Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:44366

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

En Iyi Oyun Duvar Kâğıtları

Dünyanın En önemli Oyun Etkinliklerinden Biri Olan E3'te Sayısız Yeni Oyun Duyuruldu. şimdiyse Can Sıkıcı Bir şekilde Güncel Bilgileri Ve Resimleri Beklemek Başlıyor. Duvar Kâğıtlarımız Ile Yarının Oyun-hitlerini şimdiden Masaüstünüze Getirebilirsiniz. Ister Grafik Harikası "Final Fantasy 13", Ister Blizzard Projesi "Starcraft 2" Olsun: Resim Köşemizdeki Duvar Kâğıtları Ile çıkacak Olan Ve şu Anda Gündemde Olan Oyunlardaki En Güzel Sahneleri Masaüstünüze Getirebilirsiniz. Ipucu: Her Gün Yeni Bir Arka Plan Resmi Kullanmak Isteyenler, En çok Sevdiği Duvar Kâğıtlarını Indirmeli Ve Bunların Hepsini Sabit Diskte Yeni Bir Dizine Yerleştirmeli. Her Seferinde Resmi Elinizle Değiştirmektense Bu Işi Düzenli Aralıklarla Otomatik Olarak Yapabilen ücretsiz Free Wallpaper Changer Aracını Indirin.

IPhone Wirelles Olarak Kullanma

iPhone Kablosuz Ağ Olarak Kullanma Kullanıcılarımızın Bizden Talep Ettiği Bir Konuyu Bugun Açıklayacağız IPhone'u Wireless Modem Olarak Kullanma Yani Cep Telefonunuzda Olan Interneti Başkalarıyla Kablosuz Ağ üzerinden Paylaşmak. Akıllı Telefonların Hayatımızın Her Yerini Esir Aldığı Günümüzde Artık Birçok Cep Telefonunda şebekeden Internet Yayını Almaktadır, Insanlar Bu Interneti Başkalarıyla Paylaşmak Istemektedirler. Cep Telefonunuzdaki Interneti Başka Cep Telefonlarıyla Yada Bilgisayarla Paylaşma Hemen Anlatıma Geçiyorum. 1-) Telefonunuzdan Ayarlar Bölümüne Giriniz. Alttaki Resime Bakınız Üsteki Menü Geldi Buradan "Hücresel" Yazan Alana Girip Hücresel Veri Ve 3G'yi Etkinleştir Seçeneklerini Açınız.. Altaki Resime Bakınız 2-) Tekrar Ayarlar Kısmını Geri Dönün Ve Kişisel Erişim Noktası Seçeneğini Açınız.. Alttaki Resime Bakınız 3-) Son Olarak Kişisel Erişim Noktası Seçeneğinden Kişisel Erişim Noktası özelliğini Açınız Wi-Fi Paraolasını Girin Artık Bütün Wi-Fi özelliği Olan Bilgisayar Ve Telefonlar Sizin Telefonunuz üzerinden Internete Girebilir. Yapmaları Gereken Tek şey Wi-Fi üzerinden Sizin Telefonunuzu Seçmek şifreyi Girerek Internete Bağlanmak Iyi çalışmalar. Bu Yazı www.gorindir.com Editörleri Tarafından Hazırlanmıştır. Etiketler: Cebi Wifi Yapma, Cep Telefonunu Wifi Yapma Programı, Cep Telefonunun Internetini Başka Telefofnda Kullanma, Cep Telefonunun Internetini Bilgisayarda Kullanma, Iphone Wifi Açma, Iphone Wifi Yapma, IPhone'u Wireless Modem Olarak Kullanmak

Raw 2011

Firmanın Dünyaca ünlü WWE Video Oyun Portföyünün Simülasyon Tabanlı Oyunu, Türünün En Iyi Yaratım Araçları, Eşsiz WWE Kadrosu Ve Unutulmaz Anlarla Sanal Ringlere Geliyor. WWE SmackDown Vs. Raw 2011’in Microsoft Xbox 360 Video Oyun Ve Eğlence Sistemi, PlayStation3 Bilgisayar Eğlence Sistemi, PlayStation2 Bilgisayar Eğlence Sistemi, PSP (PlayStationPortable) Sistemi Için 29 Ekim Tarihinde Türkiye’de Satışa çıkacağını Duyurdu.  Aral Tarafından Satışa Sunulacak Olan WWE SmackDown Vs. Raw 2011 “T”,  Unutulmaz Anlar, Türünün En Iyisi Yaratım Araçları Ve Gerçek WWE Kontrolünün Yanı Sıra Serinin En Geniş WWE Kadrosuna Sahip Olan WWE SmackDown Vs. Raw 2011 “T” (Genç) Olarak Derecelendirilmiştir.   Oyun Endüstrisinin En Tutkulu Ve Sadık Hayran Kitlesine Benzersiz Bir Simülasyon Sunmak Için Her Yıl Daha Da çok çabaladiklarını Belirten THQ Core Games Idari Başkan Yardımcısı Danny Bilson,  “WWE SmackDown Vs. Raw 2011 Hayranlarına Serinin En Heyecanlı Ve En Gerçekçi WWD Deneyimini Yaratması Kesin Olan Inanılmaz Yeni özelliklerle Birlikte Geliyor” Diye Konuştu.  WWE SmackDown Vs. Raw Serisi On Yılı Aşkın Süredir Video Oyun Dövüş Kategorisinin Liderliğini Elinde Bulundurduğunun Altını çizen WWE Tüketici Ürünleri, Kıdemli Başkan Yardımcısı Jim Connelly, ”WWE SmackDown Vs. Raw 2011 De Serinin şimdiye Kadarki En Güçlü Ve En Heyecan Verici Halkası, Oyun, Oyunculara Gerçek WWD Dövüşlerinin Yürekleri Ağızlara Getiren Anlarını Ve Heyecanını Daha önce Görülmemiş Biçimde Yaşatıyor” Dedi. Kaynak: Http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/16143813.asp?gid=234

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder