Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:44596

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

IPhone 5 Izleri

iOS 5'de IPhone 5'e Dair Işaretler Bulundu! IOS 5'te Ortaya çıkartılan Bu Izler, IPhone 5 Ve IPad 3 Hakkında önemli Ipuçları Veriyor Olabilir! Sonbaharda IPhone Ve IPad Kullanıcılarına Sunulacak IOS 5'in Geliştirici Sürümlerini Inceleyen Kaynaklar, Apple'ın Yeni IPad Ve IPhone'ları Hakkında Bazı Bilgileri Ortaya çıkardılar. TUAW'ın Keşfettiği IOS Sistem Dosyaları Arasında 'iPad3,1', 'iPad3,2', 'iPhone4,1' Ve 'iPhone4,2' Referansları Bulunuyor. IPhone 3G Birinci Jenerasyon IPhone Sayıldığından, IPhone 5 Dördüncü Jenerasyon Olarak Sayılıyor. şaşırtıcı Bir Nokta Ise IPod Touch 5'in Adının Hiç Geçmemesi. Bunun Anlamı Apple'ın Mp3 çalıcısı Olarak Touch'ı Bırakması Olabilir. Geçmişe Baktığımızda Da Bunun Kanıtını Görüyoruz. Apple Insider, IOS 4.3 Beta Sürümünün Ikinci Jenerasyon IPad'e 'iPad2,1', 'iPad2,2' Ve 'iPad2,3' şeklinde Referanslar Içerdiğini Ve Bunun IPad 2'nin Wi-Fi, GSM Ve CDMA Sürümleri Olarak Gerçeğe Dönüştüğünü Söylüyor. Ancak Bu Model Kayıtları, Her Sürümün Piyasaya Sürüleceği Anlamına Da Gelmiyor.

Kaspersky Sitesi Hacklendi

ünlü Antivirüs Yazılımı Kaspersky'ın Malezya Sitesi "m0sted" Adlı Türk Hacker Tarafından Hacklendi! Sitelerin Hacklenmesi Alışıldık Bir Durum, Ama Bir Güvenlik Yazılımı şirketinin Sitesinin Hacklenmesi Biraz Garip Geldi Bana, Biraz Da Komik:) Elbette Her Program Ya Da Sitenin Bir Açığı Vardır Ve Insanlığın Bir Gereğidir Bu. Yoksa Ortalık Süpermanlerden Geçilmez Olurdu:) Fakat Yine De Insanın Aklına şu Soru Gelmiyor Değil:"daha Kendi Sitesini Korumaktan Aciz Bir Güvenlik Yazılımı şirketi Bizi Nasıl Koruyacak?" şuan Kaspersky'ın Hacklenen Sitesi Www.kaspersky.com.my'a Girdiğimizde "website Is Under Development Process" Yazısıyla Karşılaşıyoruz.

Facebook Para Kazanma

Facebook Yönetimi Daha önce Dedikodusu Yapılan 'FBFund Rant Program' Dahilinde Geliştiricilere Para Kazandıracak. Facebook Plaformu Için Geliştirilen FBML (Facebook Markup Language) Ile Yazılmış Tüm Facebook Platformu Yazılımlarına Açık Olan Yarışma üç Aşamalı Olarak Gerçekleşecek. 22 Eylül Tarihinde Finallere Kalan 25 Yazılama 25'er Bin Amerikan Doları Dağıtılacak, Seçilen Uygulamalar Arasında Yapılacak Ikinci Etap Değerlendirme Sonunda Ise Seçilecek Dört Kişi 250'şer Bin Dolar Para ödülü Kazanacak. Facebook'un Bu Yıl Gerçekleştirilen F8 Konferansında Haberi Verilen Yarışma Sonucunda Para ödüllerine Ek Olarak Reklam / Tanıtım Desteği De Sağlanacak. Facebook Yetkililerinin Söylediğine Göre Bu Konuyla Ilgili Dağıtılacak Toplam Para 10 Milyon Doları Bulacak.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder