Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Yazar: / | 26.12.2015 |Okunma:7424

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı'19 bin Rus'un bilgilerini ele geçirdik'

Hacker grubu Anonymous'un, yaklaşık 10 günden beri düzenlediği saldırılar nedeniyle bazı banka ve kamu kurumlarının sitelerinde yavaşlama gibi sorunlar yaşandı. Anonymous'un bu saldırılarına karşılık olarak Türk hacker grubu Ayyıldız Tim karşılık verdi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR

Türk hackerların sosyal paylaşım sitelerinden yaptıkları duyuruda, "19 bin Rusun hayatını hackledik. Bu saldırılarımız yapacaklarımız karşısında sadece bir çerezdir. Bu saldırıyı yapan siber saldırı birim başkanımıza teşekkür ederiz. 19 bin Rus'un tüm bilgileri ele geçirilmiştir. Veri çekimi devam etmektedir" denildi. Ayyıldız Tim ayrıca, Rus Ekonomi Bakanlığı sitesinin yayınının da durdurulduğunu da iddia etti.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

IPhone Ve IOS 5

Apple'ın IOS Işletim Sistemini Kullanan Cihazları Için Yaptığı Güncelleme, Dün Yayınlandı. Ancak IOS 5 Ile önemli Bir Soru Da Akıllara Geldi: IOS 5 Eski Model IPhone'larla Da Hızlı Bir şekilde çalışacak Mı? Ilk Yorumlara Göre IOS 5, IPhone 4'de Iyi Bir şekilde çalışıyor. Isterseniz Gelin IOS 5'in IPhone 4S'e özel Yeniliklerine Ve Ardından Tüm Modellere Getirdiği Yeniklere Beraber Göz Atalım. IOS 5 Ile önceki IPhone'lara Gelmeyen Yenilikler IOS 5'deki Birkaç Yenilik, Apple'ın Yeni çift çekirdekli Işlemcisi A5'e Ihtiyaç Duyduğundan Sadece IPhone 4S Ve IPad 2 Ile çalışacak. Işte Bunlardan Ikisi: Siri: Apple'ın Gelecek Vaadeden Konuşma Tanıma özelliği, IPhone 4S'e Ihtiyaç Duyacak. Ancak Cebinizde Siri Yerine Kullanabileceğiniz Bazı Alternatifler Mevcut. AirPlay Mirroring: AirPlay Mirroring, IPhone 4S Veya IPad 2'nizin Ekranınızdakileri AirPlay'e Bağlı Bir HDTV Veya Apple TV 2 Yoluyla Büyük Bir Ekrana Yansıtıyor. IOS 5, Eski IPhone'lara Neler Getiriyor? ICloud: ICloud Ile Takviminizi, E-postalarınızı, IWork Belgelerinizi, Kişilerinizi Ve Fazlasını Yedekleyebilir Ve IOS 5 Cihazınızda, OS X Lion'da, Vista Veya Windows 7 Masaüstünde Erişebilirsiniz. ICloud, önceden Satın Alınan Uygulamaları Da Hatırlıyor. ITunes Match: Hizmet, Müzik Kütüphanenize Bulut üzerinden Erişmenize Izin Veriyor. Fotoğraf Düzenleme: Artık Kırpma, Kırmızı Göz Azaltma, Fotoğrafı Otomatik Olarak Geliştirme Gibi Işlevlere Sahipsiniz. Hızlı Kamera Erişimi: Varsayılan Kamerayı IPhone Kilit Ekranından çift Dokunarak Açabilir, Ses Düğmesiyle Fotoğraf çekebilirsiniz. IMessage: Apple'ın Blackberry Messenger Benzeri Hizmeti Sayesinde SMS Masraflarınızı Azaltabilirsiniz. Hizmet, Mesajlar Için Size "okundu" Bilgisi De Sağlayabiliyor. Twitter: Twitter Artık Maps'den Safari Seçenekleri Menüsüne IOS 5'in Her Yerinde Bulunuyor. Bir Twitter Hesabınız Yoksa, IOS 5 Sizi Yeni Bir Hesap Açmaya Ikna Edebilir. Kısa Mesajlar: Genel > Klavye > Kısayollar Altından Kısayollar Ekleyerek Zamandan Kazanabilirsiniz. "Hemen Döneceğim." Gibi.

Miraç Kandilinizi Kutlarız

Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun Dualarınızda Yer Almak Ümidiyle... Isra Ve Miraç Mucizesi, Sevgili Peygamberimizin, Allah’ın Izni Ve Keremiyle Takdir Buyurulan Bir Zaman Diliminde önce Mescid-i Haram’dan Mescid-i Aksa’ya, Oradan Da Rabbimizin Sonsuz Kudret Ve Ayetlerini Müşahede Etmek Için Semaya Yaptığı, Içerisinde Pek çok Ilahi Lütuf, Ihsan Ve Bereketi Barındıran; Hikmet, Hediye Ve Müjdelerle Dolu Manevi Bir Yolculuktur. Miraç, Sevgili Peygamberimizin Yaşadığı Büyük Buluşmadır. “Miraç, Allah’ın Sonsuzluğuna, Büyüklüğüne Ve Birliğine Yapılan En Görkemli şahitliktir…” Allah’ın Sonsuzluğuna, Büyüklüğüne Ve Birliğine Yapılan En Görkemli şahitliktir. Bu şahitliğin Ve Manevi Tecrübenin Müminin Miracı Olan Namaz Ile Taçlandırılması, Miraç Hediyesi Ayetlerde Bildirilen Sorumluluk Bilinci, Istikametini Imana çevirenlerin, Allah’tan Başkasına Kulluk Etmeyenlerin Günahlarının Bağışlanacağı Ve Sonunda Cennete Gireceği Müjdesi, Miracın Bizi Sonsuzluğa Götüren Yüce Değerleridir. Risale-i Nur’dan Mirac Kandiline Dair… Bismillahirrahmanirrahim Aziz, Sıddık Kardeşlerim, Leyle-i Miraç, Ikinci Bir Leyle-i Kadir Hükmündedir. Bu Gece Mümkün Oldukça çalışmakla Kazanç Birden Bine çıkar. şirket-i Mâneviye Sırrıyla, Inşaallah Herbiriniz Kırk Bin Dille Tesbih Eden Bazı Melekler Gibi, Kırk Bin Lisanla Bu Kıymettar Gecede Ve Sevabı çok Bu çilehanede Ibadet Ve Dualar Edeceksiniz. Ve Hakkımızda Gelen Fırtınada Binden Bir Zarar Olmamasına Mukabil, Bu Gecedeki Ibadetle şükredersiniz. Hem Sizin Tam Ihtiyatınızı Tebrikle Beraber, Hakkımızda Inâyet-i Rabbâniye Pek Zâhir Bir Surette Tecelli Ettiğini Tebşir Ederiz. (şualar Sh.429) Aziz, Sıddık Kardeşlerim, Evvelâ: Leyle-i Miracınızı Tebrik Ve Içinde Ettiğiniz Duaların Makbuliyetini Rahmet-i Ilâhiyeden Niyaz Ederiz. Ve Bu Havalide Miraç Gecesinden Bir Gün Evvel Ve Bir Gün Sonra Müstesna Bir Surette Rahmetin Yağması Işarettir Ki, Bu Vatanda Bir Umumî Rahmet Tecellî Edecek, Inşaallah. (Emirdağ Lahikası, Sayfa 263)

Microsoft Sözünü Tuttu!

 Microsoft Sözünü Tuttu! Windows 7:MP3'leri Bozan Hatanın Yaması Geldi. Önce Yamayı Kurun Sonra Kullanın: Microsoft Windows 7'deki MP3 Bug'ını Düzelten Yamayı Yayımladı. Geçen Günlerde Windows 7'nin Beta Sürümünde (build 7000) Bulunan Ve MP3 Dosyalarına Zarar Veren Hatadan bahsetmiştik. Microsoft Beta Sürümü Halka Açmadan önce Sorunu çözecek Yamayı Yayımlayacağını Bildirmişti Ve öyle De Oldu. Yarın yayımlanacak Olan Halka Açık Beta Sürümü Halen Bu Hatayı Bünyesinde Barındırıyor. Üretici Bu Sebeple Windows 7 Beta Ile MP3'lerinizi Oynatmadan önce Hemen Yamayı Kurmanızı öneriyor. Işletim Sistemi Kurulumundan Sonra Hemen Yamayı Devreye Sokup Sonra Kullanıma Geçilmesi En Mantıklı çözüm Oluyor. Tüm Bunlarında Yanında Microsoft Işletim Sistemini Kurmadan önce Yine De Müzik Arşivinizi Harici Bir Diske Yedeklemenizi öneriyor. Ancak Yama Kurulduktan Sonra Bu Hataya Maruz Kalmaksızın MP3 Dosyalarınızla Muhatap Olmanız Mümkün. Yamanın Hem 32-bit'lik Hem De 64-bit'lik Sürümü Mevcut. Bu Da Doğal Olarak Beta'nın Her Iki Platform Için Aynı Anda Sunulacağı Anlamına Geliyor. Download Linkinden Indireceğiniz Arşiv Içinde 32-bit Ve 64-bit'lik Sürümler Için Ayrı Ayrı Yamalar Mevcuttur. Download: Windows 7 Beta Yaması (32-bit, 64-bit) Bilgi Için: Microsoft Telefon: (212) 258 59 98 Pbx

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder