Samsung Galaxy S7 Soğutmalı Geliyor

Samsung Galaxy S7 Soğutmalı Geliyor

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:4529

Samsung'un Merakla Beklenen Telefonu Galaxy S7 IsınmayacakSamsung'un beklenen modeli Galaxy S7, sıvı soğutmalı olarak geliyor

Akıllı telefonların ısınma problemlerine karşın Samsung'un, yeni modeli Galaxy S7'de sıvı soğutma kullanacağı belirtildi.Samsung Galaxy S7 modelinde 0.6 mm kalınlığında sıvı borular kullanarak ısınma sorununa kökten bir çözüm getirmeyi planlıyor.

Sıvı soğutma sistemleri daha önce Sony Xperia Z5 ve Nokia Lumia 950 XL'de kullanılmıştı.

Bu yüzden Samsung mühendisleri sıvı soğutmanın stabil durumda çalışacağından emin.

Şimdi Samsung'un yapmak istediği, telefonun maliyetini etkilemeden sıvı soğutma entegrasyonunu yapmak.

Isınma problemlerine karşın Samsung'un kendi Exynos işlemcilerini kullanması bekleniyor.

Dünya devi Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S7'nin piyasa çıkış tarihi Güney Kore kaynaklı bir haber sitesine göre belli oldu.

Yakın zamanda Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge modellerini piyasaya sunun dünyanın teknoloji devi Samsung'un Galaxy S serisinin yeni modeli olması beklenen Galaxy S7 için çalışmalara başladığı belirleniyor.

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

ET Today'in haberine göre Samsung'un Galaxy S7'yi 2016'nın Ocak ayında açıklayacak. Şubat ayında da satışa sunulması bekleniyor.

Cihazda işlemci olarak Snapdragon 820’nin yada Exynos M1 (Exynos 8890) işlemcinin kullanılacağını iddia edilirken cihazın tasarımını nasıl olacağı ise henüz belli değil.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
sex shop
Benzer Haberler

Batman Kara şovalye

batman Kara şovalye , Kara şovalye, Batman Batman Begins"de Olduğu Gibi "Batman: The Dark Knight" ın Da Yönetmenliğini Yapan Christopher Nolan Ve  Batman/Bruce Wayne'i Canlandıran Christian Bale. Yeni Filmde Batman Suça Karşı Savaşını Daha Da Arttırmaktadır.Teymen Jim Gordon Ve Bölge Avukatı Harvey Dent'in Yardımıyla, Gotham Sokaklarını Rahatsız Eden Organize Suç şebekelerini Ortadan Kaldırmak Istemektedir. Ortaklık Etkin Olmuştur Fakat Bir Süre Sonra Kendilerini Artan Suçu Yöneten , Gotham Halkını Dehşete Düşüren Joker'in Yarattığı Kaosun Içinde Av Olarak Buldular.

Windows 8 Ile Tanışın

WiNDOWS 8 ILE HAYATINIZI DEÐişTiRiN Bilgisayarların Ekranında Gördüğünüz Her şey Bir Işletim Sistemi Sayesinde Gerçekleşmektedir. Birçok Farklı Işletim Sistemleri Yer Alıyor. Lunix, Pardüs, Windows Gibi Farklı Tarzları, Ekranları Olan Işletim Sistemleri Kullanıma Açıktır. Bunlar Arasında Görsel Açıdan Son Derece Dikkat çeken Windows En Son Hali Ile Son Yıllarda Birçok Kişinin Bilgisayarında Yer Almaya Başlamıştır. Windows 8 bir önceki Işletim Sistemine Göre çok Daha Farklı Olmaktadır. Başlat Programı Bile Tamamen Değişmiştir. Özelliği Bir Akıllı Telefonu Andırıyor. Bugüne Kadar Kullandığınız Her Türlü Simge Ve Dosyalar çok Daha Mükemmel Bir şekilde Karşınıza Gelecektir. Masaüstü Yine Aynı şekilde Olacak. Tüm Bunlarla Sınırlı Kalmayan 8 çok Daha Mükemmel Bir Hızla Karşınıza çıkıyor. Windows 8 özellikleri Arasında Tamamen Görev Yöneticisi Yenilenmiştir. Dosya Yönetimleri Eskiye Göre çok Daha Iyi şekildedir. Bir Dokunmanız Ile Birlikte Rahatlıkla Başlangıç Ekranınıza Gelebiliyorsunuz. Akıllı şekilde Arama Hizmetleri Ile Istediğinizi Görebiliyorsunuz. Havanın Derecesine Kadar ölçen özellikler Vardır. Mağazalar, Okuma Listesi Gibi Birçok Tasarım Hayatınızı Değiştiriyor. Artık Bilgisayarınıza Sizde Bu Işletim Sistemini Kurmalısınız. Bu Işletim Sistemi Ile çalışma Alanınıza çok Daha Fazla Imkan Tanımaktadır. Bu Program Sayesinde Bir Konudan Diğerine Hiçbir Sorun Yaşamadan Geçişler Yapmanız Mümkündür. Bir Arkadaşınız Ile Sohbet Ettiğiniz Anda Eğer Tartışıyorsanız Daha Fazla Devam Ettirmemek Için Hemen Karşısına Bir Makale Getirebilir Konuyu Güzelleştirebilirsiniz. Windows 8 sayesinde Kendinize Ait özgeçmişinizi Düzenleme Yaparken Video Oynatmanız çok Kolaydır. Ekranınızı Izin Verdiği Sürece Yani Boyutu Desteklemesi Ile Birlikte Aynı Zamanda Dört Tane Birden Uygulama Görmek Mümkündür. Windows 8 Sayesinde Gittiğiniz Tüm Alanlarda Sizinle Birlikte Gelmektedir. Skydrive Sayesinde Tüm Dosyalarınız Daima Sizinle Yer Alacaktır. Eğer Bilgisayarınıza Bir şey Olursa Bu Programda Saklı Olan Tüm Dosyalarınızı Rahatça Kullanacaksınız. Skydrive Sayesinde Istediğiniz Kişi Ile Bir şeyler Paylaşabilirsiniz. Aynı Anda Karşınızdaki Kişi Ile Rahatlıkla Iş Birliği Içerisinde Olabilirsiniz. Windows Mağazası, Skype Gibi Birçok Yenilik Vardır. Ayrıca Skype Windows 8 üzerinde çok Daha Farklıdır. Tamamen Büyük Bir Ekran Haline Gelerek Karşınızdakini Net Bir şekilde Görebileceksiniz. Bu Yazı www.gorindir.com Tarafından Hazırlanmıştır.

Firefox 3.01

Firefox 3.01 çok Taze Olsa Da, Daha Gelişmiş 3.1 Sürümünü Bekleyemeyenlere Kötü Haber; Firefox 3.1 Biraz Daha Bekletecek. Yeni Sürüm Ne Zamana Ertelendi? Javascript Güçlendirmeleri Gibi Bir Dizi Gelişim Gösterecek Olan Firefox 3.1'in 19 Ağustos Tarihinde Kullanıcılara Sunulması Bekleniyordu. Ancak Mozilla Ekibi, Yeni Sürümün Gelecek Aya Ertelendiğini Açıkladı. Firefox 3.1, 9 Eylül Tarihinde Internet Kullanıcılarıyla Buluşacak. Diğer Yandan Firefox'un Mobil Sürümü üzerinde çalışan Mozilla, Fennec Milestone 6 Kod Adlı ön Alfa Sürümü Yayınladı. Nokia N810 Internet Tablet Sahibiyseniz, Firefox'un Mobil Sürümünü Herkesten önce Deneyebilirsiniz. Fennec Için Windows Mobile Desteğinin De Yakın Zamanda Geleceğini Belirtmekte Fayda Var.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder