Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:3661

Samsung Android 6.0 güncelleme tarihini ertelendiMerakla beklenen Google Android Marshmallow Güncelleme tarihi ortaya çıksada (2015 Sonlarında Yayınlancak) Samsung Firmasından beklenmedik bir hareket meydana geldi Samsung cihazları Marshmallow güncellemsini bir aksilik olmazsa 2016 yılının ilk çeyreğinde alacabilecekler.

Samsung’un Vietnam kaynaklı güncelleme takvimi incelendiğinde Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S5 ve Galaxy S5 Neo modellerinin 2016’nın ilk çeyreğinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söyleniyor.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Tonla Kazan

Turkcell Tonla Kazan Turkcell'in Arama Sırasında Arama Sesi Yerine Müzik Dinletme Hizmeti Olan ÇalarkenDinlet Artık Telefon Sahiplerine Kazandırıyor. TonlaKazan, Turkcell ÇalarkenDinlet Abonelerine Arandıkça Kontör/dakika Kazandıran Bir Sistem. Aranan Numara Telefonu Açana Kadar çeşitli Firmaların Reklam Müziklerini Dinleten Bu Hizmet, Aranana Her Dinleme Için Faturasız Hatlara 1 Kontör, Faturalı Hatlara Ise 15 Saniye Kazandırıyor. Hizmet Günde En Fazla 5 Kontör, Ayda En Fazla 90 Kontör Kazanırıyor. Servise üye Olmak Için Turkcell ÇalarkenDinlet Abonesi Olma önkoşulu Kapsamında, Turkcell ÇalarkenDinlet Abonelik Bedeli Olan Aylık 6 Kısa Mesaj / 12 Kontör Alınmaktadır. TonlaKazan Hizmeti Ile Ayrıntılı Bilgi Için Http://www.tonlakazan.com'a Bakabilirsiniz.

Lumia 520 Ve 720

Nokia'nın Iki Sır Cebi Ortaya çıktı Nokia'nın Henüz Adından Bile Bahsetmediği Iki Yeni Telefonu Lumia 520 Ve 720'nin Fotoğrafları Internete Sızdı. Evleaks Isimli Twitter Hesabından Paylaşılan Fotoğraflarda Bu Yıl Tanıtılması Beklenen Iki Nokia Telefonun Görüntüleri Paylaşıldı. Windows Phone 8 Işletim Sistemini Kullanan Ve Orta Seviye Bir Telefon Olan Lumia 520'nin 4 Inç'lik Bir Ekranı Bulunuyor. 1 GHz Işlemciden Güç Alan Ve 512 MB RAM Kullanan Cihazda 8 GB Depolama Birimi Bulunuyor. Cihazın Dahili Kamerası Ise 5 Megapiksel... Evleaks'in Paylaştığı Bir Diğer Twitte Ise Lumia 720 Görünüyor. Daha Yüksek Donanıma Sahip Olan Cihazın 4.3 Inç'lik Bir Ekranı Var. 1 GHz çift çekirdek Işlemci Kullanan Ve 512 MB RAM'i Bulunan Lumia 720'nin Dahili Kamerası Ise 6 Megapiksel. Önümüzdeki Hafta Barselona'da Başlayacak Dünya Mobil Kongresi'nde (Mobile World Congress) Resmen Tanıtılması Beklenen Yeni LUmia'lar Ile Nokia Akıllı Telefon Pazarında Elini Biraz Daha Kuvvetlendirmeyi Planlıyor.

LCD Devri Kapanıyor

Büyük Boyutlara Ulaşmakta Zorlanan Ve Emekleme Aşamasını Geçemeyen OLED TV'de Devrim. OLED Teknoloji önümüzdeki Yıllarda LCD Teknolojisinin Yerini Alacağı Düşünülüyor. Düşük Enerji Tüketimi Ve Inceliği Sebebiyle şirketler Bu Teknolojinin önümüzdeki Yıllarda OLED TV üretmenin Yollarını Arıyolar. Bu Teknolojide Hala Sorunlar Var. Örneğin Büyük Ekran Televizyon üretmede Hala Sorunlar Yaşanıyor. Fakat, Panasonic'ten Alınan En Son Haberler Sizi Biraz Olsun Rahatlatabilir. Resmi Olmayan Bir Habere Göre Panasonic üç Yıl Içinde 40 Inç'lik Bir OLED TV üretecek. Böylece Büyük Boyutlara Ulaşmakta Zorlanan OLED Teknolojisi De önündeki Duvarı Yıkmış Olacak. Hatırlanacağı Gibi şirket, Daha önce De Toshiba Ile Işbirliğine Giderek Küçük Boyutlu OLED Ekranlar Için çalışma Kararı Almıştı. Haberde Japon Elektronik Devinin 165 Milyon Poundu Aşan Masraflarla Kyoto Yarı Iletken Araştırma Ve Geliştirme Laboratuarını Bir OLED TV Fabrikasına Dönüştüreceği Belirtiliyor. Nikkei Gazetesinde şirketin Dev OLED TV'lerden önce önümüzdeki Bahar Aylarında 20 Inçlik Bir Prototip Geliştireceğinden Bahsediliyor. Bundan Sonra Da Himeji Yakınlarında Ikinci Bir OLED Fabrikası Kurulacak. Panasonic OLED TV'ler Konusunda Araştırma Yapmaya Devam Ettiklerini Açıklarken, Yeni Televizyon Modelleri Konusunda Kesin Bilgi Vermekten Kaçınıyor. Hatırlayacak Olursak, Sony Bir Yıldan Az Bir Zaman önce Dünyanın Ilk OLED Televizyonu Olan 11 Inçlik XEL-1'i Duyurmuştu. Ayrıca Sony, 27 Inç'lik Bir OLED TV Modeline şimdiden Sahip.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder