İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

İSTANBUL SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Yazar: / | 29.06.2016 |Okunma:2958

TERÖRÜ LANETLİYORUZ28.06.2016 Tarihinde güzel İstanbul'umuzda yaşanan terör olayını en ağır şekilde lanetliyoruz, bu saldırının insanı hiçbir boyutu yoktur, bu tür saldırı hazırlığındaki canileri gebertmekte de sevap vardır inancını paylaşıyorum.

Ünlülerin Sosyal Medya Aracılığı ile yayınladığı bazı mesajlar:

Arda Turan
‘Yine ciğerlerimiz yandı. Başımız sağ olsun Türkiye'm. Bu acılara sebep olanlar kahrolsun!'

Sinan Akçıl
Öldüğünüz cehennemde bile bulacağım sizi oğlum…Rahat olmadığınızdan emin olmak için.#katiller

Enrique İglesiasKalbim seninle İstanbul. Dualarımız bu korkunç trajediyi yaşayan Türkiye ve dünyada terör şiddetinden etkilenen herkes için.

Kenan Sofuoğlu
‘Türkiye’nin büyümesini bu tür hain saldırılarla durduramazsınız, vakit birlik vakti Rabbim birliğimizi bozmasın..Saldırıda hayatini kaybedenlere Allah tan rahmet yakınlarına sabırlar dilerim..'

Madonna
Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, 1.22 milyon takipçisi bulunan resmi Twitter hesabından İstanbul Atatürk Havalimanı saldırısı sonrası paylaşımda bulundu. Madonna, ‘İstanbul için, Türkiye için dua edin. Neden bir başkasını sevmek bu kadar zor?’ yazdı ve üzerinde ay yıldız boyası bulunan dansçısıyla olan fotoğrafını paylaştı.

Naomi Campbell
Dualarım ve sevgim seninle İstanbul

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

VDSL2 Hizmeti

Türkiye, Yeni Nesil Hızlı Internet Ile 1 Temmuzda Tanışacak. Internet Hızının 8 Kat Artarak 4 Megabitten 32 Megabite çıkaracak VDSL2'nin (Very High Speed Digital Subscriber Line-Yüksek Hızlı Sayısal Abone Hattı) Aylık ücreti 169 YTL Olarak Belirlendi. Türk Telekom Yetkililerinden Edinilen Bilgiye Göre, VDSL2 Teknolojisinin Hizmete Girmesi Ile Birlikte şu Anda 4 Megabit Olan Internet Hızı 8 Kat Artarak 32 Megabite çıkacak. Hızın Artması Ile Kullanıcılar Internet üzerinden Film Veya Müzikleri Daha Kısa Sürede Indirebilecek, Interaktif Oyunlar Daha Hızlı Oynanabilecek. VDSL2 Ile Birlikte IPTV'nin De Altyapısı Hazırlanmış Olacak. VDSL2'nin 32 Megabitlik Hızı Ile 700 Megabyte Büyüklüğündeki Bir Filmin Internetten Indirilmesi Sadece 4 Dakika Sürecek. VDSL2 Için Altyapısını Geliştiren Ve Yenileyen Türk Telekom, çalışmalar Kapsamında Kablo Ve Kutu Yenilemeleri De Gerçekleştirdi. Türk Telekom VDSL2'yi Internet Servis Sağlayıcıları Aracılığıyla Hizmete Sunacak. Internet Kullanıcıları VDSL2'ye Aylık 16 Megabit Için 129 YTL, 32 Megabit Için 169 YTL ödeyecek. Ilk Etapta VDSL2 Hizmeti 73 Ilde 450 Lokasyonda Verilecek. Talebe Göre VDSL2 Kapasitesini Artırmayı Hedefleyen Türk Telekom, VDSL2'yi 1 Temmuzda Hizmete Sokacak. ADSL Için Kullanılan Modemler VDSL2 Için Kullanılamayacak. Internet Servis Sağlayıcıların Bu Nedenle Kullanıcılara ücretsiz Modem Veren Kampanyalar üzerinde çalıştıkları öğrenildi. Türkiye, 32 Megabit Internet Hızı Ile Avrupa'da Almanya Ve Fransa'nın Ardından, DSL Ile En Hızlı Internet Kullanan 3. ülke Olacak.

Bilgisayar Faresi

Önde Gelen Araştırma şirketlerinden Gartner Analiz Firması Uzmanı Steve Prentice, Bilgisayar Faresinin 3 Ila 5 Yılda Ortadan Kalkacağı Tahmininde Bulunarak, Bunun Yerini, Dokunmatik Ekran Ve Yüz Tanıma Cihazları Gibi Harekete Duyarlı Bilgisayar Sistemlerinin Alacağını Belirtti. Icat Edileli Yaklaşık 40 Yıl Olmasına Karşın Bilgisayar Faresinin Günleri Sayılı Görülüyor. Farenin 3-5 Yılda Ortadan Kalkacağı Tahmin Ediliyor

IPhone 5'in Tasarımları Internete Sızdı!

iPhone 5'in Tasarımları Internete Sızdı! Belki Fotoğrafı Henüz Ortada Yok Ama Iddiaya Göre Bu çizimler IPhone 5'e Ait... Önümüzdeki Haziran Ayında Lanse Edilmesi Beklenen IPhone 5'in çizim şemaları Internete Yayıldı. En Azından Ortaya Atılan Iddia Böyle Diyor. Ilk Görsel, Asyalı IDeals China Sitesine Göre Kesinlikle "siyah üstünde Beyaz" şeklindeki Bir Tasarımı Yansıtıyor. Bu çizimlerin, Kılıf üreticileri Için Hazırlandığı Ve Onların Bu çizimlerden Esinlenerek Kendi Tasarımlarını Oluşturmalarına Izin Verildiği Söyleniyor. Çizimler Tıpkı IPhone 4 Gibi Duruyor. Tek Fark üst Ve Alta Eklenen Ince Tampon Olarak Gözüküyor. Aşağıdaki Resimde De 3 Boyutlu Bir Görünüm Gözümüze çarpıyor. IPhone 4 Tasarımına çok Benzeyen Telefonun Ekranının Daha Uzun Tasarlandığı Görülüyor. Zira Ekranın En Altı, Altta Duran Butona Neredeyse Bitişik Durumda.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder