Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:41729

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

On Parmak Klavye Öğreticisi

on Parmak Klavye öğretici Proğram Seviyeye Göre Testler Yapıp Sizin Klavye Hakimiyetinizi Sağlıyor.Program Tamamen Türkçedir Ve Dersleride Türkçe Olduğundan Dolayı öğrenmenizde Hiç Bir Zorluk Olmayacaktır.Resimde De Görüldüğü Gibi Arayüzü Göze Hitap Ediyor.Kullanımı Ise çok Basit.Ders Numarasını Seçip Play A Basıyorsunuz Ve Istediği Kelimeleri Yazıyorsunuz. Kaynak : 10 PARMAK KLAVYE ÖÐRETiCi [HotKey V0.95 ] >>

IPhone 6 Özellikleri Ve Fiyatı

iPhone 6 Özellikleri Fiyatı iPhone 6, IPhone Serisinin Heyecanla Beklenen Modeli 2014 Yılı Içerisinde Piyasaya Sürülecek iPhone 6 Hakkında Resmi Bir Açıklama Henüz Yok Ancak şirket iPhone 6 Ile Ilgili Dedikoduları Piyasaya Duyurarak Ilginin Sürekli Canlı Kalmasını Sağlamaya çalışıyor. Internetten Derlediğimiz Bilgilere Göre IPhone 6 Ile Ilgili Kulağımıza Gelen Fısıltılar şöyle… IPhone 6 Serisi Için GT Advanced Adlı Tedarikçi şirkete Safir Ekran Siparişi Vermiş Yani Gorilla Glas Ekranın çok Ilerisinde Bir Ekran Olan Safir IPhone 6 Serisinde Kullanıma Sunulabilir. Safir çizilmez özellikli Oldukça Ince Bir Malzeme Bu Malzemenin IPhone 6 Ekranlarında Kullanılması Ekran Teknolojisinde çıtayı Bir Mertebe Yuları Taşımış Olacak! iPhone 6 Özellikleri iPhone 6 Ekranının 5.6 Inç Büyüklüğünde Olacağı Gelen Dedikodular Arasında Başka Bir Dedikodu Ise Iki Farklı Büyüklükte Ekran üretileceği Yönünde Ekranlardan Birisi 4,8 Inç Diğeri De 5.6 Inç Büyüklüğünde Olacak. iPhone 6 Bataryasında Ise Adeta Devrim Yaşanacak Daha önceki IPhonelar'da Batarya 1500 Mah Idi iPhone 6 Ise 3000 Mah Ile üretilecek. iPhone 6 Da A7 Işlemci Kullanılması Planlanıyor Eğer Iki Farklı IPhone 6 üretilirse Birinde A6 Diğerinde A8 Kullanılabilir. iPhone 6 Serisinde Başka Bir özellik De kalp Ritmi ölçme Sensorunun Bulunması Samsung Galaxy S5 De Bulunan Bu Sensorla Kalp Ritminizi ölçebilir Kalori Yakma Hızınızı Takip Edebilirsiniz. iPhone 6 Kamera özelliklerinde De önemli Gelişmelere Olacak 13 Mp Kamera Ve çift LED Flaşla üretilecek Olan IPhone 6 En Düşük Hafızayı Da 32 GB’a çekiyor Yani Bundan Sonra 16 GB Hafızalı IPhone üretilmeyecek. Başka Bir Dedikoduya Göre Ise iPhone 6 güneş Enerjisi Ile şarj Olacak Eğer Bunu Başarabilirlerse iPhone 6 Satışları Patlayabilir çünkü Akıllı Telefon Kullanıcılarının En çok Yakındığı Sorunların Başında Batarya ömrü Geliyor. Bu Durumda Batarya ömrünü Uzatanlar Maça 1–0 önde Başlamış Oluyor. iPhone 6 Türkiye Satış Fiyatı IPhone 6 Türkiye Fiyatı 2500 Lira Ile 2900 Lira Arasında Olması Bekleniyor. Samsung Galaxy S5 Ve iPhone 6 Arasındaki Savaşı Kim Kazanacak 2014 Sonunda Hep Birlikte Göreceğiz.

Yeni Mobil Platformunu 2009 Için Hazırlıyor

Centrino 2 Platformunu Geçtiğimiz Ay Içerisinde Duyuran Intel Cephesinde Henüz Yeni Platformu Esas Alan Dizüstü Bilgisayarlar Yaygınlaşmadan Firmanın Calpella Kod Adlı 6. Jenerasyon Mobil Platformuna Yönelik Detaylar Da Gelmeye Başladı. Calpello Platformu Firmanın Nehalem Kod Adlı Yeni Nesil Mikroişlemci Mimarisi Ekseninde Geliştirilecek Ve Günümüz Tipik Kuzey-güney Köprü Tasarımlarına Da Yeni Bir Bakış Açısı Getirecek. Zira Masaüstü Için Hazırlanacak Havendale Ve Lynnfield Işlemcilerinde Olduğu Gibi Kuzey Köprüsünün Bazı Sorumlulukları Calpello Platformunda Işlemci Ile Birlikte Gelecek. Ibex Peak-M Adı Verilen Tek Bir Yonganın Yer Aldığı Anakartın Güç Vereceği Belirtilen Calpello Platformunda Entegre DDR3 Kontrolcüsüne Sahip Olacak Clarksfield (dört çekirdekli) Ve Auburndale (çift çekirdekli) Kod Adlı Işlemciler Kullanılacak Ayrıca Auburndale Tabanlı Işlemciler Entegre Grafik çekirdeğine De Sahip Olacak. Kısacası Intel, önümüzdeki Yılın üçüncü çeyreği Ile Birlikte Yol Haritasında Herhangi Bir Değişiklik Olmazsa Mobil Platformlarında Da Cpu+gpu Teknolojisini Kullanmaya Başlayacak. Öte Yandan Wi-Fi A/b/g/n (Puma Peak) Yada WiMAX (Kilmer Peak) Modüllerine Destek Verecek Olan Calpella Platformunun Diğer Detayları Hakkında şu An Için Daha Fazla Detay Bulunmuyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder