Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:43255

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

MP3'ü Bırak, MP7'ye Bak!

MP3 Iyi Bir Formatsa, O Zaman MP7 Daha Iyidir. MP3 Iyi Bir Sıkıştırma Formatıysa, MP7 Kesin çok Daha Iyidir! Işte Bu Cihazın üretilme Mantığı Da Bu. MP3 çalarlar Artık Son Derece Yaygın. MP4 Dosyalarını Oynatabilen Cihazlar Ise Sahiplerinin Gurur Kaynağı. Fakat Piyasaya Yeni çıkan Bir Cihaz Hepsinin Pabucunu Dama Atmaya Hazırlanıyor. Çünkü Digital MP7 Player Adındaki Bu Cihaz MP7 Formatını Destekliyor! Ama Ufak Bir Sorun Var: MP7 Formatı Henüz Resmi Olarak Duyurulmuş Bir Format Değil! Piyasaya Yeni çıkan Ve Sadece 70 Dolara (yaklaşık 115 TL) Satışa Sunulan Bu Cihazın Fiyatı özelliklerine Göre Oldukça Iyi Görünüyor. 2,8 Inçlik LCD Ekranıyla Müzik çalabilen Ve Video Oynatabilen Cihaz Aynı Zamanda Bir Radyo Alıcısı. Resim Görüntüleme Ve Hatta Ses Kaydı Imkanı Da Sunan Cihaz MP3 Ve MP4 Formatlarını Destekliyor. MP7 Desteklediği Iddiasının Doğruluğunu Test Etmek Içinse, Zamanda Bir Yolculuk Yapmaktan Başka şansımız Yok çünkü şu Anda Piyasada MP7 Dosya Formatında Bir Video Bulmak Pek Mümkün Değil.  Yine De Görünüşe Göre Cihaz Piyasaya çıktığında Sadece Uzmanları şaşırtmış Durumda. En Azından Kullanıcıların Cihaza Gösterdikleri Ilgili, Onların Durumu Normal Veya Memnuniyetle Karşıladığını Gösteriyor. Görünüşe Göre Uyanık üreticiler, MP7 Gibi Bir Kavramı Kullanarak Kullanıcıların Gözünü Boyamaya çalışmış. Amaç Ise, "MP3 Iyiyse, MP7 Daha Iyidir" Fikrini Müşterinin Zihninde Canlandırmak. Bu Oynatıcı Bize Biraz Da Hoparlörlerin üzerinde Yazan Devasa PMPO Değerlerini Hatırlatıyor. Sıradan Bir Müşteri PMPO Ve RMS Farkını Bilmediğine Göre, Rakamları Havada Uçuşturmakta Bir Sakınca Yok...

Kablosuz Modem özel Indirimli Fiyatıyla

ZyXEL’in, Prestige Serisi Modemlerinin ödüllü üyelerinden P-660HW-T1, özel Kampanya Fiyatıyla Internet Bağlantınıza Yüksek Güvenlik Ve Hız Kazandırıyor. Tüm ZyXEL Satış Noktalarında özel Indirimli Olarak 89 Dolar+KDV Yerine 69 Dolar+KDV Fiyatla Sunulan ZyXEL P-660HW-T1 Modem, ADSL/ADSL2+ Desteği, Geniş Kablosuz Ağ Kapsama Alanı, 4 Port Ethernet, Multimedya Bant Genişliği Yönetimi Ve Güvenlik Olanaklarıyla Internet Kullanıcılarına Geleceğin Teknolojilerini Bugünden Sunuyor. ADSL/ADSL2+ Standartlarını Destekleyen ZyXEL P-660HW-T1, Kullanıcıyı Kablosuz Iletişimin Tüm Olanaklarıyla Buluşturuyor. Voltaj Dalgalanmalarına Karşı özel Koruma Sunan Adaptörüyle Dikkat çeken ZyXEL P-660HW-T1, Türkçe Kolay Kurulum Programıyla Da Kurulum Işlemlerini Yalnızca Birkaç Dakika Içinde Zahmetsizce Gerçekleştirmenizi Sağlıyor.

AMD HD3D

AMD HD3D Hakkında Bilmeniz Gerekenler! AMD'nin Açık 3D Platformu HD3D Ne Sunuyor, Nvidia 3D Vision'dan Farkı Ne? Işte Bilmeniz Gerekenler. Nvidia, 3D Vision Teknolojisi Ile Birkaç Senedir PC'lerde Stereoskopik 3D Liderliğin Keyfini çıkarıyor. Ancak Rakibi AMD, Gecikmeli De Olsa HD3D Adındaki Teknolojisiyle Ortaya çıktı. AMD'nin Sunduğu Teknoloji, Dikkate Değer Bazı Yenilikler Sunuyor Ve 3D'yi Tutmuyorsanız Bile Gözden Geçirmeye Değer. HD3D'nin En çok Dikkat çeken Yönü, Farklı Birçok Standardı Desteklemesi. Nvidia'da Ise 3D Vision Sertifikalı Donanımları Kullanmak Zorundasınız. AMD, Hepimizin 3D'den çekinmesine Neden Olan Bir Sorunu Görmüş Durumda: çok Sayıda Ve Kafa Karıştıran, Uyumsuz 3D Standartları. AMD, HD3D Ile Eğer 3D Donanımını Farklı üreticilerden Alabilmemizi Istiyorsa, Bunun Hepimiz Için Faydalı Olacağı Kesin.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder