www.rapidshare.com Dosya Indirme

www.rapidshare.com Dosya Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:141307

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi)

www.rapidshare.com Resimli Anlatım

1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak.

Örnek 1:


2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz.
Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz.
Örnek 2:Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir.

Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır...
Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi?

Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez:

Anlatım
Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım...
Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin...
Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın...
Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

3 Sim Kart 1 Telefonda

Dünya'da Ilk Olarak Bir Türk üreticisi Tarafından Patenti Alınan ürün Için Geri Sayım Başladı. Sektörünün öncüsü Olma Vizyonu Ile Hareket Eden Farklı Faal Group, Yeni Ve Güçlü Markası TTN MOBILE Ile 2008 Yılında Da Sektörün Dikkatle Izlenen Oyuncuları Arasında Yerini Aldı… Tüketicilerine Her Zaman Ilkleri Ve Yenilikleri Sunan, Farklı Faal Iletişim Hizmetleri, TTN Mobile Distribütörlüğü Ile En Son Teknolojiyi Yine Müşterileri Ile Buluşturmaya Devam Ediyor. Dünyada Ilk Defa Bir Türk üreticisi Farklı Faal Group Tarafından Patenti Alınan Ve Türkiye De Satışa Sunulacak Olan 3 Sim Kartlı Telefon Kısa Bir Süre Sonra Müşterileriyle Buluşacak. Ürün Aynı Zamanda, Ilk Defa Türkiye Cumhuriyetleri Ve Birçok Farklı ülkelerde ülke Distribütörlüğü Verilerek TTN MOBiLE Markasıyla Satışa Sunulacaktır. Arkasında Güçlü Bir Ekip, Uzun Süreli Bir Arge çalışması Ve Farklı Faal Group Tecrübesini Taşıyarak, Bu Güç Ve Tecrübesini TTN MOBiLE Markasının Dinamizmi Ve Teknolojik üstünlüğü Bir Araya Getirdi. Marka çok Kısa Bir Sürede Hem Türkiye’de Hem De Diğer ülke Distribütörlükleri Ile Yurtdışında Sektörün Liderleri Arasında Yer Alacaktır. Her Zaman Yeni ürünleri Sizlerle Buluşturmaya Devam Eden Farklı Faal Group 2008 Haziran Ayı Içerisinde 4 Farklı Rengiyle Pazara Sunulan TTN Mobile D550 Telefonu; 2 Hat Aynı Anda Aktif çift Sim Kart özelliği, 2.0 MP Kamera,2.0 Inch Ekran, MP3 Zil Sesi, Hand-free MP3-MP4, FM Radyo Ve Bluetooth özelliklere Sahip Olan TTN MOBiLE Ile Tüm Ihtiyaçlarınıza Cevap Bulabilirisiniz. 2008 Ağustos Ayı Içerisinde TTN Mobile En Ince TV Serisi Modellerinden DSX 900 (12.5 Mm Kalınlık) Telefonunu Müşterilerine Sunmaya Hazırlanıyor.Cristal Bright Ekran, Dual Sim Kart, Bluethoot ,MSN Ise Telefonun Teknolojik özellikleri Arasında Yer Alıyor. DS 950 IQ Serisinde Yer Alan, çift Sim Kart 3.2 Megapixel Kamera,2 Bluetooth, MSN Ve çalındığında Haber Verme özelliği Ile Müşterilerini Yeni Teknolojilerle Buluşturmaya Devam Ediyor. Farklı Faal Group, Bu Inançla TTN MOBiLE Markasının Arkasında Durarak, TELEFONUM SEN ÇOK YAşA Kampanyası Ile Tüm TTN MOBiLE Modellerine Ömür Boyu Garanti Sunuyor. Üretici Garantisinin Bitiminden Sonra Cep Telefonunuzun Bakım, Onarım Ve Değişim Güvencesi, TTN Life Koşulları Içinde ‘Cep Telefonu Kullanım Ömrü Süresince Devam Etmektedir. Bu Sürenin Kapsamına Göre, Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkında Yönetmelik Uyarınca Cep Telefonun Kullanım ömrü 7 Yıldır. Ömür Boyu Garanti Kampanyası, Yaygın Ve Gelişmiş Teknik Servis Ağı Ve Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri Ile Etkin şekilde Müşterilerine Gerekli Hizmetleri Sunacak şekilde Büyümeye Devam Ediyor.

Explorer’da Yeni Tehdit

Microsoft, Tarayıcısı Internet Explorer’da Yeni Bir Güvenlik Açığı Tespit Edildiğini, Bu Açığın Sadece Windows XP Işletim Sistemi Için Risk Oluşturduğunu Açıkladı. Microsoft Yetkilisi Dave Forstrom, Internet Explorer’daki Zaafiyet Konusunda Araştırma Yaptıklarını Söylerken, Bu Sistemi Kullananlara Karşı Saldırı Konusunda Henüz Hiçbir Bilginin Kendilerine Ulaşmadığını Belirtti. Firma Yöneticileri, IE’de Belirlenen Yeni Açığın, Geçen Ay Ortasında IE’nin 6. Versiyonunda Görülen Ve Çin’de Bilgisayar Korsanlarının Google’a Karşı Faydalandıkları Zafiyetten Farklı Olduğunu Belirterek, Bu Açığın Sadece Windows XP Işletim Sistemi Için Risk Oluşturduğunu Kaydettiler. Microsoft, Bu Açık Konusunda Bir Internet Güvenlik şirketi Tarafından Dün Washington’da Düzenlenen Bir Konferansta Kanıtlarıyla Birlikte Uyarıldı. Milyonlarca Windows XP Kullanıcısının Internette Dolaşırken Siber Saldırılardan Korunmalarını Sağlamak Amacıyla Microsoft, Güvenlik Uyarısı Bölümünde Tıklanması Yeterli Bir Düğme Koydu.

Cep Telefonu Nasıl Dizüstü Oldu

Dizüstüne Dönüşen Cep Telefonu (Video) Motorola, Atrix 4G'yi Barcelona'da Tanıttı. Atrix 4G, Android 2.2 Işlemcili Akıllı Telefon, Laptop Istasyonuyla Bir Anda Dizüstü Bilgisayara Dönüşüyor. Atrix 4G'yi Bağlanan Ekran Ve Klavye Ile Bilgisayar Olarak Kullanabiliyorsunuz. Cihazın Bir Diğer Devrim Niteliğindeki özelliği De 5 MP Kamerasıyla çektiği Video Ya Da Fotoğrafları Dev Ekranda Bile Net Olarak Izleme Imkânı Sunması.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder