Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:1866

Samsung Android 6.0 güncelleme tarihini ertelendiMerakla beklenen Google Android Marshmallow Güncelleme tarihi ortaya çıksada (2015 Sonlarında Yayınlancak) Samsung Firmasından beklenmedik bir hareket meydana geldi Samsung cihazları Marshmallow güncellemsini bir aksilik olmazsa 2016 yılının ilk çeyreğinde alacabilecekler.

Samsung’un Vietnam kaynaklı güncelleme takvimi incelendiğinde Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S5 ve Galaxy S5 Neo modellerinin 2016’nın ilk çeyreğinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söyleniyor.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Cep Telefonunda Facebook

facebook Cepten Girme Turkcell Ve Facebook, Işbirliğine Giderek Cep Telefonu Kullanıcılarına, Diledikleri Her Yerden Facebook'a Girme Ve Içerik Göndermek Imkanı Sunuyor. Turkcell aboneleri Cep Telefonlarıyla çektikleri Fotoğrafları Ve Videoları MMS ile mobile@facebook.com adresine Göndererek Kolayca Siteye Yükleyebiliyorlar. Ayrıca Kullanıcılar, Daha önceden De Yayında Olan Ancak Geçtiğimiz Günlerde Türkçeleştirilen Facebook'un Mobil Sitesine (http://m.facebook.com) Girerek Arkadaşlarından Haberlere, Bildirimlere, Statü Mesajlarına, yeni Mesajlara Ve Duvar Ilanlarına Ulaşabiliyorlar.

Lütfen Beni Soy Sitesi

 Yeni Açılan Bir Internet Sitesi Tartışma Yarattı. 'Lütfen Beni Soy' Adlı Site, Dakika Dakika Kimlerin Evlerinden çıktığını Bildiriyor. Bu Hafta Açılan Site, Hırsızlara Yardımcı Olduğu Ve Hırsızlığı Teşvik Ettiği Gerekçesiyle Eleştiri Oklarının Hedefi Oldu. Ancak Sitenin Yaratıcıları, Suçlulara Yardım Etmediklerinde ısrarlı Ve Sadece Insanları Yeni Bir çılgınlık Olarak Cereyan Eden Foursquare Adlı Yeni Sosyal Paylaşım Sitesinin Tehlikelerine Karşı Uyarmayı Amaçladıklarını Belirtiyor. 'Lütfen Beni Soy' Adlı Sitede, "Niyetimiz Asla Hırsızlığa Neden Olmak Ve Hırsızlığı Körüklemek Değil Ve Asla Da Olmadı" Deniliyor. Foursquare Adlı Sitede Kullanıcılar Kesin Olarak Nerede Bulundukları Bilgilerini Ayrıntılı Bir şekilde Birbirleriyle Paylaşıyor. Sitenin Kurucularından 22 Yaşındaki Frank Groeneveld, "Tatile Gittiğimiz Zaman Hırsız Girmesin Diye ışıkları Açık Bırakıyoruz, Ama Internet üzerinden Herkese Evde Olmadığımızı Ilan Ediyoruz" Diyor.  Twitter Benzeri Bir Sistemi Olan Foursquare Adlı Site, şehir Haritalarını Oyun Alanlarına çeviriyor Ve Arkadaşların Buluşmalarını Sağlıyor Ve En Aktif üyelerine ödüller Veriyor. Sitenin Halihazırda 150 Bin Takipçisi Var.

Dünyanın En Değerlisi Apple

Dünyanın En Değerli Markası Apple Oldu Apple firması rakit tanımıyor, 247 milyar dolarlık değeriyle Google'yi bile geride bırakan Apple Dünyanın Zirvesine oturdu. Birçok dünya ülkesinin gelirden daha fazla bir gelire sahip global bir firma oldu. Top 100 Most Valuable Global Brands Listesini incelediğimizde ilk 100'e giren firmaların toplam değeri tam tamına 3.3 trilyon dolara ulaşıyor. Peki dünyada bütün firmaları geride bırakan firmanın adı Apple, Avrupada ise 38,2 milyar dolarlık marka değeriyle teknoloji firması SAP liderliğini sürdürdü. Dikkat ediyorsanız para teknolojide. Apple, bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 67 artışla marka değerini 247 milyar dolara yükseltirken bunda ana itici gücün firmanın iPhone 6 ile yakaladığı başarı oldu. İkinci sırada yer alan Google'ın değeri ise yüzde 9 değer artışıyla sınırla kalarak 173,7 milyar dolar oldu. Türkiye'nin ilk "100" markasının toplam değeri ise 2014 yılında "33 milyar dolar" olmuştu. Dikkat edin bizim ülkemizden bir teknoloji firması neredeyse daha gelişmiş durumda, Üstte de dediğim gibi para teknolojide kim ne derse desin

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder