Samsung Galaxy S7 Soğutmalı Geliyor

Samsung Galaxy S7 Soğutmalı Geliyor

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:2829

Samsung'un Merakla Beklenen Telefonu Galaxy S7 IsınmayacakSamsung'un beklenen modeli Galaxy S7, sıvı soğutmalı olarak geliyor

Akıllı telefonların ısınma problemlerine karşın Samsung'un, yeni modeli Galaxy S7'de sıvı soğutma kullanacağı belirtildi.Samsung Galaxy S7 modelinde 0.6 mm kalınlığında sıvı borular kullanarak ısınma sorununa kökten bir çözüm getirmeyi planlıyor.

Sıvı soğutma sistemleri daha önce Sony Xperia Z5 ve Nokia Lumia 950 XL'de kullanılmıştı.

Bu yüzden Samsung mühendisleri sıvı soğutmanın stabil durumda çalışacağından emin.

Şimdi Samsung'un yapmak istediği, telefonun maliyetini etkilemeden sıvı soğutma entegrasyonunu yapmak.

Isınma problemlerine karşın Samsung'un kendi Exynos işlemcilerini kullanması bekleniyor.

Dünya devi Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S7'nin piyasa çıkış tarihi Güney Kore kaynaklı bir haber sitesine göre belli oldu.

Yakın zamanda Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge modellerini piyasaya sunun dünyanın teknoloji devi Samsung'un Galaxy S serisinin yeni modeli olması beklenen Galaxy S7 için çalışmalara başladığı belirleniyor.

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

ET Today'in haberine göre Samsung'un Galaxy S7'yi 2016'nın Ocak ayında açıklayacak. Şubat ayında da satışa sunulması bekleniyor.

Cihazda işlemci olarak Snapdragon 820’nin yada Exynos M1 (Exynos 8890) işlemcinin kullanılacağını iddia edilirken cihazın tasarımını nasıl olacağı ise henüz belli değil.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Samsung Cep Uygulama Yükleme

Samsung Cep Telefonlarına Oyun Ve Uygulama Yükleme Samsung Akıllı Telefonunuza Uygulama Yüklemek Istiyorsanız öncelikle Telefonunuz Için Samsung Kies Programını Bilgisayarınıza Yüklemeniz Gerekiyor. Samsung Kies Programı Indirmek Için buraya Tıklayınız. Samsung Kies'i Macintosh Bilgisayarda Kullanacaksanız burayı Tıklayarak Indiriniz. Programı Yükledikten Sonra Cihazınızı Bilgisayara Bağlayarak Programla Etkileşimini Sağlayınız. Sitemizde Programı Yükle Butonuna Bastıktan Sonra Açılsan Site üyelik Istiyorsa Kısaca Bilgilerinizi Girerek üye Olunuz. Açılan Sayfa Eğer Program Yada Uygulama ücretsizse Ücretsiz Ibaresi Mevcuttur. Al Butonuna Basınız Ve Samsung Kies Açılarak Uygulamayı Direk Telefonunuza Yükleyecektir. Download61.org Ekibi

Aboneyle Operatör Kavgası Sona Erecek

Bilgi Teknolojileri Ve Iletişim Kurumu (BTK), Cep Telefonu Operatörleri Ile Aboneler Arasında Yer Yer Krize Yol Açan Uzun Süreli Hizmet Alım Taahhütnamelerini şeffaflaştıracak önemli Bir Karar Aldı. Buna Göre Operatörler, Taahhütnameleri Anlaşılır Biçimde Hazırlayacak, Internet Sitesinde Yayınlayarak, Abonelerin Erişimine Sunacak. Operatörler, özellikle Pahalı Cihaz Satışını öngören Tarifelerde, Aboneler Ile Uzun Süreli (2 Ve Daha Uzun Yıl) Taahhütlü Sözleşme Imzalıyor. Aboneler, Bu Taahhüt Döneminde Operatörün Sunduğu Farklı Ve Avantajlı Paketlerden Yararlanmak Istiyor. Bu Talep, Sözleşme Koşullarına Aykırı Olduğu Için Yerine Getirilmiyor. OKUMADAN IMZALANIYOR Sektör Temsilcileri, Abonelerin Büyük Bölümünün Imzaladıkları Sözleşmede Yer Alan Taahhütlerden Habersiz Olduğuna Işaret Etti. BTK Yetkilileri De Abonelerin Sözleşmeleri Okumadan Imzaladıklarına Dikkat çekti. BTK’nın Kararına Göre Operatörler Ya Da Işletmeciler, Taahhütlü Tarifelerdeki Taahhütnameyi Anlaşılır Bir şekilde Hazırlayarak, Internet Sitesinde Görülecek Biçimde Yayınlayacak Ve Kampanyanın Süresi Doluncaya Kadar Internet Sitesinden Kaldırmayacak.

Rapidshare.com Dosya Indirme (Yeni - Resimli)

www.rapidshare.com Dosya Indirme Resimli Ve Yeni Site Tasarımına Uygun 30.10.2013 Öncelikle Rapidshare.com Sitesine Indireceğimiz Linki Girelim Indireceğimiz Link BURASI OLSUN Tıklayınız Resim 1: Linki Tıkladıktan Sonra Alttaki Gibi Bir Ekran önünüze Gelecek Buradan "to Download" Yazan Butona Basınız Resim 2: Buradan Seçikle Işaretli Kutucuğu Seçin, Seçtikten Sonra Resim 3 E Bakınız Resim 3: Buradan "Download Selection" Butonuna Basıyoruz Resim 4 Son Resim: Son Işlem Burada Artık Dosya Kayıt Ekranı Geldi, Dosyayı Bilgisayarınızda Istediğiniz Bir Yere Kayıt Edebilirsiniz Bu Çalışma Download61.org Ekibi Tarafından Kullanıcılarına özel Hazırlanmıştır Izinsiz Ve Adres Göstermeden Yayınlanması Yasaktır. Etiketler: Rapid Dosya Indirme, Rapid Dosya Indirme Resimli, Rapid Dosya Indirme Resimli 2013, Rapid Dosya Indirmek, Www.rapidshare.com Resimli Dosya Indirme Anlatımı

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder