Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:40758

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Para Kazandıra Oyun

MMO Oyunlarından Asda Story Kendini Kabul Ettirme çabası Içerisinde Bu Sebeple Oyunu Bir Aylığına Oynayan Ve Beğenmediğini Iddia Eden Her Bir Kişiye, Neden Beğenmediğini Açıklayan Bir Form Doldurması Halinde 30 Dolarlık Bir ödeme Yapıyor. Open Beta Olarak Devreye Giren Oyun Oldukça Da Iddialı. GameCampus Tarafından çıkarılan Oyun Için Oldukça Umutlu Olan Firma Oyunun Beğenilmeme Gibi Bir Durumu Olmadığını, Zaten Bu Kadar Iddialı Olmasa Oyunu Beğenmeyen Herkese 30 Dolar Vermeyeceğini Açıkladı. 3 Boyutlu Olarak Karşımıza çıkan Asda Story'de Kullanıcılar "soul Mate System" Denilen Bir özellikle Oyunda Tüm Yeteneklerinizi Sergileyebiliyor Ve "Real Costume System"le De Oyunda Farklı Kostümlerin Içinde Girebiliyor, Karakterinizi Istediğiniz Gibi şekillendirebiliyorsunuz. Oyun Aslında şimdiden Sevilmeye Başladı Ve Oyunu Oynayan Kesimin Yüzde 20'lik Bir Parçasını Bayanlar Oluşturuyor.

Pardus 2008

TÜBiTAK-UEKAE Bünyesinde Yürütülen Bir Işletim Sistemi Geliştirme Projesi Olan Açık Kaynak Kodlu Pardus'un Son Sürümü Pardus 2008 Indirilmeye Hazır. TÜBiTAK-UEKAE (Ulusal Elektronik Ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü) Ile Yürütülen özgür Ve Yerli Yazılım Pardus'un Son Sürümü Pardus 2008 Indirilmek üzere Internette Kullanıcılarla Buluştu. Daha önceki Tüm Sürümleri Gibi Bir özgür Yazılım Olan Pardus 2008, GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) Ile özgürce Dağıtılıp çoğaltılabiliyor. Pardus Projesinin Temel Hedefleri Olan Kolay Kurulum Ve Kullanım Yönünde, Gerek Altyapı Ve Gerekse Kullanıcı Arayüzü Düzeyinde önemli Yeniliklere Sahip Olan Pardus 2008 Aynı Zamanda Geniş Donanım Desteği, Kararlı Ve Güvenilir Linux Altyapısı Ve Tek Bir CD Ile Gelen çok çeşitli Uygulamaları Ile Masaüstü Kullanıcılarına Yepyeni Bir özgürlük Deneyimi Yaşatmayı Vadediyor. Pardus 2008 Ortalama Bir Donanımda çalıştırılabiliyor. Yüksek Performans Için En Az 512 MB RAM (bellek) Ve 1200 MHz Işlemci öneren Işletim Sistemi Için Asgari Ve Tavsiye Edilen Donanım Gereksinimleri Ise şöyle; 256 MB Bellek (512 MB Tavsiye Edilir) 800 MHz Intel Ya Da AMD Işlemci (1200 MHz Tavsiye Edilir) En Az 4 GB Boş Disk Alanı (10 GB Tavsiye Edilir) Pardus 2008 Ile Gelen Yenilikleri öğrenmek Için Sürüm Notları Sayfasını Inceleyebilir Ya Da Bilgisayarınıza Indirmek Için Resmi Dağıtım Indir Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

Tonla Kazan

Turkcell Tonla Kazan Turkcell'in Arama Sırasında Arama Sesi Yerine Müzik Dinletme Hizmeti Olan ÇalarkenDinlet Artık Telefon Sahiplerine Kazandırıyor. TonlaKazan, Turkcell ÇalarkenDinlet Abonelerine Arandıkça Kontör/dakika Kazandıran Bir Sistem. Aranan Numara Telefonu Açana Kadar çeşitli Firmaların Reklam Müziklerini Dinleten Bu Hizmet, Aranana Her Dinleme Için Faturasız Hatlara 1 Kontör, Faturalı Hatlara Ise 15 Saniye Kazandırıyor. Hizmet Günde En Fazla 5 Kontör, Ayda En Fazla 90 Kontör Kazanırıyor. Servise üye Olmak Için Turkcell ÇalarkenDinlet Abonesi Olma önkoşulu Kapsamında, Turkcell ÇalarkenDinlet Abonelik Bedeli Olan Aylık 6 Kısa Mesaj / 12 Kontör Alınmaktadır. TonlaKazan Hizmeti Ile Ayrıntılı Bilgi Için Http://www.tonlakazan.com'a Bakabilirsiniz.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder