Samsung Apps Uygulama Yükleme

Samsung Apps Uygulama Yükleme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:46051

Samsung Apps'den Telefonlara Uygulama Yükleme Anlatımı

Öncelikle Belirtmeliyim Samsung Apps'den şuanda Bütün Samsunglara Değil Bada Işletim Sistemini Kullanan Cihazlara Uygulama Yüklenmektedir.
Örnek Verecek Olursak Samsung Wave II, Wave III, Wave Y, Galaxy S, Galaxy Tab 7.7
Örnek Resim


Samsung APPS Üye Olma
Samsung Apps ürünlerinden Faydalanmak Için öncelikle BURADAN üye Olunuz
Üye Olduktan Sonra Mailinize Gelen Onay Mailini Tıklayarak üyeliğinizi Aktif Hale Getirin.

Sağ Menüden Cihazınızı Seçiniz.
Örnek ResimVe Artık Cihazınıza Uygun ücretsiz Ve ücretli Uygulamaları Direk Yükleyebilirsiniz.

Unutmamak Gerekir Ki Samsung Kies Yazılımını Kullanmanız Gerekiyor, Samsung Kies Için Detaylı Habere BURADAN Ulaşabilirsiniz.


www.gorindir.com Ekibi

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Facebook ve Twitter Erişim Sorunu

FACEBOOK ve TWITTER ERİŞİM ENGELİ 29.06.2016 saat 14:31 Sularında Twitter ve Facebook sitelerine erişim problemi yaşanmaktadır, bu erişimin İstanbul Terör Saldırısı ile ilgili olabileceğini tahmin ediyoruz.

1 DVD'de Binlerce Film Keyfi!

(NANOTAM), Görüntü Veren Ve Kayıt Yapan DVD'lerin Kapasitelerini Günümüzdekinden Binlerce Kat Arttıracak Yeni Bir Teknoloji Geliştirildi. Document.write(''); Bilkent Üniversitesi Nanoteknoloji Araştırma Merkezi'nde (NANOTAM), Görüntü Veren Ve Kayıt Yapan DVD'lerin Kapasitelerini Günümüzdekinden Binlerce Kat Arttıracak Yeni Bir Teknoloji Geliştirildi. Bilkent Üniversitesi NANOTAM Başkanı Prof. Dr. Ekmel Özbay'ın Başkanlığında Doktora öğrencileri Özgür Attila Çakmak Ve Koray Aydın Tarafından Geliştirilen Nanoteknoloji Tabanlı Meta Malzemeler, Yeni Nesil DVD'lere Uygulanırsa, Bir DVD'ye Binlerce Filmin Kaydedilmesi Mümkün Olacak. Yeni Teknoloji, Dünyanın En Prestijli Bilim Dergilerinden “Physical Review Letters” Dergisinde Yayımlandı. Prof. Dr. Özbay, çalışmayla Ilgili AA Muhabirine Yaptığı Açıklamada, DVD Teknolojisinde Kullanılan Temel Prensibin DVD Yüzeyine Uygulanan ışığın Bilgiyi Yazmasına Ve Okumasına Bağlı Olduğunu Ve Bu Durumda Bir DVD'ye Daha Fazla Bilgi Yazmak Için ışığın Mümkün Olduğunca Küçük Bir Noktaya Odaklanması Gerektiğini Anlattı. Fizik Kurallarına Göre ışığın Dalga Boyundan Daha Küçük Boyutlarda Odaklanamadığını Belirten Özbay, Bu Nedenle Günümüzün En Yüksek Kapasiteli Blu-Ray DVD'lerinde Bile Elde Edilebilecek En Yüksek Saklama Kapasitesinin Bu “doğa Kanunu” Ile Sınırlı Olduğunu Belirtti. Bilkent Üniversitesi NANOTAM'da Geliştirilen Metamalzemelerin Doğada Rastlanmayan özelliklere Sahip Olduklarını Dile Getiren Özbay, şöyle Konuştu: “Bu Anlamda 'sihirli' Olarak Da Nitelendirilen Metamalzemeleri Kullanarak Dalgaboyundan çok Daha Küçük Bir Alandan Geçen ışık Miktarını Binlerce Kat Arttırabilen Yeni Bir Teknoloji Geliştirdik. Bu Yeni Teknoloji Sayesinde Dijital Bilgiler DVD'lere çok Daha Küçük Alanlara Yazılabilecek Ve Var Olan Bilgi Depolama Kapasiteleri Binlerce Kat Arttılabilecek.” “TEKNOLOJi BÜYÜK YANKI UYANDIRDI” Günümüzde 50-100 Gbyte Ile Sınırlı Olan DVD Kapasitelerinin En Az Bin Kat Arttırılabilecek Bir Teknolojiyi Geliştirdiklerini Bildiren Özbay, “Yaptığımız Bilimsel Araştırmalar Sonucunda ışığın Doğadaki Davranışını Değiştirdik. Yani Sihirli özelliklere Sahip Yeni Bir Nanomalzeme Geliştirdik Ve Bu Malzemeyi Kullanarak ışığın çok Küçük Bir Alandan Geçebileceğini Gösterdik. Dünyanın önemli Dergileri Arasında Bulunan 'Physical Review Letters'da Yayımlanan Bu çalışmamız Bu Konuda Büyük Yankı Uyandırdı” Diye Konuştu. Türkiye'de Kullanılan Tüm DVD'lerin Okuyucu Ve Kayıt Teknolojilerinin Yurt Dışı Kaynaklı Olduğunu Anımsatan Özbay, “Ne Yazık Ki şu Aşamada Geliştirdiğimiz Bu Teknolojiyi Türkiye'de Değerlendirebilecek Bir şirket Bulunmuyor” Dedi. Prof. Dr. Ekmel Özbay, çalışmalarıyla Süper DVD'lerin üretim Yolunun Açıldığını, Böylelikle Bir DVD'ye Binlerce Filmin Aynı Anda Kaydedilebileceğini Bildirdi.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder