Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:2974

Samsung Android 6.0 güncelleme tarihini ertelendiMerakla beklenen Google Android Marshmallow Güncelleme tarihi ortaya çıksada (2015 Sonlarında Yayınlancak) Samsung Firmasından beklenmedik bir hareket meydana geldi Samsung cihazları Marshmallow güncellemsini bir aksilik olmazsa 2016 yılının ilk çeyreğinde alacabilecekler.

Samsung’un Vietnam kaynaklı güncelleme takvimi incelendiğinde Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S5 ve Galaxy S5 Neo modellerinin 2016’nın ilk çeyreğinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söyleniyor.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Fifa 2009

fifa 2009 Oyna Yeni FIFA, Kırk Kadar Ulusal Takım Ve Otuz Ligden Oluşacak, Tüm Futbolcular, Formalar, Amblemler Lisanslanmış. Oynanış Ile Ilgili En Büyük Gelişimin Olacağı üç Alan, Tepki Verme, Fiziksel Oyun Ve Futbolcu özelliklerinin Buna Etkisi Ile Yapay Zeka Denmekte. Rutter, Oyuncu Tarafından Kontrol Edilen Bütün Hareketlerin (koşma, Top Sürme, çalım, Ilerleme, Pas Ve şut) çok Daha Hızlı Ve Etkin Tepki Vermesi Için Animasyonları Ve Animasyon Teknolojisini Revizyondan Geçirdiklerini Belirtti Ve Fiziksel Oyun Ile Futbolcu özelliklerinin Listelerinin En Başında Yer Aldığını Ekledi. Oyun Yapımcı Ekibi Ufak Tefek Futbolcular Ile Iri Ve Güçlü Olanlar Arasında çok Fazla Fark Olmadığını Farketmiş, Halilye Bu Sefer Elinizdeki Futbolcuların Bireysel Güç Ve Zayıflıkları Ile Gerçek Hayatta Neler Yapabildikleri Konusunda Daha Fazla Fikir Sahibi Olmanız Gerekiyor. Hızlı Oyuncular çalımlara Kolayca Girip çıkabiliyor Ağır Defans Oyuncularına Karşın, Ama Ufak Adamları Iteleyerek Topu Almak Daha Kolay. Çalımlar Sert Ve Iyi Hesaplanmış Olacak, Yere Basan Ve Havada Duran Ayakları Ayırt Edebiliyor Oyun, Yani Eğer Bir Futbolcuya Doğru Noktadan Temas Kurarsanız Gerçekçi Bir şekilde Düşecek (duran Ayağa Gelirse) Ya Da Sendeleyip üzerinden Atlayacak (havadaki Ayağa Gelirse). Ayrıca Hava çarpışmaları Ve Tökezlenmeleri Eklenmiş, Oyuna şahane Gerçekçi Bir Hava Katıyor. Yapay Zeka Açısından Konumlandırma, Kalecilik, Topun Belirli Bazı Durumlarda Kesilmesi Sıklığını Azaltma, Ara Pas Ve Yetenekli Oyunculara Pasları Ve Koşuları Döndürme Imkanı Sunma Alanlarında çok Büyük Geliştirmeler Var. Dahası, Kaleciler Havadayken Hata Yaptıklarını Fark Ederlerse Fikirlerini Değiştirip öbür Tarafa Atlayabilecek. Yeni Oyun Modlarından Birisi “Custom Team Tactics”, özelleştirilebilir Takım Taktikleri Diyebileceğimiz Bu Mod Ile Amaçlanan, Oyundaki Takımların Gerçek Dünyada Nasıl Oynadıklarına Bağlı Olarak Her Birinin Farklı Oynayarak Birbirlerinden Ayrılması. Bunun Aynı Zamanda Oyuncuların Da Kullanımına Sunulması Gerektiğini Düşünen Yapımcılar, Takım Taktiklerinin Değiştirilebilmesini Oyunculara Mümkün Kılmışlar, Böylece Takımın Oynayış Tarzını Kendi Kişisel Zevk Ve Stillerine Göre Ayarlayabilecekler. Takımın Teknik Direktörüymüşçesine Oyunda Bulunan çubuklarla Takımın Oynayış şekli Ile Oynamak Ve Ayarlamak Mümkün. Oyunda On Bir Ayar çubuğu Var, Atak Ve Defans Olarak Dağılıyorlar, Atak Ayrıca Kendi Içinde “pozisyon Yaratma” Ve “oyun Kurma” Ayarlarına Ayrılıyor. Yaklaşık Olarak 140 Atak Ve 40 Defans Opsiyonu Var. Böylece Takımınızın “Çanakkale Geçilmez” Savunması, Ya Da “topu Alan Koşsun” Atakları Kullanarak Oynamasını Sağlayabilirsiniz, Tanıdık Geldi Değil Mi? Evet, CM/FM Severler Için Düşünülmüş Olsa Gerek Bunlar. Custom Team Tactics Ile 50.000’den Fazla Kombinasyonu Takımınız Için Kullanabilirsiniz

Windows 10 Geliyor

Microsoft Süpriz Yaparak Windows 9 Sürümünü Atlayarak Windows 10'u Tanıttı Microsoft'un Yeni Nesil Işletim Sistemi Bu Gece Tanıtıldı. Ancak Beklenenin Aksine Işletim Sisteminin Adı Windows 9 Değil Windows 10 Oldu! Microsoft, San Francisco'da Düzenlediği Etkinlikte Windows 9'u Atlayarak Windows 10'un Perdesini Araladı. Böylece Bir Sonraki Nesil Windows, Sürpriz Ismiyle Resmi Olarak Ilk Kez Ortaya çıkmış Oldu. Microsoft'tan Terry Myerson, Yeni Windows'un "önce-mobil, önce-bulut" Dünyası Için Baştan Yapılmasının Gerektiğini Söylerken, Windows 10'un Eskisinden Daha Da çok Cihazda Kullanılabilir Hale Geleceği Açıklandı. Bir Süredir Microsoft'un üzerinde çalıştığı Düşünülen Her Platform Için Tek Windows Uygulama Mağazasının Gerçeğe Dönüşeceği De Kesinleşti. Myerson, Windows 10'u "gelmiş Geçmiş En Kapsamlı Platformumuz" Olarak Adlandırıyor. Microsoft'un Windows 8 Ve 8.1'in Ardından Windows 9'u Neden Atladığı Ise Henüz Bilinmiyor. Windows 10'un Bir önizleme Sürümü, önümüzdeki Ay Hazır Olacak. Işletim Sisteminin Tamamlanması Ise şu Anki Planlara Göre 2015'in Ilkbahar Aylarını Bulacak. WINDOWS 10 HER CiHAZDA ÇALIşACAK Yeni Windows Tablet, Telefon, Televizyon, Bilgisayar Ve Hatta Phablet Dahil Birçok Farklı Cihazın çalıştırabileceği Bir Işletim Sistemi Olacak. Daha Da önemlisi Bu Cihazlar Için Tek Bir Uygulama Mağazası Olacak Ve örneğin Bilgisayarınızda Indirdiğiniz Uygulamayı Aynı şekilde telefonunuzda Da Istediğiniz Taktirde Yükleyebileceksiniz. BiR UYGULAMA HER CiHAZDA ÇALIşACAK Geliştiriciler Geliştirdikleri Uygulamaları örneğin Telefon Için Hazırladıklarında Bu Uygulamalar Televizyon, Tablet Gibi Farklı Platformlar Altında Da çalışabilecek Ve Böylece Yazılımcı çok Daha Geniş Kitlelere Kısa Sürede Ulaşabilecek. Windows 8 Uygulamaları Sadece Dokunmatik Arayüzde Değil, Klavye Ve Fare Ile De Uyumlu çalışacak. CiHAZA ÖZEL ARAYÜZ Örneğin Klavye Ve Farenin Bulunduğu Bir Bilgisayarı Kullanıyorken, Windows 10 Size Klasik Bir Masaüstü Arayüzü Sunacak. Ancak Eğer Tablet Kullanıyorsanız, Işletim Sistemi Tablet Moduna Geçerek Klavyeyi Devre Dışı Bırakacak Ve Tamamen Dokunmatik Arayüze Odaklı Bir Görünüme Geçecek. BAşLAT MENÜSÜ GERi DÖNDÜ Windows 10'un Arabiriminde Dikkat çeken En önemli özellik Klasik Masaüstü Görünümünün Korunmuş Olması. Özellikle Windows 7 Ile Olan Benzerliği Dikkatlerden Kaçmıyor. Daha Da önemlisi Ise Başlat Menüsünün Sabit Bir şekilde Yine Sol Alt Bölmede Kendine Yer Bulması Denilebilir. 2015'iN ORTASINDA KULLANICIYLA BULUşUYOR Windows 10 Ismini Taşıyan Microsoft'un Yeni Işletim Sistemi 2015 Yılının Ortalarına Doğru Kullanıcılara Sunulmuş Olacak. Bu Akşam Tanıtılan Windows Henüz Test Aşamasında Olduğundan, Microsoft Windows 10'u Deneyen Geliştiricilerden Geri Bildirim Alarak Yeni Işletim Sistemindeki Pürüzleri Gidermeye çalışacak.

Kablosuz MP3 Player

Creative'in Kablosuz LAN Ile Donatılmış Olan Zen X-Fi Media Player'ı, Kablosuz Olmasının Yanında Birçok Farklı özelliği Bir Arada Kullanıcılara Sunuyor. Örneğin Bu Player'la Artık MP3'ler Kablo Gerekmeksizin Son Derece Hızlı Bir şekilde Bu Player'a Yüklenebilecek. Kullanıcı Dostu Arayüzü Ve çoğalan Kontrol Fonksiyonlarıyla Adından Söz Ettireceğe Benzeyen Creative Zen X-Fi Wireless LAN Ile Kullanıcılar Kendi Avatarlarını Oluşturabileceği Gibi Yahoo Messenger! Ya Da Window Live Messenger Ile De Arkadaşlarıyla Sohbet Edebilecek . Bunun Gibi Birçok özelliği Içerisinde Barındıran Creative'in Bu Yeni Harikasının 16 GB Kapasite Sunan Sürümü 199.99 Dolarlık Bir Fiyat Etiketine Sahipken, 32 GB'lık Modeli Ise 279.99 Dolarlık Bir Fiyatla Kullanıcılarla Buluşuyor. Aynı Zamanda 8 GB'lık Sürümü De Bulunan Bu Player'ın Kablosuz Bağlantı Teknolojisi Olmayan Sürümlerinin De 16 Ve 32 GB'lık Modelleri Bulunuyor. 2.4 Inç Ekrana Sahip Olan Ve 240 Piksel Keskin çözünürlüğe Ulaşabilen ürünün üzerinde Dahili Mikrofon Ve Hoparlörlerinin Bulunmasının Yanında, Mini USB Slotuyla Da PC Ile Kolayca Bağlantı Kurulabiliyor. Ürnün Kodek Desteği Ise şöyle: MP3, WMA, WAV Ve AAC4. Video'lar Söz Konusu Olduğunda Ise MPEG-4, MJPEG Ve WMV Video Formatlarının Hepsi Destekleniyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder