İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:2864

TERÖRÜ LANETLİYORUZ28.06.2016 Tarihinde güzel İstanbul'umuzda yaşanan terör olayını en ağır şekilde lanetliyoruz, bu saldırının insanı hiçbir boyutu yoktur, bu tür saldırı hazırlığındaki canileri gebertmekte de sevap vardır inancını paylaşıyorum.

Ünlülerin Sosyal Medya Aracılığı ile yayınladığı bazı mesajlar:

Arda Turan
‘Yine ciğerlerimiz yandı. Başımız sağ olsun Türkiye'm. Bu acılara sebep olanlar kahrolsun!'

Sinan Akçıl
Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için.#katiller

Enrique İglesiasKalbim seninle İstanbul. Dualarımız bu korkunç trajediyi yaşayan Türkiye ve dünyada terör şiddetinden etkilenen herkes için.

Kenan Sofuoğlu
‘Türkiye’nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız, vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..'

Madonna
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1.22 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabından İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası paylaşımda bulundu. Madonna, ‘İstanbul için, Türkiye için dua edin. Neden bir başkasını sevmek bu kadar zor?’ yazdı ve üzerinde ay yıldız boyası bulunan dansçısıyla olan fotoğrafını paylaştı.

Naomi Campbell
Dualarım ve sevgim seninle İstanbul

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Barometre Ve Atmosfer Basıncı

Barometre Ve Atmosfer Basıncı Hava Basıncını ölçmeğe Yarayan Alet. Yunanca Ağırlık Anlamına Gelen "baros" Ve ölçü Anlamına Gelen Metrondan.  Ince Bir Kamışla Su Içtiğimiz Zaman, Kamışın Içindeki Havayı Ağzımızla Içimize çekeriz. Böylece Yaratılan Boşluk Hemen, Yukarı Doğru çıkan Sıvıyla Dolar. Bu Olay Bize Doğal Gibi Gelir; Ama Bunu Nasıl Açıklamalı? Eskiçağ Bilginleri Bu Soruya şöyle Karşılık Verirlerdi: «Doğa, Boşluktan Nefret Eder», Yani Boşaltılan Havanın Yerini Mutlaka Bir şey Doldurmalıdır. Ama Bu Bir Açıklama Değildir. Atmosfer Her şeyi Bastırır, Sıkıştırır; Tıpkı Bulunduğu Kabın çeperlerine Ve Içinde Yüzen Nesnelerin Tümüne Basınç Yapan Bir Sıvı Gibi. Dalgıçlar Birkaç Metre Derine Dalar Dalmaz, Hemen Su Basıncını Duyarlar. Hava Için De Az çok Aynı şey Söz Konusudur: Stratosferin En Yüksek Katmanlarına Oranla Biz, Havanın «dibinde», çok Derinde Sayılırız Ve Sıfır Düzeyde (deniz Düzeyi) Havanın Ağırlığı, Sm2'ye L 033 Gramlık Bir Basınç Yapar. Bir Kuyuya Daldırılan Borudaki Hava Tulumba Ile Emilince, Atmosfer, Borunun Içindeki Suya Basınç Yapmaz Olur, Ama Kuyunun Içindeki Suya Basınç Yapmağa Devam Eder. Böylece Sıvı, Borudan Yukarıya Doğru Itilir. Ve Su, 10,30 Metrelik Bir Yüksekliğe Ulaşınca, Bu Sıvı Sütununun Ağırlığı, Havanın Kuyu Yüzeyine Yaptığı Basınca Eşit Hale Gelir. Bu Iki Güç Arasında Denge Kurulur Ve Su Artık Yükselmez. BAROMETRENiN ICADI Bu Garip Olayı Ilk Olarak 1643 Yılında, Italyan Bilgini Evangelista Torricelli Açıkladı. Torricelli, Suyun Yerine, Ondan On üç Buçuk Defa Daha Ağır Olan Civayı (sıvı Maden) Koymayı Akıl Etti, Bu Sayede Sütunun Yüksekliği Aynı Oranda Kısalmış Oldu. Böylece Torricelli Ilk Barometreyi Gerçekleştirdi: Bir Ucu Tıkalı Ve Içi Civa Dolu Cam Bir Boru. Bu Boru Başaşağı çevrilip Açık Ucu Gene Civayla Dolu Bir Küvete Daldırılır. Borudaki Civanın Bir Kısmı Küvete Akar Ve Civa Sütunu Borunun Içinde Aşağı Yukarı 760 Milimetreye Kadar Iner. O Zaman Civanın Ağırlığı, Atmosfer Basıncı Ile Eşdeğer Olur. YÜKSEKLiÐiN ÖLÇÜLMESi VE HAVA TAHMiNi Aynı Dönemde, Blaise Pascal, Yükselti'yi ölçmek Için Barometreden Yararlanmayı Düşündü. Atmosferin Ağırlığı, Borunun Içindeki Civanın Yüksekliğini Belirlediğine Göre, Bu Yükseklik, Bir Dağın Tepesinde Azalacaktır; Dağın Tepesinde, Hava Tabakasının Yüksekliği Deniz Düzeyine Göre Daha Az Olduğundan Ağırlığı Da Daha Az Olacaktır. Buna Göre Civa Sütununun Yüksekliği, Hangi Yükseltide Bulunduğumuzu Gösterir: Altimetre'nin (yükseltiölçer) Esası Budur. Daha Sonra, Atmosferdeki Değişmelerin, Atmosfer Ağırlığını Azaltıp çoğaltmakla Civa Sütununun Yüksekliğini Değiştirdiği Anlaşıldı. Böylece Barometre Işaretlerine Bakılarak Hava Değişikliği'nin Tahmini öğrenilmiş Oldu; Buna Göre Deniz Düzeyinde, 760 Milimetre Yükseklikteki Civa, «güzel Hava» Belirtisidir. Atmosfer Basıncı, Havası Boşaltılmış Kutular Olan Madeni Barometre'lerle De ölçülebilir.  

Modern Warfare 3 Videosu

Lego'larla Modern Warfare 3 Videosu Daha önce Gears Of War'un LEGO'lar Ile Stop Motion Videosunu çeken Kooberz Isimli Youtube Kullanıcısı, Bu Sefer De Modern Warfare 3'ün Stop Motion Videosunu çekti. Sizlere Daha önce Gears Of War'un LEGO'lar Ile Yapılmış Stop Motion Videosunu Paylaşmıştık. Aynı Kişi, Bu Sefer De Modern Warfare 3 Için Harika Bir Video çekerek Bizleri Bir Kez Daha Kendine Hayran Bıraktı. Kooberz Studio Adıyla Yayın Yapan Genç, Bu Sefer Gears Of War'dan Farklı Olarak çok Daha çeşitli Ve Büyük Bir LEGO Seti Hazırlamış. Ülkemizde LEGO'lar çok Pahalı Olduğu Ve Az Sayıda çeşit Bulunduğu Için Ne Kadar Yapılır Tartışılır, Ancak Siz De Bu Tarz LEGO'larla Stop Motion Düşünüyorsanız LEGO Modern Warfare 3'ün Altında Paylaştığımız Kamera Arkası Görüntülerine Mutlaka Göz Atmalısınız. Ayrıca Videoları Hazırlayan Kişinin Mac'ler Için Yapılmış Olan Boinx'in IStopMotion Programını Kullandığını Da Belirtelim. LEGO Modern Warfare 3 Video LEGO Modern Warfare 3 Video

Samsung Galaxy S5 Özellikleri Ve Fiyatı

Samsung Galaxy S5 Özellikleri Fiyatı 24 şubat’ta Lansmanı Yapılan Samsung Galaxy S5 Lansmanla Birlikte Birçok övgüyü Ve Eleştiriyi De Almaya Başladı MWC 2014’te Görücüye Sunulan Samsung Galaxy S5 Hakkında Size Detaylı Bir Inceleme Hazırladık. Samsung Galaxy S5, Galaxy S Serisinin çizgisinden Kopmamakla Birlikte Köşeleri Keskinleştirilmiş Bir Görünüme Sahip, Plastik Malzemeden üretilen Samsung Galaxy S5 Arka Kısmı Ise Parlatılmış Ve Tırtıklı Hale Getirilmiş 8.1mm Kalınlık Ve 145gr Ağırlığı Olan S5 Galaxy S4 Modelinden 0.2mm Daha Kalın, 15gr Daha Ağır Hale Getirilmiş. Samsung Galaxy S5 Özellikleri 1 Metreye Kadar Suya Dayanabilme, Toza Karşı Yüksek Direnç Parmak Izi Ile Menü Açabilme özelliği 5.1 Inch Full Hd Ekran Nabız ölçer IP67 Sertifikalı Dayanıklılık Download Booster” Ile çok Daha Hızlı Internete Girebilme Kalp Ritmini ölçebilme Çocuk Modu Ile Ayarları çocuklara Koruyabilme Dahili Hafıza: 16/32GB Arttırılabilir Hafıza: MicroSD 64GB’e Kadar Android 4.4.2 (Kit Kat) 2.5 Ghz 4 çekirdekçi Işlemci Gücü LTE Bluetooth Wifi Ir Remote Ve NFC Gibi çok Farklı Yöntemlerle Bağlantı Veya Aktarım şansı Galaxy S5 Kamera Özellikleri 16 Mp Kamera 0,3 Saniye Otomatik Fokuslama Selective Focus Sayesinde Resim çekerken Herhangi Bir Noktayı Daha Net Odaklayabiliyorsunuz Profesyonel Makinelerde Olduğu Gibi Zemini Bulanıklaştırabiliyorsunuz. Rich Tone özelliği Ile Gerçek Hayattaki Renklere Yakın Renklerde Fotoğraflar çekebiliyorsunuz Galaxy S5 Batarya Ömrü Ultra Power Saving Mode Ile Telefonunuzun Hayati Programları Dışındaki Tüm Programlarını Kapatıp 24 Saat Boyunca Telefonunuzu Açık Tutabiliyorsunuz. 2800mAh Pil, 390 Saat Bekleme, 21 Saat Konuşma Samsung Galaxy S5 Türkiye Fiyatı Samsung Galaxy S5’in Türkiye Fiyatının 2250 Lira Civarında Olması Bekleniyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder