Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı

Yazar: / | 26.12.2015 |Okunma:7959

Türk Hacker Grubu Ayyıldız Tim'den Karşı Saldırı'19 bin Rus'un bilgilerini ele geçirdik'

Hacker grubu Anonymous'un, yaklaşık 10 günden beri düzenlediği saldırılar nedeniyle bazı banka ve kamu kurumlarının sitelerinde yavaşlama gibi sorunlar yaşandı. Anonymous'un bu saldırılarına karşılık olarak Türk hacker grubu Ayyıldız Tim karşılık verdi.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR

Türk hackerların sosyal paylaşım sitelerinden yaptıkları duyuruda, "19 bin Rusun hayatını hackledik. Bu saldırılarımız yapacaklarımız karşısında sadece bir çerezdir. Bu saldırıyı yapan siber saldırı birim başkanımıza teşekkür ederiz. 19 bin Rus'un tüm bilgileri ele geçirilmiştir. Veri çekimi devam etmektedir" denildi. Ayyıldız Tim ayrıca, Rus Ekonomi Bakanlığı sitesinin yayınının da durdurulduğunu da iddia etti.

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
sex shop
Benzer Haberler

Modern Warfare 3 Videosu

Lego'larla Modern Warfare 3 Videosu Daha önce Gears Of War'un LEGO'lar Ile Stop Motion Videosunu çeken Kooberz Isimli Youtube Kullanıcısı, Bu Sefer De Modern Warfare 3'ün Stop Motion Videosunu çekti. Sizlere Daha önce Gears Of War'un LEGO'lar Ile Yapılmış Stop Motion Videosunu Paylaşmıştık. Aynı Kişi, Bu Sefer De Modern Warfare 3 Için Harika Bir Video çekerek Bizleri Bir Kez Daha Kendine Hayran Bıraktı. Kooberz Studio Adıyla Yayın Yapan Genç, Bu Sefer Gears Of War'dan Farklı Olarak çok Daha çeşitli Ve Büyük Bir LEGO Seti Hazırlamış. Ülkemizde LEGO'lar çok Pahalı Olduğu Ve Az Sayıda çeşit Bulunduğu Için Ne Kadar Yapılır Tartışılır, Ancak Siz De Bu Tarz LEGO'larla Stop Motion Düşünüyorsanız LEGO Modern Warfare 3'ün Altında Paylaştığımız Kamera Arkası Görüntülerine Mutlaka Göz Atmalısınız. Ayrıca Videoları Hazırlayan Kişinin Mac'ler Için Yapılmış Olan Boinx'in IStopMotion Programını Kullandığını Da Belirtelim. LEGO Modern Warfare 3 Video LEGO Modern Warfare 3 Video

Facebook'ta Tehlike

Facebook Kullanıcıları Dikkat! Yine Sanal Tehlike Kapımızda. Trojanlar Bilgisayarınıza Musallat Olabilir. Nasıl Mı? Güvenlik Yazılımı şirketi Kaspersky, Internet Kullanıcılarını Ciddi Anlamda Tehdit Eden Iki Yeni Tehlikeyi Duyurdu. Networm.Win32.Koobface.a Ve Networm.Win32.Koobface.b Olarak Bilinen Trojan, Facebook Ve Myspace Hesabınızı Ele Geçiriyor Ve Yoluna Devam Ediyor. Bu Tehlikenin Kurbanı Olan Kişi, Hiçbir şeyin Farkında Olmuyor.

ADSL Kullanıcıları Aman Dikkat!

Ortalık Sanal Dolandırıcılarla Dolu.. En Küçük Bir Güvenlik Ihmali Sizlere Pahalıya Patlayabilir. Dikkat! Komşunuz, Kablosuz Ağ üzerinden ADSL Modeminizi Kullanarak Internet Ortamında Suç Işleyebilir Ya Da Bilgisayarınızdaki Banka şifreleri, E-posta, Web Server Erişim Bilgileri Gibi Tüm Kişisel Bilgilerinizi çalabilir. ADSL Hattı üzerinize Kayıtlı Olduğu Için Bu Durumda Işlenen Bütün Suçların Sorumlusu Siz Olursunuz. Biraz Bilgisayardan Anlayan Sıradan Bir Kullanıcı Bile Sizden Habersiz Internet Hattınıza Ortak Olabilir. Hele Bir De ADSL Hesabınız Sınırlı Bir Kotaya Sahipse Vay Halinize. Siz Siz Olun, Bilgisayarınıza Güncel Antivirüs, Güvenlik Duvarı Ve Işletim Sisteminizin Güncel Yamalarını Yüklemeden Internette Dolaşmayın. Tanınmamış Sitelerden Kesinlikle Dosya Indirmeyin. Aksi Takdirde Korumasız Bilgisayarınızla Web Sitelerini Gezerken Indirdiğiniz Dosyalardan Biriyle Bilgisayarınızı Zombiye (Zombi, Sizin Denetiminizden çıkıp Başkasının Kumandasına Geçen Bilgisayara Verilen Ad.) çevirecek Kötü Yazılımları Kendi Elinizle Yüklersiniz. Siz Internete Bağlı Halde Word Programında Yazı Yazarken, Arka Tarafta Zombi Bilgisayarınız Sağa Sola Saldırır; Ruhunuz Bile Duymaz. Artık Birçok Hacker, Saldırıları Tek Başına Yapmıyor. Önceden Zombileştirdiği Yüz Binlerce Bilgisayarla Bir Web Sitesine Saldırıp, Yoğun Istekte Bulanarak Oluşturduğu Trafikle Siteyi Hizmet Veremez Hale Getiriyor. Bu Sırada Kimse O Siteye Erişemiyor. Bu Bir Banka Web Sitesi Ise Müşterilerine Hizmet Veremediği Için Milyon Dolarlara Varan Zararlara Uğrayabiliyor. Bazı Hacker'lar Ise Bu Zombi Bilgisayarları Spam Mail Dağıtmak Için Kullanıyor. Bize Gelen Spam Maillerin Sürekli IP Adresinin Farklı Olması, Bu Maillerin Farklı IP'lere Sahip Zombi Bilgisayarlarla Gönderilmesinden Kaynaklanıyor

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder