Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Yazar: / | 09.12.2015 |Okunma:4189

İşte karşınızda Samsung Galaxy S7Samsung’un bir sonraki telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın tasarımından ipucu veren ilk görüntüler internete sızdı.

Şubat ayının sonunda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2016) yaklaştıkça, etkinlikte tanışacağımız cihazlardan küçük bilgiler internete sızıyor. Samsung'un bir sonraki Galaxy telefonu hakkında bazı bilgilerle karşılaşmıştık, şimdiyse ilk kez telefona ait çizimlerle karşı karşıyayız.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus'a ait bu çizimler, aksesuar üreticisi ITSkins tarafından ortaya çıkarıldı. Yeni bir tasarım bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak olansa, çizimlerdeki telefonların Galaxy S6'yla neredeyse aynı görünmesi. Bununla birlikte iddiaya göre Samsung, bu sene daha büyük ekranlı bir "S7 Plus" tanıtacak. Galaxy S7'yle aynı tasarımı paylaşacak olan S7 Plus, 163.32 x 82.01 x 7.82mm ölçülerinde olacak.Sızan bu görüntüleri doğrulamak şimdilik mümkün olmadığından, gerçeği öğrenmek için biraz beklememiz gerekiyor. Samsung'un yeni telefonlarını MWC 2016'da tanıtması bekleniyor.

Kaynak: Hurriyet

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Usb Veri Güvenliği

USB Ile Veri Aktaran Cihazların Giriş Kısmına Yerleştirdiğiniz Thanko USB Güvenlik Kilidi, üç Haneli Bir Parola Ile Tüm Değerli Bilgilerinizi Fiziksel Olarak Koruyor. USB'den Bağlanan Her Türlü Cihazla Birlikte Kullanılabilen ürün, Güvenlik Paranoyalarına Son Veriyor. Thanko'nun Online Mağazasında Sadece 7 Dolardan Satılan Bu Eski Usul Güvenlik çözümünün En Güzel Tarafı, Her Yıl Lisans Yenileme Derdinin Olmaması(!).

Youtube Yasağı Kalktı

youtube Giriş Youtube Yasağı 5 Mayıs’tan Bu Yana Kapalı Olan YouTube’a Erişim Yasağı Kalktı. Internet Daire Başkanı şen, Yasaklı Videonun Kalkmasıyla Yasağın Da Kalktığını, Artık Türkiye’nin Her Yerinden Siteye Erişimin Mümkün Olduğunu Belirtti. Ancak Birçok Bölgede Youtube'a Hala Erişilemiyor. Üç Aydan Uzun Bir Süredir Erişim Yasağı Getirilen Ve Kapatılması Tartışılan Video Paylaşım Sitesi YouTube Sonunda Açıldı. Ntvmsnbc'nin Haberine Göre; Telekomünikasyon Iletişim Başkanlığı Internet Daire Başkanı Osman Nihat şen, Kapatmaya Neden Olan Içeriğin Siteden Kaldırılmasıyla YouTube’un Tekrar Açıldığını Söyledi. Site Kapama Ve Açmanın Mahkeme Kararıyla Olduğunu Belirten şen, Yasaya Aykırı Bir Içeriğin Siteye Tekrar Girmesi Durumunda YouTube’un Yine Kapatılabileceğini Ifade Etti. TÜRKiYE'NiN HER YERiNDEN ILETişiM MÜMKÜN şen şunları Söyledi: “Artık Türkiye’nin Her Yerinden Siteye Erişim Mümkün. Herhangi Bir Engelleme Yok. Youtube’a Erişim Yasağı Mahkeme Kararıyla Gelmişti. Kapatmaya Neden Olan Içeriğin çıkarılması üzerine Sitenin Açılmasına Karar Verildi. Türkiye’deki Yasalar Gereği Site Kapama Ve Açma Işlemleri Mahkeme Kararıyla Olur.”  

Miraç Kandilinizi Kutlarız

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun Dualarınızda Yer Almak Ümidiyle... Isra Ve Miraç Mucizesi, Sevgili Peygamberimizin, Allah’ın Izni Ve Keremiyle Takdir Buyurulan Bir Zaman Diliminde önce Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, Oradan Da Rabbimizin Sonsuz Kudret Ve Ayetlerini Müşahede Etmek Için Semaya Yaptığı, Içerisinde Pek çok Ilahi Lütuf, Ihsan Ve Bereketi Barındıran; Hikmet, Hediye Ve Müjdelerle Dolu Manevi Bir Yolculuktur. Miraç, Sevgili Peygamberimizin Yaşadığı Büyük Buluşmadır. “Miraç, Allah’ın Sonsuzluğuna, Büyüklüğüne Ve Birliğine Yapılan En Görkemli şahitliktir…” Allah’ın Sonsuzluğuna, Büyüklüğüne Ve Birliğine Yapılan En Görkemli şahitliktir. Bu şahitliğin Ve Manevi Tecrübenin Müminin Miracı Olan Namaz Ile Taçlandırılması, Miraç Hediyesi Ayetlerde Bildirilen Sorumluluk Bilinci, Istikametini Imana çevirenlerin, Allah’tan Başkasına Kulluk Etmeyenlerin Günahlarının Bağışlanacağı Ve Sonunda Cennete Gireceği Müjdesi, Miracın Bizi Sonsuzluğa Götüren Yüce Değerleridir. Risale-i Nur’dan Mirac Kandiline Dair… Bismillahirrahmanirrahim Aziz, Sıddık Kardeşlerim, Leyle-i Miraç, Ikinci Bir Leyle-i Kadir Hükmündedir. Bu Gece Mümkün Oldukça çalışmakla Kazanç Birden Bine çıkar. şirket-i Mâneviye Sırrıyla, Inşaallah Herbiriniz Kırk Bin Dille Tesbih Eden Bazı Melekler Gibi, Kırk Bin Lisanla Bu Kıymettar Gecede Ve Sevabı çok Bu çilehanede Ibadet Ve Dualar Edeceksiniz. Ve Hakkımızda Gelen Fırtınada Binden Bir Zarar Olmamasına Mukabil, Bu Gecedeki Ibadetle şükredersiniz. Hem Sizin Tam Ihtiyatınızı Tebrikle Beraber, Hakkımızda Inâyet-i Rabbâniye Pek Zâhir Bir Surette Tecelli Ettiğini Tebşir Ederiz. (şualar Sh.429) Aziz, Sıddık Kardeşlerim, Evvelâ: Leyle-i Miracınızı Tebrik Ve Içinde Ettiğiniz Duaların Makbuliyetini Rahmet-i Ilâhiyeden Niyaz Ederiz. Ve Bu Havalide Miraç Gecesinden Bir Gün Evvel Ve Bir Gün Sonra Müstesna Bir Surette Rahmetin Yağması Işarettir Ki, Bu Vatanda Bir Umumî Rahmet Tecellî Edecek, Inşaallah. (Emirdağ Lahikası, Sayfa 263)

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder