www.rapidshare.com Dosya Indirme

www.rapidshare.com Dosya Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:140283

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi)

www.rapidshare.com Resimli Anlatım

1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak.

Örnek 1:


2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz.
Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz.
Örnek 2:Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir.

Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır...
Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi?

Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez:

Anlatım
Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım...
Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin...
Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın...
Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Dokunmatik Telefonlar

Gün Geçtikçe Daha Fazla Cep Telefonu üreticisi Dokunmatik Ekranlı Cihaz Piyasaya Sürüyor. Sadece Nokia Parmak Dokunuşlarına Tepki Veren Ekranları Sonbahara Erteliyor çünkü Tekniğin Yeterince Olgunlaşmadığını Iddia Ediyor. IPhone'a Duyulan Kıskançlık Her şeyi Açıklamıyor. Sonuç Olarak Dokunmatik Bir Cep Telefonu Her Durumda Mantıklı Oluyor: Neden O Büyük Ekranı Cep Telefonunu Yönetmek Için Kullanmayalım Ki? Trend, Kalemle Girişten Parmakla Yapılan Girişlere Kadar Uzuyor. şu Ana Kadar Rakibi Olmayan Tek Yöntem IPhone'da Mevcut: Telefon, çoklu Dokunmatik Tekniği Sayesinde Iki Parmakla Yönetilebiliyor. Mesela Işaret Ve Başparmağınız Ile Bir Web Sitesine Zum Yapabiliyor Veya Küçültebiliyorsunuz. Diğer Tüm Dokunmatik Cep Telefonları Tek Bir Parmak Ile Yönetilebiliyor. Yeni Kullanım Konsepti: Touchpad Fakat Sadece Klasik Dokunmatik Ekranlar Revaçta Değil. LG KG800 Chocolate Ekranının Altında Bir Touchpad Sunuyor, Yani Sensor Tuşlarına Sahip Dokunmaya Tepki Veren Bir Bölge. Samsung Bu Kullanım şeklini Amiral Gemisi SGH-U900 Soul'da Biraz Daha Optimize Etti; Artık Dokunmatik Tuşlar Kişisel Olarak Da Ayarlanabiliyor. Sensor Tuş Prensibi Sony Ericsson'da Da çok Seviliyor. C902 Gibi Telefonlarda Kamera Modunda Sensor Tuşları Ortaya çıkıyor.

Görünmezlik Gerçek Oluyor

ABD’li Bilim Adamları, Insanları Görünmez Kılan Malzemeler Geliştirmeye Bir Adım Daha Yaklaştıklarını Açıkladılar. Berkeley’deki California Üniversitesi’nden Uzmanlar, Nanateknolojiyle, üç Boyutlu Cisimler Etrafındaki ışığı Bükerek, Bunları Görünmez Kılan Bir Malzeme ürettiklerini Söyledi. Insanı Görünmez Yapan Pelerin üretilebilir Nanoteknolojide Mikroskopik Büyüklükte Malzemeler Kullanılıyor. Araştırmayı Yürüten Uzmanlar, Bu Yöntemle Bir Gün Insanları Görünmez Yapan Pelerinlerin üretilebileceğini Kaydettiler. Dr. Xiang Zhang Başkanlığındaki Ekip, Araştırmalarının Sonuçlarını Nature Ve Science Adlı Bilim Dergilerinde Yayımladı. Uzmanlar “Yeni Sistem Suyun Kayaların üzerinden Akması Gibi çalışıyor” Diyor. Çünkü ışık Nesne Tarafından Ne Emiliyor Ne De Yansıtılıyor. Işık Sadece Arkadan Görülebildiği Için Nesne Görünmez Oluyor.

Android Hakkında Her şey

Ice Cream Sandwich Hakkında Bilmeniz Gerekenler! Android'in Yeni Sürümü Ice Cream Sandwich Ne Sunacak, Ne Zaman Geliyor? Işte Bilmeniz Gerekenler... Google, Başarılı Mobil Işletim Sistemi Android'in Yeni Sürümü Hakkında Google I/O Konferansında Bir Takım Ilginç Bilgileri Ortaya çıkardı. Google, Bu Işletim Sistemini 'bir Işletim Sistemi Her Yerde' Sloganıyla Anıyor. Yani Platform, Android 3.0 Gibi Sadece Tabletlerde çalışmayacak. Işte Yeni Android Hakkında Bilmeniz Gereken Bazı önemli Bilgiler. Sürüm Numarası Ne Olacak? Yeni Sürümün Android 2.4 Ice Cream Sandwich Olarak Adlandırılması Mümkün Ancak Android 2.x Ile Android 3.0 Honeycomb'ı Birleştiren Bir Işletim Sisteminin Android 4.0 Ice Cream Sandwich Olarak Adlandırılması Daha Mantıklı Olacaktır. Çıkış Tarihi 2011'in Dördüncü çeyreğinde Yeni Android Cihazlarla Beraber Ortaya çıkması Bekleniyor. Ara Yüz Ice Cream Sandwich, Honeycomb'un Tüm Faydalı özelliklerini Akıllı Telefonlara Getirecek. Android Telefon Kullanıcıları Yeni Uygulama çalıştırıcı, Holografik Kullanıcı Ara Yüzü, Yeni Etkileşimli Giriş Ekranı, Widget'lar Ve çoklu Görev Bölmesi Ile Tanışacaklar. Özellikler Google, Ice Cream Sandwich'in Bu Güne Dek Olan 'en Iddialı Sürüm' Olacağını Söylüyor. Tüm Android 3.1 özelliklerini Telefonlara Getirecek Olan Yeni Sürüm Ile Tabletler Bir USB Hub Olarak Davranabilecek, Fare, Klavye Ve Joystick Bağlanabilecek. Yüz Algılama Da Işletim Sistemindeki Anahtar özelliklerden Olacak. Teknik özellikler Akıllı Cep Kullanıcıları Da Artık Genişletilmiş Bir çoklu Görev Aracına Sahip Olacaklar. Giriş Ekranı Widget'ının Boyutunu Genişletmek Mümkün Olacak, Varolan Kaydırılabilir Widget'ler Ise Geliştiriciler Tarafından Kolaylıkla Yükseltilebilecek. Gereksinimler şu An Minimum Sistem Gereksinimleriyle Ilgili Hiç Bir Bilgi Bulunmasa Da Işletim Sisteminin Varolan Cep Telefonlarının Tümünde çalışmayacağı Açık. Güncellemeler Google, Varolan Cep Telefonları Için Bazı Yeni Yönergeler Sunuyor. Bunun Anlamı Ise Ice Cream Sandwich'in 2011'de çıkan Bazı Güçlü Ceplere Geleceği. Açık Kaynak Kodlu Olacak Google, Işleri Daha Tutarlı Bir Hale Getirmek Için Android 3.0 Honeycomb'u Tamamen Açık Kaynak Kodlu Bir Hale Getirmemişti. Ancak Ice Cream Sandwich'in Tamamen Açık Kaynak Kodlu Olması Planlanıyor.

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder