Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:2586

Samsung Android 6.0 güncelleme tarihini ertelendiMerakla beklenen Google Android Marshmallow Güncelleme tarihi ortaya çıksada (2015 Sonlarında Yayınlancak) Samsung Firmasından beklenmedik bir hareket meydana geldi Samsung cihazları Marshmallow güncellemsini bir aksilik olmazsa 2016 yılının ilk çeyreğinde alacabilecekler.

Samsung’un Vietnam kaynaklı güncelleme takvimi incelendiğinde Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S5 ve Galaxy S5 Neo modellerinin 2016’nın ilk çeyreğinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söyleniyor.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Diablo III

Diablo III Türkiye'de Diablo III'ün Aylardır Beklenen Yeni Genişleme Paketi 'Reaper Of Souls' Türkiye'de Aral Aracılığıyla Oyunseverlere Sunuldu. Intikam Duygusuyla Yanıp Tutuşan Ve Azat Olmayı Bekleyen Baş Iblis (Prime Evil), Kara Ruhtaşı (Black Soulstone) Içinde öfkeden Kuduruyor. Bu Kıymetli Taş Sonsuza Dek Karanlığa Gömülmeden önce, Ölüm Meleği (Angel Of Death) Malthael ölümlü âlemlerinde Yeni Bir ölümcül Gayeyle Boy Gösteriyor: Kara Ruhtaşı’nı çalıp Onun şeytani Kudretini Kendi Iradesine Almak. Işte Bu, Sonun Başlangıcı Demek… Akıncı (Crusader) Olarak Düşmanın üstüne Yürü Delinmez Bir Zırha, Parıldayan Silahlara Ve Hiç De Küçümsenemeyecek Bir Hasar Bırakma Gücüne Sahip Olan, ölümlü âlemlerinin Sarsılmaz Yeni Kahramanı Akıncı’nın (Crusader) Gücüne Hâkim Olabilir, Bölüm V’i (Act V) Kasıp Kavur Diablo III öyküsünde Yepyeni Bir Sayfa Olan Bölüm V Boyunca Batısınırı’nın (Westmarch) Dolambaçlı Sokaklarından Cehennem Kalesi’nin (Pandemonium Fortress) Kadim Surlarına Kadar Bir Sürü Yeni ölümcül Düşmanla Kapışabilir, Yepyeni Güç Mertebelerine Yüksel Seçtiğin Kahramanla Yepyeni Ileri Seviyelerde Yol Alırken Bir Yandan Da Ilk Kez Kazanacağın Iblis Avlama Yetileriyle Gücüne Güç Katabilirsiniz. Yeni Oyun Modlarını Fethet Yeni Macera Modu (Adventure Mode) Tüm Sığınak’ı (Sanctuary) Ayaklarının Altına Sererek Herhangi Bir Bölüm’de Istediğin Bir Geçiş Noktasına Seyahat Edebilmeni Sağlıyor. Ayrıca, Iki Yepyeni Oyun özelliği Olan Ödül Avları (Bounties) Ve Nefalem Yarıkları (Nephalem Rifts) Sayesinde De Sınırsız Sayıda Yeniden Oynanabilirlik Seçeneği Sunuyor. Paha Biçilemeyen, Yepyeni Hazineler Keşfet Yeniden Tasarlanmış Yağma Sistemi Karaktere özgü "akıllı Ganimetleri", Yeni Ve Iyileştirilmiş Efsanevi (Legendary) Eşyaları Ve Mistik’in (Mystic) Eşya Geliştiren Güçleriyle Diablo III Deneyiminizi Daha Da Zenginleştiriyor. Oyunun Normal Sürümü 108 TL, Collector's Edition Sürümü Ise 225 TL'den Satışta...

80 Günde Devri Alem

Birbiriyle Aynı En Az üç Objeyi Yanyana Getirerek Patlatmanız Ve Puan Toplamanız Gerekli. Bölümleri Bitirebilmek Için, Objelerin Arasında Yer Alan Puzzle Parçalarını Aşağıya Düşürene Kadar Patlatmaya Devam Edin.

Vodafone Kampanyası

Vodafone, Operatöründen Memnun Olmayan Aboneyi Kollarına çağırıyor. Başka Bir Operatörden Geçiş Yaptıklarını Belgeleyen "şebekeler Arası Geçiş Taahhütnamesi"ni Imzalayarak Vodafone'a Kaydolan Kullanıcılar, 79.9 YTL (80 Değil) Karşılığında VF225 Cep Telefonuna Ve Yeni Bir Kontörlü Hatta Sahip Oluyor. Kontör Yüklü Olmayan Bu Telefona 100 Kontör Yüklendiği Anda, Vodafone "Bu Da Benden," Diyerek Hatta 1000 Kontör Yüklüyor. Ancak Maalesef Kontörlerin 30 Gün Içinde Bitirilmesi Gerek Ve Sadece Diğer Vodafone Abonelerini Ararken Kullanılabiliyorlar. Kampanyaya Katılan Aboneler, BILGI Yazıp SMS'le 4225'e Göndererek Ya Da Müşteri Hizmetlerini Arayarak, Kazandıkları Hediye Kontörlerden Ne Kadar Kaldığını Sorgulayabiliyorlar.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder