Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:46483

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
sex shop
Benzer Haberler

Çizik Cd Leri Kurtarma

çizik Cd Kurtarma Cd Den Veri Lama Inanmayanlar Asagidaki Videoyu Seyretsin, Muz Kullanarak Cizikleri Duzeltiyor Adam

Apple WhatsApp'a Karşı

iOS8 Apple Ile WhatsApp'ı Karşı Karşıya Getirdi Apple Açıkladı Büyük Kavga Patladı! Apple'ın WWDC 14 Etkinliğinde Yeni Işletim Sistemi IOS8 Ile Birlikte Tanıttığı Yeni özellikler Büyük Tartışma Yarattı. Apple Ile WhatsApp Karşı Karşıya Geldi. iOS 8 Ile Entegre Olan Ve öne çıkan özellikleri Arasında Sesli Ve görüntülü Mesaj Gönderme, Grup Mesajlarına Isim Verme, Grup Mesajlarında Gelen Bildirimleri Engelleme, ICloud Drive Gibi özelliklerle WhatsApp Ve Dropbox'ta Olan özellikler Dikkat çekti. TWEET ILE TEPKi GELDi Buna Ilk Tepki De WhatsApp CEO'sundan Geldi. WhatsApp CEO'su Jan Koum Apple'ın Kendi Işletim Sistemine Entegre Olan Bu özellikleri Açıklamasına Twitter'dan 'anlamlı' Tepki Gösterdi. Resmi Twitter Hesabına "Apple'ın WhatsApp'ın Bazı özelliklerini "ödünç Alıp" IMessage'a Koyması Beni Memnun Etti" Yazdı. Koum'un Bu Tweeti #innovation Etiketiyle Yazması Da Dikkat çekti. BENZER ÖZELLiKLER Apple Kullanıcıları iMessage Ile Birlikte Ses Görüntü Ve Konum Paylaşımı Yapabilirken Aynı Zamanda Grup Mesajlarında Da 'rahatsız Edilmeme' özelliğini Kullanabilecek. Bu özellikler WhatsApp'ta Bir Süredir Bulunuyordu.

Sony Xperia Z

Sony'den Dünyanın En Ince Ve En Hafif Tableti Sony Dünyanın En Ince Ve Hafif Tableti Xperia Z'yi Barselona'da Devam Eden Dünya Mobil Kongresi'nde Tanıttı. Samsung'un Dev Kongre Başlamadan önce Tanıttığı Ve Dünyanın Ilk 8 Inç'lik Tableti Olan Galaxy Note 8'in Ardından Sony, Bir Süredir Konuşulan Xperia Z Tabletiyle Tablet Pazarını Hareketlendireceğe Benziyor. 10.1 Inç'lik Ekrana Sahip Olan Xperia Z Tablet 1920x1200 Piksel Ekran çözünürlüğüne Ulaşıyor Ve Android 4.1 Jelly Bean Işletim Sistemi Altında çalışıyor. işTE DÜNYANIN EN INCE VE HAFiF TABLETi / FOTO GALERi 1.5 GHz Dört çekirdek Işlemciden Güç Alan Ve 8 Megapiksel Dahili Kamerası Bulunan Xperia Z Tabletin ön Yüzünde De 2 Megapiksel Dahili Kamera Yer Alıyor. EN HAFiF VE INCE TABLET 495 Gram Ağırlığında Olan Xperia Z Tablet, Bu Ağırlığıyla Piyasadaki En Hafif Tablet Olma özelliğini Taşıyor. Cihaz Aynı Zamanda 6.9 Mm Kalınlığıyla (iPad Mini 7.22 Mm Kalınlığında) Rakip ürünlerden çok Daha Ince Bir Tasarıma Sahip. WiFi/4G Seçenekleriyle Kullanıcılara Sunulması Beklenen Cihazın Dahili Hafızası Ise 16 Ila 32 GB Olacak. FiYATI VE ÇIKIş TARiHi Cihazın 16 GB Modeli 499, 32 GB Modeli Ise 599 Dolar Olarak Belirlendi. Ancak 64 GB'lık üst Sürüm Modelin Fiyatı önümüzdeki Haftalarda Belli Olacak. Cihaz Bu Yılın Ikinci çeyreğinde Satışa Sunulacak.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder