Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Samsung'a Marshmallow Geç Gelecek

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:3189

Samsung Android 6.0 güncelleme tarihini ertelendiMerakla beklenen Google Android Marshmallow Güncelleme tarihi ortaya çıksada (2015 Sonlarında Yayınlancak) Samsung Firmasından beklenmedik bir hareket meydana geldi Samsung cihazları Marshmallow güncellemsini bir aksilik olmazsa 2016 yılının ilk çeyreğinde alacabilecekler.

Samsung’un Vietnam kaynaklı güncelleme takvimi incelendiğinde Galaxy Note 5, Galaxy Note Edge, Note 4 Duos, Galaxy Note Edge, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6, Galaxy S6 Duos, Galaxy S5 ve Galaxy S5 Neo modellerinin 2016’nın ilk çeyreğinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacağı söyleniyor.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

TÜBiTAK

TÜBiTAK Tarafından Bugün Yayınlanan Bir Duyuru, Internet Kullanıcılarını Tedirgin Ederek Akıllarda Soru Işareti Bıraktı. DNS Açığı Konusunda Bilinmesi Gerekenler. Tübitak'ın Bugün Yayınladığı Duyuruda Belirtilen Ve çok Ciddi Olarak Nitelendirilen DNS Güvenlik Açığı, Aslında "Phishing" Olarak Da Bilinen "Yemleme" Veya "Kimilik Avı" Olarak Türkçeleştirilmiş Olan Bir Güvenlik Sorunu. Bu Sorunun çözümü Için Tübitak'ın önerisi; Güncelleme Yapmak. Çözüm, Yeterince Açık Olmadığından Dolayı Bu Konuya Biraz Açıklık Getirmekte Fayda Gördük. Sorun Nedir? Bunu Bir örnekle Açıklamak Gerekirse; Kullanıcı, Tarayıcısının (Internet Explorer Veya Firefox, Vb) Satırına Www.google.com.tr Adresini Yazdığında Google'ın Gerçek Sunucularına Gitmek Için Komutu Alır Ve Bu Alan Adının Hangi Sunucuda Olduğunu Belirten Sunucuya Bunu Sorar. Bu Sunuculara DNS (Alan Adı Sunucuları) Denir. Çoğu Bilgisayarda DNS, Otomatik Olarak Işaretlenmiştir. Bu Durumda Kullanıcı, Türk Telekom'a Ait Olan DNS'lere Yönlenecektir. DNS, Bu Alan Adının Hangi IP'ye Ait Olduğunu Belirleyerek Kullanıcıyı O Sunucuya Yönlendirip Sonuca Ulaşmasını Sağlar Ve Bu Işlemler Milisaniyeler Içerisinde Gerçekleşir. Bazı Kötü Niyetli Kişiler, Kullanıcının Bu Kısa Yolculuğuna Müdahale Ederek Asıl Gitmek Istediği Site Yerine, Sahte Bir Siteye Yönlendirmek Için çalışırlar. Bunun Için, öncelikle Bilgisayara Sonra Modeme Sonra Da DNS Için Kullanılan Bilgisayarlara Saldırılar Yapılıyor.

Playbook

Apple'ın Ardından Birbiri Ardına Tablet Bilgisayarlarını Dünyaya Duyuran şirketler, En Iyi Ve Gelişmiş özellikleriyle Kullanıcıların Karşısına çıkmaya çalışıyor. BlackBerry Telefonlarıyla Tanınan RIM De (Research In Motion), Bu Zincirin Son Halkası Oldu. işTE IPAD'iN YENi RAKiBi PLAYBOOK San Francisco'da Gerçekleşen BlackBerry Geliştiriciler Konferansı DEVCON 2010'da PlayBook Tablet Bilgisayarını Tanıtan RIM, Bu ürünüyle IPhone'dan Sonra IPad'in De Rakibi Oldu. PlayBook'un özellikleri 7 Inç'lik Bir Ekranı Bulunan PlayBook, 1024x600 Piksek Ekran çözünürlüğündeki Bir Dokunmatik Ekrana Sahip. 1 GHz Işlemcisinin Yanında 1 GB'lık Hafızası (RAM) Bulunan PlayBook, Ayrıca Multitask Yani çoklu Görev Desteğiyle Dikkat çekiyor. IPad'in Aksine 3G Veya 4G Desteği Bulunmayan PlayBook, Sadece Kablosuz Olarak Internete Bağlanabiliyor. 130mmx193mmx10mm ölçülerinde Ve Yaklaşık 400 Gram Ağırlığında Olan PlayBook'un üzerinde HDMI Yuvası Ve Bluetooth Desteği De Bulunuyor. BlackBerry Tablet OS Işletim Sistemi Altında çalışacak Olan PlayBook'un önce ABD'de 2011 Yılının Ortalarında Satışa Sunulması Planlanıyor. Ürünün Fiyatıyla Ilgili Ise Henüz Bir Açıklama Yapılmış Değil. Kaynak: Http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/15894480.asp?gid=234

Nokia 1110 Rekoru

Nokia'nın En Basit Ve Ucuz Modellerinden Biri Olan 1100 Cep Telefonu şu Ana Kadar 200 Milyon Satarak Rekor Kırmayı Başardı. Kategori : Güncel Olaylar Nokia'nın üst Modelleri Adından Sıkça Söz Ettiriyor Ama Satış Rakamlanna Bakılırsa Kullanıcılann çoğu Fiyata Rağbet Ediyor. Nokia'nın En Basit Ve Ucuz Modellerinden Biri Olan 1100 Cep Telefonu şu Ana Kadar 200 Milyon Satarak Rekor Kırmayı Başardı. 2003 Yılında Satışa Sunulan Model Neredeyse Yılda 50 Milyon Satış Rakamına Ulaşmış. Karşılaştırma Yapmak Gerekirse, PS2'den I 15 Milyon, IPod'dan 100 Milyon, Motorola RAZR'dan 50 Milyon, LG Chocolate'tansa 10 Milyon Tane Satıldı. Dünya Genelinde Cep Telefonu Satışlannın Patladığı Anda Satışa Sunulan Nokia 1100'un Fiyatı Ve Basitliği Sayesinde Bu Başanyı Elde Ettiği Düşünülüyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder