Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:3764

Samsung Android 6.0 güncelleme tarihini ertelendiMerakla beklenen Google Android Marshmallow Güncelleme tarihi ortaya çıksada (2015 Sonlarında Yayınlancak) Samsung Firmasından beklenmedik bir hareket meydana geldi Samsung cihazları Marshmallow güncellemsini bir aksilik olmazsa 2016 yılının ilk çeyreğinde alacabilecekler.

Samsung’un Vietnam kaynaklı güncelleme takvimi incelendiğinde Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S5 ve Galaxy S5 Neo modellerinin 2016’nın ilk çeyreğinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söyleniyor.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Yeni Bir Galaxy S II Plus

Yeni Bir Galaxy S II Geliyor Herkes Galaxy S III'ü Beklerken Ortaya Galaxy S II Plus çıktı. Ama Hepsi Bu Kadar Da Değil. Samsung, Galaxy S III'ü Bu Yıl Satışa Sunmaktan Vazgeçmiş Gibi Görünüyor; Zira Samsung, şu An Için Galaxy S II Plus Ve Aynı Seviyedeki Farklı Cihazlar üzerinde çalışmalarını Sürdürüyor. Galaxy S II'nin Takipçisi Olan Galaxy S II Plus'ın önceki Modele Göre Daha Güçlü Bir Işlemcisi Var Ve 1.5 GHz çift çekirdek Işlemci Kullanıyor. Ilk Sürümde 1GHz çift çekirdek Işlemci Tercih Edilmişti. AT&T'nin Duyurduğu Bir Diğer Cihaz Ise Galaxy S II Skyrocket 4G Ismini Taşıyor. Cihaz, 4.5 Inç'lik Super AMOLED Plus Ekran Teknolojisini Kullanıyor. Telefonlar Dışında Samsung'un Odaklandığı Bir Diğer Alan Da Tahmin Edeceğiniz üzere Tablet Bilgisayarlar... P3100 Ve P5100 Model Cihazların 4 çekirdek Işlemcisi Olan 11.6 Inç'lik Tabletler Olabilme Ihtimali De Bulunuyor.

Nokia Lumia PureView Ortaya Çıktı

Nokia Lumia PureView Ortaya Çıktı Nokia'nın 808 PureView Adlı Symbian Telefonuyla Ikiz Olacağı Düşünülen Lumia PureView Modeline Ait Olduğu Iddia Edilen Görseller, Akıllı Telefonun Teknik özelliklerini De Ortaya çıkarmış Olabilir. Bu Görsellere Bakılırsa Lumia PureView'in Tek Farkının Işletim Sistemi Olmayacağı Anlaşılıyor. Mobile.it168'in Haberine Göre Lumia PureView, Windows Phone Işletim Sistemini Kullanmasının Dışında 1.5 GHz çift çekirdek Krait Işlemci Ve Ardeno 320 Grafik Işlemcisiyle Donatılmış. 4.3"lik Ekrana Sahip Olacak Ve Büyük Abisi 808 PureView Gibi 41MP'lik Sensore Sahip Bir Kamerayla Birlikte Satılacak. Yine Abisi Gibi 1080p Video Kaydı Yapabildiğini De Belirtelim. Tabii Bu Fotoğrafların Gerçek Olup Olmadığını Henüz Bilmiyoruz Ve Nokia Konuyla Ilgili Hiçbir Resmi Açıklama Yapmadı. Bakalım Nokia Kanadından Resmi Açıklama Ne Zaman Gelecek?

Sosyal Ilişki Siteleri

Sosyal Ilişki Sitelerini Ziyaret Artıyor ABD, Ingiltere Ve Almanya’da, şirket Ağındayken Sosyal Ilişkileri Geliştirme Sitelerine Giren Son Kullanıcıların Sayısı, Büyük şirketlerde Küçük şirketlere Oranla Daha Hızlı Artıyor Ve Bu Ziyaretler şirket Ağlarını Siber Saldırılara Açık Hale Getiriyor. Trend Micro’nun Kurumsal Son Kullanıcılar Arasında Yaptığı Bir Araştırma, şirket Ağını Kullanarak Web 2.0 Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Eden çalışanların Sayısının Yükseldiğini, Bu Ziyaretlerin, şirket Ağlarını Siber Saldırılara Açık Hale Getirdiğini Ortaya çıkardı. ABD’de, Ingiltere’de Ve Almanya’da, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerine Göz Atan Son Kullanıcıların Sayısı, Büyük şirketlerde Küçük şirketlere Oranla Daha Hızlı Artıyor. Küçük şirketlerdeki Japon Son Kullanıcılar, Büyük şirketlerdeki Japon Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli Iken, ABD, Ingiltere Ve Almanya’da, Mobil çalışanlar, Masaüstü Bilgisayarda çalışanlara Kıyasla, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli. Toplamda, Son Kullanıcıların Yüzde 45’i, Web Posta Aracılığıyla Gizli Bilgi Gönderdiklerini Belirtirken, Araştırmaya Göre, Web Posta, En Sık Kullanılan Web 2.0 (WEB Hizmetini Iyileştirmek Amacıyla Ziyaretçilerin Siteye Katılımını Sağlamak, Diğer Sitelerle Ve Ziyaretçilerle Işbirliği Yapma Fikrine Dayanan Akım) Ve Uygulaması Oluyor. Araştırma Sonuçlarına Göre, 2007 Ve 2008 Kıyaslandığında, Web Postayla Gizli Bilgi Yolladığını Kabul Eden Mobil Son Kullanıcıların Oranı, Ingiltere’de Yüzde 30’dan, Yüzde 49’a, Almanya’da Yüzde 51’den, Yüzde 64’e Yükseldi. Japon Son Kullanıcılar, Diğer ülkelerdeki Son Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Ya Da Uzaktan çalışırken Web 2.0 Uygulamalarını Kullanarak, Bir Saatten Uzun Süre Geçirmeye Daha Eğilimli Oluyor. trend Micro’dan Yapılan Yazılı Açıklamada, şirketin ABD, Ingiltere, Almanya Ve Japonya’da 1600 Kurumsal Son Kullanıcıyı Kapsayan Araştırmasına Yer Verildi. Araştırma Sonuçlarına Göre, 2008 Yılında Araştırmaya Yanıt Verenlerin Yüzde 19’u, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Ederken, Bu Oran 2007’de Yüzde 15 Idi. Ingiltere’de, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Eden Son Kullanıcıların Oranı, 2007’de Yüzde 11 Iken 2008’de Yüzde 27 Oldu. Almanya’da Ise Bu Oran, 2007’de Yüzde 9’du Ve 2008’de Yüzde 13’e Yükseldi.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder