Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Yazar: / | 09.12.2015 |Okunma:2239

İşte karşınızda Samsung Galaxy S7Samsung’un bir sonraki telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın tasarımından ipucu veren ilk görüntüler internete sızdı.

Şubat ayının sonunda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2016) yaklaştıkça, etkinlikte tanışacağımız cihazlardan küçük bilgiler internete sızıyor. Samsung'un bir sonraki Galaxy telefonu hakkında bazı bilgilerle karşılaşmıştık, şimdiyse ilk kez telefona ait çizimlerle karşı karşıyayız.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus'a ait bu çizimler, aksesuar üreticisi ITSkins tarafından ortaya çıkarıldı. Yeni bir tasarım bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak olansa, çizimlerdeki telefonların Galaxy S6'yla neredeyse aynı görünmesi. Bununla birlikte iddiaya göre Samsung, bu sene daha büyük ekranlı bir "S7 Plus" tanıtacak. Galaxy S7'yle aynı tasarımı paylaşacak olan S7 Plus, 163.32 x 82.01 x 7.82mm ölçülerinde olacak.Sızan bu görüntüleri doğrulamak şimdilik mümkün olmadığından, gerçeği öğrenmek için biraz beklememiz gerekiyor. Samsung'un yeni telefonlarını MWC 2016'da tanıtması bekleniyor.

Kaynak: Hurriyet

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Aboneyle Operatör Kavgası Sona Erecek

Bilgi Teknolojileri Ve Iletişim Kurumu (BTK), Cep Telefonu Operatörleri Ile Aboneler Arasında Yer Yer Krize Yol Açan Uzun Süreli Hizmet Alım Taahhütnamelerini şeffaflaştıracak önemli Bir Karar Aldı. Buna Göre Operatörler, Taahhütnameleri Anlaşılır Biçimde Hazırlayacak, Internet Sitesinde Yayınlayarak, Abonelerin Erişimine Sunacak. Operatörler, özellikle Pahalı Cihaz Satışını öngören Tarifelerde, Aboneler Ile Uzun Süreli (2 Ve Daha Uzun Yıl) Taahhütlü Sözleşme Imzalıyor. Aboneler, Bu Taahhüt Döneminde Operatörün Sunduğu Farklı Ve Avantajlı Paketlerden Yararlanmak Istiyor. Bu Talep, Sözleşme Koşullarına Aykırı Olduğu Için Yerine Getirilmiyor. OKUMADAN IMZALANIYOR Sektör Temsilcileri, Abonelerin Büyük Bölümünün Imzaladıkları Sözleşmede Yer Alan Taahhütlerden Habersiz Olduğuna Işaret Etti. BTK Yetkilileri De Abonelerin Sözleşmeleri Okumadan Imzaladıklarına Dikkat çekti. BTK’nın Kararına Göre Operatörler Ya Da Işletmeciler, Taahhütlü Tarifelerdeki Taahhütnameyi Anlaşılır Bir şekilde Hazırlayarak, Internet Sitesinde Görülecek Biçimde Yayınlayacak Ve Kampanyanın Süresi Doluncaya Kadar Internet Sitesinden Kaldırmayacak.

Sosyal Ilişki Siteleri

BD’de, Ingiltere’de Ve Almanya’da, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerine Göz Atan Son Kullanıcıların Sayısı, Büyük şirketlerde Küçük şirketlere Oranla Daha Hızlı Artıyor. Küçük şirketlerdeki Japon Son Kullanıcılar, Büyük şirketlerdeki Japon Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli Iken, ABD, Ingiltere Ve Almanya’da, Mobil çalışanlar, Masaüstü Bilgisayarda çalışanlara Kıyasla, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerini Gezmeye Daha Eğilimli. Toplamda, Son Kullanıcıların Yüzde 45’i, Web Posta Aracılığıyla Gizli Bilgi Gönderdiklerini Belirtirken, Araştırmaya Göre, Web Posta, En Sık Kullanılan Web 2.0 (WEB Hizmetini Iyileştirmek Amacıyla Ziyaretçilerin Siteye Katılımını Sağlamak, Diğer Sitelerle Ve Ziyaretçilerle Işbirliği Yapma Fikrine Dayanan Akım) Ve Uygulaması Oluyor. Araştırma Sonuçlarına Göre, 2007 Ve 2008 Kıyaslandığında, Web Postayla Gizli Bilgi Yolladığını Kabul Eden Mobil Son Kullanıcıların Oranı, Ingiltere’de Yüzde 30’dan, Yüzde 49’a, Almanya’da Yüzde 51’den, Yüzde 64’e Yükseldi. Japon Son Kullanıcılar, Diğer ülkelerdeki Son Kullanıcılara Kıyasla, şirket Ağındayken Ya Da Uzaktan çalışırken Web 2.0 Uygulamalarını Kullanarak, Bir Saatten Uzun Süre Geçirmeye Daha Eğilimli Oluyor. SiBER SUÇTA ARTIş BEKLENTiSi Açıklamada, Genellikle Web 2.0 Teknolojilerine Dayanan Bu Sitelerin, Siber Suçluların Ve Malware (kötücül Yazılım) Yazarlarının Ana Hedefi Olduğu Ifade Edilerek, Bu Kişilerin, Söz Konusu Sitelerin Interaktif Yönünü Ve Popülerliğini Kullanarak Kar Amaçlı Ve Kötü Niyetli Saldırılar Düzenlediği, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerine Ek Olarak, Bloglar, Wikiler Ve Işbirliği Araçlarının Da Web 2.0 Teknolojilerinden Faydalandığı Belirtildi. Son 6-12 Ayda, Trend Micro Tehdit Araştırması Analistlerinin, Pek çok Sosyal Ilişki Geliştirme Sitesinin Içinde çeşitli Malware Aktiviteleri Olduğunu Fark Ettiği Aktarılan Açıklamada, şöyle Denildi: "Örneğin, 2007 Sonunda Kurulan Popüler Bir Sitenin Içindeki Banner Ilanlar, Kurbanın Bilgisayarına Zararlı Dosya Ve Programlar Yüklüyor. Diğer Sitelerde, Kullanıcıları Zararlı Sitelere Yönlendiren Gömülü Kodlar Olduğu Bulundu. Bütün Bunların Amacı Ise Kimlik Bilgilerini Ve Kişisel Verileri çalmak. Buna Ek Olarak, Sosyal Ilişki Geliştirme Siteleri, Genellikle Adware (reklam Pencereleri) Ve Spyware (casus Yazılım) Için Birer Cennet Olabiliyor." Trend Micro Teknoloji Direktörü Raimund Genes, Konuya Ilişkin Değerlendirmesinde, Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerinin Popülerliğinin, Onları Siber Suçlular Açısından Savunmasız Bir Hedef Haline Getirdiğini Belirtti. E-posta Eki Olarak Dağıtılan Tehditlerin, Yerini Web 2.0 Linklerinin Içine Gömülen Tehditlere Bıraktığını Gördüklerine Dikkati çeken Genes, "Bunların çoğu Da Sosyal Ilişki Geliştirme Sitelerinde Bulunuyor. Bu Sitelerin Daha Yenilikçi Ve Interaktif Hale Gelmesine Bağlı Olarak Güvenlik Ihlallerinin Ve Siber Suçun Da Artmasını Bekliyoruz" Dedi.

Android 4.1'de Bildirimler Engellenecek

Android 4.1'de Bildirimler Engellenecek Google, Android 4.1 Jelly Bean Ile Beraber Pek çok Yeni özelliği Hayatımıza Sokacak. Butter Projesiyle Beraber 60FPS Hızında Arayüze Geçecek Olan Jelly Bean, Hızın Yanında Kullanıcılara çok Daha Fazla Ayar Imkanı Sunacak. Yeni Ayarların Başında Kapatılabilecek Olan Bildirimler Olacak. Uygulamalardan Gelen Otomatik Bildirimlerden Sıkılıyorsanız, AirPush özelliğini Android 4.1 Jelly Bean Kullanan Cihazınızda Devre Dışı Bırakabilir, Bildirimlerden Kurtulabilirsiniz. Aşağıdaki Videoda Da Zaten Bildirimlerin Nasıl Kapatılacağı Konusunda Bilgiler Veriliyor. Iyi Seyirler. Google, Jelly Bean'i Galaxy Nexus Ve Nexus S Modellerine Veriyor. Pek çok Cihazda Jelly Bean çalışabilecek. 512 MB RAM'li Cihazlarda Oldukça Başarılı Bir şekilde çalıştıığı Görülüyor. Artık Güncelleme Konusunda Top üreticilerde.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder