Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:42229

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Windows 9'da Önemli Yenilik

Windows Threshold, Hızla Güncellenebilecek Microsoft'un Yakında önizleme Sürümünü Yayınlayacağı Windows 9, önemli Bir Yetenek Kazandı! Microsoft, şu Sıralar Windows Threshold'un "Teknik Önizleme" Sürümünü önümüzdeki Aya Yetiştirmek Için Var Gücüyle çalışıyor. Önizleme Sürümünde Yer Aldığı Iddia Edilen Bir Işlev Ise Yeni Yapılara Yükseltirken Zaman Kazandıracak. Neowin'in Haberine Göre Windows Threshold'da Bir Yapıdan Daha Yeni Bir Yapıya Güncellemek Için Sistemi Baştan Kurmanıza Gerek Olmuyor. Windows Update'i Açarak Yapınızı tek Tıklamayla Güncellemeniz Mümkün. Site, Bu özelliğin "Technical Preview" Yapılarının şirket Içi Sürümlerinde Kullanıldığını, Herkese Açılmadan önce Kaldırılabileceğini Söylüyor. Işlev, Threshold'un Yeni Yapılarını Denemek Isteyenler Için Büyük Bir Zahmeti Ortadan Kaldırabilir. Bunun Yanında Yeni Işlev, Microsoft'un hızlı Güncellemelerle Ilgili Gelecek Planlarının Bir Parçası Da Olabilir.

Youtube.com Video Yüklerken Aman Dikkat!

YouTube'da şarkı Söyleyip Belirli Bir Kitleyi Peşinden Sürükleyen Birçok Kişi Var. 21 Yaşındaki Evan Emory De Bu Kişilerden Biri, Küçük çapta Bir Hayran Kitlesine Sahip Genç şarkıcı Yaptığı Bir Video Yüzünden 20 Yılını Hapishanede Geçirebilir. Aslında Video Iki Ayrı Videonun Birleşmesiyle Oluşturulmuş. Ilkinde Okuldan Izin Alan Emory çocuklara Güzel Neşeli Bir şarkı çalıyor. Ikincisinde Ise Emory Aynı Sınıfa Okul Zamanı Dışında Giriyor Ve Bu Sefer Cinsel Sözler Içeren Bir şarkı Söylüyor Ve Iki Videoyu Birleştirip YouTube'a Koyuyor. Böylece Sanki Emory çocuklara Cinsel Sözler Içeren şarkı Söylüyormuş Gibi Gösteriliyor. Çocuklarla Aynı Ortamda Bulunmasa Da Bu Olay Emory'nin çocuklarla Cinsel Istismar Içeren Video çekmek Suçuyla Suçlanmasını Engellemedi. Emory Durumun Yalnızca Bir şaka Olduğunu Söylese De çocukların Velileri Ve Okul Yönetimi Oldukça Kızgın. Genç şarkıcı Tutuklanmadan önce Okul Yönetiminden Ve çocukların Ailelerinden çok özür Dilerken, Pişman Olup Olmadığı Sorulduğunda şu Sözleri Söyledi; "Bakalım Internette Kaç Tık Alacak."

Kağıt Nasıl Yapılır

Aslında Insanlar MÖ 3500 Yıllarında Bile üzerine Yazı Yazabilecek çeşitli şeyler Kullanıyorlardı. Kağıdın Icadı Sonraki Devirlerde Çinlileri Dünyanın En Gelişmiş Kültürünün Sahibi Yaptı. şaşırtıcıdır Ki, Orta Asya'ya 751, Bağdat'a Ise 793 Yılında Ulaşan Ts'ai Lun'un Kağıt Yapma Metodu, Avrupa'ya 1000 Yılda Gelemedi. Avrupa'da Ilk Kağıt Ancak 1151 Yılında Ispanya'da Yapılabildi. Özellikle Matbaanın Icadı Ile Birlikte Kağıda Olan Ihtiyaç Gittikçe Büyüdü. Yeterli Hammadde Bulmakta Zorlanıldı. Ayrıca Bu şekilde Kağıt Imalatı çok Zaman Alıyordu Ve Dünyanın Bir çözüme Ihtiyacı Vardı. Kesin Tarih Bilinmiyor Ama Yaklaşık 18. Yüzyılın Başlarında Fransız Bilimci Rene-Antonie Ferchault De Reaumur Ormanda Ağaçların Arasında Yürürken Bir Yaban Arısı Kovanı Gördü. Yaban Arıları Evlerinde Olmadığından Durup Kovanı Incelemeye Başladı. Birden Kovanın Kağıttan Yapılmış Olduğunu Gördü. Peki Onlar Paçavra Kullanmadan Kovanı Nasıl Yapıyorlardı? Sadece Paçavra Değil, Kimyasallar, Ateş Ve Karıştırma Tanklarını Da Kullanmıyorlardı. Arılar Insanların Bilmediği Neyi Biliyorlardı ? Aslında Her şey çok Basitti. Kısa Bir Gözlem Sonucunda Gördü Ki, Yaban Arıları Ince Dalları Veya çürümüş Kütükleri Kemirir Gibi Ağızlarına Alıyorlar, Burada Mide Sıvıları Ve Salyaları Ile Karıştırıyorlar Ve Kovanlarını Yapmada Kullanıyorlardı. Reaumur Arıların Sindirim Sistemini De Inceleyerek Buluşunu 1719 Yılında Fransız Kraliyet Akademisi'ne Sundu. Ilk Kağıt Makinesi 1798 Yılında Yapıldı. Ancak Bu Geniş Bir Kayışın Dönerek Fıçıdaki Lapayı Aldığı Ve Ince Kağıt Haline Getirdiği, Her Dönüşte Tek Bir Kağıt Yapabilen Basit Bir Makine Idi. Silindirli Makine çok Geçmeden 1809 Yılında John Dickinson Tarafından Icat Edildi. Günümüzde Kağıt üretimi Yüksek Teknoloji Ile Ve Tam Otomatik Olarak Yapılabilmektedir Ama Işlemin Aslı Esas Olarak Değişmemiştir. Kağıtların Arasındaki Kalite Farkını Kullanılan Lifin Türü, Lapanın Hazırlanışı, Içine Katılan Malzemeler, Kimyasal Veya Mekanik Metotlar Belirler. Her Ne Kadar Liflerin Elde Edilmesinde Ağaçlar Ana Kaynak Ise De özellik Taşıyan Kağıtların Yapılmasında Günümüzde Sentetik Lifler De Kullanılmaktadır

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder