Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:40163

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Half Life 3 Geliyor

Half Life 3 Geliyor Eski Bir Half Life çalışanı, Kenidisiyle Yapılan Bir Röportajda Half Life 3'ün Varlığını Doğruladı. Counter Strike'ın Mucitlerinden, Eski Valve çalışanı Ming Le, Merakla Beklenen Iyi Oyunun, Left 4 Dead 3 Ve Half Life 3'ün üzerinde çalışmaların Sürdüğünü "doğruladı". Le, GoRGNtv'nin Twitch üzerinden Yaptığı Bir Röportajda Half Life 3'ün Gerçek Olup Olmadığıyla Ilgili Bir Soruya önce "bununla Ilgili Konuşabileceğimi Sanmıyorum" Cevabını Verdi, Ancak Oyun Hakkında Konuşmaktan Geri Durmadı Ve şöyle Devam Etti: "Sanırım üzerinde çalışılıyor Olması, Artık Herkes Tarafından Bilinen Bir şey. Dolayısıyla Evet Desteydim, Konsept çalışmaları Gibi Bazı Görüntüleri Gördüğümü Söyleseydim, çok Da önemli Bir Haber Vermiş Olmazdım." "Sanırım Half-Life Evrenine Benzer Bir şey Gördüğümü Söyleyebilirim." "Umarım Bu Dışarı Sızmaz" Diye Devam Eden Le, "üzerinde çalışıldığını Sanırım Herkes Zaten Biliyor." Dedi. Left For Dead 3 Hakkında Da Konuşan Le, Oyunun Müthiş Görünüğünü, Onu Gördüğünde çok Heyecanlandığını Söyledi.

Betmen , Batman

Ülkemizde 'Betmen' Olarak Da Telaffuzu Makbul Olan 'Yarasa Adam'ın Son Sinema Macerası Bizde De Büyük Ilgi Görüyor. Bu Ilginin Kaynağı Herkese Hitap Edebilmesi Formülünde Saklı Olabilir. Yani Içinde Fanatiklerini Yatıştıracak Denli Aksiyon Ve Maceranın Mevcut Oluşu... Aynı Zamanda 'düşünen Kitlelerin' Bir Hollywood Eğlenceliğiyle Oyalanma Suçluluğunu Bertaraf Edecek Kadar Ciddiyet Sahibi Olması... YAZIYI ELEşTiRMişLER Yurtta Ve Cihanda Süregelen Kaos Ortamına Dair, Sinemadan Birşeyler Duymaya Ihtiyacı Olanlara Hitaben Muhtelif 'felsefi' Güzellemeler De Var. Dolayısıyla SABAH Cumartesi'nde Yazdığım 'Yarasa Adam' Yorumuna Gelen Sayısız E-postanın Kerameti Anlaşılabilir. Keramet Bende Değil, 'Yarasa Adam' Mitosunda... Nitekim Fanatikler, Yazımı Ziyadesiyle Eleştirmiş, çoğunluğu 'içini Dökmüş'. Makul Ve Ehvendir. Lakin Endişe Verici Olan Benim Genel Geçer Saptamalarım Değil, Itiraz Biçimi... Mesela Filmin ABD'nin 'teröre Karşı Savaş' Kisvesinde Yürüttüğü Anti-demokratik Uygulamaların Haklılığını Vurguladığını Söylemişim. "Süper Kahramanımızı Sonsuza Kadar Karanlıklara 'mahkum Eden' Bahanenin Esasen Kötülüğe Karşı Ancak Onun Gibi Karanlıkta Yaşamak Ve Mücadele Etmek Gerekliliği Olabilir. Bunun Kanun Adamlarının Yetersizliği Ve Hukukun çaresizliğinden Kaynaklanması Da Demokrasi Fikrini Iyice Bulandırıyor" Demiştim. Buna Karşılık En Iyi Niyetli Okuyucu/seyirci Bile "Tabii Ki Başka Seçeneği Yok!" Yorumunu Yapmış. Dolayısıyla Filmin 'zor Zamanlarda Iradeyi Ele Alma Misyonu'na Halkımızdan Da Maalesef Onay Gelmiş.

Matematik Dehaları

18-22 Ağustos Tarihleri Arasında Ankara’da Yapılacak Konferansa, Aralarında Rus Asıllı Matematikçi Prof. Efim Zelmanov’un Da Bulunduğu 30 ülkeden 160 Matematikçi Katılacak, Son Bilimsel çalışmalarını Türk Araştırmacılarla Paylaşacak Hacettepe Ve ABD’den Louisiana üniversitelerinin Ortaklaşa Düzenleyeceği Konferans, Matematiğin Dünyaca ünlü Dehalarını Türkiye’de Buluşturacak.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder