Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Yazar: / | 26.12.2015 |Okunma:5878

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı'19 bin Rus'un bilgilerini ele geçirdik'

Hacker grubu Anonymous'un, yaklaşık 10 günden beri düzenlediği saldırılar nedeniyle bazı banka ve kamu kurumlarının sitelerinde yavaşlama gibi sorunlar yaşandı. Anonymous'un bu saldırılarına karşılık olarak Türk hacker grubu Ayyıldız Tim karşılık verdi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR

Türk hackerların sosyal paylaşım sitelerinden yaptıkları duyuruda, "19 bin Rusun hayatını hackledik. Bu saldırılarımız yapacaklarımız karşısında sadece bir çerezdir. Bu saldırıyı yapan siber saldırı birim başkanımıza teşekkür ederiz. 19 bin Rus'un tüm bilgileri ele geçirilmiştir. Veri çekimi devam etmektedir" denildi. Ayyıldız Tim ayrıca, Rus Ekonomi Bakanlığı sitesinin yayınının da durdurulduğunu da iddia etti.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Google'a Siber Saldırılar Okuldan Yapılmış

Google'a Yönelik Siber Saldırılar Çin'deki 2 Okuldan Yapılmış. New York Times Gazetesi, Bilişim Devi Google Ile Insan Hakları Eylemcilerini Hedefleyen Başka şirketlere Yönelik Siber Saldırıların, Çin'deki Iki Okuldan Düzenlendiğini, Okullardan Birinin Çin Ordusu Ile Bağlantılı Olduğunu Bildirdi.    Gazete, Soruşturmayı Yürüten Ve Isminin Açıklanmasını Istemeyen Kaynaklara Dayanarak Verdiği Haberinde, Saldırılardan Birinin Bilgisayar Bölümüyle Meşhur şangay Jiatong Üniversitesi, Diğerinin De Ordu Için Bilgisayar Uzmanı Yetiştiren Lanxiang Adlı Profesyonel Bir Kuruluştan Geldiğinin Belirlendiğini Yazdı. internet Grubu Google, 12 Ocakta Yaptığı Açıklamada, Aralık Ayında Çin Kaynaklı Ve Büyük çaplı Bilişim Saldırılarının, Çinli Insan Hakları Eylemcilerini Hedeflediğini Ve En Az 20 Başka şirketi Daha Etkilediğini Belirtmiş, Çin-ABD Ilişkilerini Olumsuz Etkileyen Olay Google'ı Çin'deki Faaliyetlerini Durdurmaya Zorlamıştı. Saldırılarda, Google'ın Kod Kaynakları Ile Dünyadaki Çinli Insan Hakları Eylemcilerinin Gmail Elektronik Posta Hesapları Hedef Alınmıştı. New York Times, Saldırılarda Ayrıca Ticari Sırlar Ve Bilgisayar Kodlarının çalınmaya, Insan Hakları Eylemcilerinin Hesaplarının Ele Geçirilmeye çalışıldığını Belirtti. 

Youtube.com Video Yüklerken Aman Dikkat!

YouTube'da şarkı Söyleyip Belirli Bir Kitleyi Peşinden Sürükleyen Birçok Kişi Var. 21 Yaşındaki Evan Emory De Bu Kişilerden Biri, Küçük çapta Bir Hayran Kitlesine Sahip Genç şarkıcı Yaptığı Bir Video Yüzünden 20 Yılını Hapishanede Geçirebilir. Aslında Video Iki Ayrı Videonun Birleşmesiyle Oluşturulmuş. Ilkinde Okuldan Izin Alan Emory çocuklara Güzel Neşeli Bir şarkı çalıyor. Ikincisinde Ise Emory Aynı Sınıfa Okul Zamanı Dışında Giriyor Ve Bu Sefer Cinsel Sözler Içeren Bir şarkı Söylüyor Ve Iki Videoyu Birleştirip YouTube'a Koyuyor. Böylece Sanki Emory çocuklara Cinsel Sözler Içeren şarkı Söylüyormuş Gibi Gösteriliyor. Çocuklarla Aynı Ortamda Bulunmasa Da Bu Olay Emory'nin çocuklarla Cinsel Istismar Içeren Video çekmek Suçuyla Suçlanmasını Engellemedi. Emory Durumun Yalnızca Bir şaka Olduğunu Söylese De çocukların Velileri Ve Okul Yönetimi Oldukça Kızgın. Genç şarkıcı Tutuklanmadan önce Okul Yönetiminden Ve çocukların Ailelerinden çok özür Dilerken, Pişman Olup Olmadığı Sorulduğunda şu Sözleri Söyledi; "Bakalım Internette Kaç Tık Alacak."

Google Ücretsiz Telefon Görüşmesi

Google, Elektronik Posta Hesabı Gmail Kullanıcılarının Internet üzerinden Telefonla Görüşmelerine Olanak Sağlayan Bir Yatırıma Gidiyor. Ücretsiz Bu Hizmetle Google, Aralarında Skype'ın Da Bulunduğu Internet Ağı üzerinde Telefon Hizmetleri Sağlayan şirketlere De Rakip Olacak. ABD Ve Kanada'da Herhangi Bir Sabit Hattı Ya Da Cep Telefon Numarasını Aramak Yıl Sonuna Kadar ücretsiz Olacak. Ingiltere, Fransa Ve Almanya'da Ise Dakika Başına 2 Cent ödenecek. şu Ana Kadar Google, Sadece Bilgisayardan Bilgisayara Sesli Ve Görüntülü Iletişim Olanağı Sağlıyordu. BBC'de Yer Alan Haberde Gerçek Zamanlı Iletişim ürün Müdürü Craig Walker, Bunun çok önemli Bir Adım Olduğunu Belirterek, ''Artık Yüzmilyonlarca Gmail Kullanıcısı Gmail Sayfalarından Telefon Görüşmeleri Yapabilecek'' Dedi. Kullanıcıların En Yazılım Ya Da Uygulama Programını Bilgisayarlarına Yüklemelerine Gerek Olmadığını Kaydeden Walker, Kullanıcı Için Bunun Hem Rahat Hem De Düşük Iletişim Anlamına Geleceğini Söyledi. Ürün önce Amerika Birleşik Devletleri'nde Kullanıma Açık Olacak, Ancak Bazı ülkelerdeki Kullanıcıların Bundan Yararlandıkları Haberleri De Geliyor. Ürünün Linki Gmail Sayfasında Sol Tarafta Görünecek. Telefon Arama Seçeneği üzerinde Numaraların Bulunduğu Küçük Bir Ekranla Birlikte Ortaya çıkacak. Gerisi Ise Görüşülmek Istenen Numaranın Aranması Olacak. Google, Uluslararası Görüşmelerden Elde Edilecek Kaynağın Ise, ABD Ve Kanada'da ücretsiz Görüşmelerin Yapılmasına Olanak Sağlayacağını Söylüyor. internet üzerinden Telefon Görüşmeleri Piyasasının En Başarılı şirketi Olan Skype'ın 560 Milyon Kullanıcısı Var. şirket, 124 Milyon Kişinin Hizmeti Ayda En Az Bir Kere Kullandıklarını, 8 Milyon Kullanıcının Da ücret ödediğini Kaydediyor. Skype, Bu Yıl Halka Açılacak. Gözlemciler, Google'un Girişiminin Skype Gibi şirketleri Kaygılandırıp Kaygılandırmayacağını Söylemek Için Biraz Beklemek Gerekeceğini Söylüyor.  

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder