olan fotoğrafını paylaştı.

Naomi Campbell
Dualarım ve sevgim seninle İstanbul

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

IPhone 6 Özellikleri Ve Fiyatı

iPhone 6 Özellikleri Fiyatı iPhone 6, IPhone Serisinin Heyecanla Beklenen Modeli 2014 Yılı Içerisinde Piyasaya Sürülecek iPhone 6 Hakkında Resmi Bir Açıklama Henüz Yok Ancak şirket iPhone 6 Ile Ilgili Dedikoduları Piyasaya Duyurarak Ilginin Sürekli Canlı Kalmasını Sağlamaya çalışıyor. Internetten Derlediğimiz Bilgilere Göre IPhone 6 Ile Ilgili Kulağımıza Gelen Fısıltılar şöyle… IPhone 6 Serisi Için GT Advanced Adlı Tedarikçi şirkete Safir Ekran Siparişi Vermiş Yani Gorilla Glas Ekranın çok Ilerisinde Bir Ekran Olan Safir IPhone 6 Serisinde Kullanıma Sunulabilir. Safir çizilmez özellikli Oldukça Ince Bir Malzeme Bu Malzemenin IPhone 6 Ekranlarında Kullanılması Ekran Teknolojisinde çıtayı Bir Mertebe Yuları Taşımış Olacak! iPhone 6 Özellikleri iPhone 6 Ekranının 5.6 Inç Büyüklüğünde Olacağı Gelen Dedikodular Arasında Başka Bir Dedikodu Ise Iki Farklı Büyüklükte Ekran üretileceği Yönünde Ekranlardan Birisi 4,8 Inç Diğeri De 5.6 Inç Büyüklüğünde Olacak. iPhone 6 Bataryasında Ise Adeta Devrim Yaşanacak Daha önceki IPhonelar'da Batarya 1500 Mah Idi iPhone 6 Ise 3000 Mah Ile üretilecek. iPhone 6 Da A7 Işlemci Kullanılması Planlanıyor Eğer Iki Farklı IPhone 6 üretilirse Birinde A6 Diğerinde A8 Kullanılabilir. iPhone 6 Serisinde Başka Bir özellik De kalp Ritmi ölçme Sensorunun Bulunması Samsung Galaxy S5 De Bulunan Bu Sensorla Kalp Ritminizi ölçebilir Kalori Yakma Hızınızı Takip Edebilirsiniz. iPhone 6 Kamera özelliklerinde De önemli Gelişmelere Olacak 13 Mp Kamera Ve çift LED Flaşla üretilecek Olan IPhone 6 En Düşük Hafızayı Da 32 GB’a çekiyor Yani Bundan Sonra 16 GB Hafızalı IPhone üretilmeyecek. Başka Bir Dedikoduya Göre Ise iPhone 6 güneş Enerjisi Ile şarj Olacak Eğer Bunu Başarabilirlerse iPhone 6 Satışları Patlayabilir çünkü Akıllı Telefon Kullanıcılarının En çok Yakındığı Sorunların Başında Batarya ömrü Geliyor. Bu Durumda Batarya ömrünü Uzatanlar Maça 1–0 önde Başlamış Oluyor. iPhone 6 Türkiye Satış Fiyatı IPhone 6 Türkiye Fiyatı 2500 Lira Ile 2900 Lira Arasında Olması Bekleniyor. Samsung Galaxy S5 Ve iPhone 6 Arasındaki Savaşı Kim Kazanacak 2014 Sonunda Hep Birlikte Göreceğiz.

Kısa Hikaye

Genç Macar Sanatçı Arpad Sebesy Multimilyoner Elmer Kelen In Portresini Yapmak Için Görevlendirilmişti. Görev özellikle Zordu, çünkü Kelen Sadece üç Kısa Poz Vermeye Razı Olmuştu. Sonuçta, Sebesy Portrenin çoğunu Ezberden Yapmak Zorunda Kalmıştı. Kısıtlamalara Rağmen, Sebesy Portrenin Kelen E Yeterince Benzediği Görüşündeydi. Ancak, Kelen Ayni Fikirde Değildi. Kibirli Milyoner Resmin Kendisine Benzemediğini öne Sürerek Portrenin Parasını ödemeyi Reddetti. Genç Ressam Resmini Yapabilmek Için Saatlerce Titizlikle çalışmıştı, Ve Birdenbire Bunu Gösterecek Hiç Bir şeyi Olmadığını Fark Etti. Milyoner Stüdyodan Ayrılırken, Sanatçı Bir Ricada Bulundu, ' Portreyi Size Benzemediği Için Reddettiğiniz Belirten Bir Mektup Yazabilir Misiniz?' Kelen Bu Kadar Kolay Kurtulduğuna Sevinerek Razı Oldu. Aylar Sonra, Macar Sanatçıları Derneği, Budapeşte Güzel Sanatlar Galerisinde Sergi Açtı. Kelen In Telefonu çalmaya Başladı. Biraz Sonra Galeriye Geldiğinde Sebesy Nin Yaptığı Portresinin, üzerinde 'Bir Hırsızın Portresi' Etiketiyle Teshir Edildiğini Gördü. Mağrur Milyoner Resmin Indirilmesini Istedi. Müdür Reddedince, Kelen Resim Kendisini Topluma Alay Konusu Edeceği Için Dava Açmakla Tehdit Etti. Bunun üzerine Müdür Kelen In Resmin Kendisine Benzemediği Için Almayı Reddettiğini Belirten Imzalı Mektubunu çıkardı. Milyoner Artık Resmin Parasını ödeyip Almaktan Başka çare Kalmadığını Anlamıştı. Genç Sanatçı Sadece Son Gülen Olmakla Kalmamış, Ayni Zamanda Güçlüğü Karlı Bir Alışverişe Dönüşmüştü. Çünkü Milyoner Resmi Almağa Kalktığında Fiyatının Eskisinden On Kat Daha Fazla Olduğunu Görmüştü

Firefox 6

Firefox 6'da Bizi Bekleyen Yenilikler! Firefox 5 Henüz Beta Aşamasına Girdi Ancak Mozilla'nın Yeni Ve Hızlı Geliştirme Planı Sayesinde Bir Sonraki Sürüm De Denemeye Hazır. Aurora kanalı Olarak Adlandırılan Geliştirme Kanallarında Sunulan Firefox 6, Kullanıcılara Ve Web Geliştiricilerine 'gezinmede Ve Geliştirme Ortamlarında Daha Iyi Bir Denetim Ve Toplamda Daha Yüksek Performans' sağlıyor. Firefox 6'nın Final Sürümünün Ağustos Ayında çıkması Bekleniyor Ancak Aurora Yapısı Linux, Windows Veya Mac Için 'Future Of Firefox' Sayfasından Indirilebiliyor. işte Firefox 6'da Sunulması Beklenen Bazı şaşırtıcı özellikler 1. Izinler Için Daha Fazla Denetim: Firefox 6'daki Yeni Veri Yönetimi Penceresi, Kullanıcının Web Sitelerine Göre Gezinme Verilerini, çerezleri, Parolaları Ve Konum Bilgilerini Yönetmesine Izin Veren Bir Arayüz. Özellik şu An Deneysel Olarak Sunulduğundan Etkinleştirmek Için Adres çubuğuna about:permissions Yazmanız Gerekiyor. 2. Daha Hızlı Başlangıç: Kullanıcılar Artık Firefox'dakiPanorama özelliği Ile Kayıtlı Sekme Gruplarını Sadece Panorama'yı Kullanırken Yükleyebilecekler. Bu Sayede Mozilla'ya Göre Başlangıç Süresi Daha Kısa Bir Hale Getirilmiş Oluyor. 3. Linux'da Daha Iyi Performans: Firefox 6'nın Linux'da Daha Hızlı Olması Dikkat çekiyor. 4. Daha Iyi Eklenti Yönetimi: Yeni Firefox, Eklenti Denetimi Işlevi Sayesinde Yüklü Eklentilerin Uyumluluğunu Hızlıca Denetleyebiliyor .5. HTML5 Ve Fazlası: Firefox 6 Geliştiriciler Için Daha Iyi HTML5, DOM Seviye 3, Sunucu Tarafından Gönderilen Olaylar, Ağ Teknolojileri Desteğine Ve Geliştiricilerin Daha Gelişmiş Web Uygulamaları üretmelerine Izin Verecek Araçlara Sahip. Yeni Scratchpad Aracı Ile Geliştiriciler JavaScript parçalarını Tarayıcı Içinde Deneyebilirken Web Konsolu Da Yeni özelliklerle Desteklenmiş.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder