Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:42818

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Devil May Cry

Devil May Cry 4'ün PC Sürümünde Kötü Giden Satışları Korsan Oyunculuğa Bağladı. Peki Gerçekten Bu Sefer De Suçlu Korsan Mı? Devil May Cry 4, Serinin Fanatiklerinin Birçok Beklentisini Yerine Getiren Başarılı Bir Aksiyon Oyunu Olarak PlayStation 3 Ve Xbox 360 Platformlarında Piyasaya çıktığında Büyük Ses Getirdi. Ancak Oyunun Aylar Sonra çıkan PC Sürümü, Capcom'un Açıklamasına Göre Yeteri Kadar Satmadı. Bunun Sebebi Olarak Korsan Sürümlerin Torrent Ve Benzeri Paylaşım Ortamlarına Sızmasını Gösteren Firma, PC'ye Başarılı Bir Uyarlama Yapabilmek Için çok çalıştıklarını Ve Hak Ettiklerinin Bu Olmadığını Savundu. Oysa Korsan Oyunculuğun, Yeni çıkan Tüm PC Oyunlarını Hedeflediği Bir Gerçek. Kısacası DMC4, Korsan Mağduru Olan Ilk Oyun Değil. Capcom'un Düşük PC Sürümü Satışlarında Bir Pazarlama Hatası Da Olabilir. Sebep Geç Çıkması Olabilir Mi? Devil May Cry 4 Konsollardan Hayli Zaman Sonra Bilgisayar Için çıkarıldı. Yani DMC4 PC'ye çıktığında, Geniş Bir Kullanıcı Kitlesi Oyunu Zaten Yeterince Oynamıştı. Dolayısıyla Kimse -her Ne Kadar Başarılı Bir Oyun Olsa Da- DMC4'e Tekrar Para Vermek Istemedi. Diğer Bir Deyişle, Capcom'un Ilk Hedefe Korsanı Oturtmadan önce, Oyunları Hangi Platformlara Ne Zaman çıkaracağını Bir Kez Daha Düşünmesinde Fayda Olabilir.

Android Ve IOS Için Office Geliyor

Microsoft'un Windows Ve Mac Için çıkardığı Office Yazılımları, önümüzdeki Dönemlerde Yükselişini Sürdüren Mobil Platformlara Geliyor. Ilk Olarak 2013'ün Ilk Aylarında Mobil Platformlar Için çıkması Beklenen Office Uygulaması, Henüz çıkabilmiş Değil. Gelen Bilgilere Göre De Yakın Bir Zamanda çıkacağa Benzemiyor. Microsoft'un Office 2013 Sürümü Için Izleyeceği Yol Haritası Ortaya çıktı. Yol Haritasına Göre Windows Blue Güncellemesiyle Beraber, Windows 8 Ve Windows RT Için çıkan Office Sürümleri Daha Da Dokunmatik Olarak Ekim Ayında Güncellenecek. 2013 Yılının Ekim Ayında Windows Blue Ile Beraber Güncelleme Alacak Olan Office, Nisan 2014'e Geldiğimizde Windows Phone Ve Mac Için Office Sürümlerine Gelecek. Nisan Ayında Microsoft'un Office Yazılımını Dokunmatik Ve Daha Büyük Ekranlı Cihazlar Için Tekrar Güncelleyeceği Belirtiliyor. 2014 Yılının Ekim Ayında Windows RT Kullanıcıları, Outlook RT Yazılımına Kavuşacaklar. Yine 2014'ün Ekim Ayında Android Ve IOS Için Office Sürümlerinin Tanıtılması Bekleniyor. Mobil Platformlarda önceliği Windows Phone Ve RT'ye Veren Microsoft, Android Ve IOS Için Hazırlanan Sürümü 2014 Ekim'e Ertelemiş Gibi Görünüyor.

YellowPages.com.tr Artık Türkiyede

Dünyanın En Güvenilir Ve En Köklü Yerel Arama Portalı "YellowPages" Artık YellowPages.com.tr Adresiyle Türkiye’de ! 120 Yılı Aşkın Bir Süredir Tüm Dünya Genelinde 80’den Fazla ülkede Yerel Arama Alanında Liderlik Eden Yellow Pages, Türkiye’de De Faaliyet Göstermeye Başladı. YellowPages.com.tr, Hem Online Hem De Mobile Portal Olarak Hizmet Sağlıyor. Business Search Olarak Her Türlü Firma Bilgisine, Telefon Veya Adrese, YellowPages.com.tr Ile Ulaşmak Münkün Hale Gelecek. Yellow Pages Sahip Olduğu Bilgi Birikimi Ve Tecrübeleri Ile Tüm Dünyada Olduğu Gibi Türkiye’de De Küçük Büyük Tüm Işletmelerle Potansiyel Müşterilerin Buluşma Noktası Olmaya Aday. Esnaf Bulma Hizmetide Denilebilir. Günün Herhangi Bir Saatinde Ihtiyaç Duyulan Bir çilingire, Bir çiçekçiye Veya Bir Restorana Ait Bilgileri öğrenmek Için Yapılması Gereken Tek şey Www.yellowpages.com.tr’ye Girmek

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder