Samsung Galaxy S7 Soğutmalı Geliyor

Samsung Galaxy S7 Soğutmalı Geliyor

Yazar: / | 17.12.2015 |Okunma:2439

Samsung'un Merakla Beklenen Telefonu Galaxy S7 IsınmayacakSamsung'un beklenen modeli Galaxy S7, sıvı soğutmalı olarak geliyor

Akıllı telefonların ısınma problemlerine karşın Samsung'un, yeni modeli Galaxy S7'de sıvı soğutma kullanacağı belirtildi.Samsung Galaxy S7 modelinde 0.6 mm kalınlığında sıvı borular kullanarak ısınma sorununa kökten bir çözüm getirmeyi planlıyor.

Sıvı soğutma sistemleri daha önce Sony Xperia Z5 ve Nokia Lumia 950 XL'de kullanılmıştı.

Bu yüzden Samsung mühendisleri sıvı soğutmanın stabil durumda çalışacağından emin.

Şimdi Samsung'un yapmak istediği, telefonun maliyetini etkilemeden sıvı soğutma entegrasyonunu yapmak.

Isınma problemlerine karşın Samsung'un kendi Exynos işlemcilerini kullanması bekleniyor.

Dünya devi Samsung'un yeni amiral gemisi olması beklenen Galaxy S7'nin piyasa çıkış tarihi Güney Kore kaynaklı bir haber sitesine göre belli oldu.

Yakın zamanda Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge modellerini piyasaya sunun dünyanın teknoloji devi Samsung'un Galaxy S serisinin yeni modeli olması beklenen Galaxy S7 için çalışmalara başladığı belirleniyor.

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

ET Today'in haberine göre Samsung'un Galaxy S7'yi 2016'nın Ocak ayında açıklayacak. Şubat ayında da satışa sunulması bekleniyor.

Cihazda işlemci olarak Snapdragon 820’nin yada Exynos M1 (Exynos 8890) işlemcinin kullanılacağını iddia edilirken cihazın tasarımını nasıl olacağı ise henüz belli değil.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Sosyal Ilişki Siteleri

Sosyal Ilişki Sitelerini Ziyaret Artıyor ABD, Ingiltere Ve Almanya’da, şirket Ağındayken Sosyal Ilişkileri Geliştirme Sitelerine Giren Son Kullanıcıların Sayısı, Büyük şirketlerde Küçük şirketlere Oranla Daha Hızlı Artıyor Ve Bu Ziyaretler şirket Ağlarını Siber Saldırılara Açık Hale Getiriyor. Trend Micro’nun Kurumsal Son Kullanıcılar Arasında Yaptığı Bir Araştırma, şirket Ağını Kullanarak Web 2.0 Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Eden çalışanların Sayısının Yükseldiğini, Bu Ziyaretlerin, şirket Ağlarını Siber Saldırılara Açık Hale Getirdiğini Ortaya çıkardı. ABD’de, Ingiltere’de Ve Almanya’da, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerine Göz Atan Son Kullanıcıların Sayısı, Büyük şirketlerde Küçük şirketlere Oranla Daha Hızlı Artıyor. Küçük şirketlerdeki Japon Son Kullanıcılar, Büyük şirketlerdeki Japon Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli Iken, ABD, Ingiltere Ve Almanya’da, Mobil çalışanlar, Masaüstü Bilgisayarda çalışanlara Kıyasla, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli. Toplamda, Son Kullanıcıların Yüzde 45’i, Web Posta Aracılığıyla Gizli Bilgi Gönderdiklerini Belirtirken, Araştırmaya Göre, Web Posta, En Sık Kullanılan Web 2.0 (WEB Hizmetini Iyileştirmek Amacıyla Ziyaretçilerin Siteye Katılımını Sağlamak, Diğer Sitelerle Ve Ziyaretçilerle Işbirliği Yapma Fikrine Dayanan Akım) Ve Uygulaması Oluyor. Araştırma Sonuçlarına Göre, 2007 Ve 2008 Kıyaslandığında, Web Postayla Gizli Bilgi Yolladığını Kabul Eden Mobil Son Kullanıcıların Oranı, Ingiltere’de Yüzde 30’dan, Yüzde 49’a, Almanya’da Yüzde 51’den, Yüzde 64’e Yükseldi. Japon Son Kullanıcılar, Diğer ülkelerdeki Son Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Ya Da Uzaktan çalışırken Web 2.0 Uygulamalarını Kullanarak, Bir Saatten Uzun Süre Geçirmeye Daha Eğilimli Oluyor. trend Micro’dan Yapılan Yazılı Açıklamada, şirketin ABD, Ingiltere, Almanya Ve Japonya’da 1600 Kurumsal Son Kullanıcıyı Kapsayan Araştırmasına Yer Verildi. Araştırma Sonuçlarına Göre, 2008 Yılında Araştırmaya Yanıt Verenlerin Yüzde 19’u, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Ederken, Bu Oran 2007’de Yüzde 15 Idi. Ingiltere’de, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Ziyaret Eden Son Kullanıcıların Oranı, 2007’de Yüzde 11 Iken 2008’de Yüzde 27 Oldu. Almanya’da Ise Bu Oran, 2007’de Yüzde 9’du Ve 2008’de Yüzde 13’e Yükseldi.

Windows Vistaya Format Atmak

windows Vista Formatlama Vistanın Formatlanması Benim Günlerce Cevabını Aradığım Bu Basit Sorunu Bu Yazımda çözüyoruz .Bize Gerekenler :Hayatımızdan Bezdirmiş,vista Işletim Sistemi Yüklü Bir Bilgisayar. Bir Adet De Windows Vista Geri Yükleme Medyası. işte Hepsi Bu Kadar . Başlamadan önce Bu Geri Yükleme Medyasının Ne Olduğu Hakkında Bilgi Vermek Istiyorum . Bu,bilgisayarınızla Birlikte Gelen Bir Cddir.şu Karışmasın,bu Driver Cdsi Değildir.Bu Cdnin üstüne(en Azından Benimkinin üstünde) şunlar Yazar: Sadece Vestel Tarafından üretilenyeni Bir PC Ile Verilir. Windows Vista Home Premium 32 Bit. Bu ürün Için Gereken Destek Vestel Tarafından Sağlanmaktadır. Evet Bunun Da Ne Olduğunu Anladıktan Sonra Başlıyoruz; 1. Bu Cdmizi Oturumumuz Açıkken Takıyoruz.internet Bağlantımızı Kesiyoruz. 2. Bilgisayarı Yeniden Başlatıyoruz 3. Bilgsayar Başlarken BiOS Menüye Giriyoruz.(Bu Menüye Benim Bilgisayarımda F2 Ile Giriliyor.Ayrıntılı Bilgi Için Google Amca’ya Başvurun) 4. BiOS Menüden Açılış Ayarlarına Geliyoruz,burdan Sistemi Başlatmak Için CD/DVD Room Seçeneğini PgUp Tuşu Yardımıyla üste Getiriyoruz.(1.Sıraya) 5. Bunu Yapıp Kaydet Ve çıkış Deyince Bilgisayar Yeniden Başlayacak.Açılışta CD’den önyükleme Için Bir Tuşa Basmanız Istenecek.Tabiki Bir Tuşa Basıyoruz. 6. Bastıktan Sonra Yeni Bir Ekran Gelecek.Vista Loading Files Gibi Birşey Yazıyordu Sanırım. 7. Bu Ekran Da Gittikten Sonra Dil,ülke,klavye,saat Ayarlarınızı Yapmanız Istenecek. 8. Bunları Yaptıktan Sonra Sistemi Hangi Diske Kurmanızı Istediğinizi Soracak.Burda önemli Bir Adım Var.Eğer Bilgisayar Dosyalarınızı Yedek Almak Amacıyla Herhangi Bir Sabit Diske Atmadıysanız,ordaki Tüm Diskleri Silin.Böylece 2 Kez Vista Kurulmuş Olmayacak Bilgiyarımıza.Daha Sonra Ordan Boyutu Biraz Büyük Olanlardan Bir Disk Seçin Ve Ileri Deyin. 9. Burda Iş Vista’da.Yaklaşık 20-25 Dk Bilgisayar Başından Kalkın,çay Kahve Için. 10. 25 Dk Sonra Bilgisayar Başına Gelince Sizden Kullanıcı Adı Ve şifresi Isteyecek.(Bu Ekranı Göremiyorsanız Görene Kadar Bekleyin Birşeye Dokunmadan) Bilgilerimizi Giriyoruz.Daha Sonra Bilgisayar Adı Istiyor Onu Da Yazın. 11. Işlemimi Tamamdır,oturumumuzu Açıyoruz.Kısa Bir Masaüstünüz Hazırlanıyor… Ekranında Sonra Oturumunuza Erişebilirsiniz. Bunları Yaptıktan Sonra Vista’nın Ne Kadar Rahat Bir Sistem Olduğunu Anlayacaksınız Açılışta Iki Saat Bekleme,bilgisayarın Donma Sorununa Noktayı Koyuyoruz Son Bir Tavsiye,oyunlarınızı Programlarınızı C: Sürücüsüne Ve Sistemi Kurduğunuz Sürücüye Yüklemeyin.Bunu Yerine 15-20 Gblik Bir Disk Açın Ve Burayı Kullanın.Sistem Açısından Oldukça Faydalı.

Barometre Ve Atmosfer Basıncı

Barometre Ve Atmosfer Basıncı Hava Basıncını ölçmeğe Yarayan Alet. Yunanca Ağırlık Anlamına Gelen "baros" Ve ölçü Anlamına Gelen Metrondan.  Ince Bir Kamışla Su Içtiğimiz Zaman, Kamışın Içindeki Havayı Ağzımızla Içimize çekeriz. Böylece Yaratılan Boşluk Hemen, Yukarı Doğru çıkan Sıvıyla Dolar. Bu Olay Bize Doğal Gibi Gelir; Ama Bunu Nasıl Açıklamalı? Eskiçağ Bilginleri Bu Soruya şöyle Karşılık Verirlerdi: «Doğa, Boşluktan Nefret Eder», Yani Boşaltılan Havanın Yerini Mutlaka Bir şey Doldurmalıdır. Ama Bu Bir Açıklama Değildir. Atmosfer Her şeyi Bastırır, Sıkıştırır; Tıpkı Bulunduğu Kabın çeperlerine Ve Içinde Yüzen Nesnelerin Tümüne Basınç Yapan Bir Sıvı Gibi. Dalgıçlar Birkaç Metre Derine Dalar Dalmaz, Hemen Su Basıncını Duyarlar. Hava Için De Az çok Aynı şey Söz Konusudur: Stratosferin En Yüksek Katmanlarına Oranla Biz, Havanın «dibinde», çok Derinde Sayılırız Ve Sıfır Düzeyde (deniz Düzeyi) Havanın Ağırlığı, Sm2'ye L 033 Gramlık Bir Basınç Yapar. Bir Kuyuya Daldırılan Borudaki Hava Tulumba Ile Emilince, Atmosfer, Borunun Içindeki Suya Basınç Yapmaz Olur, Ama Kuyunun Içindeki Suya Basınç Yapmağa Devam Eder. Böylece Sıvı, Borudan Yukarıya Doğru Itilir. Ve Su, 10,30 Metrelik Bir Yüksekliğe Ulaşınca, Bu Sıvı Sütununun Ağırlığı, Havanın Kuyu Yüzeyine Yaptığı Basınca Eşit Hale Gelir. Bu Iki Güç Arasında Denge Kurulur Ve Su Artık Yükselmez. BAROMETRENiN ICADI Bu Garip Olayı Ilk Olarak 1643 Yılında, Italyan Bilgini Evangelista Torricelli Açıkladı. Torricelli, Suyun Yerine, Ondan On üç Buçuk Defa Daha Ağır Olan Civayı (sıvı Maden) Koymayı Akıl Etti, Bu Sayede Sütunun Yüksekliği Aynı Oranda Kısalmış Oldu. Böylece Torricelli Ilk Barometreyi Gerçekleştirdi: Bir Ucu Tıkalı Ve Içi Civa Dolu Cam Bir Boru. Bu Boru Başaşağı çevrilip Açık Ucu Gene Civayla Dolu Bir Küvete Daldırılır. Borudaki Civanın Bir Kısmı Küvete Akar Ve Civa Sütunu Borunun Içinde Aşağı Yukarı 760 Milimetreye Kadar Iner. O Zaman Civanın Ağırlığı, Atmosfer Basıncı Ile Eşdeğer Olur. YÜKSEKLiÐiN ÖLÇÜLMESi VE HAVA TAHMiNi Aynı Dönemde, Blaise Pascal, Yükselti'yi ölçmek Için Barometreden Yararlanmayı Düşündü. Atmosferin Ağırlığı, Borunun Içindeki Civanın Yüksekliğini Belirlediğine Göre, Bu Yükseklik, Bir Dağın Tepesinde Azalacaktır; Dağın Tepesinde, Hava Tabakasının Yüksekliği Deniz Düzeyine Göre Daha Az Olduğundan Ağırlığı Da Daha Az Olacaktır. Buna Göre Civa Sütununun Yüksekliği, Hangi Yükseltide Bulunduğumuzu Gösterir: Altimetre'nin (yükseltiölçer) Esası Budur. Daha Sonra, Atmosferdeki Değişmelerin, Atmosfer Ağırlığını Azaltıp çoğaltmakla Civa Sütununun Yüksekliğini Değiştirdiği Anlaşıldı. Böylece Barometre Işaretlerine Bakılarak Hava Değişikliği'nin Tahmini öğrenilmiş Oldu; Buna Göre Deniz Düzeyinde, 760 Milimetre Yükseklikteki Civa, «güzel Hava» Belirtisidir. Atmosfer Basıncı, Havası Boşaltılmış Kutular Olan Madeni Barometre'lerle De ölçülebilir.  

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder