Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Yazar: / | 09.12.2015 |Okunma:2706

İşte karşınızda Samsung Galaxy S7Samsung’un bir sonraki telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın tasarımından ipucu veren ilk görüntüler internete sızdı.

Şubat ayının sonunda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2016) yaklaştıkça, etkinlikte tanışacağımız cihazlardan küçük bilgiler internete sızıyor. Samsung'un bir sonraki Galaxy telefonu hakkında bazı bilgilerle karşılaşmıştık, şimdiyse ilk kez telefona ait çizimlerle karşı karşıyayız.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus'a ait bu çizimler, aksesuar üreticisi ITSkins tarafından ortaya çıkarıldı. Yeni bir tasarım bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak olansa, çizimlerdeki telefonların Galaxy S6'yla neredeyse aynı görünmesi. Bununla birlikte iddiaya göre Samsung, bu sene daha büyük ekranlı bir "S7 Plus" tanıtacak. Galaxy S7'yle aynı tasarımı paylaşacak olan S7 Plus, 163.32 x 82.01 x 7.82mm ölçülerinde olacak.Sızan bu görüntüleri doğrulamak şimdilik mümkün olmadığından, gerçeği öğrenmek için biraz beklememiz gerekiyor. Samsung'un yeni telefonlarını MWC 2016'da tanıtması bekleniyor.

Kaynak: Hurriyet

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Cep Telefonu Nasıl Dizüstü Oldu

Dizüstüne Dönüşen Cep Telefonu (Video) Motorola, Atrix 4G'yi Barcelona'da Tanıttı. Atrix 4G, Android 2.2 Işlemcili Akıllı Telefon, Laptop Istasyonuyla Bir Anda Dizüstü Bilgisayara Dönüşüyor. Atrix 4G'yi Bağlanan Ekran Ve Klavye Ile Bilgisayar Olarak Kullanabiliyorsunuz. Cihazın Bir Diğer Devrim Niteliğindeki özelliği De 5 MP Kamerasıyla çektiği Video Ya Da Fotoğrafları Dev Ekranda Bile Net Olarak Izleme Imkânı Sunması.

Çift Sim Kartlı Telefonlar Toplatılıyor!

Çift Sim Kartlı Telefonlar Piyasanın Gözdesi Oldu. Ancak Birçok Riski De Beraberinde Getirdi. Telekomünikasyon Kurumu Bakın Nasıl Uyarıda Bulundu Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Tayfun Acarer, Piyasada Satılan 8 çift Sim Kartlı Cep Telefonunun Teknik özelliklerinin Standartlara Uygun Olmadığını Tespit Ettiklerini Bildirerek, Kısa Sürede Adlarını Açıklayacakları Bu ürünlerin Iade Edilebileceğini Ve Toplatılacağını Kaydetti.  Çift Sim Kartlı Telefonların Son Dönemde çok Yaygınlaştığını Ve Pazar Paylarının Yüzde 15'e Ulaştığını Ifade Eden Acarer, Sektörde 53 Markaya Ait 70 çift Sim Kartlı Telefon Modeli Bulunduğunu Söyledi.  SAÐLIK AÇISINDAN STANDARTLARA UYGUN DEÐiL Teknik Düzenleme Daire Başkanlığı Bünyesindeki “Piyasa Gözetim Ve Denetim Laboratuvarı”nda Yapılan Testlerle Telefonlardaki Teknik Değerlerin Kontrol Edildiğini Bildiren Acarer, Sözlerini şöyle Sürdürdü:  "Yaklaşık 2 Ayda 13 çift Sim Kartlı Telefonun Testi Yapıldı. Diğerlerininki De Devam Ediyor. Ancak Piyasadaki 1,2 Milyon çift Sim Kartlı Telefon Modelinden 800 Bini Bu 13 Modelden. Bu Da Pazarın Yüzde 60'ı Ediyor. Bunların 8'inin Teknik özelliklerinin Standartlara Uygun Olmadığını Tespit Ettik. 4 Tanesinde De Sorun Var. Bir Tanesi Ise Yapılan Uyarı Ile Uygun Hale Geldi. Ürünlerimiz Avrupa Birliği Standartlarına Uygun Olmalıdır. Ithal Edilen Bu ürünler, Avrupa Birliği Standartlarına Uygun Değil. Baz Istasyonları Sağlık Açısından Tartışılıyor Ama üzerinizde Taşıdığınız Telefonları Kafanıza Dayıyorsunuz. Bunların Standartlara Uygun Olmaması Durumunda Sağlık Açısından önemli Etkileri Olur."  MARKA VE MODELLER ILAN EDiLECEK Mevzuata Göre, Bu ürünlerin Marka Ve Modellerini 2 Ulusal Kanal Ve Gazete Aracılığıyla Duyurmaları Gerektiğini Belirten Acarer, Uygunsuzluk Tespit Edilen ürünleri Ithalatçılarına Da Bildireceklerini Söyledi.  Testleri Yapılan ürünlerin Istenilen Standartları Sağlamadığına Ilişkin Ilanın Ardından Hem ürünün Ithalatının Yasaklanacağını Hem De Bu ürünleri Kullanan Tüketicilere Iade Hakkı Doğacağını Kaydeden Acarer, Diğer çift Sim Kartlı Telefonların Da Aynı Laboratuvarda Inceleneceğini Belirtti.  “RiSKLi ÜRÜN, MARKA VE ÜLKELER BELiRLENECEK”  Acarer, çift Sim Kartlı Telefon Piyasasının Kalite Yerine Rant Ağırlıklı Olduğunu Belirterek, “Vatandaş ürün Alırken Teknik özellikleri Sorgulamalı. Tüketiciler Faturanın Yanı Sıra Teknik özelliklerine De Bakmalı. Biz bu Firmaları Ilan Edince Tüketici Gidip ürünü Iade Edebilecek Fakat Sağlık Açısından Zarar Görebilir” Diye Konuştu.  Test Sonucunda Teknik özellikleri Standartlara Uygun Olmayan ürünleri Belirleyerek Sektör Için “riskli ülke, Riskli ürün Ve Riskli Markaları” Tespit Edeceklerini Kaydeden Acarer, Bunları Da AB üyesi ülkelerde Uygulandığı Gibi Dış Ticaret Müsteşarlığına Bildireceklerini Söyledi. 

Altı Boyutlu Görüntü

Altı Boyutlu Görüntü Amerika'nın Meşhur Teknik üniversitelerinden Massachusetts Institute Of Technology (MIT) Araştırmacıları, "süper Gerçekçi Bir Görüntüleme Sistemi" üstünde çalıştıklarını Duyurdular. Sistemin, Eskiden Kalemtraşların üstünde Bulunan Ya Da Sakızlardan çıkan Ve Hareket Ettirdikçe Resmin De Hareket Ettiği Izlenimini Veren Ekrancıklarınkine Benzer Bir Prensiple çalıştığı Tarif Ediliyor. Ancak, 6 Boyut Sistemi, üst üste Yapıştırılan Iki Resmi Tek Gibi Gösteren şerit Merceklerin Yerine, Art Arda Yerleştirilmiş Dört Köşe Ekranlar Ve Mercekler Kullanıyor. Böylece Sadece Bakış Açısındaki Değişikliklere Değil, çevresindeki Değişikliklere De Tepki Gösteren; ışığın Geliş Yönüne, Açısına, şiddetine Göre Gölgeli Ve Aydınlık Alanlar üreten Görüntüler Elde Ediliyor. Sistemde Elektronik Bir öğe Olmadığı Gibi, Aktif Olarak Kontrol Edilmesi De Gerekmiyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder