Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Yazar: / | 09.12.2015 |Okunma:1362

İşte karşınızda Samsung Galaxy S7Samsung’un bir sonraki telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın tasarımından ipucu veren ilk görüntüler internete sızdı.

Şubat ayının sonunda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2016) yaklaştıkça, etkinlikte tanışacağımız cihazlardan küçük bilgiler internete sızıyor. Samsung'un bir sonraki Galaxy telefonu hakkında bazı bilgilerle karşılaşmıştık, şimdiyse ilk kez telefona ait çizimlerle karşı karşıyayız.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus'a ait bu çizimler, aksesuar üreticisi ITSkins tarafından ortaya çıkarıldı. Yeni bir tasarım bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak olansa, çizimlerdeki telefonların Galaxy S6'yla neredeyse aynı görünmesi. Bununla birlikte iddiaya göre Samsung, bu sene daha büyük ekranlı bir "S7 Plus" tanıtacak. Galaxy S7'yle aynı tasarımı paylaşacak olan S7 Plus, 163.32 x 82.01 x 7.82mm ölçülerinde olacak.Sızan bu görüntüleri doğrulamak şimdilik mümkün olmadığından, gerçeği öğrenmek için biraz beklememiz gerekiyor. Samsung'un yeni telefonlarını MWC 2016'da tanıtması bekleniyor.

Kaynak: Hurriyet

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

En Tehlikeli Bilgisayar Virüsleri

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Tehlikeli 10 Virüsünü şeçiyor 1Gelmiş Geçmiş En Tehlikeli 10 Virüs 2CIH (1998) 3Melissa (1999) 4ILOVEYOU (2000) 5Code Red (2001) 6SQL Slammer (2003) 7Blaster (2003) 8Sobig.F (2003) 9Bagle (2004) 10MyDoom Ve Sasser (2004) Gün Geçtikçe Yaygınlaşan Ve Gerçek Hayatta Gerçekleştirilen Birçok Aktivitenin Taşındığı Devasa Bir Platform Olan internet, Son 10 Yılda Oldukça Yol Kat Etti. . Dünyayı Küçük Bir Köy Haline Getiren Ve Iletişimin Dışında Bankacılıktan, Alışverişe Kadar Geniş Kulvarda Insanlara Hizmet Veren Internet, Genelde Insanlığa Faydalı Gibi Görünse De, Aslında Içerisinde Barındırdığı Tehditlerle Birçok Kişinin Kabusu Olabiliyor. Bu Nedenle, Bugün Milyonlarca Farklı Virüsün Barındığı Internetin Zararlılarına Karşılık Geliştirilen Birçok anti-virüs yazılımına Rastlayabilirsiniz. Birbirinden Farklı Güvenlik çözümü Sunan Bu Yazılımlar Sayesinde Kullanıcılar Bu Zararlılara Karşı Tam Olarak Olmasa Da, Maksimum seviyede Güvenliklerini Sağlayabiliyorlar. Ancak Bazı Virüsler Var Ki, Güvenlik Yazılımları Da Bu Virüsler Karşısında çaresiz Kalabiliyor. CHIP Online, şirketleri Milyarlarca Dolar Zarara Uğratan Ve Güvenlik Yazılımlarını Kolaylıkla Bypass Edebilen, Tarihe Geçmiş en Tehlikeli Ve Yıkıcı 10 Virüsü Mercek Altına Aldı

Android Ve IOS Için Office Geliyor

Microsoft'un Windows Ve Mac Için çıkardığı Office Yazılımları, önümüzdeki Dönemlerde Yükselişini Sürdüren Mobil Platformlara Geliyor. Ilk Olarak 2013'ün Ilk Aylarında Mobil Platformlar Için çıkması Beklenen Office Uygulaması, Henüz çıkabilmiş Değil. Gelen Bilgilere Göre De Yakın Bir Zamanda çıkacağa Benzemiyor. Microsoft'un Office 2013 Sürümü Için Izleyeceği Yol Haritası Ortaya çıktı. Yol Haritasına Göre Windows Blue Güncellemesiyle Beraber, Windows 8 Ve Windows RT Için çıkan Office Sürümleri Daha Da Dokunmatik Olarak Ekim Ayında Güncellenecek. 2013 Yılının Ekim Ayında Windows Blue Ile Beraber Güncelleme Alacak Olan Office, Nisan 2014'e Geldiğimizde Windows Phone Ve Mac Için Office Sürümlerine Gelecek. Nisan Ayında Microsoft'un Office Yazılımını Dokunmatik Ve Daha Büyük Ekranlı Cihazlar Için Tekrar Güncelleyeceği Belirtiliyor. 2014 Yılının Ekim Ayında Windows RT Kullanıcıları, Outlook RT Yazılımına Kavuşacaklar. Yine 2014'ün Ekim Ayında Android Ve IOS Için Office Sürümlerinin Tanıtılması Bekleniyor. Mobil Platformlarda önceliği Windows Phone Ve RT'ye Veren Microsoft, Android Ve IOS Için Hazırlanan Sürümü 2014 Ekim'e Ertelemiş Gibi Görünüyor.

Bayramınız Kutlu Olsun

Mübarek Ramazan Bayramı Tüm Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tüm Inananlara Nice Huzurlu, Bereketli Bayramlar Nasip Etsin. * Ibnu Ömer Radıyallahu Anhüma Anlatıyor: "Resulullah Aleyhissalatu Vesselam Ashabına Fıtır Sadakasından Yedirmedikçe Ramazan Bayramı Günü Bayram Namazına çıkmazdı

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder