www.rapidshare.com Dosya Indirme

www.rapidshare.com Dosya Indirme

Yazar: Admin | 27.11.2014 |Okunma:139833

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi)

www.rapidshare.com Resimli Anlatım

1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak.

Örnek 1:


2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz.
Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz.
Örnek 2:Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir.

Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır...
Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi?

Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez:

Anlatım
Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım...
Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin...
Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın...
Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Haber Hakkında Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Haber Hakkında Yapılan Yorumlar
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Şu Anda Yorum Eklenmemiş
Benzer Haberler

Cuil.com

Standford’da Doktora Yapan Iki öğrencinin Kurduğu Google, 10 Yıl Içinde Piyasa Değeri 200 Milyar Doları Aşan Bir Internet Devi Haline Gelmişti. Cuil.com’u Kuranlar Google’dan Ayrılan Bir Grup Mühendis. Iddiaları Da Google’ın Zaaflarını Iyi Bilmelerinden Geliyor. Cuil.com, Google’dan Daha Fazla Sayıda Sayfaya Indeksli. Kurucuları, Bu Sayede Kendi Motorlarının Daha Etkin Bir Arama Yapma Imkanı Verdiğini Savunuyor. Google’a Göre 3 Kat Daha Hızlı çalıştığı Söylenen Cuil.com’un Birbaşka Farkı Da Arama Sonuçlarını Sınıflara Ayırması Ve Varsa Görselleriyle Birlikte Getirmesi. Ayrıca Cuil.com’un Açılış Sayfasında Kullanıcıların özel Hayatıyla Ilgili Bilgilerin Saklanmadığı Da Vurgulanıyor. Google’ın Altavista’yı Tahtından Etmesi Gibi Cuil De Google’ı Tahtından Edebilecek Mi Bilinmez. Ama Cuil şimdilik Yoğun Ziyaretçi Trafiğine Yanıt Verecek Kapasiteye Sahip Görünmüyor. Aşırı Yüklenmede Geçici Olarak Hizmet Verilemediğine Dair Bir Yazıyla Karşılaşılabiliyor. Zaten Google Da Arama Yapma özelliği Dışında Harita Ve E-mail Gibi Diğer özellikleriyle De Yarışta Liderliği Kolay Kaptırmayacağa Benziyor. Dünyanın En çok Kullanılan Arama Motoru Google’a Rakip Geldi. Google’den Ayrılan Mühendislerin Yarattığı Yeni Arama Motoru Www.cuil.com Yayın Hayatına Başladı.

Matematik Dehaları

18-22 Ağustos Tarihleri Arasında Ankara’da Yapılacak Konferansa, Aralarında Rus Asıllı Matematikçi Prof. Efim Zelmanov’un Da Bulunduğu 30 ülkeden 160 Matematikçi Katılacak, Son Bilimsel çalışmalarını Türk Araştırmacılarla Paylaşacak Hacettepe Ve ABD’den Louisiana üniversitelerinin Ortaklaşa Düzenleyeceği Konferans, Matematiğin Dünyaca ünlü Dehalarını Türkiye’de Buluşturacak.

Arog Filmi Ve Resimleri

Cem Yılmaz'ın 35 Hafta Gösterimde Kalarak Izlenme Rekorları Kıran Uzay Filmi GORA'nın Devamı Geldi. GORA'nın Tersi Olan 'A.R.O.G' Ismini Verdiği Filmde De Başrolü Oynayan Yılmaz'ın, (Arif) GORA'da Uzaydan Dünyaya Getirdiği Ve Evlendiği Eşi Ceku'dan Bir çocuğu Dünyaya Gelecektir. Fakat Doktorlar Bu Doğuma Kesinlikle Karşıdır. Ceku'nun Ulturason Görüntülerinde Karnında Normal Bir çocuk Değil De, Bir Uzay Yaratığı Olan 'Elyın' Taşıdığı Ortaya çıkar. Fakat Arif çocuğun Doğmasını Ister Ve Eşiyle Birlikte Doğuma Girer... Çocuğu Olarak Doğan Korkunç Canavarı (Elyın) Kucağına Alan Arif, çığlıklar Içinde Bağırırken, Bu Korkunç Rüyadan Uyanır Ve Dinazorların Hüküm Sürdüğü Yontma Taşdevrine Uzanan Hikaye Başlar... GORA'yı Aratmayacak Derecede Komik Olacağa Benzeyen Ve Cem Yılmaz'ın eski Bir Karikütürden Yola çıkarak çektiği A.R.O.G'un 4 Dakikalık Ilk fragmanı Sinemalarda Yayınlamaya Başladı. Ünlü Komedyen Cem Yılmaz'ın Ali Taner Baltacı Ile çektiği Ve Senaryosunu Kendi Yazdığı Dördüncü Film Olan AROG'un Ne Zaman Gösterime Gireceği Ise Henüz Belli Değil AROG RESiMLERi   A.R.O.G. Filmi Resimleri Fotoğrafları

En Çok Okunan Haberler

www.rapidshare.com Dosya Indirme

RAPiDSHARE.COM DOSYA NASIL INDiRiLiR (RESiMLi) www.rapidshare.com Resimli Anlatım 1 Öncelikle Rapidshare.com Linkini Tarayıcının Adres çubuğuna Giriniz. Aşağıdaki örnek Resimdeki Gibi Bir Menü Açılacak. Örnek 1: 2- Buradan Download Yazan Yere Basınız Ve üzerindeki Saniye Bitene Kadar Bekleyiniz. Süre Bitince Açılan Dosya Yükleme Menüsünden Kaydet'e Basarak Bilgisayarda Istediniz Yere Dosyanızı Kayıt Ediniz. Örnek 2: Bu Anlatım Tamamen www.gorindir.com 'a Aittir. Not: www.rapidshare.com 'da Dosya Indirmede Sınır Vardır... Soru: Peki Bu Sınır Aşılabilir Mi? Cevap: Tabii Ki... Demokraside çareler Tükenmez: Anlatım Tüm Explorer Sayfalarını Kapatalım... Modeminizin Fişini çekin, Bir Explorer Sayfası Açıp, Explorer 'ın Internet Seçeneklerinden Tüm Bilgileri Silin... Yani ınternet Temp Klasörünü Boşaltın... Fişi Takın... Tekrar Indirmeye Başlayın...

Download61.org Cep Telefonu Program Oyun Indirme

Sitemiz üzerine Ekli  Olan Cep Telefonu Uygulamalarının Telefonunuza Nasıl Aktarılacağı Hususunda Bilgilendirme Amaçlı Yazımız. Sıkça Sorulan Sorular Telefonuma Bu Uygulamayı Nasıl Yüklerim? Cevap= Öncelikle Hangi Telefonu Kullanıyorsanız Onun PC Programı Bilgisayarınıza Yüklü Olmalıdır Zira Indireceğiniz Dosya Bilgisayar Formatındadır Ve Rar Uzantılıdır. Soru = Rar Uzantılı Dosyayı Nasıl Açarım Cevap = Sitemizden Winrar Uygulamasını Indirerek Açabilirsiniz, Winrarınız Yoksa Hemen BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Indirip Kurunuz. Soru = Rar Ile Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım? Cevap = Rar Dosyasının Içinden çıkan Dosyayı Cep Telefonunuzun Bilgisayar Programı Ile Telefonunuza Yükleyebilirsiniz. Soru = PC Programı Hangisidir? Cevap = Örnek Verecek Olursak Nokia Için Nokia PC Suite Programıdır. Soru = Nokia PC Suite Nereden Bilgisayarıma Indirebilirim? Cevap = BURAYI Tıklayarak Bilgisayarınıza Nokia PC Suite Programını Indirebilirsiniz. Not: Eğer Telefonunuz Nokia Değilse, Her Telefon üreticisi Telefonu Için PC Programı üretmiştir Ya Telefonu Alırken CD Olarak Size Veriyorlar Yada Siteleri üzerinden Direk Bilgisayarınıza Yükleme Yapabilirsiniz. Bu Anlatım Tamamen Bilgilendirme Amaçlıdır.

Mail.ru Agent Artık Türkçe

Mail.ru Agent Artık Türkçe Olarak Da Kullanılabilir! Rusya Kaynaklı Anlık Mesajlaşma Yazılımı Olan Mail.ru Agent’in Indirme Bağlantıları, özellikleri Gibi Bir çok Yazı Blog üzerinde Mevcut. Arama Yaparak Erişebilirsiniz. Eski Sürümlerde Bulunmayan Türkçe Dil Desteği Son Sürümle Birlikte Geldi. Artık Mail.ru Agent’i Kullanırken En çok şikayet Edilen Dil Desteği Olmaması Ve Rusça’nın Anlaşılmaz Bir Dil Olması Nedeniyle Yaşanan Sorunlar Yaşanmayacak. Türkçe Dil Desteği Ile Mail.ru Agent’i Kendi Sayfaları üzerinden Ya Da Blaef.com üzerinden Indirebilirsiniz. Ek: Mail.ru Agent’ı Türkçe Olarak Kullanmak Isteyenler, Kurulum Esnasında Türkçe Seçeneğini Seçerek Türkçe Olarak Kullanabilirler. Yalnızca Agent (yazılım) Türkçe Olarak Kullanılabilir. My.mail.ru’da Türkçe özelliği Yoktur. Mail.ru Agent Ile Ilgili Ya Da My.mail.ru Ile Ilgili Sorular, Alt Kısımdaki Yorum Gönderim Alanından Sorulabilir. Türkçe’ye çevirim Istemeyiniz. Mail.ru Agent Nedir? Mail.ru Agent Bir Anlık Mesajlaşma Yazılımıdır. Ana Dili Rusça Olan Bu Yazılımın, Diğer Dillerde De Desteği Mevcut. Bu Diller, Eski Birlik üyeleri Olan Kazakistan Ve Azerbaycan Gibi ülke Dillerin Yanında Ingilizce Gibi Evrensel Diller. Bu Yazılım, Bildiğimiz MSN Messenger Yazılımı Ile Ortak Amaca Sahip Fakat Bundan Ayıran En önemli özelliği, Yine Bildiğimiz Facebook Sitesi Gibi My.mail.ru Adresi Ile Etkileşimli Olması. Yani MSN Ile Facebook’un Birleştirilmiş Halini Düşünebilirsiniz. 2001 Yılından Bugüne Kadarki Zamanda Milyonlarca Kullanıcıya Ulaşmışlar Ve Oldukça Gelişmiş Bir Alyapıları Mevcut. Bu Nedenle Tercih Edilmeye Devam Ediliyor. Mail.ru Agent, Yukarıda Belirtilen Kısımların, Bilgisayar üzerine Kurulan Kesimidir. Bunun, Internet Kesimi Ise My.mail.ru Adresidir. Kayıt Olmak Isteyenler, Yalnızca Rusça Desteği Olan Bir Form üzerinden Kayıt Olabilirler. Yalnız Hatırlatayım, Kullanımı Rusça Bilmeyenler Için çok Sıkıntılı Geçebilir. Yazılımın Herhangi Bir Sınırlanması Olmadığı Için Bir Arama Ile 100 Kişiye Kadar Ekleyebiliyorsunuz. Türkiye Kaynaklı Bir Hesap Açtığınızda Azeri Ve Kazak Vatandaşları Da Size Hücum Edebilir. (Ekleyebilir Ve ötesi…) Güvenlik Yönünden Bir Zaafı Bulunmakta; Herhangi Bir “engelleme” özelliği Bulunmamakta. Isteyen, Istediği Kişiye Yazabiliyor. Mail.ru Agent’ı Her Mobil Cihazda Kullanabilir, Daima Online Olabilirsiniz. Telefonunuzun Işletim Sistemini Ya Da Java Gereksinimlerini Bilmeniz Yeterli. Oldukça Kolay Ve Kullanım Açısından Ingilizce Desteği Mevcut. Mail.ru Agent Ile Ilgili Sayfalar Ise şunlar: Online Site: www.mail.ru Mail.ru Agent PC: BURDAN Diyer Mail.ru Cep Telefonları Için: SIS,JAR,MAC,WM2003,WM6.x. Tıklayarak Indiriniz.

Geri Bildirim Gönder