Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Yazar: / | 26.12.2015 |Okunma:6910

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı'19 bin Rus'un bilgilerini ele geçirdik'

Hacker grubu Anonymous'un, yaklaşık 10 günden beri düzenlediği saldırılar nedeniyle bazı banka ve kamu kurumlarının sitelerinde yavaşlama gibi sorunlar yaşandı. Anonymous'un bu saldırılarına karşılık olarak Türk hacker grubu Ayyıldız Tim karşılık verdi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR

Türk hackerların sosyal paylaşım sitelerinden yaptıkları duyuruda, "19 bin Rusun hayatını hackledik. Bu saldırılarımız yapacaklarımız karşısında sadece bir çerezdir. Bu saldırıyı yapan siber saldırı birim başkanımıza teşekkür ederiz. 19 bin Rus'un tüm bilgileri ele geçirilmiştir. Veri çekimi devam etmektedir" denildi. Ayyıldız Tim ayrıca, Rus Ekonomi Bakanlığı sitesinin yayınının da durdurulduğunu da iddia etti. vibratör geciktirici sprey strapon realistik vibratör realistik penis sex makinası belden bağlamalı gay sex shop anal vibratör sex shop geciktirici sprey realistik vibratör

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Google Play Dosya Indirme

Google Play'de Android Uygulamaları Dosya Indirme Sevgili www.gorindir.com Kullanıcıları Bugün Sizlere Google Playden Dosya Indirmeyi Anlatacağız. Öncelikle BURAYI Tıklayarak Google Play Sitesine Giriyoruz Resimdeki Gibi Bir Sayfa Açılacaktır, Arama Kutusunu Kullanarak Bir Dosya Arayınız; Örnek Olsun Diye Biz Flash Player Aradık Örnek Resim Buradan Flash Player Altında Bulunan Yükle Butonuna Basıyoruz. Örnek Sayfa Burada Eğer Gmail Hesabınız Varsa Oturumu Aç Butonuna Basarak Gmail Hesabınızla Giriş Yapınız, şayet Yok Ise BURADAN Hesap Açınız Girişi Yaptıktan Sonra Cihazınızı Seçin, Cihazınızı Birkez Seçtikten Sonra Otomatik Olarak Sistem Tanıyacak Ve Sadece Sizinle Alakalı Telefonunuz Desteklediği Uygulama Ve Oyunlar Arama Sonuçlarında çıkacaktır. Oturumu Açıp Cihazınızı Da Bilgisayara Bağlaydıysanız Uygulamayı Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Bu Uygulamanın Aynısını Eğer Telefonunuzda Yüklü Ise Google Play Uygulamasından Yapabilirsiniz, Bilgisayara Bağlantı Gerekmeksizin Direk Uygulama Yada Oyunu Telefonunuza Kurabileceksiniz. Download61.org Ekibi

IMessage Kullananlar Dikkat

iMessage'daki Hata Güncellemeyle Gideriliyor 2009'dan Bu Yana Apple'ın Canını çok Fazla Sıkan iMessage Problemi Sonunda Ortadan Kalkıyor. Apple, iMessage Kullanıcılarının Birkaç Senedir Başında Olan Bir Sorunu Sonunda çözdü. Sorun, IPhone'dan Android Veya Windows Phone'a Geçenlerin IMessage üzerinden Gönderilen Mesajları Almasını Imkansız Hale Getiriyordu. Bu Haftasonu Ortaya çıkan Bilgiye Göre Apple, Sorunla Ilgili Bir Davayla Karşı Karşıya Kalmış. IMessage üzerinden Mesaj Gönderildiğinde Mesajın "iletildiğinin" Söylenmesi, Ancak Aslında Alıcısına Ulaşmaması, Apple'ın Başını Ağrıtmış Olsa Gerek. Recode'un Raporuna Göre Apple'ın Sunucularındaki Bir Hata, Sorunu Daha Da Beter Etmişti. Ancak Apple'dan Gelen Açıklamaya Göre Sıkıntı Ortandan Kaldırıldı. Firma Yaptığı Açıklamada Onarımı Bir Sonraki Güncellemeyle Beraber Yayınlayacağını Söyledi. Sorun Yaşayan Kullanıcılar Için Geçici Bir çözüm, IMessage'ı Devre Dışı Bırakıp, Diğer Telefona Bu Işlemden Sonra Geçmeleri. Ancak Apple'ı Halihazırda Terk Etmiş Olanlar Içi Bu çözüm Pek Işe Yaramayacaktır.

Cep Telefonları Tarihi

Cep Telefonları 26 Yaşını Doldurdu. Peki, Nasıl Bu Kadar Kısa Sürede Vazgeçilmez Oldu? Daha önceki Denemeler Sayılmazsa Graham Bell, 10 Mart 1876'da Telefonu Icat Ettiğinde Iletişim Devriminin önünü Açtığının Farkında Değildi. Yaklaşık 100 Yıl Boyunca Gelişen Ama Kablosu Olduğu Için Her Zaman Bir Yere Bağlı Olarak Kullanılan Telefon, Kablo Döşeme Sıkıntısı Yaşayan ülkelerin Alternatif Arama çabasıyla Kablosuz Hale Geldi. Finlandiya Ve Isveç Gibi Yüzlerce Kilometre Fiyort Ve Binlerce Adaya Sahip Kuzey Avrupa ülkeleri, Söz Konusu Yerlere Coğrafi Koşullar Yüzünden Kablo Döşemekte Sıkıntı Yaşayınca Alternatif Iletişim Yöntemleri Aramaya Başladı. Bu ülkelerin Imdadına Avrupa Telekomünikasyon Standartları Komitesi Yetişti Ve GSM'in Ilk Adını Veren Groupe Speciale Mobile'i 1982 Yılında Oluşturdu. GSM Konusunda Yapılan çalışmalar, 1984 Yılında Avrupa Komisyonu Tarafından Onaylandı. Avrupa Birliği 1986 Yılında Cep Telefonlarının 900 Mhz Specturumunda çalışmasına Karar Verdi Ve Bir Yıl Sonra GSM Sisteminin Temel Standartları Imzalandı. 1987'de 13 ülkenin GSM Memorandum Of Understanding (MoU) Ya Da Bir Başka Deyişle GSM Tabanlı Hücresel Ağların Gerçekleştirilmesi Ile Ilgili şartnameyi Imzalamasıyla Cep Telefonu, Gelişme Yolunda Büyük Adım Attı. şartnamenin Imzalanmasının Ardından Ise Cep Telefonu önü Alınamaz Bir şekilde Yayıldı. Cep Telefonun Kısa Ama Etkileyici Tarihçesini Analizimizde Okuyabilirsiniz.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder