Samsung Galaxy S7

Samsung Galaxy S7

Yazar: / | 09.12.2015 |Okunma:2956

İşte karşınızda Samsung Galaxy S7Samsung’un bir sonraki telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus’ın tasarımından ipucu veren ilk görüntüler internete sızdı.

Şubat ayının sonunda düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2016) yaklaştıkça, etkinlikte tanışacağımız cihazlardan küçük bilgiler internete sızıyor. Samsung'un bir sonraki Galaxy telefonu hakkında bazı bilgilerle karşılaşmıştık, şimdiyse ilk kez telefona ait çizimlerle karşı karşıyayız.

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Plus'a ait bu çizimler, aksesuar üreticisi ITSkins tarafından ortaya çıkarıldı. Yeni bir tasarım bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak olansa, çizimlerdeki telefonların Galaxy S6'yla neredeyse aynı görünmesi. Bununla birlikte iddiaya göre Samsung, bu sene daha büyük ekranlı bir "S7 Plus" tanıtacak. Galaxy S7'yle aynı tasarımı paylaşacak olan S7 Plus, 163.32 x 82.01 x 7.82mm ölçülerinde olacak.Sızan bu görüntüleri doğrulamak şimdilik mümkün olmadığından, gerçeği öğrenmek için biraz beklememiz gerekiyor. Samsung'un yeni telefonlarını MWC 2016'da tanıtması bekleniyor.

Kaynak: Hurriyet

Etiketler:

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Kablosuz Lazer Mouse

Logitech, Notebook PC Ya Da MacBook Kullanan Profesyoneller Için Daha Fazla Konfor Ve Verimlilik Sunan V450 Nano Kablosuz Lazer Notebook Mouse’u Haziran Sonunda Piyasaya Sundu. V450 Nano Mouse, Logitech’in özel “Tak Ve Unut” Nano Alıcısına Sahip. Mouse’un USB Alıcısı çok Küçük Olduğu Için, Bir Kez Taktığınızda çıkarmanıza Gerek Kalmayacak. Gerektiğinde Alıcıyı Mouse’da Bulunan Bölmeye De Yerleştirebilirsiniz. V450 Nano, Hemen Her Yüzeyde Yumuşak Izleme Ve Daha Keskin Kullanım, 12 Ay Pil ömrü Ve Gelişmiş 2.4 GHz Kablosuz Teknolojisi özellikleriyle Mouse Kullanımını Daha Etkin Hale Getiriyor. V450 Nano’nun Pil Gösterge ışığı Sayesinde Herhangi Bir Sürprizle De Karşılaşmayacaksınız. Notebook Kullanıcıları, Yumuşak Kauçuk Yan Yüzeylere Sahip Bu Konforlu Ve Ergonomik Tasarımdan Hoşlanacak. V450 Nano Mouse 44$+KDV Fiyatıyla Türkiye’de.

Nokia'dan çok özel Bir Cep

Sadece 14 Adet üretildi Ve Satışa Sunulmuyor: Işte özel Bir Kitleye Hitap Eden çok özel Bir Nokia... JJ Abrams'ın Son Star Trek Filminde Gördüğünüz Nokia Reklamlarının Yalnızca Birer Reklam Olduğunu Düşünyorsanız çok Yanılıyorsunuz. Nokia Aynı Zamanda özel Star Trek Telefonları Geliştirdi. Ancak Bu Modeller Hiçbir Zaman Satışa Sunulmadı Ve Yalnızca 14 Adet üretildi. Orjinal Dizilerdekine Oldukça Sağdık Kalınan Telefon Açılır Kapanır Kapaklı Ve Içersinde Bir N76 Bulunuyor. Ön Kısmında ışıklar Bulunan Telefonun Dışarısında Sarı Metal Bir ızgara Bulunuyor. Ayrıca Telefonun Tamamen Düzgün çalıştığını Da Söylersek Star Trek Hayranlarını Oldukça Heyecanlandırabiliriz. Bir De Telefonun Peşinde, Koleksiyonlarına Katmak Isteyen Birçok Trekky Olduğunu Ekleyelim.

En Yaşlı Bilgisayar Korsanı

Geçtiğimiz Günlerde Basın Ve Medyaya Düşen Bir Haber, Yazılım Korsanlığının Yaşının Olmadığını çok çarpıcı Bir şekilde Ortaya Koydu. Avustralya Federal Polis Teşkilatı, Yazılım Korsanlığı Konusunda Denetimlerini Son Günlerde Daha Da Yoğunlaştırmaya Başladı. Korsan Yazılıma Karşı çetin Bir Mücadelenin Verildiği Avustralya'da Bir Korsan, Evinde Korsan DVD'lerle Yakalandı. Bu Korsanı Diğerlerinden Ayıran En önemli özelliği Ise Yaşı: 62 Yaşında Olan Ve Yaklaşık 220.000 Dolar değerindeki Kaçak DVD'leriyle Evinde Suçüstü Yakalanan Fred Brown Isimli Yaşlı Adam, Tespit Edilen En Yaşlı Korsan Olarak Da Kayıtlara Geçti. AFP'nin (Avustralian Federal Police) Raporuna Göre, Değeri 220.000 Doları Bulan Bu DVD'lerin Içeriğinde 5000 Kadar Müzik Ve Film yer Alıyordu. AFACT (Avustralian Federation Against Copyright Theft) Ve MIPI'ın (Music Industry Privacy Investigations) Iddiasına Göre Bu Yaşlı Adam, Birden Fazla Posta Kutusu Kullanıp Denizaşırı ülkelerden Bu DVD'leri Ithal Etmek Suretiyle Bu Korsan DVD'leri Edindi Ve Bu DVD'leri Edinir Edinmez De Soluğu Internette Alarak Elindeki Korsan ürünleri Pazarlamaya çalıştı.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder