Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:3347

Samsung Android 6.0 güncelleme tarihini ertelendiMerakla beklenen Google Android Marshmallow Güncelleme tarihi ortaya çıksada (2015 Sonlarında Yayınlancak) Samsung Firmasından beklenmedik bir hareket meydana geldi Samsung cihazları Marshmallow güncellemsini bir aksilik olmazsa 2016 yılının ilk çeyreğinde alacabilecekler.

Samsung’un Vietnam kaynaklı güncelleme takvimi incelendiğinde Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S5 ve Galaxy S5 Neo modellerinin 2016’nın ilk çeyreğinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söyleniyor.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Bilgisayar Oyunlarına Sansür

Sektörü Liberalleştirmek Amacıyla Kurulan TK, Kurulduğu Günden Bu Yana Liberalleşme Sağlayacak Regülasyonlar Getireceğine Tam Tersine Kısıtlayıcı, Yasaklayıcı Kurallar Getirmekle Uğraşıyor. Internet Sitelerini Sansürlemeyi Kendine Misyon Edinen TK Meğer Bir Süredir Bilgisayar Oyunlarına Da Takmış. Bilgisayar Oyunları Ile Telekomünikasyon Arasında Ne Gibi Bir Alaka Kurdularsa Artık, Internet Kafelerde Oynanan Oyunların Denetlenmesini De Kendilerine Iş Edinmişler. Bu Amaçla TK Bünyesinde Bir çalıştay Kurulmuş. Amaç Bilgisayar Oyunlarını Denetleyip, Derecelendirecek Bir Kurul Kurmak. Bir Başka Deyişle Fuzuli Işler Için Bir Takım Insanlara Yeni Rant Kapıları Açmak. Iyi De Bilim, Bilgisayar Oyunlarındaki Sanal Ortamın çocukların Gerçek Yaşantısındaki Davranışlarını Etkilemediğini Söylüyor. Bu Araştırmalardan Sonuncusunun Sonuçlarını Geçenlerde Bu Sütundan Da Aktarmıştım. Ingiliz Essex Üniversitesi’nden Patrick Kierkegaard Tarafından Gerçekleştirilen Araştırma, Bilgisayar Oyunlarının çocukların Davranışları üzerindeki Etkilerini ölen En Kapsamlı Araştırma Olma özelliğini Taşıyor. Araştırmanın Journal Of Liability And Scientific Enquiry Dergisinde Yayınlanan Sonuçlarına Göre Bilgisayar Oyunları Ile şiddet Eğilimi Arasında Illa Bir Ilişki Varsa, Bilim Bu Ilişkinin Tersine Olduğunu Söylüyor. Yani Bilgisayar Oyunlarındaki şiddetin çocukların Gerçek Hayattaki şiddet Eğilimini Azaltıcı Bir Etkisi Var. Internet üzerinden Oynanan, şiddet Içeren Oyunlar çıktı çıkalı Milyonlarca çocuk Bu Oyunları Oynuyor. Eğer Bu Oyunlar Yaygın Yobaz Inanca Uygun Olarak Toplumdaki şiddeti Tetikliyor Olsaydı, Dünya Bugün Cehenneme Dönmüş Olmalıydı. Ancak Bilimsel Veriler Aksini Söylüyor. Bilgisayar Oyunlarının çıktığı Yıllardan Bu Yana şiddet Içeren Suç Oranı Tüm Dünyada Sürekli Bir Düşüş Eğiliminde. Hadi Bürokratları Geçtim, çalıştaydaki Akademisyenlerin De Mi Haberi Yok Bu Araştırmalardan Da, Internet Kafelerde Oynanan Oyunları Yasaklama Cehaletine Alet Oluyorlar. Kitapları Ters çeviren Yobaz çetesi Türedi Önce Akmerkez Remzi Kitabevi’nde Dikkatimi çekti. Sonra Dikkat Ettim Kanyon Ve Istinye Park’taki D&R’larda Da Aynı şeye Rastladım. Bazı Kitaplar Raflarda Kapakları Ve Sırtları Görülmeyecek şekilde Ters Olarak Duruyorlardı. Çevirip Bakınca, Richard Dawkins’in Kitapları Olduklarını Gördüm (Gen Bencildir, TÜBiTAK Yayınları; Tanrı Yanılgısı, Kuzey Yayınları). Richard Dawkins Evrim Teorisinin Günümüzdeki En Büyük Savunucusu. Evrim Teorisi De Bilindiği Gibi Radikal Dincilerin, Yobazların Hedef Tahtası. Dawkins’in Kitaplarını, Kitapçı Kitapçı Dolaşıp Raflarda Ters çevirenler Belki Küçük, Marjinal Bir Gruptur. Gözlemleyebildiğim Kitapçı Sayısı Az Olduğu Için Bilemiyorum. Ama Bence Savcıların Türkiye çapında Bir Tespit Yaptırmasında Fayda Var. Eğer Yaygın Bir Eylemse, Ardında Organize Bir örgüt Var Demektir.

Çizik Cd Leri Kurtarma

çizik Cd Kurtarma Cd Den Veri Lama Inanmayanlar Asagidaki Videoyu Seyretsin, Muz Kullanarak Cizikleri Duzeltiyor Adam

Facebook'ta Tehlike

Facebook Kullanıcıları Dikkat! Yine Sanal Tehlike Kapımızda. Trojanlar Bilgisayarınıza Musallat Olabilir. Nasıl Mı? Güvenlik Yazılımı şirketi Kaspersky, Internet Kullanıcılarını Ciddi Anlamda Tehdit Eden Iki Yeni Tehlikeyi Duyurdu. Networm.Win32.Koobface.a Ve Networm.Win32.Koobface.b Olarak Bilinen Trojan, Facebook Ve Myspace Hesabınızı Ele Geçiriyor Ve Yoluna Devam Ediyor. Bu Tehlikenin Kurbanı Olan Kişi, Hiçbir şeyin Farkında Olmuyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder